ICT Poland

Opinie o ICT Poland

Tadeusz Drozda

Podobno lecimy samolotem w burzy. Niektórych poporsotu wyrzuca z tego samolotu bez spadochronu, nie unoszą tego lotu kasa mała atmosfera słaba, to skaczą bez spadochronu słabo to wygląda szkoda ludzi ale wiadomo wszystko jest pięknie

Jak ciepło to l4

Czy praca jednocześnie na dwóch stanowiskach JEDNEJ OSOBY będzie jakoś premiowana czy dla @ICT POLAND jest to już standard ? Zdrowie najważniejsze przecież i BEZPIECZENSTWO

Mnie zastanawia dlaeczego badania lekarskie trzeba robidź w Medicower w Kostrzynie a nie np. w Gorzowie lub Dębnie albo w innej przychodni. Badań jest dużo robi je się 2 dni. Do Hanke czy Artica robi się badania normalnie jest ich mniej a te same stanowiska pracy, do tego nie słyszałem żeby tam lekarze kogoś nie przepuścili a w ICT co chwial kogoś lekarz uwali ?.Do wojska gdzie nagminnie teraz przyjmują nie robią takich badań a ma się tam doczynienia z bronią a tu badania jak byś do Służb Specjalnych miał wstąpić. MASAKRA Ludzi do pracy mało nie ma podań jak ktoś przychodzi to zachwile gonie nia ma. Warto się na tym zastanowić: 1. Badania Łatwiejsze jak w innych firmach na tych samych stanowiskach 2. Możliwość badań w innych przychodniach 3. Proponuje zmienić przychodnie wtedy ograniczy to że ktoś badań nie przejdzie Tesla ma otwierać połączenia pociągiem Kostrzyn Tesla , Frankfurt - Tesla więc jznowu parę osób się zwolnić do końca roku ma pracować tam 12 tyś. a docelowo 40 tyś. Na Drzwicach powstaną w ciągu 1,5 roku dwie kolejne firmy więc znowu ktoś odejdzie.

@Gość

Bardzo dobrze niech rośnie konkurencja będzie w czym wybierać a oni tu zostaną z ręką w nocniku na dzień dzisiejszy ile jest ludzi którzy dali wypowiedzenie a oni maja to gdzieś na wps były rozmowy o tym co ludziom nie pasuje (stawki i nadmiar obowiązków)a oni i tak maja to głęboko w powazaniu....

Pracownik234
@Gość

Prawda firma powinna zmienić przychodnie już paru pracowników pożegnało się nistety z pracą i przeszli do konkurencji ale żeby było śmieszne na te same stanowiska. Pierwszy raz takie coś widzę w Medicover w innych przychodniach badania się robi szybko około 1 do 30 minut. Lekarz robi je jeden czyli ten medycyny pracy ogólnie krew ciśnienie i pyta cie czy coś nie dolega wymienia z 10 dolegliwości czy masz np. drgawki, duszności itp. i po badaniach reszte sam wypełnia. Tak jest w Każdej fimie w mieście małej czy dużej. Każda firma chce mieć człowieka do pracy i nie robi sobie pod górkę aby kogoś uwalić. Proszę podzwonić po firmach i popytać. Niestety w naszej firmie jest inczej wysyłają cię od lekarza do lekarza tu od audiologa, neurologa, okulisty itp. byle któremuś się coś nie spodoba i już po pracy. Przez to wielu kandydatów do pracy niestety się nie dostało ale też wielu pracowników którzy pracowali w naszej firmie musiało przejść do Artica czy Hanke. Przecież badania robione są moim zdaniem jak byś na pilota się szkolił a to są tylko miejsca pracy dla ludzi fizycznych gdzie wykonuje się fizyczną pracę nic nadzwyczjnego to po co to wszystko.

Bogdan

Te maseczki to jest juz przesada co one nam dają? A te nowe to juz wgl nie idzie w nich oddychać, szkoda ze jak się czlowiek odezwie na zapach kawy to już pozniej nie ma zycia w mysl zasady odezwij się a bedziemy Ci życie uprzykrzać. Tak działają mistrzowie czy to MP czy to PW. Stołówki i brak czasu na zjedzenie to jest nie prawda można iść kiedy się chce ile się chce nikt nie zwrwca uwagi na to maszyny jada zawsze ktos ci przypilnuje maszyny

@Bogdan

Dwa lata pandemii a ty pytasz po co maseczki. Moze czas przeczytav informacje na mejlach lub tabliczch informacyjnych - tam masz wszystko wyjasnione. Fala omikronu idzie - firma stara sie zmniejszyc ilosc zakazen pomiedzy pracownikami. Czego nie rozumiesz?

Doradca putina
@MAXIMUS

Siedzisz za biurkiem w biurowcu bez maseczki to nie zrozumiesz tego jak przeszkadza maseczka w pracy na hali czy w maszynie

@Doradca putina

Oczywiscie że maseczki w pracy przeszkadzają. Sam tego doswiadczam czesciej niz sie tobie wydaje. Ale z jednej strony jest nasz komfort, a z drugiej proba ograniczenia piatej fali w firmie. Tylko dzisiaj mamy 22 osoby na izolacji i kwarantannie! Doradzasz putinowi? - doradz firmie co robic ;-) Mam nadziej, ze jeszcze tylko kilka tygodni i sytuacja sie znacznie poprawi, a firma pozwoli pracowac bez maseczek. Oby na zawsze!

....
@Bogdan

My się odezwaliśmy wspólnie i co z tego wyszło cały śmieszny szacunek poszedł w ... teraz jest węszenie kto to napisał. Nie polecam tego powtarzać lepiej tu napisać co jest nie tak niech ludzie wiedzą jak jest

Benek
@....

"Zapach kawy" to jest dopiero kpina po napisaniu e-mail bezpośrednio teraz afera i wpisy na 5s że najpierw kontakt z kierownikiem weryfikacja czy można I co można napisać ha więc lepi pisać dalej tutaj przynajmniej się ludzie prawdy dowiedzą...

@....

A chodzi o to co napisali maila na zapach kawy i ich olali sami widzicie jak tu jest każą pisać tam aby tu ludzie nie wiedzieli co tam się dzieje do tego przez kierownika aby było wiadomo kogo pociągnąć do odpowiedzialności to jest dopiero kpina

Niki
@Benek

Ale polewa wyszła z tego emaila afera na caly zakład kto wg raczył napisać kto śmial się odezwać na ten zapach kawy pomijając kierownika który teraz szuka dziury w całym nie polecam nikomu tego powtarzać bo człowiek stal się niewygodnym totalne dno

Max

No właśnie trzeba grzecznie napisać bo redagują wszystko niewygodne komentarze tez nie widzą światła dziennego kasuja odrazu

Janko

A czy ktoś napisał juz na tego maila zapach kawy aby wyjaśnili co się teraz dzieje w tym zakładzie? -Brak ludzi do pracy -nie można wziąć urlopu czy Dw ba nawet zaległych urlopów z tamtego roku. -nędzna płacą dlatego ludzie uciekają czyżby to było przyczyną moze zarząd tego nie widzi....

operator produkcji

Spokojna, wywarzona i to "coś" w tle...

Pytania były bo musiały być naprawdę ludzie pracują na dwie linie za te same pieniądze? (chyba nie długo popracują przy takim systemie)

Max

Zdecydowanie nie polecam przyjść tu do pracy zakres obowiązków przewyższa dwukrotnie to co sie zarobi ludzie uciekają drzwiami i oknami brak ludzi do pracy a nowi nie przychodzą firma dalej uważa że jest super i że jesteśmy najlepsi a prawda jest zupełnie inna zwalają zarobki za niskie tłumacza się tym co się dzieje na świecie a tak naprawdę skoro wszystko drożeje to firma tez więcej zarabia pieniądze wydają na niepotrzebnie bzdety (usunięte przez administratora)

@Max

W 100% się z tym zgadzam juz mi się nie chce tu przychodzić do pracy brak motywacji brak czegokolwiek wielkie dno się tu zrobiło

lubus

Ludzie zanim coś napiszecie , pomyślcie !!!! . Fajnie jest anonimowo wylać swoje żale , oczernić. podpisaliscie umowy o pracę dobrowolnie . Są przecież sądy pracy . Firma nagminnie łamie wasze prawa, walczcie w sądach . Ilu sie na to zdecydowało? . Może i firma nie jest tzw. Swięta ale stara sie w swoim rozumowaniu być fear. jeszcze raz , proszę - MYŚLCIE LUDZIE. !!!! TO NIE BOLI

Arni
@lubus

Pewnie ze są sądy do nich się pójdzie w kilka osób jak tylko się z tego bajzlu odejdzie

Kkc
@lubus

Prawda wyszla na jaw I komuś ewidentnie nie pasuje !!! Omijać firmę bo ludzi nie szanują !!!!!!!!!!!

Oczy krwawią
@Kkc

Jaka prawda? Takich głupot co wy tu dziewczynki wypisujecie to nawet w TVPis nie ma! Dobrze, ze na chusteczkach pracujecie, to sobie noski powycierajcie!

Arczi
@lubus

Wszystko dlatego że ta firma nie słucha tylko twierdzą że jest super jak cokolwiek powiesz głośno to już jesteś nie wygodny i do zwolnienia. Tak jest super jak loteria na XX lecie

Rambo
@Oczy krwawią

Przyjdź zobaczysz jak jest super

KANDZIO
@Kkc

Jaka prawda i o co wyszlo na jaw. Co komu nie pasuje. Takie pisanie nic nikomu nie daje. Dlaczego mamy omijac firme? Ja slysze wiele fajnych opinii. Ty wogole znacz ict?

@Arczi

Chyba czas zweryfikowac narzekanie ze firma nie slucha. Ja widze, ze slucha i nawet odpowiada. Wczoraj opublikowala kolejny wpis. Zareagowali na lamanie zakazu wychodza na papierosa. Wczesniej mieliscie juz wyjasniona sprawe żądania przez was szacunk. Rowniez byl wpis z przypomnieniem dlaczego jest te 8 minut. W moich poprzednich firmach nie bylo szans na taka pozytywna reakcje. Gdzie indziej nikt sie pracownikiem nie przejmowal. Tutaj przynajmniej widze ze sie staraja.

Zorro
@lubus

Skoro tak pięknie piszesz o anonimowych lódkach to podaj swoje imię i nazwisko a nie masz wpisane lubus

Benek
@Rambo

Tak super ze ludzi nie ma

Bartek
@Rambo

Pewnie piszą z biura próbują jakoś jeszcze wszystko prostować ale na mieście juz wiedzą dawno jaki ... I ludzi nie ma i nie będzie za te mierne zarobki dali teraz 100% za nadgodziny i wielce się hwala to jest parodia dali dopiero to co inni juz wcześniej mieli ! Zobaczymy jak to będzie po tym jak przejdzie ten bunt pracowników o czym się wszędzie mówi wtedy dopiero będą Ukrainę zatrudniać

Rycho
@Rambo

Tak jest super ze ludzie uciekają a nowi jak przychodzą to max kilka dni pracują i też uciekają firma się już kończy

Gandzia Men
@Rambo

No właśnie odrazu ucieknie tak jak Ci co ostatnio na rozmowie byli nagadali im w biurowcu że kim to nie będą że tu się wszystko samo robi na palarni stanęli popytali pracowników i jednak uciekli za wczasu. Di pracy brak chętnych a sezon urlopowy sie zaczyna Oj będzie będzie działo...

Niepolecam

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Jak ktoś ma chociaż odrobinę rozumu w głowie to nie będzie pracował w tej firmie. Nie Polecam!

Kandzio
@Niepolecam

Wlasnie napsalem tutaj podanie o prace. Slysza wiele dobrego od kilku osob na miescie. Niepolecam - napisze jakies konkrety dlaczego. Czy tylko miales ochote sie powyzywac na kims :/ Pracujsze tam jeszcze?

Bart

Popieram :D

100%pewna opinia

Bartek
@Kandzio

Przyjdź czekają zobaczymy ile popracujesz

Śliwka

Pracuje w tej firmie już kilka lat i również myślę się zwolnić ponieważ dzieje się tam coraz gorzej. Kierownik ciągle patrzy na kamery i wydzwnia do pracowników, trzeba się tłumaczyć z każdej minuty postoju maszyny. Gdyby nie to że zaciągnęłem kredyt na chatę to dawno już bym się stąd zwolnił bo w tej firmie nie ma przyszłości a miejsca w biurze są już z góry zaklepane przez rodzinę i znajomych kierownika. Już nawet z wynoszeniem papieru jest trudniej przez ich zmiany organizacyjne, wcześniej można było wynieść kilka rolek i dorobić sobie do wypłaty, a teraz można wynieść tylko jedną rolke w ciuchach tylko do użytku własnego. Brak szacunku do pracownika. Jeden pracownik na dwie linie trudno ma wszystko ogarnąć i się nie wyrabia. Ciężko wziąć wolne i ludzie są zmuszeni do pracy ponad czas pracy. Skoczkowie przychodzą siedzą godzinami na stołówce a człowiek nie może spokojnie nawet iść zjeść. Ogólnie lipa i nie polecam pracy tam .

@Śliwka

Pracuję od ciebie tutaj więcej lat i juz czas, aby zweryfikować takich oszustow jak ty. Nikt z kierowników nie musi patrzeć na żadnej kamery, wszystkie maszyny są podłączone do DAA. Tam widać jak produkuja. A tak w ogóle to co złego w tym że mistrz i kierownik interesują się jak idzie produkcja? Możesz mi to łaskawie wyjaśnić? Firma zarabia pieniądze, również na pensje dla ciebie dzięki sprzedaży produktów. Naprawdę tego nie rozumiesz, czy tylko udajesz., aby sie na forum popisac przed kolegami? Pracuje tutaj już tyle lat, że znam naprawdę wiele historii. Opowiedz mi chociaż jedną, o tym że ktoś poprzez rodzinę załatwił tutaj awans. Dla mnie to kompletna bzdura! Ale może się czegoś dowiem. Jeżeli nie znasz taki historii to po prostu kłamiesz! Śliwka - piszesz że kradniesz, a jednocześnie że firma nie ma do ciebie szacunku – chory jesteś? I w ogóle mam wątpliwości czy tutaj pracujesz. Żadnej linii nie obsługuje jeden pracownik! Może zamiast się tyle żalić – zacznij traktować poważnie swoje obowiązki i przestań kraść! Bo jak wpadniesz to nie tylko stracisz pracy, ale i na policję trafisz.

Bart
@MAXIMUS

To po co wiecznie siedzą i niby nadzorują produkcję przez monitoring:D

Co wchodzi w socjal ICT Poland?

Dzień dobry, Informacje o wszystkich naszych benefitach pozapłacowych dostępne są na stronie: https://evp.akcja.ictpoland.pl/ Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Pozdrawiamy, Zespół ICT Poland

Bo mam blisko

Szanowny Pracodawco. Skoro firma odpowiada czasem na zazuty na tej platformie, liczę na odpowiedź w tej sprawie. Dlaczego w firmie obowiązuje nakaz noszenia maseczek. Skoro rozporządzenie o noszeniu maseczek wchodzi w życie tylko w przypadku wprowadzenia stanu wyjątkowego (którego nie ma). Konstytucja art. 92 określa kto może ustanawiać prawo w Polsce tj. np. Regulamin pracy musi być zgodny z przepisami ustawodawcy. Czyli firma nie ma prawa wymuszać obowiązku noszenia maseczek a to robi, dlaczego?

@Bo mam blisko

Tak z ciekowosci - zadales to samo pytanie Morawieckiemu dlaczego maseczki obowiazuja w zamknietych miejscach publicznych? Najwiekszy balagan prawny zrobil rzad. Przypomnij sobie na przyklad zamykanie lasow dwa lata temu. Dramat! A jak juz szukamy podstawy prawnej - to jest to bardzo proste: Kodeks pracy art 207 paragr 2 - w skrocie „pracodawca ma zapewnic bazpieczne warunki pracy”. Na stronach PIP jest wprost interpretacja, ze z uwagi na sytuacje epidemiczna - pracodawca ma podjac dzialania zmniejszajace ryzyko zakazenia sie koronawirusem w miejscu pracy. Jak masz lepsze pomysly jak to zrobic - podziel sie! Moze firma powinna robic obiwiazkowe testy jak Teleskop?

@MAXIMUS

Interpretować można wszystko. Pomiar temperatury można traktować jak informacje o stanie zdrowia - RODO (tak wiem PIP też wydał opoinie)..Zapewnienie higieny pracy i bezpieczeństwa nie jest w zakresie prawa o zwalczaniu chorób zakaźnych (w wykazie chorób zakaźnych nie ma Covid, ale jest grypa sezonowa) Naszym super rządem rządzą układy i pieniądze. Coraz więcej mandatów za brak maseczek w sądach jest anulowanych.Przez 2 lata nie poprawili luki w prawie, przypadek? Tak więc jak nasz zarząd interpretuje prawo, że karteczka na bramie o maseczkach stanowi prawo?

@MAXIMUS

Interpretować można wszystko. Pomiar temperatury można traktować jak informacje o stanie zdrowia - RODO (tak wiem PIP też wydał opinie)..Zapewnienie higieny pracy i bezpieczeństwa nie jest w zakresie prawa o zwalczaniu chorób zakaźnych (w wykazie chorób zakaźnych nie ma Covid, ale jest grypa sezonowa) Naszym super rządem rządzą układy i pieniądze. Coraz więcej mandatów za brak maseczek w sądach jest anulowanych.Przez 2 lata nie poprawili luki w prawie, przypadek? Tak więc jak nasz zarząd interpretuje prawo, że karteczka na bramie o maseczkach stanowi prawo?

Doradca putina
@Bo mam blisko

Ja widze ze kolega to z biurowca nadaje na kazdy temat ma odpowiedz obronna Kazdy wie ze maseczki nie pomagają wręcz przeszkadzają w pracy na hali lub w maszynie ale co ty możesz wiedzie siedząc za biurkiem bez maski

Rysiek

Jak by firma zastanawiała się nad znudzeniem w jaki kolejek sposób do szczepień i wziąć na swoją odpowiedzialność życie ludzi to podaje link do wypowiedzi Prof. Christian Perronne doradca ds. zdrowia Francji o szczepieniach oraz doradca WHO (usunięte przez administratora)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ICT Poland?

Abdullah

Praca stanowi ważną sferę naszego życia - spędzamy w niej dużo czasu, poświęcamy jej nasze siły, wkładamy zaangażowanie. Dlatego oprócz możliwości rozwoju czy wysokości zarobków, coraz częściej zwracamy uwagę na to, jaka atmosfera panuje w miejscu pracy. O tym, jak dobre samopoczucie w pracy wpływa na to, jak czujemy się poza pracą, nie trzeba już niekogo przekonywać.

@Abdullah

Atmosfera często bierze się z góry, są osoby które nie powinny obejmować na górze stanowisk, nie nadają się do zarządzania ludźmi swoją bezmyślnością mają zły wpływ na innych. Przecież to odpowiedzialność za innych, a nie zabawa bo pójdę i będzie fajnie. W firmie przez ciśnienie od górne, powstają konflikty na dole choćby przez zrzucanie odpowiedzialności na innych byle od siebie, a najłatwiej tego najniżej, karcenie nie pomaga w tym.

Jurek
@:/

Teraz to z tym nowym p.o. mistrzem to pojechali po bandzie. Gość, który ma watę w głowie, psuje maszynę, rozregulowuje, itd., a później zgania na swoich współpracowników dostaje takie stanowisko. Jak to dyrektor weryfikuje biorąc osobę, która kompletnie się nie nadaje na takie stanowisku. Totalny śmiech, z drugiej strony chociaż jest wesoło.

@Jurek

Akurat z tym się nie zgodzę, dobry mistrz nie musi dobrze jechać maszyną, z zganianiem to już inna bajka, sporo w firmie przysłowiowych pozerów z uznaniem u góry. Oni chyba lubią jak ich się w (usunięte przez administratora) robi:D, w końcu trzeba umieć kombinować tam na górze by zbyt szybko nie spaść? :D

Majster

Atmosfera super na Fejsie lub dla ludzi z zewnątrz wszystko nagle się zmienia jak troszeczkę słupki z wydajnością spadną wtedy nie ma mowy o czymkolwiek związanym z szacunkiem uprzejmością czy wyrozumiałością a tak jest bardzo często i wtedy nikt nie widzi

Lider

Nie polecam bez zbędnego pisania popytać pracowników i to nie tych co pracują chwilę tylko poszukać takich co robia z 10 lat woem wiem ciężko ich znaleźć ale ktoś tam jeszcze jest ????

Oleju
@Majster

Maszyny się sypia wymiana części na byle jakie zamienniki na serwisie sypią przyjezdza w ostateczności jak już nie można produkować i wszystko na zrobić operator inaczej tłumaczenie na piśmie 5 Razy dlaczego tak jest ! JAK KTOŚ W DESPERACJI TO PRZYJDZIE DO PRACY NIE POLECAM!

Janusz
@:/

Niby majster nie musi ciekawe tez skill matrixa maja że znajomości produkcji z rozwiązywania problemów pomocy przy produkcji itd tylko na to nie mają czasu bo ich człowieku po południu nie znajdziesz albo Pan fajeczka albo fejs czy granie na górze i wiem co mówię bo nie sam to widzę

Maniak
@Janusz

Skoro majster nic nie musi to po co wg jest jak i tak go nie ma nocka jedzie bez majstra i sobie wszyscy radzą

SB
@Oleju

Pewnie ze tak robione wszystko na sztukę a później płacz że wydajności nie ma operator ma robić wszystko i za siebie i za mechanika czy automatyka bo zarząd twierdzi że musisz wszystko widzieć i robić dorabiać przewidywać jeden pomocnik na dwie linie biega obowiązków ma tyle że na nic nie ma czasu bo niby we Włoszech tak jest tylko ze zakres obowiązków tam jest taki że maja o połowę roboty mniej nie polecam pracy na chusteczkach bałagan jakich mało a z przerwami to prawda co piszą że nie ma w tej firmie czegoś takiego są ludzie co siedzą godzinam nie robią zupełnie nic piszą jakieś głupoty ze niby robią a inni kanapki nosza do domu lub jedzą na maszynach takie są realia

Gieniu
@Jurek

No jak to przecież sami sobie wybrali takiego gościa Lidera wybiera kierownik z mistrzami zdają skill matrixa to jak niby nie umie czegoś ja to jest wszystko w egzaminach czyli co kolejny raz ci co wybierają nie znają się na swojej robicie???! A ba czym ci mistrzowie się znają oprócz sprawdzania monitoringu !

Marecki
@SB

Niestety taka jest szara rzeczywistość jak ktoś twierdzi że jest inaczej niech pokaże zapis z DAA ze są przerwy odkąd dziala program to wpisu nie widziałem a przeglądałem prawie wszystko dlatego co niektórzy juz uciekli a inni zamierzają uciekać bo to co się dzieje ciężko słowami opisać

Łuka
@Marecki

Nie ma czegoś takiego jak przerwa i nie będzie ta firma to jedna wielka ściema monitoring sprawdzanie ludzi co gdzie jak nie żadna produkcja nagminne męczenie ludzi telefonami w czasie wolnym bo musisz odebrać inaczej afera i tłumaczenie u kierownika i tak człowieku później jesteś na czarnej liście donic więcej Ci ludzie nie wiedzą co to jest szacunek do ludzi i ich życia prywatnego

@Marecki

Kto Ci ma pokazać jak wpisów takich o przerwie nie ma nie ma czegoś takiego u mnie na rolkach idziesz jak możesz jak juz ciebie głód przyciśnie i to w ostateczności Inaczej jesz na lini jak złom stanie to musisz kombinować i wpisać co innego a jak majster nadejdzie to afera mało który gilziarz ogarnie synchro i tym ruszy a jak juz to panie Loteria jest taka że jedzie bubel i jest pakowany tak najczęściej wychodzi bo jak masz nad czymś panować jak ciebie człowieku nie ma

Richard

Niestety całą prawda sprawdzanie kamer 24h wieczne wydzwanianie zawracanie (usunięte przez administratora) bo im viezko z góry zejść a aby pomóc to człowieku zapomnij jak dyra już nie ma to już nikogo z góry nie zobaczysz !

lubus

czytam i nie wierzę . Tsunami hejtu i dezinformacji .

Oddany pracownik Michał

Bardzo wspaniała firma, dobrze płacą, wspaniałe kierownictwo i zarząd mistrzowie, bardzo pomocni w każdej sprawie. W pracy oraz po pracy nie mogę powiedzieć złego słowa. Przez tyle lat pracy nigdy nie spotkałem się ze czymś złym ze strony kierowników czy zarządu firmy. Wszyscy tu mili, uśmiechnięci, pomocni. Naprawdę, to co tu piszecie jest nie prawda i wielka fala hejtu. Skąd w was tyle nienawiści? Jest to najlepszy zakład pracy jaki mogłem znaleźć, a pracuje już tu ponad 15 lat na produkcji i złego słowa nie powiem na firmę.

Laider

Musze przyznać że jako właśnie w tej chwili były wasz praciwnik za dużo jest tam (usunięte przez administratora)zakazów nakazów zmieniania życia pracownikowi to trzy zmiany później z dnia na dzień 4 brygady i tak w kółko a jak już się człowiek nie zgodzi to jest najgorszy. Do tego śmieszne nadgodziny bo musisz zostać okazało się że wcale nie musisz i jak nie zostaniesz to nic nie mają prawa zrobić wiem to bo sam tak robiłem oczywiście kontaktowałem się z PIP i wiem wszystko co mogą a co nie. To samo dotyczy szkoleń i reszty dziwnych (usunięte przez administratora) dlatego moja kadencja w tej firmie dobiegła końca nawet nie znalazłem czasu dla pani z biurowca która usilnie chciała sie dowiedzieć dlaczego bo przecież my jesteśmy najlepsi w sumie niech tak so ie dalej myślą i zmieniają ogłoszenia na język za wschodniej granicy tak jak sąsiedzi z naprzeciwka. Dla przypomnienia 50 km dalej stawka x 4.5 zł więc po co się męczyć dalej za 5 tyś . Mało tego firmy na milenijnej płacą identyczne pieniądze a jest duzo przyjemniej i spokojniej niz tu kiedyś to była forma do której ciężko się dostać teraz przychodzi byle gość z ulicy i się cieszą że wg przyszedł trochę tu przepracowałem lat i mogę książkę o tym (usunięte przez administratora) napisać ale szkoda szczępić języka. Oczywiście do niczego nie namawiam nikogo ale zastanówcie się czy tu naprawdę jest tak super i czy warto tam być ja po odejściu sam się zastanawiałem czy dobrze robię ale teraz muszę przyznać że szkoda ale tylko tego ze TAK DLUGO TAM BYLEM I NAPEWNO NIE WRÓCĘ. POZDRAWIAM WYBRANCOW Z KTORYMI SIE ZAPRZYJAZNILEM

Krzysztof Jarzyna
@Laider

Chciałbym w tej firmie zarabiać 5tysi... Jak bym tyle dostal to bym zwariował... Zatankował bym do pełna hahaha

@Laider

Pozdro pewnie wszyscy wiedzą o kogo chodzi

Aaa
@Krzysztof Jarzyna

Jak 4tys dostane to sie ciesze, a juz 8 lat pracuje i nie jestem gilziarzem.

Robo

Parking zewnętrzny czy ktoś wie kto to parkuje na miejscu wyznaczonym dla jednośladów i na skrzyżowaniach zamiast w wyznaczonych do tego polach? Czy tak okazujemy sobie szacunek czy też jest to przejaw jakiegoś cwaniactwa a może zaradności. Jak myślicie ?

Placowy
@Robo

Myślę że to są ludzie niepełnosprawni lub zwolnieni umysłowo. Brakuje dla wszystkich niebieskich miejsc na parkingu.

Maras
@Placowy

W większości to ochrona stawia auta tam gdzie chce bo są ważni i im wszystko wolno

Jak jest z pakietem medycznym w Ict Poland? Można dołączyć rodzinę?

Majster

Medicover. Można dołączyć rodzinę.

Olej

Pakiet bardzo ubogi nie polecam

Oni
@Olej

Uboge jak wszystko w tej firmie -nadgodziny ubogie 50%(konkurencja wszystkie 100%) - obiadki ubogie (marny SŁOICZEK \ dotyczy Przetworstwo Logistyka papiernia / BIUROWIEC KATERING FUL WYPAS Imprezy jubileuszowe ubogie /brak - integracja uboga - nagroda za konkursy itd ubogie (cukierek w nagrode) -dodatek premia za pomysły na planie akcji śmiechu warte ubogie to za mało powiedziane całe 30 zł BRUTTO MIESIĘCZNIE! Oj dużo jeszcze tego jest a nawet bardzo dużo JEDNYM SŁOWEM OCENCIE SAMI

Japan
@Oni

Nic dodać nic ująć Super powiedziane a raczej napisane

@Oni

Jak najbardziej potwierdzam ta organizacją to jedna wielka ściema

okjej
@Olej

zapłacisz kasę a resztę będziesz się szarpał z zarejestrowaniem się bo to ty będziesz robić

Pracownik PW

Panowie a raczej jeden lub dwóch Panów z chusteczek ogarnięcie się i jeśli macie problem to miejcie odwagę porozmawiać w cztery oczy. Tu się ukrywacie pod pseudo nickami i wypowiadacie się za ludzi z całego WPS a tak na prawdę tylko jednemu lub dwóm coś nie pasuje i ma cały czas pretensje. Jak już wspominałem problem leży zapewne w was bo prawie czy ok 50 osób tu pracuje i nikt się nie skarży tylko jest tu kilku durniów. Pozdrawiam

Karo
@Pracownik PW

Ooo widać że majstry się zaczynają udzielać

Na szczęście już nie pracuje w tym zakładzie więc można dodać że #szacunek o którym się tak mówi i podkreśla przy każdej okazji mija sie Z celem tam nikt do nikogo nie ma szacunku szczególnie kierownicy i mistrzowie do pracowników dyrekcja wbija wszystkim do głowy że jest pięknie zakładowa gazetka w której wszyscy pracownicy są zadowoleni chociaż wielu mówi że to nie ich słowa są tam publikowane lizesz fiuta mistrzowi awansujesz szybko jak tylko jest okazja karierowicze jeden drugiego sprzeda za suchą piętkę chleba tak jak napisane jest tutaj 3 nagany awans mobing z każdej strony jak to mówi komuna wraca w tym zakładzie jedynie wypłaty są w miarę okej reszta to jest poprostu nieporozumienie

Olej
@Michał

Wypłaty już tez nawet nie w miarę uciekłem ostatnio z tąd i pragnę się podzielić spostrzeżeniami ze szkoda czasu na ta firmę u konkurencji na dzień dobry 500 zł mniej za to za wszystko płacą dw nadgodziny 100% z wolnym tez nie ma problemu nie to co tutaj i tak suma sumaru zarabiając niby mniej mam więcej w portfelu

Passeratti

Podaj namiary na forme

Benio
@Passeratti

Też z chęcią się dowiem

Marecki
@Olej

Przecież tu wiecznie z wolnym problem był i będzie jak sobie załatwisz gościa to masz wolne tak ten ..... działa śmieszne ale taka prawda

@Marecki

A ze ludzi nie ma to wolnego tez nie ma tak tu właśnie jest !

Bo mam blisko

System nadgodzin bardzo slaby.. Masz zmianę od 22 do 6 ale jest potrzeba przyjść na 18. Idziesz a płacą Ci przedgodziny 50%.Ostani raz byłem na nadgodzinach, większość firm oferuję 100% za wszystkie nadgodziny. Jako posiłek regeneracyjny do wyboru słoik ze słabym składem. Kto to wybierał? Frma fit, fair play,szacunek a psu bym tego nie dał. Nie polecam

Byłem wiesz gdzie
@Bo mam blisko

Aha czyli jak firma płaci nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy to jest zła. Przypomniam że jak się robi 12 na przejściu np po drugiej zmianie na następny dzień się przychodzi na nocke od 18 to wtedy też są setki.W nocnych i na wolnym także.

@Byłem wiesz gdzie

Napisałem że firma zła? Gdzie? Napisałem że system płacowy za nadgodziny jest słaby w porównaniu do okolicznych firm. Raz się zgodziłem więcej nie zgodzę się. Bardziej cenie swój czas.

@Bo mam blisko

No tak a do biurowca przyjeżdża KATERING A na produkcję nie wolno bo pandemia #szacunek ????

@Byłem wiesz gdzie

Zapoznaj się człowieku z doba pracownicza i dopiero się wypowiadaj przyjdz na wolnym za 8h dostaniesz 100% a za kolejne 4 h tylko 50 % super rozwiązanie to samo jak tobie potrzeba przyjść prędzej bo jesteś skoczkiem to nie możesz ale jak im potrzeba to musisz i nie ma gadania #szacunek przede wszystkim

Pw
@Bo mam blisko

No jak to przecież do biurowca przyjeżdża katering to tylko na produkcję nie można zamawiać......?

Byłem wiesz gdzie
@Majster

Z tym przychodzeniem wcześniej to oczywiście masz rację. W przypadku doby pracowniczej nie można przyjść do pracy wcześniej niż się przychodziło poprzedniego dnia. Ja pisałem o przypadku jeśli ktoś przychodzi wcześniej na przejściu zmian czyli np dziś mam na 6 , jutro na 14 ale muszę przyjść na nadgodziny na 10 - wtedy dają 100% dodatku. A z tym dodatkiem 50% po 8 h na wolnym no to rzeczywiście lipa , bo powinna każda godziną być 100% a najlepiej to żeby na wolnym odpoczywać.

Big E
@Bo mam blisko

Wyrąbane na te nadgodziny niby zgodne jak huk następnym razem nie zostanę nawet kosztem tego zljak będę musiał iść na L4

Laider
@Bo mam blisko

No i brawo w końcu ktoś prawdę pisze to tym bajzlu! Szacunkiem to może pochwalić się Arctic bo dbają o pracowników wszystkie nadgodziny 100% stomatolog w pakiecie ubezpieczenie za pracowników płacą i wiele więcej a tu to (usunięte przez administratora)

Byłem tu
@Laider

A po co ci stomatolog jak za nadgodziny dostajesz słoiki a tam samo miękkie?

@Byłem wiesz gdzie

Idzsobie człowieku na wolnym do pracy na 10h zobaczymy jak jest super pierwsze 8h 100% to żadna łaska a później cyk I kelner 50% superrr

@Byłem tu

No tak oczywiście zapomniałem dzięki za przypomnienie ktoś tu kiedys już pisał o słoiczku z nędznym składem "a tu niby foxy fit " ja mam gdzieś te nadgodziny 50% i te słoiczki wolę zjeść obiadek w domku z żoną a jak mi mało kasiory to dorobić w kno z tym nie ma problemu szczególnie jak ktoś ma jakiekolwiek pojęcie poza pracą tutaj

Heniutek
@Bo mam blisko

Lepiej bym tego nie ujął :)

Oleju
@Bo mam blisko

Super lepiej bym tego nie ujął !

Jaś
@Majster

No właśnie I to jest wielka zagadka czego ? Pewnie jak rząd z maseczkami oni zakupili słoiczki ze słabym składem i muszą się tego pozbyć ! Ważne że oni dobre obiadki jedzą robo le nie muszą

Łuka
@Byłem wiesz gdzie

To niech sobie sami te nadgodziny zgodnie robią bo np ja nie zamierzam jak będą 100% płacone to mogę się jeszcze przemęczyć i oczywiście posiłek jak się należy obiadek nie SŁOICZEK jak w innych szanujących się firmach to ok inaczej Nie !

Zostaw merytoryczną opinię o ICT Poland - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w ICT Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ICT Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICT Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 18 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICT Poland?

Kandydaci do pracy w ICT Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ICT Poland