Opinie o serwis przyczep Wiola w Knurów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie serwis przyczep Wiola. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie serwis przyczep Wiola na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o serwis przyczep Wiola w Knurów

Zbysiu

Praca spoko , zarobki spoko ,ale trzeba mieć jaja panowie ;)

espaniolo

Zgadzam się z tobą italliano. A co do premi to szefunio juz jej nie daje od 5 miesięcy !!! podobno jego głowe opanował kryzys, tylko że tak naprawde kryzys te firme omija szerokim łukiem, co chwile pakujemy tira nie mówiąc o innych mniejszych transportach. KRYZYSU NIE MA !! szefuncio poczuł fajna kaske i ciągle mu mało.Kierownicy to patologia, założe się że nawet szkoły średniej nie skończyli, wystarczy posłuchac jak sie do nas odnoszą ZERO SZACUNKU ! Zasuwam na montarzu jak dziki wół a im ciągle mało i ciagle za wolno !! Te ich zastraszania już mnie nie ruszają bede składał tak jak umiem a nie tak jak oni chcą. Ruszy się sezon i spadam stamtąd 2lata wystarczy w [usunięte przez moderatora] przypuszczam że wiekszosc ludzi da sobie spokój z ta firmą jak tak dalej bedzie płacił. Te lato bedzie kluczowe dla tej firmy, gdyby wszyscy monterzy mieli jaja to może by cos sie dało wywalczyc a tak to sobie pozwalamy w (usunięte przez administratora) kopać... przykre ale szczere. Ile to już razy podchodził do mnie kierownik z lista na sobote mówiac "jutro przymusowa sobota, musisz być" a ja mu że nie moge a on : "to wypowiedzenie w Poniedziałek" MASAKRA co to w ogóle ma być !!!!!!! pomimo tych gróźb to i tak nie zwolnili ale co się nasłuchałem w Poniedziałek to szkoda pisać. Kiedys ktoś znajdzie na ten zakład HAKA i jak inspekcja pracy wjedzie to szefunio sie zdziwi i może wkońcu zrozumi jak w łebie mu sie poprzewracało.... NARA

Italiano

A na prawdę to jest tak że jak ktoś robi za 8PLN to robi za najniższą krajową: 160x8=1280PLN. Nie ma co, zarąbista KASA. Nic tylko sobie na nowo życie ułożyć. Ukłony w stronę SZEFA.

niko

mam pytanie, jest ogłoszenie żeszukaja monterów przyczep, dzwoniłem do babki wkadrach powiedziała że praca od 6 do 15 soboty jak tos chce, na zapisy ilewtymprawdy ? podobno żadnych wielkich doświadczen nie trzeba mieć, wystarczy tylko znajomośc elektronarzędzi. Dodam że mieszkam w Zabrzu iniewiem jak z dojazdami na 6.

Monter

Umówienie na telefon, rozmowa z właścicielem około 20 minut ile bym chciał zarabiać, co potrafię itp. Bardzo miły człowiek. Dostałem dobrą propozycję wynagrodzenia i pracuje już 3 miesiące

Umiejętności, gdzie mieszkam, co robię w wolnym czasie itp.

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Czerniej

Wszystko spoko , warunki ok , płaca mogła by być lepsza jak na to tempo pracy , Szef na pierwsze wrażenie też spoko !! Największym minusem jest to że trzeba przychodzić na 6 rany :/ P.s Synowie dla mnie spoko chodź pracowałem tylko 2 miesiące :/

ursus

Dokładnie, nie ma tragedii. Da się tutaj zarobić i wcale nie ma tak zle. Praca nie dla (usunięte przez administratora) kow co mieszkaja u mamusi.

madman

Wcale nie jest tak źle jak niektorzy pisza. Ponad 2000 da sie zarobic bez problemu. Kierwonicy i magazyn ok, szefa nie poznalem :)

pik

bo cała ta firma przede wszystkim miała słuzyc rodzince grabowskich synuś fajnie se żyje na garncu rodziców, fakt-dziewczyny lecą na takich co mają nadzianych rodziców, a póki znajdą się chinczyki póty nie mają problemu w tworzeniu swojego imperium waszym kosztem

BRENDERUP

Jeśli dla Ciebie to jest jak najbardziej spoko robota, to szczerze Ci współczuję. A wody ciepłej nie ma, bo w piecu się nie pali. Ewentualnie jak świeci słońce to trochę się woda zagrzeje, ale nie na tyle, by móc się spokojnie umyć po pracy. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam :)

Jak czytam niektóre komentarze to wydaje mi się że pracujemy w innych firmach ... Nie ma ciepłej wody ?? Ciekawe bo jak ja się myje to zawsze jest a premii nie dostałem raz i wiem za co , tak że skończ [usunięte przez moderatora] takie głupoty !! Szef jest najbardziej wporzo z całej firmy i zawsze da się z nim dogadać !! Ja pracuje i nie zamierzam zmieniać roboty , Dla mnie jak najbardziej spoko robota :)

Diabeł-Bubel

praca panowie owszem dla mnie spoko ale premie i to że wyleciałem z roboty to zawdzięczam Pachulowi to kawał [usunięte przez moderatora] macie racje jeszcze tylko można zaufać jędzy pracowałem tam 9 lat i nie narzekam ale zamiast pisać anonimowo wychylcie sie i pioszcie otwarci albo pogadajcie z grabem według mnie sie boicie

A bylbym zapomnial jesli macie jakis problem to wbijajcie od razu do szefa.A najlepszym kierownikiem jest Marcin,nie wchodzi szefowi tak w tylek jak Grzesiek.I zalatwi wam duzo wiecej i jest bardziej ludzki bo Grzesiu to karierowicz i slizga sie na czyims tylku.A ta panienka ktora pisala wczesniej siedziala napewno w biurze i nie wie co to produkcja!!!

spawara

Pracowałem tam przez 6 lat,prawie od samego poczatku powstania firmy.Teraz macie lajtowo,warunki ok.Trzeba bylo robic wczesniej to bys dopiero dostal po dupie.Teraz macie jak u pana boga za piecem! Chodzi mi o warunki pracy.A z kasa u Graba nigdy nie bylo lekko pot z jaj ruszanie glowa dopiero podwyzka.Niema lekko.A Grab gdyby nie Brzydka bylby ok!

Zdzisław

generalnie tam jest tak...zatrudniasz sie za jakies 6 , 7 zł na godzine.......i to juz jest pewnie koniec podwyżek,trzeba sie zdrowo na pocić żeby dostać marną złotóweczke... , gdzy sie juz zatrudnimy zostajemy przydzieleni do jakiegoś montera który robi sam(pewnie wykończył dzień wcześnie jakiegoś innego młodszego stażem).ogólnie jeśli sie chce pracować w tej firmie trzeba mieć mocną psyche i troszke więcej mięśni (zdrowo sie idzie nadzwigać)ale bez pracy niema kołaczy.....i to kierownictwo (to w cudzysłowiu)gościom tzn kierownikom z przybytku, zaczynają sie im muzgi lasować,są bardzo mądrzy praktycznie z nimi niema co sie dogadać. Podsumowująć robota ok , zarobki średnie(jak komuś nie pasuje to chodniki zamiatać)kierownictwo -do wymiany ! pozdrawiam

lubega

Obiecywane złote góry a tu (usunięte przez administratora) ucinanie zarobków bez powodu prezes masakra pozornie ok.ale jak chcesz porozmawiać o pracy czy zarobkach zbywa praconików prócz tego remontuje budynek kosztem pracowników ucinając im stawki-jednym zdaniem dorabia się na czyimś grzbiecie.

Pracus

tak zarobki beznadzieja,dojazd zły bez auta nie podchodz lub jakiegos jednosladu botak trzeba dybac 2 kilosy.Szef ciuła kase mało płaci ech...

Zostaw merytoryczną opinię o serwis przyczep Wiola - Knurów

• Jak się pracuje w serwis przyczep Wiola?

Zobacz opinie na temat firmy serwis przyczep Wiola tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w serwis przyczep Wiola?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy serwis przyczep Wiola?

Kandydaci do pracy w serwis przyczep Wiola napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

serwis przyczep Wiola
2.4/5 Na podstawie 452 ocen.
  • ul. Przemysłowa 14
    44-190 Knurów