Qubiqa Sp. z o.o.

Piła

Opinie o Qubiqa Sp. z o.o.

spawacz 2013-11-11 20:41
firma przyszłosciowa ale ludzie nie tworza pozytywnego klimatu pracy ludzie tam pracujacy nie do konca sa kompetentni
CR7 2014-11-26 23:43
kasa na czas i to nawet prędzej niz 10...Emilka dba...atmosfera....dużo by pisać...teraz już ch.owa...bo tu by pisać i pisać ale ogólnie prawo pracy przestrzegają i to co do joty{najlepiej jak można i wiecej,praca na dwie zmiany,nocki dla chętnych jak jest full zamówień...osobiscie nic złego powiedzieć na firme nie moge,bo wszystko szło ok do czasu gdy pewne Panie(nie wiem co nimi kierowało...zazdrość?)koło dupy nie zaczeły robić a szef i jego funfle wiare dali...ogólnie firma jako pracodawca jest ok o ile sie nie wychylasz nawet dobroczynnie i o Tobie nie mówią...polecam.
Pracuś 2015-05-17 23:17
Więcej info o Qubice(usunięte przez administratora) Firma na początku jej powstawania działała wspaniale i klimat był świetny. A jak to w Polsce z polakami bywa - człowiek, człowiekowi ogrem.
Zorro 2015-07-08 11:43
Z czego co widzę to ostatnio pojawiają się dość regularnie ogłoszenia na stanowiska typowo specjalistyczne:technolog lub kierownik montażu. Czy to oznacza że taka rotacja jest na tych stanowiskach? Aż tak trudno jest tam wytrzymać?Spowodowane to jest atmosferą czy natłokiem obowiązków?
Zorro 2015-07-10 10:51
Jagoda to powodzenia życzę i podziel się wrażeniami z rozmowy rekrutacyjnej.Z czego co wiem to najbardziej ludzie z produkcji narzekają na całokształt.
tolo 2016-01-09 16:20
omijaj tą firmę dobrze radzę było znośnie teraz to afryka w europie
kolo 2016-02-04 19:52
Tak kolego masz rację firma stacza się na psy wprowadzili jakieś oceny co miesiąc i robią co chcą ogulnie nie polecam syf i cyrk ...........
pracownik 2016-02-07 20:44
Zmienił się rok temu szef i wprowadził szereg zmian, nie wszystkie są dobre i korzystne, ogólnie zmieniło się wiele, tak źle to jeszcze nie było nidgy, a szkoda bo kiedyś to było miłe miejsce pracy...
Marekk 2016-02-11 16:23
witam ze wzgledow osobistych, niezaleznych ode mnie- planuje w przeciagu kilku miesiecy sprowadzic sie do Pily - w zwiazkuz tym mam ogromna prosbe do obecnych lub bylych pracownikow tej firmy o podzielenie sie wiedza dotyczaca rozmowy kwalifikacyjnej, zarobkow oraz ogolnej atmosfery w tej firmie - interesuje mnie dzial konstrukcyjny - za co z gory dziekuje i pozdrawiam
Pracownik 2016-03-22 19:34
Pracuje tam już jakiś czas i tyle co mogę powiedzieć to, że nowy szef może być jak na duńczyka bo pracowałem u gorszych, kierownik montażu ok tak jak i kierownik produkcji, ogólnie firma rozwojowa itp ale kierownik sprzedaży to dno totalne, kto choć raz miał z Panem T. styczność wie o czym mówię, brak szacunku do ludzi,gburowatość i zero kultury to tylko czubek góry lodowej
taki tam 2016-04-05 21:35
Z tą świeżością to bym nie przesadzał smród i tyle
kapitan brzuch 2016-05-24 00:21
Witam, pracuję w tej firmie dłuższy czas.
Moje spostrzeżenia odnośnie firmy:
-produkcja ok
-montaż ok
-dział konstrukcji ok, (mimo błędów chętni do pomocy)
-HR,sprzedaż,dział zamówień negatywna ocena. Prostactwo i chamstwo p.T.M.(nie mylić z produkowanym rodzajem przenośnika;-))jest żałosne. Koleś ma kompleksy które objawiają się tym ,że wtrąca się w co tylko można.Jest trzymany w firmie, bo owszem może zna się na zamówieniach ale nade wszystko dlatego ponieważ liże dupsko Duńczykom i wykorzystuje wraz z nimi Polaków.
Ogółem firma nie najgorsza ale nie wiążę z nią przyszłości.

jacuś i agatka 2016-05-24 21:25
Drogi Kapitanie brzuch,
Całkowicie zgadzam się z Twoją opinią odnośnie prostactwa i chamstwa...
p.T.M to chyba nie tylko Duńczykom liże dupsko...
On wraz ze swoim małym kompanem kłamczuchem bardzo nieładnie traktują swoich rodaków.. Dobrze, że ktoś pomyślał i założył związki zawodowe, trochę utarto tym nosa złym ludzikom...
robol 2016-08-04 11:12
Pracuje w tym burdelu od 5 lat, system przyznawania premii w tej firmie to istna paranoja, przyznawane są tym co liżą dupe i wchodzą bez mydła, a nie tym co znaja się na robocie. Kierownictwo nie ma zielonego pojecia o maszynach które produkują, do tego koleś od sprzedazy pan T szkoda nawet gadać. W firmie trzeba robic dużo nadgodzin kto ich nie robi od razu ma uciętą premię, do tego zawsze wszystko na wczoraj, takie pojecie jak organizacja pracy w tym zakładzie nie istnieje. Szkoda ze zarzadzanie firma to dno, sama praca jest ok i zarobki też, Dunczyk chodzi po firmie jak niegdyś gestapo i tylko patrzy zeby komus za coś premie zabrać lub dać naganę. Porażka zeby w Polsce dunol się tak panoszył, wstyd że my polacy sobie na takie coś pozwalamy, gdzie nasza duma narodowa ?
echhh 2016-08-04 15:04
Ale jednak 5 latach i nadal wytrzymujesz @robol z tymi premiami to też podejrzane no bo jak ktoś dostanie to już, że wazeliniarz a może ktoś naprawdę się stara
kapitan brzuch 2016-10-28 00:25
Z dnia na dzień w firmie jest coraz gorzej. Rozpaczliwie poszukują spawaczy monterów itp. bo ludzie odchodzą. Premiowanie to parodia możesz pospawać/zmontować/wysłać mnóstwo maszyn ale nie zauważysz CUDZEGO błędu i Duńczyk zabiera premię na kilka miesięcy.
I ten tekst: Jak nie będziesz robił nadgodzin to nie jesteś elastyczny i nie będziesz miał premii. Robisz nadgodziny, wyłapujesz błędy innych, jeden z nich przeoczysz i punkt w dół. No idiotyzm.
Minęły czasy że "za brama stoi 10 chętnych''. Teraz trzeba dbać o wykwalifikowanego pracownika. Wchodzi rynek pracownika, a zanika rynek pracodawcy, niedługo J. się o tym przekona.
mietek 2016-11-07 23:05
A ja panowie pracuje w firmie qubika ale w Danii 15 tys zł na czysto miesiecznie, tygodniowo 37 godzin pracy i luz blus i Relax to jest życie a białe murzyny w Polsce zapierdalaja jeden przez drugiego za 1500 zł zamiast wyjechać i zarobić konkretny pieniądz. Bo np. ten pan co robi tam 5 lat i nic z tego nie ma tylko stres i nerwy jakby popracować z dwa lata za granicą w tej firmie to zarobił by kasy na kilka lat spokojnego życia w Polsce. Z doświadczenia wiem ze po takim stażu w pl prace w dk masz od reki.
Ja 2017-08-05 11:02
Nie ma na co narzekać. Jest ok.
JaJa 2017-08-06 22:42
Daj znać jak było na rozmowie.
Pracownik ???? 2017-08-07 19:02
Firma bardzo dobra zarobki zaczynają się od 2400 w zwyż oczywiście chodzi o netto. Wykwalifikowani kadra kierownicza tylko procownicy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kręgosłupem i głową firmy jest pan Tomasz. Warunki pracy wyśmienite. Jeżeli chcecie mieć odlot polecam malarnie tam chłopaki ciągle chodzą uśmiechnięci. Maszyny są wysyłane z 3 tygodniowym wyprzedzeniem i z wielką starannością pakowania. Nic tylko aplikować.
Marta 2017-09-12 12:50
@Pracownik ???? mógłbyś nam powiedzieć jak długo pracujesz w Qubiqa Sp. z o.o. i na jakim stanowisku? @Ja czy powiesz coś więcej? Jak oceniasz warunki pracy? Co najbardziej podoba Ci się w firmie? Opowiedz o swoich doświadczeniach związanych z tą firmą.
byly pracownik 2017-10-05 07:47
kolega ' pracownik" to ma chyba ostro z glową doczynienia i nierówno pod sufitem. Chyba urwał się z jakieś innej planety i nigdy w qubice nie pracował skoro wypisuje tu takie rzeczy. Ta firma to chlew, zero ładu zero składu- prawdziwy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] To co się wyprawia w tej firmie jest tanie i słabe i są to kur.. kpiny. Po odejściu Janicka ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] T znowu się pałeta w wkurw... ludzi. Chyba zapomniał gdzie jest jego miejsce. Kolego pracowniku jeżeli masz inne zdanie proponowałbym jak najszybciej udać do lekarza psychiatry bo najwyraźniej masz coś z głową. Nie polecam nikomu tej firmy i cieszę się ze już w niej nie pracuję, zarobki beznadzieja a firma idzie na dno. Pozdrawiam były pracownik ;)
Marta 2017-10-05 08:49
@byly pracownik obrażasz innych na forum, a nie jest to zgodne z regulaminem forum. Radze, abyś zapoznał się z nim. Regulamin znajdziesz na stronie http://www.gowork.pl/regulamin Czy moglibyście napisać coś o szkoleniach w firmie? Jak często są organizowane?
pracownik xxx 2017-10-05 16:23
niech ludzie nie piszą takich głupot, że firma jest super, to chyba jakiś żart. Pracowniku ??? skąd ty się urwałeś ? W firmie zarobki na początku to ok 1800 pln. z możliwością premii która jest uznaniowa. Co do szkolen były szef wysyłał pracowników na różne kursy np spawacza czy na wózki z racji tego że brakowało pracowników, po tym jak sam ich pozwalniał. Jak narazie nie ma jeszcze nowego szefa i nie wiadomo jak podejdzie do tego nowa osoba, raczej nie ma co liczyć bo dunczyki nie chca juz inwestować. Na montażu panuje wieczny chaos i zawsze wszystko na wczoraj zresztą w taki sposób funkcjonuje cała firma. Najbardziej wkurza całkowity brak organizcji pracy, miejsca, takie pojęcie jak logistyka praktycznie tam nie istnieje. jeżeli ktoś lubi pracować w takim bałaganie to polecam. Jeżeli chodzi o warunki socjalne to wszystko jest ok, wypłaty są na czas a pensja jest uczciwie naliczna, 2 razy do roku premia w wyskosci 700 pln netto, na święta i wakacje. Zgadzam się z byłym pracownikiem, firma swoje najlepsze dni ma już dawno za sobą i idzie na dno szybciej niż titanic, na pewno lepiej już nie będzie.
Zostaw swoją opinię o Qubiqa Sp. z o.o. - Piła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Qubiqa Sp. z o.o.