Opinie o serwis przyczep Wiola w Knurów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie serwis przyczep Wiola. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie serwis przyczep Wiola na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o serwis przyczep Wiola w Knurów

Arni

Laweta Wiola,jednym słowem jakim mogę opisać lawetę Wiola to słowo TRAGEDIA

bonzo
@Arni

oj, lawety wioli to ty na oczy nie widziałeś

bonzo

Firma jest całkiem spoko i da sie tutaj zarobic tylko trzeba chciec a niekorym po prostu brakuje motywacji.

ahmedd

Pracuje od Września -10zł netto, Październik 12zł, Listopad 13zł, Grudzień 14zł. Od nowego roku prawie wszyscy dostali podwyżki. W Styczniu miałem 2646 + 300zł premii + 2 soboty = 3126zł na ręke. W Grudniu 500 premii świąteczniej, 300zł premii za plan producyjcny Do tego jeszcze wyjazd 2 dniowy na Mikołaja dla pracowników i ich Rodzin - oczywiście firma za wszystko zapłaciła. A te opinie negatywne pisze pewnie jedna i ta sama osoba

@ahmedd

Szkoda tylko że nikt o czymś takim nie mówi a przynajmniej mi nie powiedziano, jestem gościem który w podobnych robotach ma już ze 2 lata doświadczenia i na rozmowie było powiedziane wyraźnie - na start 9/h potem może 10-11 i to tyle, tak mi powiedziano ! Więc albo ktoś miał zły dzień albo zadecydował po 1 kontakcie że ktoś taki jak ja pewnie sobie nie poradzi w czym grubo się pomylił. Stwierdzam fakty, i nie nie pisze pod innymi nickami, pisze pod jednym, tym i żadnym innym. Pozdrawiam

@Robek

To mogłeś się zapytać bo z tego co wiem to od roku jest już stawka na start 10zł. Co to za problem, chcesz podwyżkę idziesz do kierownika albo szefa i rozpatrują. Większość załogi tak robi.

@ahmedd

Ta, jak ktoś nowy to już poleci pytać o podwyżkę... prędzej ze strachu o robotę zacisnie poslady i będzie robił dalej

Eusebio

Po roku stwierdzam że da się w tej firmie pracować i nie jest źle. Trzeba tylko robić swoje i mieścić się w czasie

Monter

Umówienie na telefon, rozmowa z właścicielem około 20 minut ile bym chciał zarabiać, co potrafię itp. Bardzo miły człowiek. Dostałem dobrą propozycję wynagrodzenia i pracuje już 3 miesiące

Umiejętności, gdzie mieszkam, co robię w wolnym czasie itp.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Boguś

Spoko robota. Ci co płaczą nie dali sobie rady i teraz muszą się wypłakać :)

Mnich

Tak jest jak masz coś do powiedzenia to cię nie zaakceptują jak będziesz przytakiwał to premia na nowej hali robią co chcą i idze jak na dzień ramę pomaluje i dniuwka lub udawać że się myśli i nikt nie ma problemów

T.m

Też pracowałem tam i kokosów nie było a na drugiej hali dziadek przy kontenera kasę trzepie a koledzy uciekli z obozu pozdro

@T.m

Dziadek by Cie 3 razy przeskoczył. Znowu Cię Motyka dziewczyna rzuciła ? Haha co za desperat

klon

Ja pracuje już 3 lata i nie narzekam, podstawa na rękę ponad 3000 praktycznie w każdym miesiącu ogólnie praca i ekipa spoko widać że firma się rozwija

Obojętny -obojętnie
@klon

O pewnie dużo wazeliny używasz kolego jak masz 3 z przodu!!!

@Obojętny -obojętnie

jak uczciwie pracuje to ma.

M. T

Często przebywasz u kierowników to masz ale jak młodzi wezmą firmę to tylko miska ryżu

@M. T

Oj Motyka, rok nie pracujesz a ciagle żal masz. Pozdro z Magazynu

Kapitan

To ile realnie można teraz (luty 2029) tam zarobić miesięcznie netto? Nie mówię tu o 300 godzinach tylko o 160-200 na miesiąc.

Pabel
@Kapitan

Zalezy od ilosci przepracowanych dni 95zldniowka na poczatek nastepna umowa 1zl wiecej za sobote jezeli przyjdziesz na 6h 90zl pracujesz w tyg 9h 9ta godzina dodatkowe50% stawke ustalasz indywidualnie z szefem jezeli jestes fachowcem dostaniesz wiecej premie tez sa

@Kapitan

Ponad 2000 spokojnie wyciśniesz za pierwszy miesiąc, po drugim i trzecim masz kolejne podwyżki

Robek

Ooooo i co się stało? Nowo przyjęci pracownicy odeszli bo się przekonali jaki to (usunięte przez administratora) a nie firma? Hahahahaha, miesiąc i zaś trza szukać nowych.. No cóż, nikt za 9 czy 10 zł/h robił dziś nie będzie hahaha. Biedacy nie mają pracowników hahaha

Wioletowa
@Robek

Nowo przyjeta osoba odeszla z innego powodu niz stawka zaczynajac prace posiada sie wiedze o zarobkach

@Robek

Skoro tak mówisz to dlaczego 80% pracowników to osoby które pracują tam już po kilka lat ? Coś Ci nie wyszło i teraz na siłe szukasz winnych.

Robek

Kapitan omijaj tov miejsce szerokim łukiem dobrze Ci radze!

Bezrobotny

Czy Wiola Innowacje to jest to samo co Wiola? Często sa tam przyjecia jest tam taka rotacja czy nikt nie chce tam pracować. Warto podjać prace ?

Achim
@Bezrobotny

Nie, to jest inna firma ale też robią przyczepy.

synowa
@Bezrobotny

Jest to ta sama firma, jednakże została podzielona na dwie sekcje: Wiola POLSKA i Wiola Innowacje gdzie testowane są nowe przyczepki, planowo mające wejść na rynek. Pozdrawiam :)

synowa

Rewelacyjna, sprawdzona firma

Kajko

Powiem tak pracowałem tam jeden dzień na stanowisku spawacz dałem sobie spokój od początku zero zainteresowania nowym pracownikiem!ktoś tam wkącu mnie wyłapał jakiś kierownik Miśiek szatnia (porażka)magazynier nie umiał znaleśc klucza do szafki ale po co swieżakakowi normalne warunki w szatni przyzwyczaji się,wracamy na halę 6.00 wszyscy jacyś smutni nikt z nikim nie gada grobowa atmosfera i tak cała zmiana nie wspominając o przerwie 20min.w ciągu 9godz.pracy sniadanie na stojąco bo niema nawet gdzie usiąść a na stołówke nikt niedojdzie w takim czasie 10:19 bo wszyscy wystraszeni na stanowiskach bo kierownik już tam zerka i krzywo paczy spawacz jest również monterem brak suwnic i żurawi wszystko w rękach tempo 100/100%Jak na strefie tragedia,mała stawka dla spawacza chyba że sobie podciągniesz ją nadgodzinami i sobotami także takie są fakty po jednym dniu pracy no i ktoś powie za chwile że tak jest jak się nie chce pracować ale to nie prawda w takiej atmosferze naprawdę się nie chce pracować nie polecam tego pracodawcy .

Wanda
@Kajko

Myślę, że ciężko jest sugerować się opinią osoby, która w tej pracy spędziła tylko jeden dzień. Jak wszyscy wiemy są dni lepsze i gorsze, na co nie zawsze mamy wpływ. Prosiłabym jednak osoby, które pracują w serwisie przyczep Wiola o to, by ustosunkowały się do wypowiedzi użytkownika Kajko i w możliwy dla nich sposób zweryfikowały wszystko, co napisał z rzeczywistą sytuacją, jaka ma miejsce w firmie.

Justyna

Czy są przyjęcia dla kobiet? W jakich godzinach się pracuje i ile nadgodzin?

Justyna
@Justyna

I jakie wynagrodzenie?

Gutek

Miałem nadzieję, że dowiem się czegoś o pracy w firmie.

Lidia

Hej. Szukam dojazdu z Jastrzębia Zdroju i okolic do dojazdów.Jeśli ktoś dojeżdża proszę o kontakt liveta27@wp.pl .Można jechać na zmianę,mam auto.

Janek

Zastanawiam się jaki jest powód, że tak rzadko piszecie?

Tomasz

Słyszałem o firmie sporo dobrego . Jak patrzę na forum to sądzę, że warto tu pracować. Podpowiecie coś więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o serwis przyczep Wiola - Knurów

• Jak się pracuje w serwis przyczep Wiola?

Zobacz opinie na temat firmy serwis przyczep Wiola tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w serwis przyczep Wiola?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy serwis przyczep Wiola?

Kandydaci do pracy w serwis przyczep Wiola napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

serwis przyczep Wiola
2.4/5 Na podstawie 452 ocen.
  • ul. Przemysłowa 14
    44-190 Knurów