ABAP-Rem

Gdańsk

Opinie o ABAP-Rem

el gato 2013-06-18 10:41
Firma krzak. dwóch[usunięte przez moderatora] którzy dorabiaja sie na ludziach chcących uczciwie pracowac. przekrety przy wyplatach i falszywe faktury.
ktos 2013-06-21 22:59
dwa biedaki
gall anonim 2013-07-25 07:43
przy wyplacie mozesz sie liczyc z brakiem np. 40 zlotych w stosunku do zarobionych. na fakturach tez przekrety - zarobisz np. 3000 a wpisuja na fakturze dla ciebie 6000 lub wiecej
anonim 2013-08-14 13:02
na czarno. atmosfera taka sobie. trzeba wiedziec z kim rozmawiac i co mowic
ja 2015-03-06 18:03
i co grubasku dalej ludzi okradasz? bardzo nie ładnie z twojej strony, i jaki wstyd!!!
prawda 2016-05-03 05:34
Nie zatrudniać się okłamują na każdym kroku praca na czarno, wyplata bardzo rzadko na czas poślizgi nawet do 3 miesięcy jak uda się dostać umowę zapomnij o chorobowym płatnym i urlopie.Jednym słowem nie zarabiasz tylko wegrtujesz tam lepiej poświęć czas na inną prace niżeli pchać im kasę za twe godziny.
prawda 2016-05-03 05:41
Na własnej skórze nie polecam tego sprawdzać bo jak zaczniesz nabijac godziny i zrezygnujesz to co zarobiłeś przez ten czas bedziesz odzyskiwac miesiacami min poł roku przy dobrych wiatrach
uyhg 2016-05-21 19:49
@prawda powiedz prosze czemu tego gdzieś nie zgłosiliście? {rzecież praca na czarno to trzeba zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy i problem będziesz mieć rozwiązany. A to dobra przestroga dla innych.
Zostaw swoją opinię o ABAP-Rem - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABAP-Rem