ICT Poland

Opinie o ICT Poland

Bo mam blisko

W tym sezonie grzewczym PW będzie miało ogrzewaną chale (koszty energii wystrzeliły w kosmos) ? Czy znowu będą wyłączana na weekend pod pretekstem awarii? Czy może zakład nie przetrwa takich wzrostów cen? Chociaż szantnie byście ogrzali.

@Bo mam blisko

Doszyjecie sobie nogawki, które na lato ucinacie i będzie dobrze.

Ide krzywo
@Bo mam blisko

Nie tylko na weekend jest zimno, wiatraki na lato dali, farelki pracowniką też powinni, a ty prosto jakis problem masz ze soba? komentarz byle dosrać, nie rozwiązuje problemu.

Luk
@Ide krzywo

Nie chcesz nie pracuj zwolnij się idź na budowę narzekasz tylko....zimno ci to się poruszaj troszkę idź gdzieś na taśmę przez 8 godzin ruch to nie zmarzniesz...najlepiej zarabiać 10tys nic nie robić 8h i w dupcie żeby grzało otwórz swoją firmę i zrób tak jak powinno być według ciebie...Pracuje tu 10 lat i mam nadzieję że będę jak najdłużej chodzę do pracy bo lubię to co robię i nie narzekam na Firmę przede wszystkim bo chce pracować a nie jak WY wszyscy.

Ekstra akcja z transportem do pracy! Na pewno wielu Pracowników poczuje ulgę w związku z kosztami dojazdów. Czy w związku z uruchomieniem transportu do pracy, Pracodawca mógłby podejść do tematu bardziej indywidulanie? Czy osoby pracujące w systemie 08:00-16:00 (zarabiające mniej niż Pracownik na hali) tak samo dojeżdżające do firmy również będą wspierane w dobie kryzysu, inflacji, ceny paliwa itp Czy takie osoby również mogą liczyć na wsparcie? PS. Zapach kawy nie działa tak skutecznie jak GoWork dlatego nadal jest to lepsza forma komunikacji. Jesteśmy równi, bądźmy Fair Play, Szacunek etc.

Kazik
@Adam

Brawo Adam za rozpoczęcie dyskusji na ten temat tylko szkoda że dalej jej nikt nie kontynuował ! A szkoda...ponieważ problem jest dość wyrazisty i narusza hasła przewodnie firmy - Jesteśmy równi ? Fair Play ? W tym przypadku to kpina Znowu chylone są głowy dla Hali, dla pracowników zmianowych...a co ze zmianą 8-16 ? Dlaczego dla tych osób nie może być wypłacany dodatek za dojazdy ? Dlaczego większość pracowników ma ufundowane dojazdy, a pozostali Ci pechowi którzy nie pracują na zmiany muszą sami sponsorować sobie dojazd do pracy, który średnio kosztuje 500- 1000 zł ? Bardzo proszę o podejście do tematu poważnie, ponieważ ta sytuacja jest krzywdząca dla wielu...

@Kazik

Jako Pracodawca protestujemy przeciwko sugerowaniu działań nie fair z naszej strony. Wkrótce rozpoczynamy projekt dowozów Pracowników. Jest to jednak czteromiesięczny okres próbny. Po tym czasie firma zdecyduje o ewentualnym kontynuowaniu, niezbędnych korektach lub alternatywnych rozwiązaniach. Na przestrzeni lat Pracownicy wielokrotnie otrzymywali od firmy znacznie więcej, niż to co zostało zapisane w umowach o pracę. Przykładem może być tutaj nadzwyczajny, stały dodatek 550 zł uruchomiony od lipca br., który objął wszystkich naszych Pracowników. Jednocześnie mamy prawo z własnej inicjatywy poprawiać warunki określonej grupy Pracowników. ICT Poland wywiązuje się w 100% ze wszystkich swoich zobowiązań wobec zatrudnionych Pracowników. I z tej perspektywie uważamy, że jesteśmy pracodawcą działającym fair play.

Kazik
@ICT Poland

Ale podwyżki dotyczą każdego...i nie zmienia to faktu, że nadal osoby które nie mogą skorzystać z transportu są stratne o koszty dojazdu do pracy. Osoby pracujące na miejscu cieszą się z podwyżki , osoby które maja opłacone transport również...ale osoby które muszą kupić paliwo za swoje- już nie( pod względem wydatków na paliwo ). My ponoszący koszty dojazdu zawsze będziemy zarabiać mniej o te 500-1000zł w porównaniu do osób które mają opłacony transport i w tej kwestii nie jesteśmy traktowani tak samo.

XD
@ICT Poland

Pracownicy w formacie czterobrygadowym mają możliwość dojazdu do pracy za darmo, pracownicy mieszkający w Gorzowie też, a co z resztą ? Resztą z pobliskich "wiosek", pracujących w innym systemie? Dla nich nie ma transportu ani dodatku za paliwo.... W moich oczach faktycznie nie są wszyscy traktowani równo...

Wrota
@Kazik

To idź pracować w swojej miejscowości i na dojazd nie tracisz proste

Tolek

Cześć. Od niedawna pracuje w ICT i mam pytanko co do dojazdów które oferuje firma. Dlaczego na trasie południe autokar nie zaczyna trasy ze Słubic skoro i tak Transhand ma tam bazę? Obecnie muszę kombinować aby dostać się do Górzycy na autokar z pod Słubic i również sporo osób dojeżdża z okolic Pamięcina, Golic , Lasek Lubuskich. Trasa południe zaczynając od Słubic pozbierała by więcej osób po drodze przecież. Pozdrawiam

On…on

Czy jest możliwość w waszej firmie zrobić uprawnienia na wózek ?

@On…on

Oczywiście, jest taka możliwość. Jeśli dane stanowisko wymaga uprawnień na prowadzenie wózków widłowych, a Pracownik takich nie posiada, może zostać skierowany na szkolenie przez swojego przełożonego. Szkolenie oraz egzamin odbywają się na terenie ICT Poland. Pokrywamy koszt szkolenia, a w przypadku zajęć szkoleniowych poza czasem pracy Pracownika, po zdanym egzaminie wypłacamy świadczenie pieniężne, którego wielkość oblicza się jak wynagrodzenie za urlop wypoczynkowy.

Rysiek
@ICT Poland

A czy jak pracuje np. na produkcji i chce zrobić uprawninia na podesty udt może przydadza się w przyszłości to zakład może mi taki kurs zasponsorować ? Do kogo można się zgłosić jak jest taka możliwość ?

@Rysiek

Jak w przypadku uprawnień na prowadzenie wózków widłowych - pokrywamy koszt szkolenia, szkolenie oraz egzamin odbywają się na terenie ICT Poland. Decyzję o skierowaniu na szkolenie podejmuje przełożony, zatem do niego należy zwrócić się z zapytaniem.

@Rysiek

Uprawnienia Tobie zrobią, tylko te które są potrzebne na twoim stanowisku.

Rysiek
@ICT Poland

Ja chcicłem zrobić uprawnienia na podesty ruchome udt na wózki już mam lecz mój mistrz nie wie czy zakład może mi to zasponsorować. Może nie zosostał o tym poinformowany tam wyżej czy jak pracownik chce zrobić jakieś uparnienia udt to zakład może mu to zasponsorować. Proponuje zrobić zebranie z mistrzami na zakładzie i przeprowadzić jakąś duskusje. Pracownik któremu zakład zasponsorował urprawnienia udt zobowiażał by się na dłusze pozostanie w zakładzie nie mógł by się np. zwolnić przez 3 lata.

operator produkcji

Spokojna, wywarzona i to "coś" w tle...

Pytania były bo musiały być naprawdę ludzie pracują na dwie linie za te same pieniądze? (chyba nie długo popracują przy takim systemie)

Czemu pracownik pracujący 5, 10 czy 15 lat nie może liczyć na dodatek stażowy? Znam kilka osób co pracowały po 10- 15 lat i odeszły, bo ich doświadczenie nie było cenne dla firmy. Zastanawiam się, czy przejść z innej firmy, ale brak tego mnie zniechęca.

Grzegorz
@Michał

Odchodza ze wzgledu na niskie zarobki... Szalejąca drożyzna, wysokie raty kredytow itd. Zmuszaja ludzi do zmiany pracy. Kiedys pod wzgledem zarobkow była to konkurencyjna firma.. teraz niestety tak juz nie jest.

cygan
@Michał

Przerobiłem 16 i odszedłem nie żałuję

Anka Skakanka

Witam Ile zarobić może operator ? Czy jest jakiś dojazd dla pracowników z okolic Krzeszyc/Słońska ?

@Anka Skakanka

Wszystkie warunki płacowe dotyczące danego stanowiska są podawane podczas pierwszego etapu rekrutacji - zachęcamy do przesłania CV na adres rekrutacja@ictpl.eu Planujemy uruchomienie dojazdów dla Pracowników na trasie Południe (Słońsk) od 12.09.2022. Pozdrawiamy, Zespół ICT Poland

Ja…

Brak przerw serio ? Ktoś chyba jaja sobie robi.Tu każdy ma czas na posiłek kiedy chce idzie zjeść, kiedy chce idzie się napić. Więc bez jaj!! Sam szkodzisz sobie i innym.

Gilziarz

Rewelacja firma,obszar 122/23/24 super mistrzowie i kierownictwo extra, nic dodać nic ująć. Pozdrawiam serdecznie ,atmosfera na obszarze naprawdę miła i mistrzowie przyjdą uśmiechną się zawsze można liczyć na pomoc ,jeżeli mistrz coś od Ciebie chce zawsze przyjdzie i miło prosi o coś a nie karze czy wyżywa się na Tobie , urlop ? Nie ma problemu, maszyna nie idzie ? Kolega z lini obok zawsze chętnie pomoże:) nie ma co narzekać ,myślę, że To najlepszy obszar w całej firmie :)

Mateusz

Po 13 latach pracy poprostu z niej odszedłem miałem dość... - Szacunek? Hmm... Jest tylko na tych plakatach co wiszą na ścianie idąc do szatni, bo między ludźmi czy od przełożonych to ciężko (nie mówię o wszystkich) - Przełożeni? No nie wszyscy nadają się na to stanowisko. Przez tyle lat miałem kilku kierowników, tylko jeden był zawsze przez te 13 lat i ten ogarniał wszystko. Był wporządku, pełen szacun dla tego człowieka. Dwóch pozostałych nie nadawało się do niczego... Cięgle kontrolowali kamery i zadawali szereg dziwnych oraz (usunięte przez administratora) pytań. Reszty nie będę wspominał bo już tam nie pracują. -Praca nie jest ciężka, zależy co robisz. Fakt jedni maja tak że muszą troszkę popracować, inni na 8 godzin 7 ściemnieją, ale no jest to taki rodzaj pracy. Najgorsze są służby utrzymania ruchu. W większość robią na chybił trafił, a najlepiej zgonić na operatora. Wiadomo operatorskie operator zepsuł itd. Atmosfera mega kiepska. Tabelki, wyniki, ciągle ciśnienie na więcej i więcej. Odejście z tego zakładu był najlepsza decyzją i szczerze nikomu nie polecam pracy w tym zakładzie. O 10 lat za długo tam pracowałem.

Roland
@Mateusz

Powodzenia

Bardzo niepokoi mnie fakt ,że mnóstwo palet dziennie jest belowanych , a jak przychodzi co do sprzedaży papieru to okazuje się,że cena dla szarego pracownika wzrosła znowu o parę złotych ..fakt jest taniej niż w sklepie, ale kiedyś było naprawdę warto kupować i rodzina się cieszyła ,że pracujesz w ict bo i papier jest i wycieczki i imprezy zakładowe..a teraz ? Papier w sprzedaży drogi zero wycieczek ..zero jakichkolwiek imprez nawet obszarowych .. covid się skończył..a my zarabiamy co dziennie dla was potężne pieniądze.. I powoli nie mamy za co was chwalić ..nic wielkiego a jednak jest co wspominać jak wycieczki na rugie czy w góry ..uśmiechnięte buzię dzieci na imprezach czy rozmowy w dobrych restauracjach że znajomymi z pracy które pracodawca był wstanie zasponsorowac w ramach jednoczenia się załogi ..proszę o jakąś odpowiedź czy kiedyś to jeszcze wróci?

Belowanie dotyczy produktów, które nie nadają się do sprzedaży - są konsekwencją błędów podczas procesu produkcji. W związku z tym produkt ten jest zawracany do produkcji w miejsce bardzo drogiej celulozy, czyli jest ponownie wykorzystany. Natomiast cenę produktów dla Pracowników ustalamy jako techniczny koszt wytworzenia produktu. Przez lata cena ta utrzymywała się na podobnym poziomie. Wzrosła przy ostatniej sprzedaży, ponieważ również wzrosły nasze koszty produkcji (energia, gaz, celuloza) – średnio o 40%. Odnośnie działań HR – w dalszym ciągu są one prowadzone z ustalonego budżetu, np. podczas pandemii Pracownicy otrzymali karty przedpłacone, w zeszłym roku odbyła się loteria. W tym roku zaproponowana integracja nie spotkała się z dość dużym zainteresowaniem. Dlatego odpytaliśmy Pracowników (ankieta podczas e-Spotkania z Pracownikami) jaki rodzaj integracji preferują. Na podstawie wyników niebawem podejmiemy odpowiednie kroki organizacyjne. Rozumiemy, że nasi Pracownicy nie zawsze znają sytuację z pełnej perspektywy, dlatego chętnie odpowiemy na pytania. Jednakże nie ma potrzeby kontaktowania się z nami przez gowork, wystarczy napisać do nas np. na skrzynkę zapachkawy@ictpl.eu, do czego zachęcamy.

Henryk

Jestem mocno zaniepokojony faktem, że od pewnego czasu nie można dodzwonić się do osób, z którymi współpracuje w tej firmie. Nikt na recepcji nie odbier!!! Można dzwonić i dzwonić. Dlaczego tak się dzieje? Czy ktokolwiek tam na recepcji pracuje?

XD
@Henryk

@Henryk, czy takie sprawy załatwia się na gowork.pl? nie łatwiej podejść na recepcję i sprawdzić?

Patryk

Pytanie do zarządu ICT czy w związku z wysokimi temperaturami i tym że na hali produkcyjnej temperatura jest powyżej 30 ° weryfikowane termometrami umieszczonymi na halach pracownikowi należy się dodatkową przerwa czy nie ? Dużo tu ludzie piszą o tym że w zakładzie nie ma nawet przerwy na posiłek jak się to ma do przepisów i sytuacji z chęcią się wszyscy dowiemy Na blogu NIE POLECAM ICT wszystko skrupulatnie opisane wraz ze zdjęciami wykaż temperatury Ale interesuje jak do tego podchodzi sam zarząd woec czekam na odpowiedź

Loku
@Patryk

Tu nie ma żadnych przerw a co dopiero dodatkową

Edward
@Loku

Jak to nie ma przerw? A na zjedzenie czegoś czy wyjście do toalety? Jak jest tak wysoka temperatura to chociaż dają wodę do picia dla pracowników?

@Loku

Nie siejecie propagandy. Każdy idzie zjeść kiedy ma ochotę, tak samo na kawę. Nikt nikomu nie zabrania. Mi się też dużo nie podoba, ale po co pisać takie bzdury.

Nikt ważny

Sami na siebie kręcicie bata.. Przerwę macie kiedy chcecie , nie opowiadajcie glupot bo aż się żygać chce... Jesz kiedy masz ochotę, będziecie tak bredzić ze nie ma przerw, to wprowadzą wam jadalnie na odbicie kartą i całą zmianę będziesz siedział o suchym pysku O piciu w upał nie wspomnę

Alfredo

Gdzie są wpisy że jest przerwa codziennie sprawdzam program monitorujący maszyny DAA i wpisów nie widać więc przerw dalej nie ma

Mrr
@Edward

Zjedzenie czegoś odbywa się na maszynach pracuje tu widząc że tak jest nie twierdzę że ja tak mam na rolkowych maja wiekszy luz maja czas gorzej na chusteczkarkach tam jest zupełnie inaczej i jeżeli ktoś twierdzi że nie może iść na przerwę to naprawdę tak jest bo od tych maszyn nie można odejść nie można ich zostawić a jeden pomocnik na dwie linie tego nie jestem nawet ok ładny sposób opisać stwierdzam tylko że ja ani 5 minut bym tak nie pracował ani jako lider który jest tam meczy a tym bardziej jako ten pomocnik za takie małe pieniądze i ta niewdzięczną pracę jaka wykonuje bardziej jestem obiektywną osobą bo pracuje na warsztacie i widzę co się dzieje chociażby przechodząc tamtędy kilkanaście lub więcej razy na zmianę

X
@Edward

Jak można wypisywać bzdury, ze nie ma przerw. Każdy może iść zjeść czy na kawę. Wiadomo, że jak jest więcej pracy ma się mniej czasu na to, ale jak ktoś by wolał siedzieć 4h na jadalni zamiast pracować No to cóż... Jak jest wysoka temperatura to firma rozdaje dodatkowo saszetki izotoniczne. Woda jest dostępna ogólnie, nie ważne jaka jest temperatura. W dodatku są karty do automatów, w których pracownicy mają do wyboru kawę, herbatę oraz zupę za co nie płacą z własnych pieniędzy. Większość komentarzy tutaj jest przekoloryzowana. Robicie z tej firmy ch*j wie co, a tak naprawdę dalej w niej pracujecie

Dominika
@X

Faktycznie, różnorodność opini tutaj jest, mnie zaciekawiły te saszetki izotoniczne, co to konkretnie jest i w czym pomaga pracownikom? Jest jakiś limit tego 'na głowę'?

@Dominika

Biorąc pod uwagę możliwość wystąpienia w okresie letnim w naszym zakładzie warunków mikroklimatu gorącego (temperatura powyżej 25 stopni), kilkanaście lat temu zdecydowaliśmy na wzbogacenie wody do picia o dodatki soli mineralnych i witamin izotonikiem. Izotoniki to roztwory węglowodanowo-elektrolitowe, które wpływają na zwiększenie wchłaniania wody i pomagają utrzymać wytrzymałość podczas wysiłku fizycznego. Po konsultacjach z Komisją BHP oraz lekarzem zakładowym wybraliśmy wysokiej jakości preparat Isoactive Activlab w formie saszetek. Każdemu Pracownikowi w okresie od czerwca do września przysługuje jedna saszetka na dzień.

Narty
@Dominika

No proszę teraz się nawet saszetkami chwalą ha śmiechu warte

Ja bo Ja
@Narty

A co w tym złego. Ktoś się zaptal więc dostał odpowiedź. Pozdrawiam normalnych pracowników ICT.

@Dominika

Tak tak dali saszetki inne firmy dały dodatkową przerwę w upalne dni a tu saszetki i batem do pracy normy maja być zrobione

Normalny pracownik ICT
@Ja bo Ja

Dziekuje za pozdrowienia. Poziom wpisuw duzej czesci osob jest tragiczny. Wszystko jest źle! Nawet jak ICT odpowie na pytanie o zaszetki i opisze zasady, to tesz trzeba skrytykować. Ludzie idzcie stond! Pozdrawiam ze wzajemnoscia wszystkich normalnych pracownikow ICT.

@NIE POLECAM ict

Dominka piszesz, ze inne firmy daja dodatkowa przerwe w upaly. A tak konkretnie to ktore? Jakies w Kostrzynie?

Ja bo Ja
@NIE POLECAM ict

Nie płacz Jolka bo tu miejsca brak na twe babskie łzy... Tyle mam Tobie do powiedzenia jak i reszcie płaczków.

Saszetki
@ICT Poland

A czy nie myśleliście nad przywróceniem tabletek musujących Pluszzz? One były dużo smaczniejsze i większość je piła. Przeciwnie do saszetek - na każdym kroku słyszę "fuj, ja tego w ogóle nie pije. Jest obrzydliwe i chemiczne" i podzielam te opinie. Po co płacić za coś, co leży w szafce i traci tylko datę ważności, a człowiek bierze, bo nie ma wyboru. Również pozdrawiam normalnych pracowników bez wystającej słomy z butów jak u większości tutaj.

@X

No proszę następnego saszetką kupili hallo obudz się człowieku należy się dodatkową przerwa wg KODEKSU PRACY

@Saszetki

Dziękujemy za sugestię, ale takie sprawy naprawdę bez problemu można załatwić wewnątrz naszej organizacji, nie potrzebny jest do tego gowork.pl… Wystarczy porozmawiać z przełożonym, Sekcją BHP lub zgłosić temat na zapachkawy@ictpl.eu Zachęcamy do tej formy kontaktu :)

@Jaro

Widze Jaro, ze oczytany jestes w kodeksach. To według ciebie jaki punkt kodeksu pracy wskazuje że należy się dodatkowa przerwa? Bo nigdy nie slyszalem o czyms takim. A paru ludzi z bhp znam.

Kodeks pracy
@Jaro

Według kodeksu pracy przerwa należy się minimum 15 minut najpóźniej po 6h pracy. Nie ma tu znaczenia temperatura. Wymogiem jest zapewnienie zimnej wody bez limitu. Poza tym zacznijcie współpracować, to nie będziecie mieli problemu z pójściem na dodatkową, nawet nie jedną, przerwę. Wystarczy to powiedzieć liderowi.

miły

dają

Chyba powyżej 35° bo napewno nie mniej te 25 to chyba w biurowcu przy klimie

Kasiek
@WYJADACZ

Oczywiście, sama w takiej firmie pracuje .

Odnośnie dodatków na wakacje czy święta firma powinna rozważyć „inną formę wynagrodzenia” pracownika. Czy nie ma opcji żeby pracownik otrzymywał 1000zł netto?

Mikołaj
@Marcin

Przecież oni są załamani że dali nam 550 zł brutto które mimo wszystko jest dalszym pluciem na nas i strzałem mokra szmata w twarz

@Marcin

Osobiście wolabym wyższe wynagrodzenie niż dodatki. Ale co do dodatków to w Articu na święta wielkanocne dostają 1700,wakacyjne 4000 brutto, świąteczne (nie pamiętam). Tak więc konkurencja odleciała. Ze stażem podobnym do mojego (15 lat) kolega ma 6000 na rękę, kolegi ojciec ma 7000.Ale na początek jest średnio. Myśląc perspektywicznie po czasie można mieć duzo lepiej gdzie indziej niż w ICT. ICT z lidera w okolicy spadło na przeciętna firmę.

@Mikołaj

Jestes CHORY Mikołaj!!! Po pierwsze kłamiesz! Znam troche kulisy wprowadzania 550. Nikt w zadnym momencie nie byl tym „załamany”. Powody decyzji to analizu rynku, jak rownież troska o pracownikow. Po drugie nikt nie każe tobie dziekowac za 550. Jednak uwazam ciebie za wyjatkowego niewdziecznika, skoro napisaleś, ze 550 to „dalsze plucie w twarz”. Dostales z wolnej woli pracodawcy dodatkowe pieniadze, a ty tylko obrazasz firme. Skoro tak sie tutaj zle czujesz, to moze czas odejsc. Na miejscu twojego szefa zrobilbym wszystko, aby z toba nie pracowac. A tak przy okazji, to wiele osob jest bardzo zadowolonych z tych dodatkowch pieniedzy i boi sie, ze twoje i kilku innych osob, wkurzajce wpisy zniechecą firme do takiego dbania o pracownikow. Jest mi naprawde przykro jak czytam takie wpisy ….

Kamila
@MAXIMUS

czy te 550 to jednorazowo wyplacali czy staly dodatek do miesiecznej pensji, nie piszecie o tym nic a ja nie w temacie, dopiero chcialabym zlozyc cv jak sie pojawi ogloszenie do tej firmy

@Kamila

Rada Zarządzająca ICT Poland zdecydowała się przyznać od 01.07.2022 każdemu Pracowników 550 zł brutto miesięcznie. Jest to opisane, jako nadzwyczajna dodatek, ale faktycznie każdy Pracownik otrzyma go jako podwyższenie swojego wynagrodzenia zasadniczego. Odpowiadając wprost - tak 550 zł brutto jest na stałe co miesiąc.

@MAXIMUS

Tak tak wszyscy zadowoleni hmm tylko gdzie ci wszyscy kłamiecie to wy wszyscy którzy tam siedzicie w tym ict i głosicie propagandę tak samo jak to że 20-stu ludzi czeka za bramą na nasze miejsce to gdzie oni są jedno wielkie kłamstwo przyjęli teraz jednego gościa tylko dlatego że konkurencja zwolniła go dyscyplinarnie za całokształt pracy twórczej i wielkie mi chwalenie się jak dalej nie ma czym jak tym szacunkiem który niby tu jest i pair play (usunięte przez administratora) jakich mało

Jowik
@Mikołaj

Jak ci pieniądze śmierdzą to ja chętnie ta „brudna szmatę” 550 pln za ciebie wezmę ale myśle ze chetnie je jednak przytulisz, podziękować należy raczej a nie pyskować Wstyd.

Dziękuję za podwyżkę

Gracek
@MAXIMUS

Pracowałem tu kilka lat jestem już na wypowiedzeniu końcówka i powiem ci tak skoro jest tak fajnie to pójdź na produkcję popytać Stawka gilziarza a pracujesz jako pakarz i to nie jednorazowo tylko przez kilka lat odpowiedzialność pakarza a Stawka gilziarza bo nie ma miejsc bo z wyliczeń jest za dużo wieczne kolesiostwo awanse najpierw dostają koledzy mistrzów lub kierowników a te 550 zł to śmiech nie podlizujesz się kierownikowi nie donosisz to masz problem z wolnym i ze wszystkim zero szacunku przełożonych do operatorów liderzy to ściemniacze i wykorzystują innych do prac które mają wykonać także maximus nie gadaj może w biurowcu jest fajnie

Dandi 3
@ICT Poland

Dlaczego w ICT POLAND nie ma dodatku stażowego dla pracowników? Stary pracownik to doświadczony pracownik tym bardziej że przecież maszyny są warte wiele pieniędzy. Czas najwyższy na zmiany ICT.

Niki
@Gracek

W biurowcu 9bowiazki to układanie długopisów i głoszenie propagandy No jeszcze szukanie sposobu aby znów utrudnić życie tym co pracują na niższym szczeblu Debilizm

Miki
@Gracek

Oj tam robisz na kilku stanowiskach przecież w biurowcu oni też pożyczają sobie długopisy woec nie widzą problemu (usunięte przez administratora)

.arko
@Bo mam blisko

Do nich to się nigdy nie porównują bo nie mają polotu tylko do hanki a ze tam robią połowę produkcji mniej niż u nas to tego już nie widzą zarząd ma tylko słupki ile zarabiają operatorzy w innych firmach nie wiem skąd kupione ale to wszystko brednie

Loku
@Kamila

Kretynizm dali śmieszne 550 zł brutto i vhca tym ludzi zatrzymać życzę powodzenia

@Loku

Czemu porównuje się firmy gdzie się mniej zarabia? Pokazuje się słupki z takimi firmami. Proszę porównać i pokazać wiele firm, gdzie się zarabia znacznie więcej!!! Dobrym słowem ludzi się nie zatrzyma. Jedyna motywacja do pracy to pieniądze. Każdy by chciał żyć chociaż średnio, a nie tylko opłaty i miska ryżu od wypłat do wypłaty. 550 to nie dużo, ale w końcu sprawiedliwie, dla każdego po równo i tak powinno być od początku. I-III powinny mieć JEDNAKOWĄ WSTAWKĘ NA GODZINĘ, a nie co roku procentowo się oddalają, a jak pracodawca wymyślił sobie liderów, którzy są kompletnie nie potrzebnych, to niech im dodaje jakieś dodatki osobno

Iwo
@MAXIMUS

Maximus Szkoda gadać z takimi klientami, jak popracuje trochę gdzie indziej to zobaczy jak praca wyglada, niech idzie do Niemiec i jak go będą rozliczać z każdej minuty to mu na pewno dobrze będzie a kasę jak policzy i podatki i czas dojazdu to się wcale w tych Niemczech tak kolorowo nie robi.

Osa
@Niki

Przeczytalam i nie wierze!!! Co to do cholery jest NiKi. Za kogo ty sie uwazasz? Niby jak pracuje w biurze to mozna z mojej pracy robic sobie żarty?! Wiesz ile codzinnie wkladam w to skupienia i dokladnosci! A jak latwo o bład. Panowie operatorzy jeden z drugim co nie szanują pracy innych osob - nie jestescie pępkiem swiata!!! Jak was matka nie nauczyla kultury, to szukajcie innego miejsca. To firma dla porzadnych ludzi, a nie dla was! Jak sie dowiem kto to pisze, to taki mu (usunięte przez administratora) na miescie zrobie

Idę prosto

Myślę że właśnie powinny się oddalać poziomy , bo jakby dawali podwyżki nie procentowo tylko każdemu tyle samo to nikt by nie chciał awansować bo różnica między poziomami by była np cały czas np 2 zł, a tak to jest co roku więcej . A i tak dużo ludzi nie chce iść na Maszynistę ( nie ma takiego stanowiska jak Lider bo jest tylko dodatkowa funkcja), bo twierdzą że za mała różnica stawek

OMG
@Bo mam blisko

W ict nie ma świąt Wielkanocnych to jak ma być dodatek świąteczny na te święta nie ma czegoś takiego zarząd pewnie w nic nie wierzy ????

Miras
@Osa

No proszę a to teraz to co to jest szacunek płynący z biurowca czy co ? A tak wg to firma nas tego nauczyła zajęcia że zwrotnego szacunku itd Oj chyba OSA BYLA NA WAGARACH pamiętaj karma wraca

@Miras

Zwrotny czyli najpierw ktoś powinien okazać szacunek, a tego nie było. ICT to wyjaśniło w którymś ze swoich postów. Jeśli myślisz że ktoś może obrażać innego pracownika, a potem jeszcze żądac szacunku to nie uważałem na szkoleniach.

Niki
@Osa

Ojojoj juz się boję proszę sobie sprawdzić wypowiedzenia które są w kadrach jestem jednym z kilkudziesięciu tych ludzi ktorzy opuszczają to dno jakim jest ict

Miras
@Idę prosto

Mi tłumaczyli ze szacunek idzie z góry na dół i z tego co widzę to źle tłumaczyli, mówili również że szkolenia zaczęły się od biurowca i schodziły na niższe stanowiska szczerze to tego wcale nie widać

@Miras

Ok, Miras ale pamiętaj że w biurowcu nie pracują sami Dyrektorzy ale też ludzie na szeregowych stanowiskach, którzy nie chcą by ich praca była sprowadzana do przekładania długopisów. Więc jeśli chodzi o szacunek z "góry na dół" to w tym przypadku to nie tak ,bo to nie są nasi przełożeni, a ludzie którzy zarabiają podobnie , a może nawet mniej bo nie mają zmianowosci i np. dodatków dla Liderów.

Kiros
@ICT Poland

Nadzwyczajny dodatek tylko dlatego bo uciekło kilkadziesiąt doświadczonych osób i taka szara rzeczywistość

OSA
@Miras

Panowie nie badzcie jak dzieci w piaskownicy. I nie odwracajcie kota ogonem. Szacunek do ludzi jest u mnie na porządku dziennym. Nikt tego nie musi mnie uczyc. Dlatego tak dobrze czuje się w ICT Poland. Moj wpis skierowany był tylko i wyłącznie do tych kilku niefajnych gości, którzy wprost dyskredytują moje miejsce i moja prace. Jak ktoś nie ma dla mnie szacunku, to niech na mój też nie liczy! Nie jestem od tego aby nadstawiać drugi policzek!!! Myślicie, ze kobieta to słaba płeć i da się zastraszyć? Nie ma mowy! A tak poza tym, to znam duża fajny pracownikow operatorów z produkcji i z logistyki. Pozdrawiam wszystkich fajnych chłopaków w firmie Nie dajcie się stłamsić tej garstce narzekaczy bez szacunku.

Endriu
@Bo mam blisko

No wiesz Marcin co Ty porównujesz jest ranking firm on najwyższych najlepszych Arctic długo długo nic I można powiedzieć Hanke na równi z ict chociaż tam połowa mniej obowiązków i mniej wydajności a pieniądze takie same

Big E
@Marcin

Tego też nie widzą od lat jest tyle samo 1000 zł brutto wakacyjne i do tego na jedyne święta Bożego Narodzenia dodane do wypłaty i wszystkie Potrącenia od tego czy z tym czy bez tego to nie widzisz różnicy w pieniądzach za mało ludzi tam w biurze aby ktos mógł to zauważyć

@Idę prosto

To zapraszam na produkcję teraz kobiety przecież zatrudniają okaże się czy taka super ta praca Świątek piątek czy niedzielę a nawet święta za takie nędzne pieniądze

Gość890

Nie dawno wypłyneła informacja że około 30 - 40 osób na chusteczkach , chodzi o hale na chusteczkach, chodziło sobie palić papierosy na dachu zakładu. Pare osób już dostało nagany. Moje pytanie gdzie szacunek, zasady fair play, szacunek itp. Wiele osób na zakładzie straciło prace za palenie papierosów na terenie zakładu, 3 miesiace temu była podobna afera że kierownicy, biurowiec i zwykli pracownicy w czasie pracy wychodzili za teren zakładu palić papierosy. Derekcja oficjalnie wysłała maile że nie można tego robić bo będa wyciagane wnioski dyscyplinarne. Dlaczego Ci ludzie nie zostali zwolnieni z zakładu przecież ich lekomyślność chodzi mi o tych co palili na zakładzie mogli spowodować pożar i co za tym idzie zagrożenie życia. Dlaczego kierownictwo za takie zachowanie nie zwalnia ludzi, po co są szkolenia BHP, PPSZ , Hagsztagi Szacunek do innych osób itp. Jak nikt i tak nie wyciaga wniosków. Czyli jednych można było zwolnić dyscyplinarnie a drugich nie bo co .... Derekcja powinna podać oficjalną liste kto brał w tym procederze udział bo tu chodzi o nasze bezpieczeństwo i szacunek do tych osób co 8 godzin nie palą się powstrzymóją a teraz widzą gdzie i jaka tu jest sprawiedliwość.

Nie palę w pracy bo nie wolno
@Gość890

Czyli na kanapki nie ma czasu, ale na fajeczke jest

@Gość890

Gosciu skoro jestes tak swietnie poinformowany, to napisz kto w ostatnich np 5 latach zostal zwolniony z firmy z powodu palenia papierosow na terenie fabryki (napisales, ze wiele…) 1 czy 5: nazwiska, miejsce pracy? Pracownicy, ktoryz opuszczali teren w celu palenia otrzymali upomnienia - za „wyjscie z terenu firmy”. Pracownicy przylapani na paleniu na terenie firmy (na dachu WPS) dostali nagany i zostali pozbawieni calej premii. Gdzie tutaj widzisz niesprawiedliwosc? Jak dla mnie postepowanie firmy jest absolutnie fair i bardzo konsekwentne

@MAXIMUS

A wózkowy który palił w WC na rogu kolo ramp na logistyce nie został zwolniony? Zaraz po śmiesznym wprowadzeniu zakazów Znam gościa imienia i nazwiska nie podam bo rodo kolejne kłamstwo Oj nie ładnie tak kłamać ciotko Oj nie ładnie

Tom
@MAXIMUS

Widzę że firma blokuje osoby które zadają nie wygodne pytania lub stawiają tezy. Gdzie demokracja wolność słowa o którą walczyli Polacy w 1989 roku . Nie można zadawać nie wygodnych pytań bo zostaniesz zbanowany. Wstyd.

Gracek
@Tom

Ciekawe ile to kosztuje Moje 2 wpisy nie zostały opublikowane

Tom
@Gracek

Firma blokuje nagminne ludzi którzy tu komentują to skandal. Gdzie jest demokracja wolność słowa. Żyjemy w czasie komuny czy demokracji ze próbuje nas się kneblowac. Gdzie tu szacunek i wolność słowa o której mowa w Konsystencji Rzeczypospolitej. Swoje konta firma nie blokuje a pracowników tak. Po co jest ta strona aby pracownicy się wypowiadali co ich boli co by zmienić na zakładzie aby było lepiej. A później zdziwienie ze ludzie odchodzą z firmy albo idą na L 4. Brak słów brak szacunku.

Dominika
@MAXIMUS

To widzę że to jakaś grubsza sprawa z tym paleniem, zawsze można nie palić, dla zdrowia. :D Ale ciekawi mnie czy ten zakaz opuszczania zakładu w celu palenia to jest wpisane w umowy o prace które się podpisuje czy to tylko jakiś regulamin zakładu?

@Gracek

Drogi Pracowniku Niektóre komentarze zostają zablokowane z uwagi na łamanie regulaminu portalu GoWork, np wulgaryzmy, naruszenie dóbr osobistych, opinie niemerytoryczne. Wszystkie wpisy zgodne z regulaminem portalu pozostają widoczne.

@Tom

Tylko przestrzeganie regulaminu portalu GoWork umożliwia publikacje komentarzy.

Tom proszę nie blokować konta
@ICT Poland

Nie prawda znam regulamin, nie wymieniam tu z nazwisk mowa obecnie jest o paleniu papierosów i nikt tu nikogo nie obraża ani firmy ani ludzi tylko piszę prawdę co myśli na ten temat a firma prubuje pozamiatać całą sprawę po dywan dlatego nie dopuszcza nowych komentarzy. Szkoda bo przez to pokazuje się że firma nie jest w pożadku a pracownikom byłym czy obecnym nie daje się możliwości wypowiedzieć. Wstyd Wstyd Wstyd Brak Wolności Słowa czyli podstawowych wartości Demokracji tyle dodam Konto MAXIMUS to osoba z biurowca bardzo dobrze zna każdą sprawę nawet szczegułowo , bardzo się cieszę że ludzie z firmy to czytają ale jeśli pracownicy piszą o problemach np. w zarobkach chodzi o stażowe żeby pracownik który pracuje załóżmy 5, 10 , 15 lat zarabiał więcej od tego co pracuje np. 1 rok bo to jest dla mnie nie sprawiedliwe ja mam większą wiedze od tego nowego a zarabiam tyle samo to jest krzywdzące. Powinien być dodatek stażowy i do tego jeśli przechodzę szkolenie zdobywam kolejne umiejętności np. na chusteczkach jestem pomocnikiem a jadę maszyną jako lider to też powinni mi dopłacić , zdobywam uprawnienia np. na suwnice, podesty, wózek widłowy, uprawnienia na 1kw też powinienem mieć dodatek bo podnoszę swoje kwalifikację z których korzysta firma. Moje konto TOM proszę nie blokować -> Wartości wolność słowa, demokracja, szacunek

Bartosz
@Nie palę w pracy bo nie wolno

Spytaj tych co dostali pochwałe za palenie

@Gracek

No brawo a myślałem ze tylko moje znikają napisałem kilka były bardzo niewygodne i nie ma aż dziwne bo pisałem prawdę o tym vo tu się dzieje i nie było trzeba cenzury wprowadzać tak tak Panowie to jest ten cały FAIR PLAY

Sprzątaczka

Nowe standardy w Ict Poland . Czy to prawda że nowym standardem w Ict Poland jest to że Lider linii jest odpowiedzialny za utrzymanie porządków (sprzątanie) w jadalnii i toalecie ?

@Sprzątaczka

Szczególnie jeżeli chodzi o te prysznice w szatni na górze które niby miały być dwa czy nawet trzy lata temu remontowane zapowiadqne wszystko na spotkaniach z dyrekcja propaganda nawijana jak makaron na uszy i cicho sza taki sy f ze można coś złapać sam grzyb i kamień wszędzie firma z takimi standardami wstyd..... i tak jest ze wszystkim tutaj.

Zastępca placowego
@Sprzątaczka

Nareszcie odpowiednio doceniono liderów brawo firma

Benek
@Sprzątaczka

Parodia trzeba zatrzymać linie iść sprawdzić porządek po sprawdzeniu ponownie ruszyć i szybciutko to zmieniają jak będą postoje

WYJadacz
@Sprzątaczka

Sluchaj „Sprzataczko”. Jakby kazdy z nas zostawial porzadek po sobie w toalecie i jadalni, to wszystkim zyloby sie lepiej. A co do standardu - mamy sprawdzic i tylko zrobic zgloszenie jak cos tam nie gra. I z tym masz problem?

Bart
@WYJadacz

Kamień i grzyb tez ze sobą zabrałeś

WYJadacz
@Bart

Ani to smieszne, ani to madre.

@Jaro

Swietna pamiec Jaro. Obys tak o wszystkim pamietal. Zaktualizuje twoja wiedze. Z tego co wiem to projekt napotkal na problemy techniczne. I przez to zostal mocno opozniony. Ciekawe, czy zauwazyles, ze w zeszlym roku przeprowadzono malowanie szatni i biezace naprawy. Skoro dostrzegles te grzyby i kamienie , to mam nadzieje, ze zglosiles te problemy odpowiednim osobom….? A moze nie miales czasu. Latwiej wywalic negatywna opinie na goworku, niz naprawde zatroszczyc sie wspolne dobro. Tak cos czuje, ze robisz to dla swoich kolegow, Aby bylo sie czym pochwalic na browarku, jak to firmie dokopales….? Mam wztpliwosci, czy tobie naprawde zalezy na tych czystych prysznicach. Moze jadnak warto zmienic postawe?

Bartek
@MAXIMUS

Moze tobie taki syfilizm nie przeszkadza ale mnie też przeszkadza bo człowiek by się poszedł odświeżyć po pracy to nie może bo tam grzyby choduja (jak tobie to pasuje to można się domyśleć że tak samo masz w chacie ) :)

Doradca putina
@Bartek

Ten Maximus nadaje z biurowca i nigdy nie korzystał z szatni prysznicy drobne naprawy? Tam jest generalka potrzebna ile razy przebieralismy się w kałuży wody bo zalewa szatnie

Bartek
@Jaro

O tym to już nawet wstyd wspominać teraz poczytają i zacznie się remont jak zwykle na pokaz który będzie trwał i trwał:D

@Sprzątaczka

Zatrzymać linie i sprawdzać skoro straszą konsekwencjami q nie w międzyczasie miedzyczas i dyspozycyjność się skończyła nie za taką wypłatę

@Jaro

Narobione zdjęć trzeba gdzieś udostępnić niech następcy widzą jak można grzybicę w gratisie załapać -otrzymać

Bolek
@NIE POLECAM ict

A tam przesadzasz, z czasem przestaje swędzić. To prawda że tak samo zdj w wasza strone robią?

Janusz
@Bolek

No a jak zdjecia wykorzystywanie nr przywatnych do celów firmy śmieszne zebrania online No i najlepsze na koniec propaganda firmowa tak zwana gazetka Bibuła gdzie wypowiedzi że redagowane i wszystko inne wieczne gadanie jesteśmy najlepsi ha tylko w czym bo TP najlepsi się już dawno skończyło teraz nawet ludzi nie maja aby normalnie obsady na liniach zrobić zatrzymują jedna linie aby druga mogła pracować ludzie biegaja bo nie wiedzą gdzie dzis pracują taki szalet w tym całym bałaganie zarząd dalej nie widzi problemu ! Ludzie uciekają bo za granicą dwa razy tyle zarobią a wystarczy raptem kilka km nie jak oni twierdzą że 4h jazdy dodatkowo mi już dużo do swoich lat pracy nie zostało ale inni zaraz uciekna bo nie dbają o ludzi płacą marnie do tego wyzysk taki ze czasu na wszystko brak

Biały
@Jaro

Wstyd to ta wypłata z dodatkiem wakacyjnym śmiechu warte aby lider maszynista człowiek wyszkolony i od wszystkiego zarobił 5.500zl z czego dodatek 1000 zł brutto jak kiedyś była to firma do której warto było przyjść i się uczyć piąć po drabince stanowisk to teraz jedno wielkie dno

Czarny
@Biały

Z tym liderem to żeś pojechał:):)???? duża większość to tylko pozory stwarza, myślą że koszulkę dostali to fachowcy z wieloletnim stażem, znający maszynę od podszewki i te jeszcze osoby pod nim, ba pół osoby. Większość to sobie z maszyną nie radzi i do tego słowo lider, padnę.

@Czarny

Po części się się tym zgadzam bo doswiad zenia nie da się nauczyć i dlatego powinno być stażowe jak w innych firmach a tu nie ma nic. A pi drugie nie ma co wymagać jaka Płaca taka praca nie odwrotnie

@Doradca putina

Chociażby jakieś odświeżacze do łazienek dali. Doprosić się nie mozna.

Lolek
@Bolek

No a jak non stop zdjęcia bo tego nie zrobiłeś bo to nie tak ale nikt nie spyta czy miałeś czas czy co innego że były problemy na lini nie na kamerach widzą i biegną aby powytykać

@Pralka - jak nie pasuje ci 30 zł za pranie przejdź na (usunięte przez administratora) firmę Akromar tam dają 10zł chcesz możemy się zamienić

Bartosz

Widzę że kolega wie proponuję zie zorientować jeszcze i w innych firmach

Pralka

Może by szanowny zarząd podniósł ekwiwalent na pranie odzieży roboczej. 30zl już od dawna nie starcza, jest to ktowa pozorowana. Najlepiej jak by firma sama robila pranie. My sobie nie odliczymy amortyzacji pralki. Od ilu lat jest 30 zł na pranie?

Harpagan
@Pralka

A co ty chcesz franie amortyzować? Ja myślałem że wy na tym podlasiu jeszcze z tary korzystacie

Temat dla Uwagi
@Pralka

No i co, mówisz, że dwie dychy więcej na pranie magicznie ustabilizowałyby twój nader rozchwiany budżet domowy? XD

Wyprany
@Pralka

Nie no bo zejdę. Amortyzację pralki jeszcze ICT ma do pakietu dorzucić. I prać Twoje brudne gacie XD Koszt 1 prania to ok 70 groszy plus trochę płynu.liczac 10 prań w miesiącu (bo masz w zestawy ciuchów co najmniej) wyjdzie ok 30 zł, ale no K***a jeszcze amortyzacja pralki, dajmy jeszcze niech ICT wymienia olej w aucie i kupuje buty w których idziemy z bramy do szatni .(usunięte przez administratora)

Droga bena z orlena

Cześć. Z racji iż zamierzam złożyć CV do ICT POLAND mam pytanie odnośnie dojazdów, a mianowicie czy firma organizuje dojazdy poprzez jakiegoś przewoźnika? Dojazdy są kłopotliwe w obecnych czasach i bardzo fajnie by było gdyby takie dojazdy były organizowane.

Mariola
@Droga bena z orlena

Tak dadzą a w zasadzie pozycza rower maja takie szybkie na MP

@Droga bena z orlena

Od września planujemy uruchomienie transportów do i z ICT Poland. Decyzja ta jest podyktowana znacznym wzrostem kosztów dojazdów. Chcemy tym samym wesprzeć Pracowników w zmniejszeniu tych kosztów. Transport będzie przebiegał na dwóch trasach do/z Kostrzyna nad Odrą oraz na trzeciej trasie w samym Kostrzynie nad Odrą: • Trasa Północ: Mieszkowice, Boleszkowice, Dębno Cychry, Sarbinowo • Trasa Południe: Słońsk, Czarnów, Żabice, Górzyca • Trasa Kostrzyn nad Odrą: Osiedle Warniki, Osiedle Leśne, centrum miasta Wyznaczając trasy kierowaliśmy się statystyką miejsca zamieszkania naszych Pracowników. Uruchomienie transportu uzależniamy od zainteresowania. Obecnie zbieramy informacje wśród naszych Pracowników odnośnie tego tematu.

Ryszard
@ICT Poland

Dajcie ludzia pożadną podwyżkę a nie autobusy krajoznawcze wycieczki z pracy i do pracy człowiek będzie wracał co najmniej godzinę później niż zwykle jak z Niemiec tylko ze tu wypłaty mizerna

Świetny pomysł!

@ICT Poland

Pochwalcie się czymś czego inne firmy nie mają czego inne firmy nie wprowadzili kilka lat wcześniej czego inne firmy nie dały swoim pracownikom

Wiktor
@NIE POLECAM ict

No saszetki przecież saszetek inne firmy nie dają :D

Jakub
@Ryszard

Mizerna to mało powiedziane tragiczna praca w systemie 4 brygady I zarobek 4000 zł juz mi się nie chce do tej firmy jeździć

@Wiktor

A właśnie ze dają tylko sie tym nie wychwalają na lewo i prawo jak w ict autobusami tez się nie chwalą a dowozy mają już dobrych kilka lat

@Jakub

Piszesz, ze mizerna praca i zarobek. To przestań się meczyc to praca… i nas tymi wpisami. Albo szukasz inne roboty, albo sie ucisz. Jaki jest sens ciągłego narzekania tutaj? Żeby to jeszcze cos mialo zmienic… Bla, bla, bla ….

@Jaro

Jaro to przenosisz się do tej firmy co to się nie chwali na prawo i lewo, i dowozi autobusami i tyle fajnych rzeczy robi?

Irek
@ICT Poland

Dojazdy autobusami to dobra sprawa ale moim zdaniem dobrze by było zmienić tom najgorsza przychodnie Medicover. Czy badania nie można robić w Medicoverze w Dębnie albo w Almedzie w Biedronie u góry. Ten Medicover to najgorsza przychodni w Kostrzynie co tam są za lekarze to niedopowiedzenia . Parę firm już w Kostrzynie juz tam robiło badania dla pracowników i szybko zrezygnowało. Czekam na oficjalną odpowiedz firmy w tej sprawie.

Pakareczka
@ICT Poland

Odnośnie autokarów nie rozumiem tylko dlaczego nie puszczacie trasy południe od Słubic ,bo przecież po drodze są Golice ,Pamięcin, Lisów , Laski Lubuskie. Z tamtych okolic ludzie też pracują w ICT i muszą kombinować żeby dojechać do Górzycy a potem autokarem do pracy. Transchand i tak przecież ma bazę w Słubicach więc co szkodzi aby zaczynał od Słubic trasę przejazdu?

Iwo

Pracuje w Ict już kilkanaście lat i moje spostrzeżenia są pozytywne, co roku od tych kilkunastu lat dostaje podwyżkę, nawet w czasach kryzysu gdzie obok zwalniano ludzi to nam firma dała podwyżkę, ubrania robocze wydawane są na czas i wiecej niż trzeba bo zawsze mam jakieś bluzy zapasowe w domu, butów kilka rodzajów do wyboru, jak się coś zniszczy to dostajesz nowe, standard to paczki na święta, dodatek na wakacje i Boże Narodzenie, do pensji dodatkowo sporo rzeczy, spory dodatek za brygady, dodatki za obecność czy wyniki firmy. O bhp dba się bardzo mocno, ktoś może się na to wkurzać ze to przeszkadza w pracy ale to po to żeby się całemu do domu wróciło. Wszystko zgodnie z prawem, Za nadgodziny są posiłki które przywozi pizzeria, kilka zestawów do wyboru, budynki i maszyny są nowe, jak coś potrzebuje to dostaje jak poproszę, nikt mnie nie gania z batem, Każda nadgodzina zawsze jest płatna, nie ma możliwości żeby było inaczej. Parking przed firma duzy i nie ma problemów ze znalezieniem miejsca, jest tez wiata na rowery. Co miesiąc wizyta firmy która nalicza place i jak masz jakieś wątpliwości to możesz pójść inwyjasnic tematy. Sa tez tacy co tylko siedzą w telefonach i marudzą ze ciężko i trzeba czasami takiego pogonić, normalka zreszta jak wszędzie. Wszystko jest ok to nikt się nie czepia i można sobie czas dobrze wygospodarować. Teraz super reakcja kierownictwa czyli dołożone ekstra pieniądze. Podsumowując jest bardzo ok, ja tam polecam.

Qnty
@Iwo

Jakie posiłki może słoiczkami się pochwalcie które wciskaliście ludziom x czasu oczywiście tym pracującym na logistyce papierni przetworstwie dopiero jak zaczęli tu pisać że kłamiecie to wielka dobroć i przywrócenie zamawiania posiłków w pizzerii. Ile czasu traktowaliście ludzi tak fer że do biurowca przyjeżdżał katering a tu nędzne słoiczki wciskaliscie albo dalej kłamiecie albo wasza wiedzą jest tak mała że naprawdę nie wiecie co się tu dzieje ile macie że te pozytywne komentarze

@Qnty

Uprzejmie proszę nie wprowadzać w błąd użytkowników portalu Gowork. Posiłki regeneracyjne są wydawane w większości przypadków z dobrej woli pracodawcy (tylko część z tych posiłków jest wymagana prawem). Tzw. „słoiki”, zostały wprowadzone w ramach posiłków regeneracyjnych na początku pandemii w 2020 roku w ramach całego pakietu planu prewencyjnego, służącego redukcji ilości kontaktów. Dobór posiłków (słoików) został uzgodniony z przedstawicielami Pracowników. Po ustaniu ostatniej fali na końcu wiosny 2022 opracowano powrót i wdrożono dowożenia posiłków regeneracyjny wprost z restauracji. Pracownicy zostali każdorazowo o tym poinformowani wraz z uzasadnieniem. „katering do biurowca” – to były zamówienia PRYWATNE. Pracownicy z innych działów też zamawiali w trym czasie prywatnie posiłki dowożone przez restauracje i odbierane na wjeździe do firmy.

J. R
@Iwo

W szczegolnosci nowe prysznice, toalety, jadalnie. Prosze sie nie ośmieszać tym wpisem, chyba ze jest sie z kadr, a tam faktycznie po remoncie.

Romuald

Mam pytanie a co z ludźmi którzy nie mieszkają w obszarze kursowania tych autobusów niektórzy będą i tak musieli dojechać do jakiejś miejscowości i tam zostawić gdzieś samochód pod warunkiem że będzie gdzie lub wg nie będzie to opłacalne bo taka sama droga na przystanek autobusowy jak prosto do pracy co dla nich w takim przypadku?

Iwona
@Romuald

Myślę, że małe jest prawdopodobieństwo, że ktoś Ci tutaj odpowie. Może warto zadzwonić i zapytać?

Romuald
@Iwona

Nie warto! dzwonić pisać jak nie warto było pisać na zapach kawy z tego co chłopaki z wps udostępniali

Zostaw merytoryczną opinię o ICT Poland - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w ICT Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ICT Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICT Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 18 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICT Poland?

Kandydaci do pracy w ICT Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ICT Poland