Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

Xz

Tak wtedy jak nie ma związków powstaje rada pracownicza i na rozmowy idą wyznaczeni ludzie bez podlizywania się dyrektorowi wypisujcie się wypisujcie sie

Lp

Tak to prawda dzia,,,,,,do,,,,,step,,tyko o własne interesy walczą wystarczy że kadra na naszej krzywdzie zarabiają kolosalną kasę za chodzenie i pisaniem na tablicach

Mnn

Ta trzeba się wypisywać żeby tego dziś do,,,stwa nie bylo

trtr

Wypiszcie się ,a za rok ciekawe kto będzie negocjował wam podwyżki.Dostaniecie moze 100 zł ,a i jeszcze zostanie wam to co ze składki.Hehe dyrekcja sie smieje i czeka na brak związków,wtedy zobaczycie co potrafią.

Koko
@trtr

Nie prawda to było już z góry i dawno ustalone to dlaczego związki nic nie robią odnośnie do datku urlopowego czyli nasze talony świąteczne dwadzieścia lat wypłacane były wysokości 500zl i nadal tak jest tyko w innej formie kwoka wolna od podatku jest 30 tys to gdzie ten socjal jest to my się nato składamy wiedz trzeba sią wypisywać to związki są potrzebne tyko raz w roku przy podwyżkach jak ich nie będzie to załoga sama presję wyprze na pracodawcy przecież jak wszystkie działy by się zatrzymały to wszystkich nie zwolnili by ludzie trzeba to zmienić wypisywać się wypisywac

Dyrekcja

Wypisywać się nie co ich słuchać tyko pilnują swoich interesów robią karierę

Foto

Nie było zgody 100tu procentowej wiele wydziałów nawet nie wiedziały że jest robiony wywiad 80 procent załogi nie wyrażało zgody wypisujemy się to będziemy mieli 800 brutto i tak w niczym nam nie pomagają słuchają dyrektora

Sonia

Zostaliśmy jak zwykle(usunięte przez administratora) wypisujemy się z związków jednychi drugich trzymają stronę dyrektora 2,90,do godziny wstyd ile dostali właścicielowi agencji to nikt się dyrektora nie zapytał

Bachus

Witam Panie i Panów, doszły mnie słuchy, że pracownicy dostają "połówki" szafek ubraniowych. Chciałbym zauważyć iż jest to niezgodnego z kodeksem pracy. Jest napisane w kodeksie pracy, że pracownik musi mieć całą szafkę na ubrania wyjściowe "prywatne" oraz na pracownicze. Jeśli tak jest, moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby zgłoszenie tego faktu do Pana od BHP ponieważ on trzyma nad tym piecze. Skoro szuka nagminnie problemów, może warto mu zgłosić wyżej opisany?. Zaznaczam, że nie ma co do tego ustępstw, a twierdzenie np. że jest to zakładowa "dyrektywa" oznacza kłamstwo, chyba że ktoś potwierdzi to pisemnie, że zostało to zatwierdzone na zgromadzeniu związkowym i podpisane przez przedstawicieli zakładowych.

Bo
@Bachus

To zaproponuj spodkanie całej załogi na a nowej hali i poruszymy takie tematy i te 750zl że więcej tomach nie zaproponuje pod puszcza ludzi trzymajmy jedno wersję niech będzie ten spór zbiorowy 3zl netto na godzinę to poniżenie nas pracowników tylko ille dał podwyżki właścicielom agencji

Fakt
@Bo

Prawda nie dajmy się omamić.o nam dają resztki Włosi nam się należy porządną podwyżka za tyranię na dole siła w nas ...czuwaj

Pl w
@Fakt

Włosi nie wiedzą że my walczymy o podwyżkę dopiero coś przecieknie jak powstanie zbiór zbiorowy nie dajmy się sprowokować

Latara
@Pl w

nikt nie wie ze my strajkujemy ludzie powinni wyjsc przed zaklad media by sie zainteresowaly i wtedy latwiej a tak nawet nikt nie wie w swiecie ze w Plocku chca podwyzki w ?Brukselii dostali 1100 euro a my 120 euro :))))

inspektor
@Bachus

BHP w tej firmie to fikcja kaza nosic ubrania a sami nie nosza i tylko kary za okulary potrafia walic Ubrania dostal kazdy pracownik setki tysiecy zl wywalone w bloto

Co
@Latara

Dla tego powinniśmy zadać pikiety przez związki zakładowe z tydzień marzec i co dalej

Mądry
@Co

To nie są związki zawodowe, to sztuczny twór utworzony przez pracodawcę dla lepszego wizerunku, utrzymywany że składek bezmyślnych ludzi.

No

Zostaliśmy (usunięte przez administratora) wypisujemy się z związków jednych i drugich

Normalny

A teraz o podwyzkach.Wiem ,że chcielismy więcej,ale powiem to głośno,tylko dzieki wywazonej i odpowiedzialnie przeprowadzonych negocjacji,mamy w miare dobre podwyzki.Mimo tego ,że nasi koledzy w pracy ,nie zachowywali sie odpowiednio,czyli pracowali w nadgodzinach i w soboty pracodawca zmienił swoja ofertę.To nie związki sa winne temu ,że tyle dostalismy ,tylko ci pracownicy tzw nadgodzinowcy ,i to ono powinni odczuc najbardziej nasze niezadowolenie.Może spotkam sie z krytyka,ale brawo związki za dobrze zrobioną robotę.Pozdrawiam.

NN
@Normalny

A z kim się związki konsultowały? A z kim pan związkowiec tydzień wcześniej pił na mieście? Ściema, nie dobra robota. Zostaliśmy rozegrani jak zawsze....

Xxx

Czyli nie dostaliśmy nawet inflacyjnej dlatego tak szybko negocjacje podpisane.... Parodia jak co roku... A wy jak zadowoleni z podwyzek? Ile dostali fachowcy z biura?

Torcik

Nie polecam firmy. Zwykła banda złodziei i wyzyskiwaczy. Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Kierownicy myślą że mogą zrobić z tobą wszystko . Jednym słowem (usunięte przez administratora) i nic więcej

Jak zwykle związki poszły za dyrektorem nie rozmawiały w 100 procentach z załogo więc kto zarobił na podwyżkach a ile dostali kierownicy i menadzerowie

Bachus

A teraz coś na łojenie nerw;) Czy wiecie, że podczas obsługi suwnicy zakazuje się przesuwania towarów bądź elementów podwieszonych na zawiesiach hakowych?. Zastanawia mnie jak Panie i Panowie ładują wózki z kadłubami na linii L2?. Z tego co wiem jest to niedopuszczalna praca suwnicy. Co na to Pan od BHP?. Chciałbym zaznaczyć, że transport ręczny wózków na L2 nie wchodzi w grę z racji faktu, iż maksymalny ciężar jaki np. mężczyzna może może przetoczyć po powierzchni poziomej i gładkiej to 200kg.

Bachus

Witam, Panie i Panowie jako, że ostatnio dużo słychać jakoby kierownictwo próbowało zwiększać normy, mam dla was informacje, które was ucieszą. Pracownik nie może pracować jak robot, z racji tego kodeks pracy nakłada na pracodawcę coś takiego jak wydatek energetyczny organizmu. Dla kobiet: 5000KJ Dla mężczyzn: 8400KJ Jeszcze istnieje chwilowy wydatek który przeliczany jest podobnie z tym, że rozłożony do 4 x na h. To dorywcza praca. Są to maksymalne normy dla nas pracowników. Aby wyliczyć taki wydatek energetyczny Pan z BHP powinien przed podniesieniem norm zrobić taki wydatek za pomocą METODY TABELARYCZNO-CHRONOMETRAŻOWEJ dla danego pracownika i podpisać się pod tym obiema rękoma. Wtedy gdy nasz wydatek podczas prac jest wystarczający może podnieść do maksymalnego poziomu. Chciałbym zaznaczyć, że ta metoda oparta jest na tabelach i minutach i każdy kto chce może sobie wyliczyć swój wydatek lub poprosić taki wydatek od Pana Kierownika BHP, który musi nam taki dokument przedłożyć. I następnym razem, przed zwiększeniem norm , proszę pamiętać, że Pan z BHP najpierw powinien zrobić zdjęcia jak pracujecie bądź nagrać was, następnie wyliczyć wydatek energetyczny i dopiero po poinformowaniu was o tym fakcie, można wnioskować o Jakiekolwiek normy ;)

Bachus

Odnośnie, Panów i Pań pracujących na malarni w nadgodzinach oraz w weekendy, chciałbym zauważyć, że jest to ich dobra wola i nie będę krytykował ich za taką postawę, jednak w obecnej sytuacji uważam, że mają bardzo miękki kręgosłup moralny. A do Pana, który napisał, że zarabia 10 tysięcy na miesiąc....... cieszę się i szczerze gratuluję;). Jednak sądzę , że osoby, które mają doczynienia z pracą wykonywaną przez malarnię, powinni przyjrzeć się jakości wyrobów, które muszą być na wysokim poziomie. W przeciwnym razie, będzie to stawiało końcowy wyrób w bardzo złym świetle, a tego byśmy nie chcieli, ponieważ za złą jakością idą złe czasy, małe kontrakty , niskie podwyżki. Sami pomyślnie co długofalowa tandeta może przynieść dla każdego z nas.

kamiloo
@Bachus

co ty od nich wymagasz jak sikaja do kabiny a zaden z nich nie potrafi sie logicznie wypowiedziec w 5 zdaniach. to nie malarze czy lakiernicy a papraki. Ten na L3 Gordon to juz maluje detale jak wyjda z szuszarki przed kabina malarska a zacieki jak cholera ukrainiec mu szafke (usunięte przez administratora) wysmarowal i ubrania .

Malarz
@kamiloo

Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka, przy takich normach i wyścigu (usunięte przez administratora) jakiej można oczekiwać jakości? Zobacz co się dzieje na L1, brygada Listonosza chyba chcę żeby normy przytoczyły pojęcie. Albo ilość albo jakość.

Makrello

Towarzyszu wiemy że już przebierasz nogami na nadgodziny 4_14 ale się wstrzymaj jeszcze chwilę niedługo zabraknie dla ciebie nadgodzin i odejdziesz na spawalnie jak chciales lub działaj rób 4 dziecko ( panowie lakiernicy pomogą jak już nie możesz )

Re

Takie osoby które nie należą do związków i nie wspierają załogi po winny nie dostać podwyżek panowie przewodniczący może zróbcie taki warunek prawny wewnętrzny zakładowy

Bo

Od tego jest anonim masz taki mały móżdżek że nie więź że wpisy obraźliwe usuwa administrator widać że jesteś chłopkiem od obory z nająć takich chłopków nawet byś nie potrafił złożyć zdania tylko byś złapali się wyrwał jak z widłami do g,,,no,,,,ju

NN

Wpis dotyczył malarza i jego traktować jak normalnego w zakładzie nie można, prawda?

Przewodniczacy P1
@Re

niestety tak nie mozna bo beda glosy ze dyskryminacja a nawet zlotowki nie zaplacil tepic gnebic i tyle

kibic

podaj mi swoje nazwisko i stanowisko to porozmawiamy jak jestes taki chojrak i ci pokaze co to znaczy rozmowa wychowawcza ale i tak sie juz obsrales

Bachus

A teraz coś, na rozładowanie emocji. Czy wiecie, że dźwigając ciężar o masie przekraczającej maksymalny dopuszczalny ciężar dla jednej osoby, pracodawca musi wyznaczyć osobę, która "pomoże" koledze, koleżance na podniesienie lub przemieszczenie danego elementu (mówimy o masie nie przekraczającej dopuszczalny ciężar dla 2 osób) powinni być podobnego wzrostu?. W innym przypadku nie powinieneś tego elementu dźwigać z racji faktu, iż ciężar inaczej rozkłada sie przy osobach różnego wzrostu. Tak jest napisane w Kodeksie Pracy ;)

Hj
@Bachus

Kolego my o tym wiemy i znany kodeks pracy nie zmieniaj tematu podwyżek napisz coś mądrego odnośnie podwyżek i związków albo ludzi którzy pracują po godzibach

normalny
@Bachus

nie pisz glupot nie napisales wagi ciezaru odleglosci a najwazniejsze punktu kodeksu pracy zablyszczales na wsi pod remiza. Kogo wy zatrudniacie w tej firmie po gimnazjum

Bachus

Panowie i Panie podobno Pan przewodniczący z Solidarności twierdzi, że połowa zakładu chce 750zł podwyżki , a druga połowa 800 zł. Nie wiem ile w tym prawdy bo z tego co słyszałem ludzie mają aspirację na 1200 zł. Zastanawiam się kto te mediację prowadzi i kto dla kogo?.

Xxx
@Bachus

Psnoeie ze związków walczcie o podwyżki a nie siejecie zamęt zróbcie to do czego ludzie was wybrali czyli do walki za pracownikiem ludzie zjednoczmy się nieodpuszczajmy

Hj
@Bachus

Tak jeden przewodniczący mówi o1200 a drugi 750 i kto tu trzyma stronę dyrekcji a nie pracowników myślę że solidarności poleganie za układ z dyrektorem ta podwyżka będzie decydującą o przyszłości solidarności 750 plus składka będzie 800brutto wie trzeba się wypisywać z solidarności

normalny
@Hj

nie gadaj glupot Patryk ma teraz ciezkie chwile rodzinne i uszanujmy to ale jest jego zastepca razem mowia wspolnym glosem 1200 i ani zlotowka mniej lepiej pilnuj swoich kolegow Hiszpan Oryl Rudy Tyraj i inni

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 450.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 414, z czego 53 to opinie pozytywne, 228 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH