Opinie o KRYNICA VITAMIN S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KRYNICA VITAMIN S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie KRYNICA VITAMIN S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRYNICA VITAMIN S.A. w Warszawa

Esti

Proszę sprostować wypowiedzi pod złymi postami. Wtedy wiadomo będzie co jest nieprawdą.

Natalia

@Nowy jak na dzień dzisiejszy oceniasz swoje przyjęcie i wdrożenie do pracy? Jak kształtuje się atmosfera w KRYNICA VITAMIN S.A. i czy możesz opisać swój proces rekrutacyjny? Takie wskazówki pomogą innym kandydatom na podjęcie decyzji o zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie.

@Natalia

Chaos. Brakuje struktury organizacyjnej. Duży przemiał osób. Jedni odchodzą, drudzy przychodzą. Praca raczej niepewna. Brakuje integracji. Przy takiej ilości nowych osób aż się prosi o wyjście na piwo. Połowa ludzi się nie zna. Trzeba mówić wszystkim cześć bo nie wiadomo czy to współpracownik czy obcy. W biurze temperatura jak na pustyni. Miejmy nadzieję że w zimę nie będzie przymrozków :)

Lo
@Natalia

Praca na chwilę, jak jesteś bezrobotna to czemu nie. Później trzeba szukać czegoś pewnego zanim Cię zwolnią. Nie buduje się zespołu. To grupa obcych ludzi.

Zielona
@Nowy

Nie jest tak źle, w miarę spokojnie. Fakt duża rotacja, praca nie pewna, ale ludzie są ok. Budżetu na piwo nie ma bo zarząd kupił sobie nowe samochody :) Poza tym prezes siedzi pod pantoflem, jemu nie można się bawić :) Raz w roku jest jakaś zabawa dla pracowników.

Outside

Trzy miesiące i out.

Śmieszny łysy
@Outside

Albo nawet dwa. Warto aplikować? Odpowiedź nasuwa się sama...

Robert

Czy jest tak dobrze, że rzadko tu piszecie?

@Robert

Trudno się wypowiedzieć po tak krótkim czasie pracy.

Świeża
@Nowy

To co mnie dziwi na pierwszy rzut to brak integrowania teamu. W każdej poprzedniej firmie wychodziło się np. na piwo, paintball, bilard itp. Wszystko na koszt pracodawcy, po to by scalić team. Poza tym każdy dział miał swój dodatkowy budżet na dodatkową rozrywkę. Tutaj nic takiego nie ma miejsca. Szeregowy pracownik ma znać swoje miejsce w szeregu i nie utożsamiać się z firmą.

niezintegrowany
@Świeża

To prawda. Jedyna impreza integracyjna w roku dla wszystkich i jakiś jeden wyjazd w roku dla kierownictwa. Nic w między czasie …. Nawet przysłowiowego "opłatka" ani "jajeczka" na święta Baaaaa !!!! Nawet żadnych życzeń dla pracowników od Zarządu, Prezesa czy po prostu kierowników …. A przecież to my najniższego szczebla najbardziej zapierdzielamy na tę firmę.

Zdziw
@niezintegrowany

Podobno w Warszawie nawet na święta nic nie dają. Na plus, spokojna okolica biura.

Natalia

@Zdziwiony jesteś zatrudniony w KRYNICA VITAMIN? Możesz opisać jak wygląda Twoja praca, jakie masz obowiązki i czego oczekuje od Ciebie pracodawca? Jest tu możliwość pracy na umowę o pracę z ewentualnymi dodatkami?

@Natalia

Umowa o pracę na czas określony. Praca na Produkcji jako Operator. Praca ciężka, co mam mówić... gorąco 3 zmiany i częste nadgodziny. Stawka najniższa krajowa, czyli też bez szału, ale + 20% premii od podstawy + dodatek nocny + dodatek za nadgodziny 50% i 100%, za weekendy płacony dodatek 100%. Wszystko na papierze, wszystko wypłacane w terminie.

Spocony.
@Zdziwiony

W Warszawie nie ma klimatyzacji. Gorąco jak w piekle. Dostępne są wiatraki nawiewające na ciebie nagrzane powietrze.

@Spocony.

W zakładzie jest klima tylko w biurze. Na produkcji ponad 40 stopni.... "Spocony" nie wiem czy chciałabyś się zamienić ;-)

Spocony.
@Zdziwiony

W biurze jest 55 stopni. Czasami nie wiem czy rozmawiam z pracownikami czy to już fatamorgana.

Analityk

Idiotyczna szablonowa rozmowa, głupawe pytanka prosto z jakiegoś podręcznika typu "HR dla idiotów", państwo wielce zdziwieni gdy na pytanie na ile znam excela w skali 1-10 odpowiadam 8 i odpowiedź "przecież nikt tak dobrze nie umie". Mimo że mają w moim CV czarno na białym kurs zaawansowany z excela czyli najwyższy poziom. Zamiast faktycznie przetestować wiedzę zadają idiotyczne pytania by potem zdemotywować aplikującego. Uwielbiam firmy które sprawdzają excela pytaniami na ile Pani zna excela zamiast zrobić test jak normalni ludzie. Widać dla wielu korporacji nie warto się uczyć, nie warto poszerzać wiedzy, można się uczyć tylko w pracy najwyraźniej.

jaką książkę ostatnio czytałam, proszę coś o sobie powiedzieć, czy kursy z excela mają certyfikat, z czego byłam DUMNA (?) w poprzedniej pracy, na ile znam excela w skali 1-10

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno

Zdziwiony

Jaki sens jest pytania się o jakąś konkretną osobę, która pracuje w firmie ? Pracuje tutaj ok. 300 osób i jak wszędzie można trafić na różnych ludzi.

Natalia

@Zainteresowane jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana? Czy szukasz stanowiska, które pozwoli Ci nauczyć się i wdrożyć w zawód czy może masz już pewne doświadczenia zawodowe i chcesz rozwijać swoje umiejętności? Zajrzyj tu: http://www.krynicavitamin.com/kariera/ jest parę wolnych stanowisk, może coś Cię zainteresuje.

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

Natalia

@anonymous czy pracujesz w KRYNICA VITAMIN? Możesz opisać jak oceniasz swój dział pod względem atmosfery, wynagrodzenia oraz relacji międzyludzkich? Czy pracownik może liczyć na szkolenia lub inne dodatki? @świeżak jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany w KRYNICA VITAMIN? Daj znać o tym na forum, pomoże to innym użytkownikom w wypowiedzi.

Była
@Natalia

Szkoleń nie ma. Brakuje inwestowania w pracownika, bo są czesto zmiany. Jest podstawowa opieka medyczna z której się nie korzysta tak jak wszędzie.

świeżak

witam wszystkich chciałbym się czegoś dowiedziec o warunkach pracy jakie teraz panują w Krynicy w Dziadkowskich, czy bardzo ciężko jest czy są jakieś dodatkowe pieniążki na święta itd, bo chce złożyć tam cv. za każdą opinię dziękuje

@świeżak

Krynica Vitamin to dość spora firma. W zakładzie w Dziadkowskich jest sporo różnych działów w których specyfika pracy, atmosfera jak i relacje między pracownikami są bardzo różne.

paweło

a ja bym się chciał dowiedzieć o pana który był mistrzem zmianowym w Dziadkowskich , czy dalej nim jest, niejaki pan Mateusz

Luiza

Rotacja w dzisiejszych czasach jest całkiem normalnym zjawiskiem!!

Ola
@Luiza

To nie supermarket. Zanim pracownik się wdroży potrzeba pół roku. A jak już się wdroży to po pracowniku.

Natalia

Jeśli komuś jest tak źle w dobrej firmie to faktycznie powinien zmienić pracę, może znajdzie się w miejscu o jakim pisze??

Truskawka
@Natalia

Pod warunkiem że jest gdzie. Albo Krynica albo Biedronka. Niestety nie ma dużego wyboru w okolicy. Lepsza taka praca niż żadna.

anonimus

jak jest w biurze w Warszawie?

Dawno dawno
@anonimus

Jak w getcie. Jest rasa panów i reszta. Niewiadomo kiedy idziesz do pieca. Kobiety mają lżej.

ktoś
@anonimus

dzisiaj jesteś, jutro cię nie ma ot taka rzeczywistość pana i właściciela w jednej osobie. ludzie sami się zwalniają bo taki mobbing tam panuje a o układzikach to już szkoda pisać...

mko

Dziadkowskie - jak się pracuje? jak mistrzowie i reszta ekipy? chce tam cv zlozyc

Awe
@mko

Praca jak każda inna . Zalezy na którą zmianę się trafi. Jest ciężko nie ma co ukrywać .A mistrzowie? Jest kilka spoko osób z którymi idzie się dogadać.Najgorsza to ta co zielonego pojęcia nie ma o produkcji a mistrzem została za przysłowiowe jajka.Co taka osoba może sobą reprezentować.

Olek
@mko

Mistrzowie wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają

Aaa

@anonymous

kto jest spoko?

Magda
@mko

Zenek :) Pozdrawiam najlepszego mistrza :)

@Magda

a reszta mistrzuniów?

...

Zenek, Mariusz, Paweł

@...

są ok? który najbardziej wporządku? a reszta szefostwa?

...
@mko

Są ok.Najlepszy Zenek.Trzymaj tak dalej chłopie

a kierownicy zmianowi?

Magda K
@...

zgadzam się :) Zenek, Mariusz, Paweł ;)

były
@mko

reszta szefostwa jest znośna, wiesz jak trzymasz się swoich zadań wykonujesz je rzetelnie stawiasz na jakość to spoko. Ale jak chcesz sie opieprzać to daj sobie spokój. Jeżeli rozumiesz system w jakim pracuje firma to łatwiej Ci będzie.

Wiktor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Idealnych firm nie znam!!

Były
@Wiktor

Jest pozytywna strona. To prawdziwa szkoła życia. Po pracy tutaj docenisz każda inną firmę. Gorzej już być nie może. Pracownicy przychodzą i odchodzą. Dołowanie na każdym kroku, brak czynników motywujących. Brak zarządzania, z kazdej strony klody. Zwalniają w nieładny sposób. Praca raczej dla początkujących singli.

Aktualnie pracujący
@Były

@Były nie wiem czy mówisz o pracy w Warszawie czy w Dziadkowskich. Moim zdaniem praca w Dziadkowskich jest w chwili obecnej konkurencyjna z innymi firmami w okolicy. Rotacja na stanowiskach fizycznych jest duża, ale nie jest to spowodowane tylko winą zakładu, a samych ludzi. Wynagrodzenia zróżnocowane - jak w każdej firmie. Wszyscy na umowach o pracę, wszystko na papierze, wszystkie świadczenia jak w firmach państwowych. Praca na produkcji jest ciężka - ale gdzie jest lekko ? Niestety taka specyfika pracy. Premia co miesiąc. Płatne nadgodziny, za weekendy 100 %, dodatek nocny, pakiet luxmed. Wiadomo nie jest idealnie, jak wszędzie są niedociągnięcia. Ale nie przesadzajmy. Nie jest tak źle, jak niektórzy piszą i może o tym świadczyć, że mamy dużo wieloletnich pracowników.

Były
@Aktualnie pracujący

Warszawa. Trzymać się jak najdalej.

Niewiem
@Były

W warszawie to chyba sami nowi pracują.

Porażka obecnie w Wawie

Energetyk
@anonymous

Kolego obsluge maja bardzo kiepska a konkurencja sie rozwija. Uwazam ze sie sprzedadza

marek

witajcie jestem byłym pracownikiem Krynicy w Dziadkowskich jak tam teraz się pracuje? jak tam mistrzowie i pracownicy?

energetyk
@marek

Kolego po ile rozlewać się da w krynicy najtaniej puszkę energy drinka 250 ml ?

asdf

Mam pytanie odnośnie pracownic laboratorium w Krynicy w Dziadkowskich. Jak mają na imie?

Dlaczego miałoby nie być pieniędzy? W jakim celu tak piszecie?

Dziki

Nie pytają o pensje tylko o dodatkową kase

była

hejka czy Ludzie na Zakładzie Produkcyjnym dostali kasę na święta?

Zostaw merytoryczną opinię o KRYNICA VITAMIN S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w KRYNICA VITAMIN S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRYNICA VITAMIN S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRYNICA VITAMIN S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRYNICA VITAMIN S.A.?

Kandydaci do pracy w KRYNICA VITAMIN S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRYNICA VITAMIN S.A.