Opinie o serwis przyczep Wiola w Knurów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie serwis przyczep Wiola. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie serwis przyczep Wiola na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o serwis przyczep Wiola w Knurów

za inete rere

co tam w firmie? Jak praca? Jakie pieniąndze?

polak

Wiola=Lipa , Wiola nie=2000zł [usunięte przez moderatora]przy stawce 8zł trudno się zbliżyć do tej kwoty

Janek

Jest ogłoszenie, że Firma Wiola pozukuje magazyniera, według was czy warto wysłać CV, jak wygląda ta praca, od pon.do pt. czy w soboty też czeba chodzić.

Logik

lop - 2013-07-10 20:33:34 2 koła zarobisz, z nadgodzinami z 25002000? Przy stawce 12,5PLN na rękę to zarobisz. A ilu pracowników ma taką stawkę? Albo inaczej, po jakim czasie można dojść do takiej stawki? Sama praca i ludzie są ok. Kierownicy trochę za bardzo się wożą [usunięte przez moderatora] Jeżeli dostaniesz na start 8PLN/godz. to przy normalnym miesiącu(czyli 160 godzin) zarobisz 1280PLN. Najniższa krajowa wynosi 1181PLN. Więc bez nadgodzin jest raczej trudno wyciągnąć 2000PLN. Ale nie narzekam, bo całkiem spoko mi się pracowało.

Monter

Umówienie na telefon, rozmowa z właścicielem około 20 minut ile bym chciał zarabiać, co potrafię itp. Bardzo miły człowiek. Dostałem dobrą propozycję wynagrodzenia i pracuje już 3 miesiące

Umiejętności, gdzie mieszkam, co robię w wolnym czasie itp.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
lop

2 koła zarobisz, z nadgodzinami z 2500

qwa qwa

Anonim - 2013-07-10 11:15:05 Można w serwis przyczep Wiola KNUROW związać koniec z końcem?Jasne kolego,jak zamierzasz pracować za grosze...

Jackie Chan

Warunki są jak najbardziej spoko.Płaca troszkę niska,ale nadgodzinami idzie nadrobić braki.Szef wporzo,ludzie też.Ogólnie polecam.Pracuje już tak troszeczkę i jak dla mnie ok.

ufo

9 zł za godzinę, nie ma na co narzekać? Rarytas :D

sodo

Zakład w porządku, wszędzie jest czysto i widać że ktoś o to dba, pracuje od roku i mam 9zł za godzinę, nie ma na co narzekać.

wierny:]

[usunięte przez moderatora]Gratuluję poziomu:) A co do wynagrodzenia to za maj: 3 soboty+kilka nadgodzin +premia=3500 bez groszy(bez wysiłku), i to na tym strasznym montażu:) [usunięte przez moderatora]

JA

Ja żałuję że tam wogule pracowałem,człowiek się [usunięte przez moderatora] za marne grosze tyra po godzinach żeby coś zarobić i tylko się słyszy [usunięte przez moderatora].Cieszę się że już tam nie robię teraz znalazłem pracę jako kierowca[usunięte przez moderatora]

Narta

Za przekroczenie normy średniotygodniowej zawsze przysługuje 100% dodatek do wynagrodzenia. W obecnym stanie prawnym nie ma już znaczenia, czy przekroczenie normy średniotygodniowej spowodowała praca w niedzielę czy święto, czy też praca np. w sobotę, która w Pani firmie jest dniem wolnym od pracy z tytułu przeciętnie pięciodniowego tygodnia pracy. Zatem, gdy w zamian za pracę w sobotę pracodawca nie udzielił pracownikowi dnia wolnego do końca obowiązującego okresu rozliczeniowego, a praca w tym dniu spowoduje przekroczenie średniotygodniowej normy czasu pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym, przysługiwał mu będzie, oprócz normalnego wynagrodzenia za wykonaną w tym dniu pracę - 100% dodatek.

PeaceMaker

A już całkiem inna sprawa że za sobotę powinno być płacone dodatkowe 100% a nie 50%. [usunięte przez moderatora]

Robotny

[usunięte przez moderatora]Ile lat pracujesz w tej firmie? Z Twoich obliczeń wynika że za "normalny miesiąc" zarobisz 1760PLN(160x11). Czyli na serio kokosy. [usunięte przez moderatora]

Masz problem?
@Robotny

Jakos znam pracownikow co maja ok 14 zl za godz pracujac 8 h czyli 168 miesiecznie masz 2352 zl na reke liczac zamiast 8 to 9 h i liczyc je załóżmy 100 % bo nadgodzina wychodzi ok 2900 zl za miesiac bez sobot :) wiec skonczcie (usunięte przez administratora) ze sie malo zarabia. Dolicz teraz dla super pracujacych premie i soboty jak ktos chetny. Pozdrawiam!

Stefan
@Masz problem?

Nieźle, skomentował post który ma 4 lata. Brawo.

klp

Firma z tradycjami, praca nie jest zła ale trzeba tutaj zapieprzać i nie ma kiedy wyskoczyć na petko hehe, przynajmniej mniej kasy na fajki idzie :D

Montana

23 dni x 8 godzin x 11zł = 2024zł 2 soboty = 198zł 18 nadgodzin = 297zł Premia za Kwiecień = 350zł Razem: 2869zł Także pozdrawiam serdecznie wszystkich, bardzo się cieszę że w końcu ktoś robi porządek na produkcji. Zainteresowanym pracą w tej firmie, bardzo polecam. [usunięte przez moderatora]

alf

Taaa jest zadowolony spawacz,wylajtowany blacharz,to ja robię na montażu i też jest suuuper.Normalnie po 9h, jak kierownik pozwoli to nawet 12h:) a jak masz farta to i do 22ej :) i też mam nowe wiertarki,takie za 3stówki..[usunięte przez moderatora]

corsa

Można robić nadgodziny, zawsze sa obiadki o 16, w lato zawsze jest paleta wody i na co tu narzekać, chyba niektórzy w innych firmach nie robili, pracowałem w Oplu i teraz we Wioli mam raj na ziemi.

DUPA
@corsa

ILE CI ZAPŁCILI ZA TAKO OPINIE????

fazi

Robię na krawędziarce, robota lajtowa bo cały czas to samo, sprzęcik mamy nowy i sterowany cyfrowo za ponad 200 000zł :D

białas

Jako spawacz, pracuję po 9 godzin, można teraz zostawać dłużej bo jest mnóstwo roboty, zarobki ok. Szef na rozmowie o pracę też był spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o serwis przyczep Wiola - Knurów

• Jak się pracuje w serwis przyczep Wiola?

Zobacz opinie na temat firmy serwis przyczep Wiola tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w serwis przyczep Wiola?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy serwis przyczep Wiola?

Kandydaci do pracy w serwis przyczep Wiola napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

serwis przyczep Wiola
2.4/5 Na podstawie 452 ocen.
  • ul. Przemysłowa 14
    44-190 Knurów