Opinie o KRYNICA VITAMIN S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KRYNICA VITAMIN S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie KRYNICA VITAMIN S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRYNICA VITAMIN S.A. w Warszawa

cicha

Stawki niskie, jako pierwsza praca ujdzie. Mam nadzieję że może chociaż w tym roku dadzą paczkę be powerów na święta.

czy jest możliwość zarobienia ponad 4 tysiace na ręke w biurze czy to nie możliwe?

niknik

w Niechciach działały:)

gargamel

A jak z kawą i herbatą? Bo jak darmowa to zaraz wysyłam CV.

Analityk

Idiotyczna szablonowa rozmowa, głupawe pytanka prosto z jakiegoś podręcznika typu "HR dla idiotów", państwo wielce zdziwieni gdy na pytanie na ile znam excela w skali 1-10 odpowiadam 8 i odpowiedź "przecież nikt tak dobrze nie umie". Mimo że mają w moim CV czarno na białym kurs zaawansowany z excela czyli najwyższy poziom. Zamiast faktycznie przetestować wiedzę zadają idiotyczne pytania by potem zdemotywować aplikującego. Uwielbiam firmy które sprawdzają excela pytaniami na ile Pani zna excela zamiast zrobić test jak normalni ludzie. Widać dla wielu korporacji nie warto się uczyć, nie warto poszerzać wiedzy, można się uczyć tylko w pracy najwyraźniej.

jaką książkę ostatnio czytałam, proszę coś o sobie powiedzieć, czy kursy z excela mają certyfikat, z czego byłam DUMNA (?) w poprzedniej pracy, na ile znam excela w skali 1-10

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Dentalhair

A orientujesz sie może czy można wykupić dodatkowo (oczywiście za dodatkową opłatą) pakiet dla dziecka?

slodka
@Dentalhair

Co za głupie pytania. Jak nie ma opieki medycznej to nie złożysz CV? Jakaś propaganda. A jak często zwalniają pracowników orientujących się w temacie w zamian zatrudniając po znajomości ludzi mało rozgarniętych?

DO-dentalhair

Do Dentalhair jest opieka medyczna typu lux-med

dentalhair

Hej, czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy Krynica oferuje jakieś świadczenia pozapłacowe? Głównie chdozi mi o prywatną opiekę medyczna typu enel-med medicover luxmed itp. z gory dzieki za odpowiedz!

gość

podpisuję sie pod werkiem - niestety problem leży w ludziach którzy tam pracują - zazdrość, zawiść, jak ktos uczciwie pracuje i dosteje premie to od razu gromy na niego: " a za co?" "a dlaczego?" "dlaczego ja tak mało?" Podsumowując przytoczę pewien kawał o Polakach, który dokładnie obrazuje umysłowość tamtejszych pracowników (niektórych rzecz jasna) Dlaczego w piekle Polacy nie maja straży? Bo jak któryś chce sie wydostać to i tak pozostali go wciągną z powrotem. tacy sa Polacy - narzekaja a jak któryś sie chce wybić uczciwa praca to od razu na niego

roza

Żeby na święta nie dać paru groszy ....... ŻENADA... ludzie mają wydatki, i większość osób liczy na mały prezent w czasie świąt... a przepraszam szczególne osoby dostały premie.... należy pamiętać że na sukces pracuje cała firma a nie tylko niektórzy. No cóż należy zwolnić tępo pracy, bo po co się starać...dla tych osób co dostają premie???!! Teraz na pewno będę wolniej pracowała...

mała

Premię dostaje tylko część ludzi. Pensje różnie, tyle że nie ma potem podwyżek. Nie dali nawet pięciu złotych na święta. A firma podobno ma coraz większe dochody. Sama praca nie jest zła i zawsze znajdziesz sympatyczne osoby. Tylko ten podział na lepszych i gorszych......wszystko zależy do jakiej grupy Cię zakwalifikują.

mała

Nie jest tak źle. Gdyby nie tworzenie się grup, które robią ze sobą wojny podchodowe. Nie wiadomo do kogo można się odezwać, bo zaraz Cię zakwalifikują do jednej z grup. Brak podwyżek. Nawet głupiej podwyżki inflacyjnej nie ma, ceny rosną, pensja stoi. Chcesz więcej zarabiać po jakimś czasie to musisz zmienić pracę. Jak Cię zwalniają to zazwyczaj dyscyplinarką, litości nie ma.

sługus

Gall Anonim to Ty chyba jesteś dość głupi. Czytaj uważnie mi wszystko pasuje w tej robocie. A wiesz co mi nie pasuje? Tacy ludzie jak Ty. ! Nieroby co tylko narzekają!!! Srasz na swoją prace i robisz opinie innym. To Ty się ujawniaj. Ja nie mam czego :-) napisz coś bo lubię czytać Twoje głupoty i nieźle się przy tym bawię. Głupie nieszczęśliwe ludzie co nie wiedzą czego chcą. Tylko narzekają jak to im źle...:-D

Mordal

wezcie ludzie sie ogarnijcie jak wam (usunięte przez administratora) nie pasuje do droga wolna nie rozumiem zupelnie tego jak mozna (usunięte przez moderatora) na swoj zaklad. zawsze moze byc gorzej;P

sługus

Normalny gnój w tym zakładzie. Daleko im do innych firm może dlatego ze to dziura zabita dechami i cywilizacja nie dochodzi. Musi się duzo zmienić ale na pewno każdy powinien zacząć od siebie . A nie tylko ciągle narzekać. Pójdź jeden z drugim sam do prezesa czy dyrektora i mów co ci nie pasuje. A nie gebe masz na forum gdzie jesteś anonimowy. Podpisywales umowę? Co jesteś ubezwłasnowolniony? Ktoś za ciebie podejmuje decyzję? Na co się zgodziłeś to masz. tylko ciężko i źle. Czytać sie nie chce. Zacznijcie od siebie pracownicy od siedmiu boleści. Tylko nie liczni pracują uczciwie i napewno im nie przychodzi do głowy pisanie opini na takich forach. " zlej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy "

zeneje

Pracowalem w Anglii, teraz wrocilem i nienarzekam. Zarobki jak na region nie złe. A ludzie jak ludzie z kazdym morzna sie dogadac,.

werek

Zajedziecie mnie, a ja tam go będę bronił. Jest szczyt sezonu i linie się przegrzewają, robota musi iść sprawnie. Pomyśl, jeden z drugim lepiej co będzie po sezonie, jak już nie będzie tylezeceń? Ja ci powiem, co będzie – będzie przyglądanie się kto jest niepotrzebny. I decyzje będą. I taka ekonomia, trzeba będzie kroić skład na zakładzie. Wiec zamiast narzekać, weźcie się do roboty, bo góra widzi więcej niż się wydaje. Co w tym złego, ze (usunięte przez moderatora) pozbywa się olewaczy? Od tego jest i za to go rozliczają. Mówię, teraz jest dobrze, ale po sezonie moga zmieniac.

Maciej45

No wiadomo, dobrze nie jest, zawsze latem szczyt ku... sezonu i nie ma czasu żeby się podrapać. Pensja jest na czas, dobre i to.

Gall Anonim

czytam opinie i musze jeszcze dopowiedzieć, że jest pare osób w porządku - (usunięte przez moderatora) (kolesie z magazynu-jest ich kilku i sobie pomagają, maja jakiś szacun do siebie bo na produkcji to albo Cie(usunięte przez moderatora) i pare kolesi ode mnie z produkcji ale tylko kilku bo tam to dopiero (usunięte przez administratora) j...nia -im wiecej ludzi i gorsze warunki pracy tym gorsza atmosfera pracy (straszne współzawodnictwo) a o (usunięte przez moderatora) też słyszałem (byłem raz na magazynie z tym pierdolcem) Na produkcji to (usunięte przez moderatora)az ludzie sie gotują (jedna dziunię pogotowie zabralo)

Zibi

Teraz (usunięte przez moderatora) po 12 godzin od poniedziałku do niedzieli (ale nie w systemie równoważnym - czyli 12h pracy 24 odpoczynku, tylko CODZIENNIE PO 12H to sobie policz kolego) Witamy w świecie Krynicy Vitamin!!!! Bo trzeba mieć w sobie dużo Vitamin aby to wytrzymać - niestety tak jak napisał/a @@@@@@@ - coś ci się nie podoba to od razu do kadr po zwolnienie:-( Nigdy nie bedzie dobrze w tym kraju:-((((

Zibi

nie! nie! nie i jeszcze raz nie w krynicy się nie pracuje, w Krynicy się (usunięte przez moderatora)!

Zostaw merytoryczną opinię o KRYNICA VITAMIN S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w KRYNICA VITAMIN S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRYNICA VITAMIN S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRYNICA VITAMIN S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRYNICA VITAMIN S.A.?

Kandydaci do pracy w KRYNICA VITAMIN S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRYNICA VITAMIN S.A.