Opinie o Dakri w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dakri. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dakri na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dakri w Łódź

Pan Tdeusz

hahahahahahaahahahaha dobry, to był naprawdę udany żart :D

NIstety kilka osób już się dorobiło

Lx

Dorobić to się można garba w tej piekarni

xxx

Prywaciaz moze wszystko

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dakri spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
RD

Dorobić można w każde wolne okienko ale zakład nie może planować nadgodzin

xxx

zz-- jak będzie więcej to sobie dorobisz :P nie nażekaj

zz

Grafiki tak dla przypomnienia norma czasu pracy w pazdzierniku to 22dni robocze 9dni wolnego

Kaczor

"szanowne kierownictwo nażeka". Jak będziesz się dużo uczył poprawnie pisać, to może kiedyś zostaniesz KIEROWNIKIEM w Dakri.

Miszczu

Ten zakład nadaje się tylko do programu kabareton, szanowne kierownictwo nażeka że, w zakładzie jest brud nieład i nie porządek, i będą zabierać premie, a ja się pytam jak ma być czysto jak sami ludzie nie potrafią o siebie zadbać?, w zakładzie podczas przyjęć, jest Zero rekrutacji, przyjmują najgorszych śmierdzieli, żuli, pijaków i menty byle robili, tyle że robia zazwyczaj do pierwszej wypłaty

zw zaw

I znowu robią grafiki ponad norme bylo pare miesiecy ok.na wrzesien 2 i 4 zmiana ma w grafiku 23 pracy norma na wrzesien to 22 dni pracy i 8 dni wolnego.prosimy o jak najszybsze poprawienie grafiku

DR

PRACODAWCA MUSI ZAPEWNIĆ WODĘ ,TA W ZAKŁADZIE JEST OHYDNA I CIĄGLE JEJ BRAKUJE ,ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE .NIE SZANUJE SIĘ TU NORMALNYCH PRACOWNIKÓW,ZATRUDNIA SIĘ LUDZI OGRANICZONYCH UMYSŁOWO BO MOŻNA NIMI POMIATAĆ ,SZCZEGÓLNIE BRYGADZIŚCI IM MŁODSI TYM GORSI .CHAMSTWO NA CAŁEGO ZA POZWOLENIEM KIEROWNICA ,CO DO CIASTOWYCH I OPERATORÓW TO NAJGORSZE OBIBOKI ,FACHOWCY Z ŁAPNKI

Bene

yo - typowe (usunięte przez administratora) czerwonego bereta który 8 godzin siedzi z dupskiem w klimatyzowanym pokoiku i robi pod siebie, prezio nie włącza wentylatorów bo żydzi na kase(prąd), niejednokrotnie były sytłacje, że temperatura na stanowiskach pracy przekraczała 30 stopni ciepła, a nawet wody dla pracownika nie było

Bene

Dzisiaj temperatura w POMIESZCZENIU! socjalnym siegała 32 stopni ciepła, a wentylatory jak są wyłączone przez całe lato tak są, na hali to samo,zero wentylatorów zero przewiewu, i ja śię pytam gdzie jest ta piepszona jakosć, jak wspomniał poprzednik, jak znajdą obok ciebie piepszony kubek po wodzie to straszą cię naganami, banda głupich c.p w czerwonych beretach

yo
@Bene

jak ci tak gorąco to wejdź w ciekły azot, albo do lilnorda się zamknij. mamy lato to jest gorąco. Nie rozumiem niektórych...

gor

Zakład nie jest taki zły, tyle że trzeba się w nim na początku odnaleść, a płaca początkowa taka jak wszędzie

Arterius

Mnie jescze nikt nie zmusił do przyjścia do pracy w dni kiedy miałem wolne,choć nie jednokrotnie proszono, a nawet nalegano,ale niestety jak chcesz mieć tą trójkę z przodu przy wypłacie to wakacje w zakładzie przez cały miesiąc musisz sobie zapewnić, a to że Dakri wystawione na sprzedaż to nic nowego

obelix

i tu jest pies pogrzebany sam decyduj czy pracujesz w nadgodzinach czy nie pracodawca cię do tego zmusić nie może (w nagłej potrzebie 13 godzin na dobę) ale takie mamy państwo i przepisy:-)) pracodawca może wszystko, a ty siedź cicho jak chcesz pracować

fff

Tylko że w razie wypadku inspekcja ci powie że po co pracowałeś tyle godzin

Umix

Wpiszcie w gogle (dakri na sprzedaż)

operator

to nie chodzi o to że robisz jak chcesz tylko każdy zakład obowiązują przepisy których tu nie ma zobacz na portierni listy pracowników i zobaczysz ile jest takich niezgodności

inspekcja pracy
@operator

Proszę o sprecyzowanie. Zmuszają was do przychodzenia na nadgodziny po przerwie krótszej niż 11 godzin, czy sami prosicie o nadgodziny i wam pozwalają. To duuuuża różnica.

ciastowy

Jestem ciastowym w tej firmie i nikt mnie nigdy nie zmuszał do przychodzenia po 8 godzinach, nadgodziny robisz jak chcesz. Nie przyjdziesz to zarobi kto inny twoja strata

Zostaw merytoryczną opinię o Dakri - Łódź

• Jak się pracuje w Dakri?

Zobacz opinie na temat firmy Dakri tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dakri?

Dakri
2.1/5 Na podstawie 299 ocen.
  • Tymienieckiego 22/24
    90-349 Łódź