Opinie o NSG w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy NSG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NSG o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSG w Toruń

Lorek Nowy wpis

Przestaliście dzielić się opiniami i infrmacjami o firmie bo jest tak dobrze czy może z innego powodu?

piwko Nowy wpis

nie mają zadnej informacji w ogłoszeniach zamieszczonych o prace czy jest umowa.

szczawik Nowy wpis

masz jakieś dziwne podejście do podejmowania nowej pracy... to nie jest casting rodem z Mam talent czy innego tego typu programu. Widziałeś w ogóle jakieś oferty pracy które do zaproponowania ma obecnie NSG ? bo na wyszukaniu właśnie ich powinna się rozpocząć Twoja przygoda. A czuje że nawet tego nie ogarnąłeś

gutek

buhahaha zajmuje sie tym w szczecinie? szkoda ze pracowalem tam pare dni, namydlili oczy szybka mozliwoscia awansu ze mozna otworzyc wlasne biuro i szef mi powiedzial ze w szczecinie i koszalinie biura jeszcze nie ma

Akwizytor

przyjmuja kazdego jak leci, pracowalem 2 dni. 20 zl od wcisnietej komus umowy, niby podpiszesz 5 dziennie to pensja okolo 2 tys.. szkoda tylko ze ludzie maja 2 tygodnie zeby z tego g***** sie wykrecic co oczywiscie robia i nagle okazuje sie ze zarobiles 20 zl przez caly dzien. praca okolo 10 h dziennie. chodzisz do bulu az podpiszesz te 5....

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Przybiał

N.S.G, nie nie nie i jeszcze raz nie.(usunięte przez administratora)

nie dajcie sie nabrac

zaprosili mnie na dzien probny, chcialam pracowac jako doradca klienta i na to wyslalam zgloszenie. nie wiem czy cos im sie pomylilo ale kazali mi chodzic po domach i potem po dniu na probe szef powiedzial, ze najpierw musze zaczac od tego chodzenia, ze podpiszemy umowe zlecenie probna na 2 tgodnie, a potem zobaczymy. od razu zrezygnowalam, bo nie na to sie pisalam!

ziom

pracuje polecam nie zwracac uwagi na komentarze system awansu wiarygodny jak najbardziej przyjsc i przekonac sie jak jest naprawde a potem wystawiac opinie.

Zdzichu

Pracuje tam, polecam. Młody zespół, mi się podoba. Zaczyna jako handlowca w systemie D2D, chodzisz i oferujesz ludziom gwarancję na zamrożenie cen i tańsze opłaty za prąd. Tylko głupiec nie chciałby płacić więcej, więc łatwo ludziom oferować coś co jest im korzystne i nie wciskasz im kitu. Zacząłem pracę niedawno, ale jestem zadowolony. Prosty i przejrzysty system, jak wyrobisz po 6 dziennych planów pod rząd, otrzymujesz możliwość awansu na trenera, jedziesz zdawać specjalny test. Później możesz zostać asystentem managera, następnie managerem i otworzyć własne biuro. Mam znajomego co zajmuje się tym w Szczecinie u jest managerem. Powiem tylko tyle, że ma 5 cyfrową wypłatę. To co mi się podoba, to że dostajesz prywatnego trenera, z którym chodzisz i on Cię uczy. Za bilety zwracają, a płacą wcale nieźle.

ser

NSG Słupsk ? Siedziba na ul Armii Krajowej. Ktoś coś wie na ten temat ???

efewfewf

http://www.firmy.net/systemy-telekomunikacyjne/abi-power,Q9XXB.html https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/SearchDetails.aspx?Id=1f201c26-b7a7-4cf4-b29d-1f95999f5234

p4tr

haha dobre.. chyba cie wywalili bo nie umiałaś/eś sprzedawać i teraz się mścisz :) firma jak najbardziej wiarygodna awans jest możliwy tylko trzeba się wysilić sam nie przyjdzie kolego :) a to ze się nie nadajesz to druga sprawa.. pozdrawiam .

bylypracownik

jedna wielka sekta. nie polecam. wciskanie biednym ludziom uslug na energie. oraz robienie pacownikom nadziejii o awansie. jedno wielkie [usunięte przez moderatora]. akwizycja

Zostaw merytoryczną opinię o NSG - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NSG?

Kandydaci do pracy w NSG napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NSG