Opinie o HR Consulting w Poznań

Jesteśmy firmą Doradztwa Personalnego i Agencją Pracy Tymczasowej z centralą w Poznaniu. Działa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Consulting w Poznań

Shantii

Witam , jak jest płacone za dodatkowe soboty na dziale zwrotów ? Normalna stawka to 18,70 ale za soboty z tego co się dowiedzialam jest płacone ileś % więcej . Z góry dziękuję za odpowiedź

bucio
@Shantii

zadzwoń do firmy i się dowiedz

zzzzz

Niestety HR Consulting nie może być profesjonalną agencją - skoro jej właścicielki nie są. Przez lata nic się nie zmieniło -to nadal osoby o niskiej kulturze osobistej i przekonaniu o własnej wartości - niczym niestety nieuzasadnione. Dawno mi się nie zdarzyło spotkać z czymś takim. Najczęściej tego typu zachowanie prezentują ludzie z kompleksami - więc może stąd próba ich przykrycia chamstwem i butą. Nawet im się ubrać porządnie nie chce na rozmowy. Nie polecam.

Xyz
@zzzzz

Tak, ubiór na rozmowy najlepszy ???? pamiętam te ich cekinowe bluzki...

Anielica

Właśnie zatrudniłam się przy pakowaniu czekoladek. Praca fajna i lekka ;) i można zjeść czekoladki :) Bardzo miła obsługa biura.

Ona
@Anielica

A czy te czekoladki w poznaniu czy za poznaniem

Bart

Zaskoczony jestem pozytywnymi opiniami o TEJ agencji pewnie zależy to od miejscowości w której jest praca, pani dorota i jej psiapsiolki z biura dość mało ogarnięte, często pokazujące w rozmowach swoją wyższość. Wymagania jak o umowę o pracę, a jak się chcę wolne z dnia na dzień to problemów tysiące , i polecam wszystkim czytać umowę , nie polecę tej firmy nikomu, mam dużo więcej do zarzucenia TEJ firmie i nie tylko ja. Tak pani doroto w Gnieznie traktujecie ludzi jak (usunięte przez administratora)

Jacek
@Bart

Nie można podawać danych osobowych innych osób na publicznym forum Gowork.pl. Dotyczy to także imion, po których te osoby mogą być rozpoznane. Jeśli chodzi o wzięcie wolnego z dnia na dzień to zawsze takie niezaplanowane urlopy stwarzają problemy, jeżeli nie ma nikogo na zastępstwo. A inne osoby współpracujące z agencją miały podobne doświadczenia jak Bart, czy zupełnie inne?

Paula
@Jacek

Stwarzają problemy to panie w biurze robiąc fochy i nie zamawiając na następny tydzień już takiej osoby , obrażają i ponizaja swoim wynioslym tonem . Nie dziękuję za taką "firmę"

Pracownik Produkcji

Żart

Żadnych prawie

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
batman

Super biuro i super babki :)

Hanna

Warto przypomnieć, że HR Consulting to poznańska Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, której celem jest najwyższa jakość wykonywanych usług. Są agencją z centralą w Poznaniu z oddziałami w całej Polsce. Co ważne, HR Consulting oferuje studentom (i nie tylko) pracę tymczasową, która pozwoli na studiowanie bez przeszkód i która zadba o Wasz rozwój zawodowy już na etapie nauki. Firma oferuje jedne z najwyższych stawek w Poznaniu i atrakcyjne systemy motywacyjne. Proponują lekkie prace produkcyjne oraz magazynowe w młodych zespołach i nowoczesnych zakładach. Więcej szczegółów macie tu: http://hrconsulting.com.pl/dla-pracownikow/ Kto zatem zaryzykuje i wyśle do nich swoje CV? Jestem ciekawa, co o tym sądzicie.

ADRIAN

Potwierdzam wcześniejsze opinie, hr to dobra i uczciwa agencja. Zapewnia stabilne zatrudnienie. Pracuje od 4 miesięcy na magazynie koło Poznania. Polecam , dobre zarobki, fajna ekipa z którą pracuję, stałe godziny pracy i miłe panie w biurze:)

Szymon
@ADRIAN

Miło czyta się opinie osób, które zadowolone są z agencji pracy, za której pośrednictwem pracują. Możesz wrócić pamięcią do momentu, kiedy poszukiwałeś pracy i napisać jak to się stało, że trafiłeś do pracy akurat za pośrednictwem firmy HR Consulting? Chciałbym dowiedzieć się, czy decyzję podjąłeś na podstawie opinii w internecie, czy może w zupełnie innych okolicznościach?

Pankracy

Agencja ma kilka ofert. Panie bardzo fajnie doradzają. Polecam.

Mariusz

Pracuje przy pakowaniu czekoladek. Praca super. Stawka wysoka i nie ma problemu z grafikiem, jest elastyczny.

Maja

Jesli ktoś szuka pracy powinien wybrać się do tej agencji. Panie bardzo pomocne przy wybierania ofert. Polecam

Joanna

Pracuję od 3 miesięcy przy czekoladkach , polecam . Praca fajna, mili, sympatyczni ludzie. Agencja oferuje wysoką stawkę, elastyczny grafik.

xxxxx

nieprofesjonalna i zarozumiała pani rekruter otwarcie przyznająca, że nie chce się jej oddzwaniać z informacją zwrotną do kandydatów. sama rozmowa bardzo krótka, niemerytoryczna, żadnych szczegółów na temat firmy, warunków pracy, niczego. brak szacunku do czasu i kandydata ogólnie. najgorzej przeprowadzona tego typu rozmowa w życiu, można się poczuć traktowanym bardzo przedmiotowo. nie polecam.

Sebastain

pracuje na magazynie w Baranowie przez hr, fajna praca polecam :)

Rafał

Agencja ta chyba jako jedyna ma tyle ofert pracy na terenie Poznania. Świetne zarobki, super atmosfer w pracy, łatwy dojazd. Kontakt z agencją bez problemy . Polecam

Lidia

@Alicja, oczywiście. Każdy powinien czytać umowę, którą ma zamiar podpisać niezależnie od tego, czy jest to umowa o pracę czy też na przykład umowa wzięcia na raty telewizora. Z tego, co piszesz wynika, że dość szybko można liczyć na kontakt ze strony agencji po zgłoszeniu się do niej - to dobrze! Od razu wiadomo, na czym się stoi. Jesteś zadowolona z ofert zaoferowanych Ci przez HR Consulting?

Ala
@Lidia

tak jestem bardzo zadowolona , polecam :)

Zibi
@Ala

a co konkretnie koleżanko polecasz?

@Zibi

ja mogę polecić pakowani wafli , albo prace przy roletach przez ta agencje

Kamil

Razem z kolegą już drugi raz zaczynamy pracę przez hrc . Mają wysokie stawki, proste i jasne umowy. Ofert pracy bardzo dużo , każdy coś znajdzie. Żałuje tylko, że wcześniej zrezygnowałem z tej pracy, na szczęście udało mi się wrócić :)

@Kamil

Dobrze, że firma daje taką możliwość osobom, które już kiedyś z nią współpracowały. Pisząc o wysokich stawkach - jakie mniej więcej kwoty masz na myśli? Jeśli oczywiście możesz powiedzieć. To na pewno istotne dla osób chcących rozpocząć współpracę z HR Consulting.

Pablo

Umowe rozwiązałem miesiąc temu. Po dziś dzień czekam na świadectwo pracy. Wczoraj wysłali mi sms, że mam się zgłosić na dyżur w Robakowie gdzie pracowałem co jest kpiną- czyżby szkoda było kasy na znaczek na list polecony i kopertę??? Mieszkam w Poznaniu i nie będę jechać kupy kilometrów na mój koszt zwłaszcza, że firma PF Logoexpress poinformowała mnie, że skoro nie jestem ich pracownikiem to nie mam prawa wejścia na teren firmy.

jestem studentem , przyjechałam miesiąc temu do Poznania. Pracy nie musiałem szukać długo , znajomi polecili agencje hr consulting . Agencja super pod każdym względem , dużo ofert pracy, wysokie stawki, jasna umowa, łatwo pogodzić pracę ze studiami. Polecam , ja pewnie zostanę już na dłużysz czas.

@Adam

@Adam, napisz proszę, w jaki sposób najlepiej jest zgłosić się do HR Consulting - osobiście, telefonicznie, mailowo? Jestem ciekawa, jakie dokumenty należy mieć przy sobie przy rozpoczynaniu współpracy oraz czy firma oferuje swoją pomoc również przy późniejszych etapach.

Lidia

@Obecny pracownik, trafny komentarz. Warto pilnować takich spraw, aby uniknąć późniejszych problemów czy niedomówień. Napisałeś, że pracujesz obecnie w lub za pośrednictwem HR Consulting. Możesz napisać jakieś szczegóły? W jakim czasie od zgłoszenia się do firmy można liczyć na oferty pracy? Może to pomoże osobom chcącym podjąć współpracę z HR Consulting.

Alicja
@Lidia

Wystarczy przyjść do agencji lub wysłać swoje cv a ktoś w ciągu 1-2 dni zadzwoni i przedstawi aktualne oferty pracy. Agencja ma ich bardzo dużo wiec chyba każdy coś znajdzie:) Zgadzam się z osoba poniżej , trzeba czytać umowy i gdy coś jest niejasne , pytać konsultantów.

Pracowalam przez trzy lata za posrednictwem tej agencji. Dzisiaj po raz kolejny miałam nieprzyjemna syguacje w tej agencji. Pisalam tydzien temu maila z prosba o wystawienie zaswiadczenia o wynagrodzeniu. Nie dostałam odpowiedzi wiec napisalam kilka dni pozniej kolejnego maila w ktorym napisalam ze dzisiaj sie zjawie po odbior. Gdy dotarlam do agencji oyrzymalam informacje ze ,,przeciez nie napisalam Pani ze bedzie gotowe zaświadczenie". Powiedziałam ze potrzebuje pilnie zaswiadczenia i poczekam, na co Pani odpowiedzial mi ze mam poczekac w salce obok. Czekalam 30 minut i nikt sie mna nie interesowal. Wiec poszlam sie dowiedziec o co chodzi. Wtedy inna Pani powiedziala mi ze musze jeszcze poczekac 30 minut i dopiero ona zadzwonila do ksiegowosci i zalatwila mi zaswiadczenie. Podobna sytuacja miala miejsce rowniez innym razem, gdzie na podobne zaświadczenie, czekalam ponad tydzień, az mi przesla na adres e-mail. Jesli chodzi natomiast o prace, prosze uwaznie przeczytac umowe, bo firma lubi dawac kary, nawet jesli ktos jest chory, ale noe zdazy w okreslonym terminie wyslac zwolnienia.

Obecny pracownik
@Kasia

Każdy pracodawca oczekuje zwolnień lekarskich i jeśli jest to zawarte w regulaminie to sprawa jest "czysta". Masz na to 5 dni więc sporo czasu. Warto czytać umowy/regulamin i się do NICH STOSOWAĆ. Zero problemów z agencją.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Consulting - Poznań

• Jak się pracuje w HR Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy HR Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 37 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Consulting?

Kandydaci do pracy w HR Consulting napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Consulting