ICT Poland

Opinie o ICT Poland

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Ict Poland?

4lata

Aaa

Po około roku.

Www
@Aaa

Nie wiem skąd wziąłeś ten rok na Podstawie pracowników to 4 lata ok.. Pierw obejście, wyruchaja Cię przez firmę zewnętrzną po czym jak prawnie możliwości przedłużenia umowy się kończą przerzucają na Ict firmę i tam od nowa yo samo.

@Www

3 lata jak się ma olej w głowie

Szacunek
@ciepłe skarpety

Olej w głowie według polityki firmy?

Oj uwierz nie chcesz tek umowy bynajmniej po roku juz jej nie będziesz chciał...

Anipracownikanikandydat

Pan w ICT za karę jest??? Nie do końca rozumiem tę całą dyskusję i wylewanie żali na nocnej zmianie (to też wskazuje, że można jednak klikać w internety jak maszyna jedzie). Drodzy Państwo, nie mamy w naszym kraju przymusu pracy. Skoro się komuś nie podobają zasady, to niech zmieni grę, a nie cwaniakuje anonimowo. Podobno macie tam związki zawodowe. Skoro są takie ciężkie warunki pracy, mobbingi, dyskryminacje, to proszę się udać do właściwych osób. Miejcie jaja Panowie i zmierzcie się z problemem w dyskusji z dorosłymi, a nie jak gimbusie.

Janusz
@Anipracownikanikandydat

Związki to jedna wielka ściema brak mocy brak czegokolwiek nie wiem po co wg są a tak przynajmniej prawdy się ludzie dowiedzą

Passeratti
@Anipracownikanikandydat

Zmierzyć się to tylko zwolnić związki w tym zakładzie nie mają nic do powiedzenia są tylko aby były tak jak szacunek na fejsie wszystko to wielka ściema jeszcze chwilą i będą szukali pracowników za wschodniej granicy juz braki w ludziach na chusteczkach latają dziury byle kim zapychają ludzie się uczą na jednej maszynie robic a później wywalają ich na inną i masz robic beż przyuczenia beż niczego lider dostaje gościa który nie ma zielonego pojęcia o maszynach i weź z nim coś rób to jakaś kpina i jeszcze czemu to stoi czemu tak mało przecież masz operatora brak słów... rozmowy że związkami na ten temat były poruszane beż odzewu tak jak z przerwami itd

OHP
@Anipracownikanikandydat

Oj komuś chyba nie wygodne kom przeszkadzają ludzie prawdę chociaż piszą

Ariel
@Passeratti

Też miałem nieprzyjemna sytuacja ze związkami i z nikad pomocy więc szkoda zachodu na jakiejkolwiek porażenie się jak i tak nic nie wyjdzie na światło dzienne poza ty mi opiniami chociaż zapewne i tak większości kasowania i redagowania jak wypowiedzi w gazetce zakładowej bibuła!

Benio
@Anipracownikanikandydat

To Jest po to aby się ludzie dowiedzieli jaka jest PRAWDA CHOĆ I TAK WIĘKSZOŚĆ JWST KASOWANA TYCH KOMENTARZY TUTAJ SAM WCZEŚNIEJ PISAŁEM JEDEN I JEGO NIE MA kolejne prawa płace redaguje kasuje niewygodne

Ex
@Anipracownikanikandydat

Bo prawda jest niewygodna a jednak jest jak coś głośno powiesz to zaraz z byle czego nagane dostaniesz albo co najmniej notatkę aby mogli Cię później zwolnić bo jesteś niewygodny!

Kuba
@Anipracownikanikandydat

Przyjdź zobacz jak jest fajnie dopiero się wypowiadaj przychodzi NOWICJUSZ nagadaja jemu jaki to nie jest u nas szacunek i to czy tamto że wszyscy mają go prosić aby coś zrobil dostajesz takiego a później zdziwiony jest ucieka po chwili dostajesz nowego i wszystko w kółko się powtarza a ty biegasz sam i robisz podwójna robotę o gadaniu tlumaczeniu uczeniu juz nie wspomnę bo za to też nie mamy płacone goście ledwo wiedzą gdzie szatnia i wc a oni już ich na zmianę dają bo nie ma komu robić I taka super sytuacja tak super jest na WPS czy to przypadkiem. Nie jest złe zarządzanie! Nowy powinien chodzić dodatkowo i się uczyć kiedy ma to pojąć i kto ma to robić robisz sam bo gościu nie ma pojęcia a później jeszcze (usunięte przez administratora) bo mało bo problemy bo jeszcze coś dlaczego dziury majstrami nie są zatykane w takim wypadku szybko się zapomina jak się na maszynach pracowało oj szybko. Może i firma nie najgorsza ale takie sytuacje i to co opisane w komentarzach to są sytuację które w firmie takiej firmie nie powinny mieć miejsca bo każdy wie jak jest naprawdę że jest źle tylko udają ze jest super

Tymi
@Anipracownikanikandydat

Tu nie ma czegoś takiego jak dyskusja są śmieszne ankiety w których i tak wychodzi ze wszystko jest super ciekawe dlaczego tu na forum juz nie jest tak super ....

Wdf
@Anipracownikanikandydat

Tu nie ma z kim dyskusji przeprowadzić nawet jak omijają przepisy to mówią że im można

Gieniu
@Passeratti

Pewnie problem w tym że ludzie uciekają z tego (usunięte przez administratora) a Ci co znają prawdę tutaj nie przychodzą wolą iść tam gdzie płacą godnie za nadgodziny szanują pracownika i nie zmuszają ze musisz zostać i tyle niech zaczną godnie płacić za nadgodziny 100% i nie omijają przepisów bo my tu przychodzimy dla pieniędzy nie po to że chcemy tak jak nam zarząd wmawia porażka

Łuka
@Gieniu

Jak to wmawiają na zebraniach : - mówicie ze chcecie nie musicie !!! Paranoja My tu dla pieniędzy przychodzimy aby godnie żyć nie wegetować tak tak dokładnie tak jest po to aby utrzymać rodziny mieć za co opłaty zrobić a nie aby kombinować aby coś sobie dorabia bo nie wystarcza od wypłaty do wypłaty!

Benio

Czy ktoś kogogos pytał o pozwolenie na przesyłanie na PRYWATNY NR TEL SZKOLEŃ ZEBRAŃ ITD Z TEGO CO MI WIADOMO I Z TEGO CO MNIE INFORMOWANO W KADRACH TEL BYŁ POTRZEBNY DO UDZIAŁU W LOTERII XX LECIA FIRMY NICZEFO WIECEJ A TERAZ UZUWAJA DO WSZYSTKIEGO! WYLICZONY CZAS 30INUT A POSWIECASZ 1.5 GODZINY BO SIĘ NIE CHCEOTWORZYĆ WYSŁAĆ EHH PORAŻKA TA FIRMA BRAWO DLA LUDZI W KOŃCU PRAWDA WYCHODZI

Ex
@Benio

Tez pytalem cz topozwolenie to tylko dla celu loterii skoro miała być to tylko loteria to dlaczego nie jest skoro nie wyrazilismy zgody na żadne kontakty poza loteria też z chęcią się dowiem

Mały
@Ex

Cisza człowieku nikt Ci nic nie odpowie bo pewnie to było już zaplanowane więc za 100 PLN które wygrałeś w loterii dając przyzwolenie do celów loterii 20 lecia musisz odbierać swoj prywatny telefon w czasie wolnym w celach służbowych super postawa firmy nie ma co

Brak oleju w głowie

Przyjemnie się czyta jak ktoś się ośmiesza podczas zwalniania z pracy bo wielce poszkodowany przez firmę, a po kilku miesiącach jeszcze mu mało więc otwiera własny cyrk na forum.

Robert

Praca nie jest Ciężka, no zależy jeszcze gdzie się trafi i na kogo jeśli wpadnie się na Lidera który nie przepada za kimś to masz przesrane a jeśli znajdziecie wspólny język na pewno jest lżej i na więcej można sobie pozwolić, wszystko od górnie idzie ze maja Cisnąć gilziarza kierownictwo trzyma z mistrzami i liderami a gilziarza zawsze można zmienić są tego zdania albo (usunięte przez administratora) albo dowidzenia, zarobki są dobre gdymy nie wypłaty to wątpię by ktoś chciał pracować w tym chorym systemie, na siłę próbują wmówić ludzia że jest dobrze trzeba myśleć pozytywnie nawet jak ktoś Ci napluje na mordę to tylko deszczyk kropi przecież.

@Robert

Zapomniałeś dodać tą wspaniałą historię na zebraniu która Pani dyrektor przedstawiła albo pier.... dyrektora o jego świętach w domu kogo to obchodzi ? To co oni wbijaja ludziom do głowy jest nie do pojęcia ludzi mają za (usunięte przez administratora)

@Janek

To jest najlepsze złe zarządzanie musisz spędzić w pracy linie odstawione przed świętami u. Po świętach a na święta pił a produkcja eh szkoda gadać!

operator produkcji

Spokojna, wywarzona i to "coś" w tle...

Pytania były bo musiały być naprawdę ludzie pracują na dwie linie za te same pieniądze? (chyba nie długo popracują przy takim systemie)

Kilkuletni pracownik

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Pracownicy są traktowani przedmiotowo przez mistrzów. Kiedy zaplanujesz sobie czas wolny po pracy, a wypadnie nagle konieczność zostania na nadgodziny, to przełożony potrafi głupio odpowiedzieć, tak jakbyś nie miał prawa myśleć o niczym innym niż praca. Potrafią dzwonić we wczesnych godzinach porannych kiedy śpi się po nocce tylko dlatego, żeby zapytać o jakąś głupotę. Mądry wycisza telefon i nie odbiera, ale nie każdy. Doba pracownicza praktycznie nie istnieje - jeśli pracujesz od 14 do 22, to nie ma dla nich problemu żeby złamać prawo i ściągnąć cię do pracy kolejnego dnia na godzinę 10 do 22 dzwoniąc z samego rana kiedy człowiek jeszcze śpi. Spotkania z pracownikami, to głównie propaganda z użyciem slajdów i dobrych przemówień jaka to firma dobra i dbająca o dobro pracowników, szkół i tak dalej. Praca bywa czasami cięższa i stresująca ale płacą w miarę dobrze, dlatego ludzie tam jeszcze przychodzą.

@Kilkuletni pracownik

Dokładnie a super prezenty którymi się chwała pochodzą ze zwrotów towar wybrakowany rozdaja i jak jest super

Łukasz

@Franek czyli generalnie słabo?

@Łukasz

Słabo to mało powiedziane

Janek

Praca nie jest ciężka i zbyt skomplikowana atmosfera taka sobie pomysły z góry są straszne i glupie sami gubią się już w tych swoich systemach ciągle (usunięte przez administratora) w stylu korpo wprowadzanie zasad szacunku które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości np. Lider dusi gilziarza i tak naprawdę nie ponosi konsekwencji wiele stanowisk z (usunięte przez administratora) jak np 3 muszkieterów z 5s nie wiadomo do czego są potrzebni chodzą i wymyślają coraz głupsze rzeczy cykliczny program nowicjusz czyli robienie z nowych pracownikow (usunięte przez administratora) awanse po znajomości czyli najwiekszy sciemniacz 3 nagany to jego najwieksze osiagniecie zostaje mistrzem ale najwazniejsze sa systemy czym więcej systemów tym lepiej Pracownik często traktowany jako drugą kategoria w biurach klimatyzacja w szatni niewolnicy mogą się pocic damy im wentylatory będzie fajnie i najciekawsze ćwiczenia pracowników podczas pracy dwie panie z biurowca chodzą i przeprowadzają gimnastykę wśród pracowników bo jest to podobno relaks

Edward
@Janek

Rozumiem, że atmosfera w firmie jest według ciebie niezbyt sprzyjająca. Myślisz, że można by ja poprawić tak, żeby relacje były bardziej koleżeńskie? Jeśli chodzi o brak klimatyzacji na hali produkcyjnej to być może, jeżeli będzie dużo zgłoszeń pracodawca zdecyduje się ją założyć. Napisz jak wygląda wynagrodzenie i pozapłacowe benefity. To ważne informacje dla przyszłych pracowników, więc może zdecydujesz się je dodać?

@Edward

Twoje opinie pisane są z biurowca ?

Pw
@Janek

Zapewne tak bo się chcą chwalić tylko ze juz nie ma za bardzo czym

Jachu

Bo tłuku karierę widocznie inaczej robił nie przez produkcję potwierdzam w 100%

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Ict Poland?

Franek

Lepsza atmosfera panuje w stosunkach na linii Izrael- Palestyna

Heniek

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak szacunek czy do ra atmosfera

Jurek

Ta firma stara się o Przedsiębiorstwo Fair Play, mam nadzieję, że oceniający nigdy ich nie wybiorą. To są (usunięte przez administratora) nie liczący się z drugim człowiekiem, myślą tylko o sobie. Szacunek to tylko na papierze, oszukiwanie, kłamstwa (kierownik-dyrektor) na porządku dziennym, co się oczywiście odbija na pracownikach. Linie bardzo często stoją, ale na święta oczywiście jest potrzeba produkcji. Myślę, że te parę dni w roku (5-6) na najważniejsze święta jak by stanęło to by się nic nie stało, firma by nie zbankrutowała, tym więcej, że na bardziej blache sytuacje linie są zatrzymywane, to są chamy nie ludzie. Tak jak na obecne święta, w planie cała produkcja stoi, a tu nagle pilna potrzeba produkcji (śmiech), ludzie ucieszeni, że spędza czas z rodziną, a tu ciach produkcja i do pracy.

@Jurek

Skoro zatrudniłes się w firmie o takim charakterze zmianowym powinieneś brać to pod uwagę. A jeśli Ci zle idź pracować na dwie zmiany.(usunięte przez administratora)

@ciepłe skarpety

Charakter jedno a SZACUNEK drugie linie odstawione przed świętami i po świętach a na święta przez trzeba iść do pracy bo pilna produkcja mimo ze przecież transport nie jeździ to jest panie i panowie SZACUNEK

Franek Kimono

A ja Polecam pracę w ICT, Negatywne opinie to pewnie w większości od młodych pracowników którzy jeżeli pół zmiany nie przesiedzą na telefonie to mówią że mają (usunięte przez administratora) Kilka przerw na kawę czy śniadanie to codzienność. Jeżeli maszyna "idzie" (a 75% dni tak jest) to praca polega jedynie na kontroli wyrobu (co godzinę) i wymianie surowców (jeszcze rzadziej). Przy pracy na gilziarce troszkę więcej roboty ale za to odpowiedzialność praktycznie zerowa, operator pakarki i lider linii odpowiadają za wyrób gotowy za to nie narobią się fizycznie i większość zmiany "przesiedzą" przy biurku. Niby jest tak źle a 3/4 obsady ma umowy na stałe i pracują po kilka lub kilkanaście lat.

Hanna

Czy w losowaniu o nagrodę główną też większość będą stanowić kobiety ?

@Hanna

Tak tylko Panie sprzątające nikt inny

Go

4 brygady to masakra w takiej firmie i to jest gorsze niż niewolnictwo, piątki świątki trzeba robić A pieniądz marny w dodatku te restrykcje w firmie noszenia maseczek, i porąbane zasady że nawet nie można się po (usunięte przez administratora) podrapac w takich firmach człowiek jest pionkiem którym bawią się Ci na górze bo Ty musisz się słuchać jak pies na każde polecenie

@Go

Ty mordo, taką pracę wybrałeś. Zawsze możesz zmienić. Pracodawca zły bo pracownik narzeka na zmiany o których wiedział jak się zatrudniał. No pustak normalnie.

Liderzy PW (większość) mają głęboko gdzieś co się dzieje na linii. Nic nie posprzątają, nic nie pomogą gilziarzowi tylko siedzą herbatkę piją albo film oglądają. Góra ma to gdzieś. Gilziarz czarny beduin ma robić wszystko sam: maszyna, odpad, sprzątanie, a jak nie na jak podejść żeby pomóc liderowi gdy się maszyna zatrzyma to jeszcze (usunięte przez administratora)dostanie że nic nie pomaga i nic nie robi. Wypłaty nie wiem czy spoko, 3,5k za 4brygady? Cały czas w robocie siedzisz, czasu na własne grubsze plany to zapomnij.

Po to gilziarz jest;)

Jaaaa

Chodzimy w maskach od poczatku wirusa do dziś,idzie się udusić ale pomimo to mają to w (usunięte przez administratora) i nosimy te maski! nie mamy już czym oddychać.Jest ponad 30stopni ludzie dusimy się!!!!! Dajcie juz nam spokoj z tymi maskami

@Jaaaa

Decyzja o noszeniu maseczek, jak i innych obostrzeń dotyczących pandemii została podyktowana troską o bezpieczeństwo wszystkich naszych Pracowników. Komitet prewencyjny ds. koronowirusa monitoruje aktualną sytuację i na bieżąco podejmuje kroki związane z luzowaniem bądź zaostrzeniem zasad na terenie zakładu. Przypominamy, iż na samym początku pandemii uruchomiliśmy skrzynkę e-mailową ICT.COVID-19@ictpl.eu, na którą Pracownicy mogą zgłaszać wszelkie uwagi, komentarze związane z funkcjonowaniem firmy podczas pandemii. Zachęcamy do skorzystania z niej. Pozdrawiamy, Zespół ICT Poland

#zdejmy maski. ;)

@Jaaaa

#zdejmujemy maski ;) a związki zawodowe co na to?

#zdejmujemy maski.

Mirek

Może by się ktoś wziął za pracowników przy meldowaniu do załadunku te starsze dwie to jakaś porażka jest zero kolejki a i tak trzeba czekać na łaskawe otwarcie bramki po 20min co to jest!!!!

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w ICT Poland?

Dzień dobry, Dziękujemy za zapytanie. Rekrutacja w ICT Poland przebiega w czterech etapach. 1) W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie kwestionariusza dostępnego na naszej stronie internetowej: https://www.ictgroup.net/pl/ludzie-i-kariera/oferty-pracy lub zakładce rekrutacyjnej na Facebooku: www.rekrutacjaictpoland.pl 2) Następnie z kandydatem kontaktuje się Pracownik Działu Kadr w celu wstępnej weryfikacji kandydatury, oraz umówieni na na kolejny etap. 3) Spotkanie z bezpośrednim przełożonym zwykle odbywają się w naszej fabryce, kandydat ma możliwość zobaczenia wcześniej swojego miejsca pracy. W dobie pandemii spotkania rekrutacyjne odbywają się online za pośrednictwem komunikatorów z obsługą video. 4) Ostatni etap to spotkanie z Dyrektorem ds. Zasobów Ludzkich i Administracji. Po tym etapie bezpośredni przełożony i Dyrektorem ds. Zasobów Ludzkich i Administracji podejmują decyzje o przyjęciu kandydata do pracy. Kandydat otrzymuje informuje o decyzji telefonicznie od Pracownika Dział Kadr. Wówczas zostają też przekazane niezbędne informacje dotyczące rozpoczęcia pracy. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu, Zespół ICT Poland

Generał

Dyrektor Generalny tego zakładu powinien zostać Prezydentem tego kraju.....!!!!!!

Ernest

Firma sama w sobie jest ok. Praca nie jest ciężka. Ale ludzie pracujący tam to jest niestety jakąś porażka. Za awans potrafią wchodzić w (usunięte przez administratora) liderowi albo mistrzowi. Wszechobecni są też konfidenci. Nie zdążyłeś jeszcze dobrze puścić bąka a już wszyscy o tym wiedzieli. Plotki plotki ploteczki. Faceci gorsi niż baby tu się uśmiecha i rozmawia z Tobą a za plecami obgaduje jak tylko można. Przykładem jest odwijak i jego asy ze zmiany którejś tam. Z panem P(nazwisko) na czele

Jurek
@Ernest

Liderowi nie trzeba się podlizywać, bo to zwykłe pionki, nic nie mają do gadania, to sługusy, na których zrzucają wszystkie obowiązki. Tak tych błaznów podchodzą, żeby czuli się ważni.

Kamil

Macie awanse wewnętrzne ?

Piękny zakład.

Zostaw merytoryczną opinię o ICT Poland - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w ICT Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ICT Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICT Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 18 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICT Poland?

Kandydaci do pracy w ICT Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ICT Poland