Opinie o serwis przyczep Wiola w Knurów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie serwis przyczep Wiola. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie serwis przyczep Wiola na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o serwis przyczep Wiola w Knurów

loco

Kierownicy tragedia ? haha, gorszej głupoty dawno nie słyszałem. [usunięte przez moderatora] są ok, widać że się starają bo mają mega na głowie. [usunięte przez moderatora]

kowboj

Okej no to już pisze opinie ;) Kierownicy[usunięte przez moderatora] nie potrafią ogarnąć tematu w najważniejszych chwilach [usunięte przez moderatora] Praca [usunięte przez moderatora] jak narazie bez szans na jakieś lepsze pieniądze. Mam na myśli zarobienie lepszych pieniędzy tzn. pow. 2000zł bez nadgodzin i wszystkich sobót !!!! Ogólnie nie polecam nikomu pracy na tym zakładzie no chyba ze na jakis krótki czas, to okej.

Nie murzyn

Czyli ty również niczym się nie wyróżniasz. (usunięte przez administratora)

ważne

Nie ważne. - 2013-04-24 16:38:15 I znowu to samo. Gość tylko wygłasza opinię i znowu ktoś po nim jedzie. TAK WAS TO BOLI ŻE NIEKTÓRZY MAJĄ SWOJE ZDANIE? A może obrażacie innych bo nie możecie przedstawić żadnych plusów pracy w tej firmie. W końcu najlepszą obroną jest atak.Jeśli dla Ciebie wyrażaniem opinii jest sześć przekleństw w sześciu zdaniach, to życzę powodzenia z takim pojmowaniem retoryki danego wpisu. Zapewniam że czytając również twoje komentarze, można dojść do wniosku, że jesteście na tym samym poziomie intelektualnym co cytowany wcześniej przedmówca.

Monter

Umówienie na telefon, rozmowa z właścicielem około 20 minut ile bym chciał zarabiać, co potrafię itp. Bardzo miły człowiek. Dostałem dobrą propozycję wynagrodzenia i pracuje już 3 miesiące

Umiejętności, gdzie mieszkam, co robię w wolnym czasie itp.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.

Nie ważne.

(usunięte przez administratora)Może sam wykaż się odwaga i się przedstaw. Kozaku. (usunięte przez administratora)

jooooooooooooo

żal to wszystko czytać , nie pasuje wam to drzwi otwarte,dlaczego pracujecie jak tak źle???? tylko wymagacie cudów a od siebie nic , jak jesteście tacy wspaniali to załóżcie swoją firmę i rozkręćcie na takim poziomie a szef jest czemu nikt mu tego nie powie w twarz??? (usunięte przez administratora).... których stać tylko na słowa w necie a nie w realu porażka !!!!!

niezalezny

moim zdaniem wszyscy piszeccie dobrrze to trzeba z wioli uciekac

patologia!!

panowie jeden za wszsytkich wszyscy za jednego co za problem sie postawic przeciez wszystkich (usunięte przez administratora)! (usunięte przez administratora)

Siwy

Tak to czytam i nawet nie wiecie jak sie ciesze ze stamtad (usunięte przez administratora) Pozdro

jan niezbędny

Fajnie się to czyta, tym bardziej, że od razu widać kto tu nie skończył gimnazjum. (usunięte przez administratora)

Nie ważne.

Kolego Wrazidlok. Nie każdy umie wszystko od początku. Potrzeba czasu żeby przyswoić wiedzę. Zapomniał WÓŁ jak cielęciem był?

ZEUS

Kolego wrozidlok Mogę mało umieć i mało wiedzieć o tej robocie... ale co do odpowiedniego wychowania to orłem być nie trzeba a wystarczy tylko chcieć ! niestety (usunięte przez administratora) pod tym względem ustepuje nawet najwiekszym (usunięte przez administratora) na tym zakładzie a co na kierownika to chyba nie przystało.. słuchaj sam sobie zapracował na taki wizerunek w oczach pracowników i tyle. Współczuje tylko tym którzy dobrze wykonują swą pracę a jeszcze w tym zakładzie pracują.....

wrozidlok

Kolego zeus w tej firmie pracuja ludzie ktorzy naprawde.sporo potrafia i ci ktorzy mysla ze.potrafia i kierownik (usunięte przez administratora) o tym wie...piszesz takie bzdury bo pewnie jestes tym drugim .malo wiesz i malo umiesz...albo popracowales chwile (usunięte przez administratora)

ZEUS

Kolego Cezar dobrze piszesz !! (usunięte przez administratora)y.

antypachul

To co się dzieje teraz na firmie to jakaś paranoja, nikt się nie liczy z pracownikami i traktują nas jak swoją własność. Dobrze kolega napisał idzie wiosna i to bedzie kluczowy moment na zmianę pracy bo tu bedzie już tylko gorzej. Szef sam kopie sobie DUŻY dołek do którego na końcu wpdanie.....

antypachul

niewazne

niewazne - 2013-04-07 18:47:31 kolego jak mozesz to pisz w swoim imieniu ze ludzie nie beda miali dylematu czy zmienic prace czy nie hehe znaczy sie pisz za siebie a nie za innych

niewazne

Nie ważne.

I gdzie są teraz obrońcy WIOLI? (usunięte przez administratora) Każdy NORMALNY człowiek wie że zadowolona ekipa pracowników pracuje lepiej i lojalnie. Ale jeżeli ktoś chce tylko napchać swoją kieszeń to daleko nie zajedzie. IDZIE WIOSNA PANIE SZEFIE I LUDZIE NIE BĘDĄ MIELI JUŻ TAK WIELKIEGO DYLEMATU CZY ZMIENIĆ PRACĘ. RADZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ NAD SWOIM POSTĘPOWANIEM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o serwis przyczep Wiola - Knurów

• Jak się pracuje w serwis przyczep Wiola?

Zobacz opinie na temat firmy serwis przyczep Wiola tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w serwis przyczep Wiola?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy serwis przyczep Wiola?

Kandydaci do pracy w serwis przyczep Wiola napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

serwis przyczep Wiola
2.4/5 Na podstawie 452 ocen.
  • ul. Przemysłowa 14
    44-190 Knurów