ICT Poland

Opinie o ICT Poland

Dziewucha

Hej. Widzę że wisi ogłoszenie do pracy jako operator/ka. Pracowałam w innej firmie przy pakowaniu papieru, zastanawiam się czy jako drobną kobieta dałabym sobie tam radę. Czy mógłby ktoś opowiedzieć jak traktowane są kobiety w firmie i czy to jest wgl praca dla tej płci.

Dominika
@Dziewucha

O, super pytanie, bo też jestem ciekawa tej posady. Generalnie, może ktoś powie, jak wygląda BHP na tej posadzie? Chodzi mi, czy firma daje odpowiednią odzież roboczą? Trzyma normy co do kg noszenia w pracy dziennie? Jakieś narzędzia zabezpieczające są?

cygan
@Dominika

ta firma pod względem BHP nie ma sobie równych

cygan

Chłopaki pomogą

@Dziewucha

Przed decyzją o zatrudnieniu kobiet na stanowiskach produkcyjnych przeprowadziliśmy ocenę obecnych warunków pracy. Zostały wykonane pomiary siły i wydatku energetycznego przez profesjonalną firmę. Dokonaliśmy odpowiednich dopasowań i modyfikacji, aby praca odbywała się zgodnie z wyznaczonymi limitami. Kobiety są zatrudniane w naszej firmie na takich samych stanowiskach jak mężczyźni, a co za tym idzie, są tak samo wynagradzane.

@Dominika

Bezpieczeństwo jest naszą główną wartością. Zatem praca na wszystkich stanowiskach odbywa się z godnie z zasadami BHP, a co za tym idzie również z wyznaczonymi limitami kilogramów. Po przeprowadzeniu pomiaru siły i wydatku energetycznego, dokonaliśmy odpowiednich modyfikacji, aby pracę wykonywać mogły również kobiety. Oczywiście, zapewniamy odpowiednie obuwie i odzież roboczą, dostosowaną również do kobiet.

Bożena
@ICT Poland

To o jakich kwotach rozmawiamy jeśli chodzi właśnie o produkcję? Jakie te limity mają mężczyźni a jakie kobiety?

Szymon

Nie jestem przekonany, czy umieszczanie czyjegoś imienia i nazwiska na publicznym forum, zwłaszcza w takim kontekście to dobry pomysł. Może zamiast tego napisz lepiej, na jaką pomoc we wdrożeniu mogą liczyć nowi pracownicy i na jaki czas zawierana jest pierwsza umowa?

Kamil
@ICT Poland

Mnie zastanawia cały czas dlaczego firma która szuka cały czas pracowników. Młodzi przychodzą i odchodzą bo stwiedzą ze praca na nocki czy weekendy to nie dla nich. Pytanie dlaczego firma nie zrobi ankiety na platformie ict czy pracownicy chcą badań do pracy w Medicoverze w Kostrzynie czy moga robić w innej przychodni jak inne zakłady. W tym Medicoverze juz przesadzają robią tyle badań ze nie wiem czy ja idę do pracy w fabryce papieru czy do jakiś jednostek specjalnych. W innych przychodniach robią proste badania czas około 15 minut zdawalniac badan 100 % np. W Dębnie a tu to coś niesamowitego. Jak byłem w WKU w Gorzowie to nawet połowy takich badań nie było. Tu zakład musi zmienic politykę jak inne firmy bo wiadomo stary pracownik , człowiek się starzeje ale wiele potrafi i dobrze pracuje. A jak nie przejdzie badań to firma straci dobrego pracownika . Tu młody czlowiek popracuje 3 miesiące i juz go nie ma. Pozdrawiam

Belzebub
@Kamil

Dołączam się do pytani. Dlaczego nie możemy robić badać w innych placówkach. Możemy sami za nie zapłacić. To nie problem.

@Kamil

Ja nie wiem czemu w tym Medicoverze robimy badanią do pracy. Okulistka się czepia byle czego. Kiedyś robiliśmy badania u dr. M... i było dobrze. Szybko sprawnie. To ktoś nam wcisnąl Medicover wiele firm w Kostrzynie juz z tej przychodni rezygnuje bo ciężko badania przejść a firmy potrzebują ludzi do pracy. Logiczne ze jak ktoś badań nie przejdzie to pracownik straci pracę ale firma tez będzie stratna bo straci pracowNika. Wiec gdzie tu logika bo nie rozumiem. W normalnej przychodni badania trwają dosłownie 5 minut ewentualnie badają cukier i krew a tu to ja nie wiem 2 dni badania aż szkoda gadać.

Damian

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na produkcji, jaka jest atmosfera w firmie, jak kierownictwo i czy jest możliwość zatrudnienia tylko na trzy zmiany

Ziutek

Jak wygląda praca operatora wózków? Zastanawiam się żeby wstąpić w szeregi I interesuje mnie jak kto wygląda.

Czy w ICT Poland wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

System wynagrodzeń jest zbudowany w oparciu o wynagrodzenie zasadnicze oraz szereg dodatków oraz premii. Szczegółu są omawiane na rozmowach rekrutacyjnych. Zapraszamy do kontaktu mailowego: rekrutacja@ictpl.eu

Edward
@ICT Poland

Rozumiem. Czyli pewnie są jakieś targety do zrobienie żeby dostać premie. A jak z nadgodzinami? Można je robić za wyższą stawkę? Firma to umożliwia?

@Edward

Zgadza się. Są różne cele do osiągnięcia ważne z perspektywy konkurencyjności firmy. Średnio w 2022 roku Pracownicy osiągali premię na poziomie 85-90%. Wszystkie nadgodziny płacone są +100%. Jest możliwość pracy w nadgodzinach, choć wynika to raczej ze szczególnych potrzeb pracodawcy niż z prośby Pracownika.

@Pracodawca

I jak często te nadgodziny się mogą zdarzać? Tak mniej więcej. Chciałabym też wiedzieć, jak wygląda podstawa wynagrodzenia. Wtedy te przedstawione liczby będą miały większy sens dla mnie. Ile można zarobić średnio?

@Monika

Nadgodziny wynikają ze szczególnych potrzeb pracodawcy, np. awarii lub nieobecności pracownika, więc trudno określić jak często mogą się zdarzać. Natomiast widełki finansowe : ile średnio można zarobić w systemie czterobrygadowym i trzyzmianowym podane są w ogłoszeniu o pracę. Szczegóły dotyczące tych kwot, a więc co się na nie składa, podawane są kandydatom, którzy złożyli do nas CV/ podanie i zostali zaproszeni na I etap rozmów rekrutacyjnych. Zachęcamy do złożenia swojej aplikacji :)

operator produkcji

Spokojna, wywarzona i to "coś" w tle...

Pytania były bo musiały być naprawdę ludzie pracują na dwie linie za te same pieniądze? (chyba nie długo popracują przy takim systemie)

A.K.

"Nieczułość" Ogłaszam wszem i wobec! Niech mi Bóg będzie świadkiem, Że te papier w mym plecaku znalazł się przypadkiem, Stoję zaciskając w dłoni gorącą pożogę, Głos w głowie krzyczy "weź mnie!", ale ja nie mogę", Odchodzę w milczeniu. Towarzysz jest ze mną. Spokojnie idziemy, on ma twarz kamienną. Razem niewzruszeni wśród tamborów masy, Jak w fale bryła lawy. "Cóż to za czasy"?                                                              A.K

Andrzej Andrzej

To teraz wszyscy razem głośno : Dzięęękuuujeeemyyy (A ci co tak narzekają niech będą cichutko)

Bo mam blisko

Dziękuję kolega z chusteczek za narzekanie, że jedne linie są odstawione na święta a inne nie. Teraz żadnej linii nie odtsawili jeśli nie musieli. Dziękuję ***

Wściekłe pięści węża

Przeglądając oferty pracy zauważyłem,ze na stanowisku mechanika jest więcej korzyści a mianowicie "zajęcia z języka angielskiego oraz kursy kwalifikacyjne w zależności od stanowiska pracy" . Rozumiem,ze organizowanie takich zajęć z j.angielskie dla całej firmy jest nieopłacalne i bezsensowne.Ale można wyjść poza schemat i zaproponować możliwość nauki z poziomu aplikacji w telefonie.Dofinansowane przez firmę jak karnety na siłownie [ jedni ćwiczą mięśnie, inni umysł].Czasem szeregowi pracownicy tez musza komunikować się z zagranicznym serwisem ;) Jeżeli pomysł będzie wart uwagi to proponuje aplikacje nastawione bardziej na mówienie niz gramatykę (mogę polecić jedna aplikacje https://speakly.me/).Jak pomysł przejdzie to firma będzie pionierem z taki rozwiązaniem w okolicy

Sarnie żniwo
@Wściekłe pięści węża

Wow! Jak dla mnie super pomysł i w pełni go popieram. Chętnie pouczyłbym się angielskiego na jakiejś bardziej profesjonalniej platformie niż te darmowe. Z naciskiem właśnie na aplikację, a nie lekcje fizyczne.

A.K.

"Niepewność w ICT" Gdy ICT nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę, Nie tracę zmysłów, kiedy ICT zobaczę; Jednakże gdy ICT długo nie oglądam, Czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam; I tęskniąc sobie zadaję pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie?   Gdy z oczu znikniesz, nie mogę ni razu W myśli twojego odnowić obrazu? Jednakże nieraz czuję mimo chęci, Że ICT jest zawsze blisko mej pamięci. I znowu sobie powtarzam pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? Cierpiałem nieraz, nie myślałem wcale, Abym przed ICT szedł wylewać żale; Idąc bez celu, nie pilnując drogi, Sam nie pojmuję, jak w ICT zajdę progi; I wchodząc sobie zadaję pytanie; Co tu mię wiodło? przyjaźń czy kochanie?   Dla ICT zdrowia, życia bym nie skąpił, Po ICT spokojność do piekieł bym zstąpił; Choć śmiałej żądzy nie ma w sercu mojem, Bym był dla ICT zdrowiem i pokojem. I znowu sobie powtarzam pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? Kiedy ICT położy rękę na me dłonie, Luba mię jakaś spokojność owionie, Zda się, że lekkim snem zakończę życie; Lecz mnie przebudza żywsze serca bicie, Które mi głośno zadaje pytanie: Czy to jest przyjaźń? czyli też kochanie? Kiedym dla ICT tę piosenkę składał, Wieszczy duch mymi ustami nie władał; Pełen zdziwienia, sam się nie postrzegłem, Skąd wziąłem myśli, jak na rymy wbiegłem; I zapisałem na końcu pytanie: Co mię natchnęło? przyjaźń czy kochanie?                                                                      A.K.

@A.K.

Brawo! Jesteśmy pod wrażeniem inwencji twórczej :) Doceniamy poświęcony czas i poczucie humoru, dlatego zapraszamy po odbiór worka papieru toaletowego! Prosimy o kontakt na zapachkawy@ictpl.eu

@ICT Poland

Z bliskiego mi serca odpowiedź tę przyjmijcie, Moi przyjaciele warci od zawsze poznania, Żem jest jak pielgrzym co w owej krainie Rozpoczął swą przygodę bez naciskania. Papier wasz zachęca mnie niezmiernie, Gdy widzę bociany gdzieś na niebie wysoko Myślę: "A może by otworzyć tu cukiernię?" Lecz marzenia me oddala inflacja szeroko. Godzien nie jestem waszego sprawunku, W myśl mi przyświeca zasada złota, Wszyscy jesteśmy z jednego gatunku Od zawsze na zawsze, po kres żywota.                                                                                A.K.

Szymon
@A.K.

Witaj współuczestniku niedoli, zajrzałem tu, bo bieda mnie boli. Pragnąc losu odmiany gotów już jestem na spore zmiany. Ile tu kolego zarobię, zostając pracownikiem nowym jako OPERATOR w dziale produkcji i magazynowym? O co pytają podczas rekrutacji, czy dopłacają do dojazdów, lub choćby wakacji?

A K.
@Szymon

Panie Szymonie, odpowiedź jest prosta! Tu nie pomoże nawet psychodiagnosta. Rekrutacja to banał, zaufaj mi przecie, Operator to pikuś! Tam celujecie? Dodatki wakacyjne? A na co Ci to? Za nadgodziny dostaniesz smaczne burrito. Zarobki są dobre, zależy jak patrzeć, Zapraszam tu szybko umowę zawrzeć.                                                  A.K.

Ksiadz proboszcz
@A K.

Oo i Julian Tuwim w ict się znalazl : D

Cześć. Od dość dawna widzę na (usunięte przez administratora)ogłoszenia o pracę w ICT. Na jakie zarobki mogłabym liczyć na start na produkcji? Pytam pracowników, bo na najniższym szczeblu o indywidunej stawce na bank nie ma mowy, a Wasze opinie nie zachęcają do podjęcia współpracy

@Anna

W naszej firmie pracuje ponad 500 Pracowników, a z naszych obserwacji wynika, że na gowork.pl udziela się kilkanaście osób. Proponujemy nie opierać się na opinii wąskiej grupy Pracowników i najlepiej samemu przekonać się jak wygląda praca w naszej firmie :) Najlepszym źródłem informacji o poziomie wynagrodzeń i dostępnych benefitach jest Dział Kadr. Zachęcamy do złożenia swojej aplikacji – w momencie rekrutacji otrzymasz wszelkie informacje. Zapraszamy :)

Pakarz

Po 7 latach pozwolę sobie dodać subiektywną opinię pracodawcy oraz przełożonym z którymi miałem przyjemność lub nie..pracować:) Płaca jest naprawdę okey co roku podnosząca się o parę stówek spokojnie, co do przełożonych , na każdym obszarze znajduje się minimum jeden którego będziesz chciał unikać jeden który jest do rany przyłóż i jeden który wiecznie jest niedecyzyjny ( bo nie chce za nic odpowiadać lub nie potrafi pomóc ) kolejka sprawa to standaryzacja ..każda linia jest inna jeden będzie siedział 7 na 8 godzin i zbijał bąki drugi zaś na tym samym stanowisku będzie musiał zasuwać, aż pot po plecach cieknie .. oczywiście za te same pieniądze. Gilziarze mają najgorzej wiadomo robisz wszystko za lidera za siebie a i jeszcze pomóc pakarzowi jak się coś zepsuje, trzeba przecierpieć i chcieć awansować pakarz już ma z górki ...a lider ? No cóż bez poduszki pod tyłek idzie odcisków dostać . Ogólnie mimo wszystko jestem bardzo zadowolony ,przecierpiałem jako gilziarz parę lat i teraz na spokojnie przychodzę z uśmiechem do pracy :) Panie kadrowe złote Kobiety ,zawsze pomocna dłoń z ich strony .

Lancelot
@Pakarz

Prawda ,popieram :)

Lider do czasu.

Szanowne ICT Czas pandemii już za nami.Więc pewnie kwestią czasu jest ,kiedy pojawią się nowe szkolenia dla pracowników z naciskiem,dla Liderów. Związku z powstaniem platformy akademia ICT , jest szansa na kontynuacje szkoleń na tej platformie (online zamiast stacjonarnie)? Dla chętnych wywiad na YT z firmą która tworzy takie szkolenia https://youtu.be/IipZEOhRIFU?t=2306 Pozdrawiam Jak podwyżki?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Ict Poland?

Jarek

nie ma takiego systemu.

Pw
@Jarek

Jak to nie ma12/12 jak jest Twoje 8h i 4h zmiennika norma na papierni

Oleju
@Pw

Dlatego ludzie uciekają tam beduinow szukają ????

Maras
@Pw

12h to norma wszędzie niby planowanych nadgodzin nie ma wg przepisów ale w tej firmie są

Papiernia
@Pw

To prawda... Nigdy nie wiesz czy idziesz na 8 czy 12...

Wps
@Maras

Ma chusteczkach to norma biegasz po wszystkich liniach bo majster dziury zatyka i zadowolony

Jak nie wiesz :D Grafiku nie macie? Nie żartuj :D

Romi
@Sławomir

Co z tego grafiku jak robisz wiecznie po 12h. Wolnego nie możesz wziąć bo nie ma zastępstwa (usunięte przez administratora)

@Papiernia

Idz na inną linie moze ktos ma grafik i będziesz wiedział jak pracujesz

Nigdy nie wiesz czy przychodzisz na 8 czy na 12 bo ktoś tam nie przyjdzie

Karolek
@Romi

Zastępstwa nie ma i nie będzie ludzie jak już przyjdą to uciekają po max tygodniu Tak jest super ha

Richard

NA CHUSTECZKACH TO NAWET TYLE NIE WYTRZYMUJĄ DWA TRZY DNI TO MAX I NARA

Arczi
@Papiernia

Nie inaczej musisz zostać bo inaczej jesteś już na czarnej liście a do tego masz po premii

@Arczi

Jak nie zostajesz na nadgodziny to zabierają premie? Dobrze rozumiem? Dziwnie macie na tej papierni

WYJadacz

Nareszcie prawda!!! Dosc ciaglego jenczenia o nadgodzinach!!! Wiekoszosc tutaj narzeka na nadgodziny! Ale kto temu jest winien????? No kto?! My sami! Najczescie dlatego, ze ktos bieze urlop na zadanie albo nagle chorobowe. A jak joly jest juz na zastepstwie to co pozostaje majstrowi? Nie ma innego wyjscia, aby utrzymac maszyny na ruch - prosi o nadgodziny. A wy tylko pomyje na nich wylewacie. Na ich miejscu zrobilibyscie tak samo. A jnajbarsziej mnie wk…. to ze jeszcze biezecie za te nadgodziny ekstra pieniądze. Za dobrze wam tu jest ;/

@WYJadacz

Te ekstra pieniądze to przesadziłeś. Mimo wszystko nadgodziny mogly by być płatne 100% wszystkie nadgodziny

@Doradca putina

Nie do konca dobrze mnie zrozumiales. Ekstra kasa w sensie dodatkowa plus 50% lub plus 100%. I tu sie z toba zgodze - fajnie jakby wszystkie nadgodziny byly 100% platne. Pytanie moj drogi Doradco Putina - czy jak nawet kiedys firma sie zdecyduje na taka zmiane, to czy skonczy sie narzekanie naszych kolegow? Wiadomo nikt nie lubi nadgodziny. Pracownicy musza zostac dluzej, majstry musza zorganizowac, a dla firny to tez nie dobre bo musi wiecej zaplacic. Ale co zrobic jak nagle brak obsady i nie chcemy zatrzymac produkcji? Dzieki temu przeciez wszyscy mamy wyplate. Tak to dziala.

@WYJadacz

Narzekają tylko na chusteczkach, czyli tylko tam jest problem z jedzeniem itp. Polecam wysłać ich na wschodnia granice

@WYJadacz

Extra pieniądze? gdzie wybija 6:00 i nagle się dowiadujesz iż musisz zostać do 10? Praca w nadgodzinach po nocce to powinny być 100% płatne a nie 50%

WYJadacz

to napisalem, ze fajnie byloby miec wszystkie nadgodziny 100% - a zwlaszcza po nocce.

Bart
@Karolek

Przecież przychodzą na jeden dwa dni i później po papiery i nara za tą kasę nie chcą robić tak jest super

Jaro
@Karolek

Zgadzam się w 100% ile Ci ostatni popracowali dwa trzy dni i tydzień powiedzieli ze za te pieniądze nie będą tu biegali i nara obowiązków tyle że potrzeba 10h a nie 8

@Romi

To zgodne z KP jest w ogóle po 12h ciągle robić?

@Richard

Gdzie oni są wcale nie przychodzą pi rozmowie wstępnej rezygnują tak jak teraz brakuje kilkunastu ludzi a urlopy soe zaczynają nie ma komu robić teraz dopiero widzą w kadrach jak jest super ze nikt nie chce tu pracować za te pieniądze i ten szacunek a będzie jeszcze gorzej bo szykuje się bunt starych pracowników ktorzy za te śmieszne pieniądze już nie chcą pracować!!!!!! nawet na jakiekolwiek wolne nie mogą iść zaległe urlopy nie mogą wykorzystać to wszystko jest kpina jak ktoś już pisał wcześniej tu beduinów i sprzataczek szukają a nie operatorów

Bartek
@WYJadacz

Bierz wszystkie moje mogę Ci oddać przyjdz ciągnąć na MP druta za to dostaniesz w nagrodę SŁOICZEK to szybko (usunięte przez administratora)

@Wps

(usunięte przez administratora) tam to już nikt nie chce pracować

Majster

Dobre pytanie Sławek

Janusz
@Bart

W tych czasach nie opłaca się tu pracować 10 km dalej stawka x4.5 minimum się zarobi 8-9 tys woec szkoda czasu i to w miesiąc nie dwa jak tutaj

Niki

Tam to dopiero jest dziado stwo na tych chusteczkach pomocnik biega obsługuje dwie linie wiecznie biega podkreślam biega wszystko po to aby wydoić człowieka ile się da

Waldemar

Na chusteczkach nie możesz stanąć nawet na chwilę bo jak zobaczą na kamerach to już wciskają woreczek do skutkubania

NIE POLECAM ict
@Doradca putina

Polecam zamienić się miejscami

Monica
@Oleju

Taka prawda mąż pracuje w Ict kilkanaście lat a wypłata taka ze wstyd mówić glosno na mieście nawet wstyd się przyznać że się tu pracuje a te 5000zl jak dla człowieka z takim starzem to ciężko określić z cenzuralnych słowach a zapomniałam dodać że jako lider Maszynista jakos od 15 lat wiec raczej wiedzę i doświadczenie juz ma bo zaraz ktoś napiszę że nie

Grzegorz
@Monica

Ja gdybym dostal 5000 to bym z bananem na twarzy szedl do pracy a nie narzekał!!! Inni w tej firmie pracuja za duzo mniejsze pieniadze... a liderom sie w d**ie przewraca. A dobrze zarabiaja... w stosunku do wykonywanej pracy... Dobrze by bylo gdyby gilziarze i pakarze tyle zarabiali bez wzgledu na system zmian...

Nikt ważny
@Monica

Po pierwsze polecam lekturę słownika ortograficznego Po drugie- niech mąż zmieni pracę za niemiecką granicą to zadowolony będzie bardziej jak mu Niemiec powie sznela

Przemko
@Richard

A tam na tych waszych chusteczkach to nawet minuty bym nie był idiotyzm wymyślanie i nic więcej

@Grzegorz

To ile zarabiacie na niższych stanowiskach? Ponad 3k na rękę chyba jest, co?

Grzegorz
@Sławomir

Tak. Tyle jest. Tylko co to teraz jest... przy tej drożyźnie i szalejacej inflacji... i pracujesz na zmiany! Nie dziwie sie ze ludzie uciekają...

Wicia
@Grzegorz

Uciekają to mało powiedziane nie ma komu robić jak przyszedł jeden na rozmowę to tak się cieszą że wg przyszedł

Monica
@Nikt ważny

To ze nie operuje w idealnym stopniu Językiem Polskim a mimo wszystko się staram nie znaczy że można mnie dyskryminować ponadto moje imię mówi samo za siebie że nie jestem rodowitą Polką jeżeli kogoś uraziłam za swój wpis że nie jest tak super napisany No cóż to przepraszam...

Janko
@Wps

O tam to jest dopiero na tych chusteczkach (usunięte przez administratora) kierowniczek biega udaje że nic nie widzi tak jest super wieczne gadanie zajmę się tym i cisza tak się zajmuje że wiecznie zapomina mimo ze robi niby notatki w notesiku skąd oni go wzięli ? Z kamerą przy beliwnicy nie miał czasu sie zająć dopiero jeden z majstrów się za to wziął i moment zrobione przypadek czy może jest nieodpowiednią osobą na tym stanowisku

no to
@Jarek

no to już jest 4 brygadowa i jak zmiennik nie przyjdzie 8+4=12

On

Firma która napluła w twarz swoim pracownika loterią z okazji 20 lecia istnienia. Pracownicy którzy pracują 20 lat moze wygraja nagrodę a może nie jedno jest pewne dostan bon na 100 złoty, wiadomo ze główne nagrody zostaną wylosowane w biurowcu tak jak to było na 10 lecie.

@On

Pracowniku, Chcielibyśmy wiedzieć, co spowodowało, że uznał Pan, iż firma organizując loterię dla Pracowników z okazji 20-lecia „napluła Panu w twarz”? Pracodawca nie ma obowiązku organizowania obchodów jubileuszy. My jednak uważamy, że miło jest przy tej okazji podziękować Pracownikom za wspólne lata pracy, co zrobiliśmy m.in. na łamach specjalnego wydania gazetki firmowej Bibuły. Ponadto zaprosiliśmy Pracowników do wspólnej zabawy w loterii jubileuszowej. Na tym właśnie polega loteria, że z reguły wygrywają nieliczni. W naszej loterii mamy 240 nagród i 476 uczestników (ok. 90% naszych Pracowników), co oznacza, że połowa wylosuje voucher o wartości od 400 zł do 700 zł, a 4 szczęśliwców - voucher na wakacje marzeń w wysokości 10 000 zł. Wszyscy pozostali otrzymają nagrodę pocieszenia – bon o wartości 100 zł. Łączna wartość nagród to ponad 200 000 zł. Zasugerował Pan, że losowanie głównej nagrody może zostać zmanipulowane - jesteśmy tym bardzo zaniepokojeni! Nasza loteria, jak każda inna, podlega zasadom ustawy hazardowej pod nadzorem Krajowej Administracji Skarbowej. Jest orgaznizowana dla nas przez niezależną firmę Albedo Marketing, która korzysta z certyfikowanej maszyny losującej. Jeżeli znane są Panu jakiekolwiek fakty związane z sugerowaną manipulacją, uprzejmie prosimy o powiadomienie Krajowej Administracji Skarbowej lub najbliższej jednostki Policji. Pozdrawiamy, Zespół ICT Poland

On1
@ICT Poland

Mogliście nie organizować loterii bo podziękowaliście tylko połowie pracownikom za lata pracy a przexież bez nic ta firma by noe stała tak jak teraz, bon 100zł dla przegrywów za kilka\kilkanaście lat pracy?? Oddałbym go wam na miejscu pracowników. Sa lepsze sposoby podziękowania FAIR PLAY. Wizerunku takim sposobem nie poprawicie wśród nowych kandydatów. Raczej na mieście nie chwaliłbym się loterią????

Nie lubię Czubka
@On1

Po ponad 10 latach pracy czuje się jak #napluli mi w twarz. W zakładzie gdzie 90% (szacunkowo) to mężczyźni do wygrania w loteri 4 kosmetyczki ( 6 nagród typowo damskich na 30). W loteri kobiety stanowią około 25% laureatów, na 10% załogi. W swojej propagandzie sukcesu tj. Bibuła proszę podać statystyki w jakim dziale było najwięcej wygranych i ile %wygrało kobiety, ile %mężczyźni. Chcieliście docenić pracowników ze stażem dając dodatkowe losy. Trzeba było dać 100zl za każdy rok pracy dla wszystkich a loteria jako dodatek lub w ogóle. Jedyne czego mogę być pewien że wygram bon na 100 zł #napluli mi w twarz. Tak jakbyście nic nie dali #inflacja. #napluli mi w twarz #brak szucunku

@On1

Jak rozumiemy, nasza jubileuszowa zabawa nie przypadła Panu do gustu. Należy pamiętać, że zarówno udział w loterii jak i innych działaniach socjalnych, tj. spotkaniach integracyjnych, wyjazdach, itp. jest dobrowolny. Zapisują się te osoby, które chcą wziąć w nich udział. Zdając sobie sprawę, że Pracownicy mają różne zainteresowania, przez lata mieliśmy zróżnicowane formy działań socjalnych, aby każdy mógł znaleźć dla siebie coś przyjemnego. Mamy nadzieję, że inne nasze działania w przyszłości bardziej się Panu spodobają. Pozdrawiamy, Zespół ICT Poland

Byłem w Bibule
@Nie lubię Czubka

Skoro 6 na 30 nagród jest typowo damskich , a kobiety wygrywają ok 25% to matematyka nie kłamie- będą one wygrywać. Jeszcze weźmy pod uwagę to że na takie nagrody typu kosmetyczka , fryzjer obstawia pewnie mniej osób więc szanse na to są większe. Narzekań tych już nie mogę słuchać , dostajecie coś za free ale lament musi być . Ci mityczni pracownicy z 20 stażem którym trzeba byłoby dać Audi po dyrektorach ( a i tak by narzekali że nie mogą tankować z dystrybutora na zakładzie) żeby ich zadowolić. Jak wy podziękujcie firmie za te 20 lat? Narzekaniem na wszystko. Tak źle chyba nie jest skoro 20 lat tu wytrzymaliscie. Widoczne poprzednie imprezy były za dobre( chociaż tam takich nagród dla tylu osób nie było). Jak ICT pisze- nie muszą nic robić, a jak się coś dostaje to się ładnie za to dziękuję. O Jezu ,ale będzie tu (usunięte przez administratora) jeśli serio ktoś z biurowca albo jakiś kierownik wygra te 10 000zł.

Ja też pracownik
@Byłem w Bibule

Zobaczymy jak ty przepracujesz 20 lat w firmie i dostaniesz nagrodę za poświęcenie połowy swego życia 100 zł, czy też będziesz tak wychwalał. A co do poprzednich imprez to wszyscy bawili się po równo, jestem jak najbardziej za takimi integracjami

My
@Ja też pracownik

(usunięte przez administratora) zawsze możesz zmienić pracę jak ci tak źle.

Byłem w Bibule
@Ja też pracownik

Moja nagroda za pracę jest wypracowana wypłata i jak dostane coś ekstra od firmy to się cieszę. "Wszyscy bawili się równo" na poprzednich jubileuszach? Ty może tak , ale dużo ludzi miało 2 i 3 zmiany więc aż tak różowo nie było.

Kłusownik
@On1

No ale przecież dostaliście 100 PLN na otarcie łez i wszystko jak najbardziej #szacunek.

Młody
@On

Może ICT sie wypowie na temat tego szacunku do pracowników jak dla szlachty z biura to integracja na dwa dni ostatnio i cicho sza aby się nikt nie dowiedział a dla (usunięte przez administratora) 100zl na OTARCIE łez

Nie lubię Czubka
@Młody

Bo to były konsultacje, delegacja. Wszystko zgodnie w prawem. Prawnie to nie była impreza integracyjna więc nam, (usunięte przez administratora) nie przysługę.

Janek
@Młody

Teraz trwają narady co odpisać bo robole się dowiedzieli, wiadomo ze będą milczeć mieliście loterie inni dostali 100 i macie cichutko siedzieć. Czego jeszcze nie rozumiecie? Szacunek to tylko hasło żeby wszystko ładnie wyglądało macie multisport, karnety na w-f premie na święta szampana za 34 złote dostaliście na 20 lecie czego jeszcze wymagacie? W biurowcu sie należy oni ciężko pracuja a wy na produkcji cicho siedzieć.

Lider
@Młody

No dokładnie tez to słyszałem a nawet widziałem i nagle cisza nic nie odpiszą!

Janusz
@On

Święta prawda a ICT nawet nie wie co ma odpisać niech się wypowiedza na te negatywne komentarze na temat braku przerw na posiłek na temat szykanowania ludzi sprawdzaniu kamer 24h mało tego nawet na temat tego ze wiecznie są nadużywane kontakty tel do ludzi na ich wolnym lub jak są po zmianie lub przed wiecznie coś majster kierownik się nudzi i wydzwania wypisuje schodzisz z nocki a o 9-10 telefony i głupie tłumaczenia że nie wiedziałem proszę ICT na to odpowiedzuec

Benio
@Kłusownik

Ludzie nawet nie poszło odebrać tej super wygranej w postaci 100 zl też miałem na to (usunięte przez administratora)

Nianius
@Janusz

No wydzwaniają bo jak się idzie do domku o 20 to skąd ma cokolwiek wiedzieć jak jemu 10 maili i 50 zdjęć nie wysylacie

Mały
@Janusz

A też tak miałem i to nie raz że dzwonią po zmia ie przed zmianą na wolnym nie patrzą na nic a to przerwanie twojego czasu to nie jest rozmowa prywatna tylko o pracy więc niech płacą nadgodziny za odbieranie tel w czasie wolnym wtedy szybko się naucza aby nie dzwonić nie dzwonić normalnie (usunięte przez administratora) nic więcej

Gienio
@Janusz

Chyba każdy tak ma majstry kierownik nikt nie patrzy na to tylko wydzwania wypisuje jak jestes na wolnym przed czy po pracy co to (usunięte przez administratora) ma być co to za zakład! Ludzie jeżeli chcecie tu 0racowac to najpierw radzę przeczytać to co inni pracownicy tu piszą i wtedy po przemyśleniach zdecydować bo prawdę piszą w zasadzie nie polecam tego pracodawcy

okjej
@On1

i tak się śmieją na mieście.tutaj murale nie pomogą jacy oni są ,,łał,,

Maras
@Nianius

Ja tam blokuje pajaców i mam spokój jak chcą się czegoś dowiedzieć to niech przychodzą jak jestem w pracy

dobre słowo
@ICT Poland

dobre słowo "dobrowolny" widzę przerwa na śniadanie też jest "dobrowolna"

Kowal

Bardzo ciekawa praca, pełna nowych wyzwań. Przychadzac do pracy wiesz, że czeka Cię wspaniałe 8 godzin. Wszystko na plus. Na koniec, po skończonych 8 godzinach tego snu budzisz się i musisz iść do rzeczywistosci. Przerwy w moim przypadku trwają prawie godzinę.

Inflacja

Zbliżają się święta. Czy jesteście zadowoleni z wysokości dodatku świątecznego? Ja sądzę iż po tylu latach mógłby zostać podniesiony. Kwota ta nie ma takiej zamej wartosci co 15 lat temu.....

Aleksandra
@Inflacja

Dobrze rozumiem, że dodatek świąteczny jest taki sam od 15 lat? Ile obecnie wynosi?

xyz

Witam. Czy firma rekrutuje nowych pracowników?

@xyz

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Aktualne oferty pracy można znaleźć na naszej stronie internetowej: https://www.ictgroup.net/pl/ludzie-i-kariera/oferty-pracy lub na na naszym profilu na Facebooku w zakładce: https://rekrutacja.akcja.ictpoland.pl/ Zachęcamy również do przesłania swojej kandydatury na adres rekrutacja@ictpl.eu Pozdrawiamy, Zespół ICT Poland

Jacek placek

Chciałbym podziękować firmie za dodanie od siebie nadzwyczajnego dodatku... Bardzo przyjemny gest... wiadomo mógłby być większy.. ale mam nadzieje ze po nowym Roku również cos otrzymamy. Pozdrawiam.

Kierowca

Firma spoko lecz nie można się doprosić o to aby dział techniczny naprawił bojler z ciepła wodą w sanitariatach przy parkingu dla kierowców. Prysznic po załadunku wskazany lecz w zimnej wodzie nic przyjemnego. Mam nadzieję że ta informacja dotrze do kierownictwa firmy i zostanie to naprawione.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Zauważyliśmy powtarzające się komentarze dotyczących braku przerw na posiłek w ICT Poland.

Jest to dla nas absolutne zaskoczenie, ponieważ wspólnie z Pracownikami wypracowaliśmy system przerw, który sprawnie działa od ponad 20 lat. Przerwy na posiłek w tzw. ruchu ciągłym są typowe dla wszystkich organizacji, dla których ze względów bezpieczeństwa, technologicznych czy ekonomicznych nie jest wskazane zatrzymanie procesu. Przykładem mogą być tutaj huty, produkcja energii elektrycznej czy np. transport lotniczy. W ruchu ciągłym przerwy organizuje się poprzez zastąpienie przy stanowisku jednego Pracownika drugim. Przykład ten dotyczy również papiernictwa.

Odnosimy wrażenie, że negatywne komentarze na ten temat zamieszczają osoby, które nie radzą sobie organizacyjnie z tą kwestią lub zwyczajnie chcą zaszkodzić firmie.
W związku z tym, niezależnie od wieloletniej praktyki, aby rozwiać jakiekolwiek wątpliwości, przygotowaliśmy instrukcję, która jednoznacznie tłumaczy w jaki sposób są zorganizowane przerwy na posiłek w ICT Poland.
Instrukcja została szczegółowo omówiona podczas e-Spotkania z Pracownikami I/2022  na początku tego roku oraz umieszczona w naszym systemie QES pod numerem P-Q-IOP-644.

W związku z tym dalsze komentarze na temat tego, że w ICT Poland nie ma przerw na posiłek uważamy za celowe wprowadzanie w błąd innych użytkowników portalu gowork.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół ICT Poland

Bardzo słuszny komentarz. Jest dużo kwestii do poprawy w firmie ale na pewno nie przerwy. Wszystko jest dobrze zorganizowane.

Sebix

Witam przerwy nie są obligatoryjne że muszą być tak jak jest w innych firmach godzina / sygnał i przerwa ... a nie tu trzeba się dogadać...

Zostaw merytoryczną opinię o ICT Poland - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w ICT Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ICT Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICT Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 18 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICT Poland?

Kandydaci do pracy w ICT Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ICT Poland