Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

Sop

Na stronie solidarności podawane są informacje o nowym urlopie panowie przewodniczący o czym wy informuje jak nie można doprosić się o urlop na żądanie czy wypoczynkowego informując przełożonych nawet tydzień wcześniej mamy przykład nie udzielanie urlopu na wydziale P4 kiedy to zmarł komuś ojciec i przełożeni nie udzieli tej osobie urlopu pomijając urlop okolicznościowy a kazali mu iść na zwolnienie lekarskie więc o jakich tu urlopach tu mowa

Bhj
@Sop

Bo na wydziale P4 czyli spawalni przekracza się wszystkie granicę ludzkości u przełożony w oczach widać tyko skuteczność i wyrobienie i dyscyplina jak w zakładzie karnym nie brane są uwagi że niema detali czy niezgodne z dokumentacją tyko naj ważniejsze są minuty i przecież góra o tym wie o traktowaniu ludzi przedmiotowo i nie ludzko może trzeba wymienić kadre na spawalni no tak zbliża się koniec roku czyli premię i nagrody wypracowane rękoma ludzi wstyd ale ci ludzie nie mają wstydu ale jest tak jak kadra jest nie wykfalikowana i nie mają odpowiedniego wykształcenia trochę inteligencji i kultury ale jak ci przełożeni mają tyko zawodówki budowlane czy po szkole zakładów mięsnych to mamy jak mamy dlaczego niema inżynierów czy mistrzów produkcji to są nasze marzenia żeby kierownik wyglądali jak kierownik i pachniało że rozmawiasz kierownikiem ale układy i układy

@Bhj

Czekaj bo nie do końca rozumiem. uważasz, że przełożeni nie są do końca wykwalifikowani? A te premie i nagrody o których piszesz, to chyba też dla pracowników też są, skoro to dzięki nim są dobre wyniki? Czy jak to wygląda?

Bjk

Pracownik premię świątecznej dostanie 640 zł i parasolkę z kubkiem a przełożeni czyli menadżerowie i kierownictwo i majstrowie dobrze wiesz jakie premię i nagrody dostają to jest poniżenie pracownika którzy na was pracują i rękoma pracownika dorabiają się czy jeszcze coś trzeba wyjaśnić wyniki to daje pracownik fizyczny a wy zbieracie nagrody jak to jest możliwe że pracowników nie produkcyjnych est 750 a powinno być 400

Witam. Jak to jest z tymi bonami do sklepów dla dzieci na święta. W tamtym roku potrącili ta kwotę z wypłaty, jak tak ma być to mam (usunięte przez administratora) w te ich bony. To jest poprostu (usunięte przez administratora).

Jako Tako
@Anonim

nie musisz ich brac :)) 21 ust. 1 pkt 67 ustawy o PIT. Wskazuje on, że zwalnia się od podatku dochodowego rzeczowe świadczenia oraz otrzymywane świadczenia pieniężne, które w całości zostały sfinansowane ze środków ZFŚS, łącznie do wysokości nieprzekraczającej w roku podatkowym kwoty 1000 zł

Czy w CNH wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Mn

Nie ma żadnych nagród dla pracownika fizycznego ale dla kierowników i menadżerów są kolosalne nagrody a dla pracownika podnoszenia normy i dyscyplina jak w zakładzie karnym

@Mn

A kontrolera jakości pod kogo podciągasz? Już wcześniej widziałam, że szukają właśnie do was. Doświadczenie niby mam ale nie wiem jak z warunkami stoicie? Kojarzysz sytuacje na tamtym dziale? i czy znacie wzajemne stawki czy musze czekać na odpowiedź kogoś kto na tym stanowisku właśnie robił?

Uko

To jest (usunięte przez administratora)kierownictwa na wydziale P4 że pracownikowi zmarł ojciec a przełożeni nie udzielili mu urlopu ludzie gdzie my pracujemy

Qwerty

Jak tam produkcja CNH w Płocku ? Coraz mniej idzie wszystkiego ? To chyba będzie ciężki sezon !

Grzesiu
@Qwerty

Bardzo kiepsko nic prawie nie zeszlo z tamtego sezonu.beda przestoje trzeba liczyć się z kryzysem kilkuletnim.

Czyli to takie specjalne gadanie, żeby podwyżek nie dawać? A tak realnie jak tu na produkcji można teraz zarobić? Sama podstawa jest czy premie też dają?

Bhj

Orlen ludziom na święta ma wypłacić po 6 tys a cnh 800 zł brutto teraz przyciskają przełożeni żeby więcej robić kadra dostanie 10 tys a pracownik 800 zł w dwóch ratach czyli po 400 zł ludzie nie pracujcie po godzinach bo pracujcie na ich premię tak samo było w w tamtym roku przyznawali sobie nagrody a pracownikom dali po parasolce i kubku miejcie swój honor i ambicję

Nicky
@Bhj

Jak Ci tak złe w @CNH to idź do Orlenu pracować tak jak ja. odeszłam z CNH do orelnu i to była moja najlepsza decyzja. W CNH zero szacunku do człowieka i śmieszne pieniądze. Orlen teraz będzie miał duże zapotrzebowanie na pracownikow także polecam wszystki

Nj
@Nicky

Zero szanowania człowieka jak w cnh większość jest rolników i ludzi po podstawówkach to jakie szanowanie większość pracowników nie potrafi płynie czytać tyko znajomości się liczą są ludzie na stanowiskach którzy nie potrafią się wysłowić jak i płynie czytać to o jakim szanowaniu się mówi kierownicy i menadżerowie to beton na wzajem się kryją i przyznają sobie premię a ludzi traktują jak mebel

@Nicky

Śmieszne? Tzn. jakie, tak dokładniej? Jeśli nie możesz lub nie chcesz podawać konkretnej sumy, to napiszesz chociaż przedział zarobkowy? A jakie sytuacje np. świadczą o tym, że brak im szacunku do pracowników?

Cameleon

Dzisiaj został nowo wybrany przewodniczący solidarności Miłe spotkanie oby więcej takich. Życzmy powodzenia

Qwerty

Pracownik podwykonawcy

Jak tam w Płocku z produkcją?Szykują się przestoje lub skrócone godziny pracy?

Klo
@Pracownik podwykonawcy

Powoli wychodzi ilu ludzi jest na etatach fizycznych a nie pracują a pracownik zdaje na nich minuty dlatego te osoby mają skrócony czas pracy ale będą mieli płacone za 8h czyli koleśtwo się kończy

Pati

Czytałam w opiniach coś o przestoju firmy. Czy nadal on trwa? Czy już został zakończony? Zaciekawiła mnie jedna oferta, którą znalazłam w internecie i zastanawia mnie, od kiedy praca na tym stanowisku by ruszyła? Chodzi o posadę Inżyniera ds. Logistyki. Dodatkowo, wiecie może czy firma oferuje jakiś pakiet benefitów? :P Chociażby tych pozapłacowych? Bo w ofercie nie uwzględniono takich informacji, a wydaje mi się, że mogłoby to bardziej zachęcić c:

Njk
@Pati

W tej firmie nie ma logistyki

@Pati

Podpinam się pod pytanie w temacie działu logistyki. Jak to wygląda realnie?

Olo

MBU poszedł na dłuższe zwolnienie lekarskie mam nadzieję że jak przyjdzie to go przyniosę na gorsze stanowisko tak jak to robią z pracownikami.

Kontrola

Przybywa ludzi do kontroli jakości a jakoś się nie poprawia wręcz przeciwnie pogarsza się sztuki i minuty są naj ważniejszei co tu jest nie tak czemu ludzi do kontroli przybywa już niema gdzie biurek dostawiać może ktoś to skomentować

Obelix
@Kontrola

Osobiście uważam, że w firmie kontrola musi być i nawet może się rozrastać. Problem jest w tym, że nie ma teraz nikogo w kontroli z jajami, co potrafiłby zatrzymać produkcję jak kiedyś robił to ówczesny kierownik kontroli - Artur B. Obecnie kontrola jest tak zapuszczona, pracownicy chowają się w biurze za regałami czy przyciemnianą szybą, byleby odbębnić niezauważalnie 8 godz. Jedynie Pająk ze swoim przydupasem są zawsze na posterunku, jak Chip i Dale z Brygady RR.. Hehe.

A pająk
@Obelix

A pająk potrafi tyko robić dobre wrażenie i strugać cwaniaka jak masie tomacha w rodzinie to może świrować jarząbka kontroli przybywa a bubel jest robiony tyko spawaczowi potrafi winę przepisać a detali nikt nie sprawdza proponował bym biurka spietrowac bo w biurze niema już biurek stawiać do kontroli idą ludzie bez pojęcia którzy mają układy tak samo jak do spisywania detali a pracownikom podnosi się wyrobienie żeby więcej ludzi chodziło za dyrektora Świerczka to by nie było do pomyślenia co się dzieje w tej firmie

Olek
@A pająk

Na nowej hali ludzie pracują po 7 godzin i są wysyłanie do domu a dziś w sobotę przychodzi sama klika z teściem jednego lidera i pompują soboty i tak co sobota

Pl

Odbył się piknik rodzinny w cnh Płock porażka zero organizacji tak samo jak na wydziałach produkcyjnych bez pojęcia nie było tyle lat pikników rodzinny to organizator nie dał rady chyba nie mogli z socjalu nic urwać to zrobili żenujący piknik

Xxx
@Pl

Tylko catering podobno był taki że dwie godziny trzeba było stać reszta była ok

Lolek
@Pl

Kolego co Ty piszesz za bzdury piknik był naprawdę fajny dzieci miały bardzo dużo zabawy i ciekawostki w postaci zwiedzania zakładu produkcyjnego. Tak wiem katering nie dał rady ale to kwestia do poprawy może za rok jak firma oczywiście zorganizuje. A Ty jeśli przyszedłeś się nażreć do syta bo w sobotę już kolacji nie jadłeś to masz problem i ból (usunięte przez administratora)

Cameleon
@Lolek

Jedyny minus to catering ale reszta naprawdę super oby za rok było znowu

Jako Tako

tyle ile jest zapisane w porozumieniu kwota brutto

Zmie

Zmieni się przewodniczący solidarnosci może przestaną nas kroić na podwyższający i premiach okazało się że były przewodniczący był przychylny dyrekcji i myślał tylko o swoich interesach jest tak samo z przewodniczącym metalowców tam też powinien być inny przewodniczący a co się stało że jest piknik rodzinny po 12 stu latach czy te betony powoli się kruszy

Nj

Co ty mówisz był piknik w 2012 i 13 a ten jeden raz w 2018 prawda zawsze boli te betony się kruszą i sielanki się też kończą jak długo można dojci tą firmę mo nowy przewodniczący będzie za załogą a nie za dyrekcją ostatnia podwyżka była była z góry ustalona z dyrekcją związki same podpisały bez uzgodnienia z załogą

Ni

Niech zakład zesłanie chociaż odprawa będzie i z PZU kasę się weźmie jest tyle pracy i za lepszą kasę a tu się liczy tylko układ i bogacą się na ludzkiej krzywdzie biorą premię i nagrody za nic a ludzi się goni jak w (usunięte przez administratora) beton się kruszy

Wika

Jakiej wiedzy z zakresu Lean Manufacturing będą wymagali od kandydata na kontrolera jakości, teorii czy doświadczenia w pracy w tym systemie? Doświadczenia nie mam, a przygotować się na rozmowę oczywiście mogę bezproblemowo:) Gdyby też ktoś był uprzejmy podać stawki zarobków w kontroli jakości, byłoby świetnie. Ps. O co chodzi z tym krojeniem na podwyżkach i premiach @Zmie napiszesz?

Czy można liczyć w CNH na prywatną opiekę medyczną?

Arnold Szwarceneger

To prawda że przestoje od lipca. Ktoś coś więcej słyszał o tym?

Roman
@Arnold Szwarceneger

Tak prawda 2 miesiące przestoju

Bezpłodny Robert
@Roman

Ja słyszałem że ma być pół roku przestoju płatne 150% i do tego kazdy pracownik bez wyjątku ma dostać po jednym bezcennym argentyńskim kaktusie a ruchalski jeszcze przed przestojem ma zrobić każdemu męskiemu pracownikowi po lasce ale ile w tym prawdy to powiem szczerze że nie wiem

Lop
@Bezpłodny Robert

Nie słyszałem żeby jaks firma płaciła 100 procent za leżenie w domu więc nie wyobrażajcie że będzie przestój jak dawniej dawniej było 75 stawki to pozbywali się nas i to był przestój czyli jak zwykle robiono nas w balona ci którzy pragną tego przestój to chyba rolnicy i nygus a po drugie dyrektor by nie mógł pilnować i podglądać ludzi czy pracują razem z menadżerem spawalni więc pozostaje tyko urlop planowy

Jojo
@Arnold Szwarceneger

Tak od lipca do września remonty będą.i szukanie nowych zamówień bo jest kiepsko

Proszkowa

A na lakierni będą chcieli żeby przychodzić w przestój, pracuje 6 lat zawsze te same śpiewki, Może montaż będzie miał mniej roboty ale my pchamy taką lipę ze będą wracały reklamacje wiec spoko o robotę się nie boimy, a i w niedziele przychodzom chyba z L4. Także robimy panowie robimy,

Bk
@Proszkowa

Taką lipę ludzie kupują a dyrektor szuka jakość jak nie dawno chciał ludzi zwolnić bo za mało robili a pracowali zgodnie z procesem sztuka i dużo się liczy w tej formie a kadra bierze za to kolosalne premię

Oskar
@Proszkowa

Gdyby na lakiernie nie przyjmowano ludzi którzy o lakiernictwie mają tyle pojęcia co nic bo w poprzedniej pracy ubijali (usunięte przez administratora) bubel by nie szedł. Jeżeli nie ma już kogo przyjmować to dla takich osób powinny być jakiekolwiek szkolenia, a nie "idź maluj". Później zdziwienie, że taka osoba nic nie robi dobrze oprócz pojawienia się w pracy, na dodatek zaczyna donosić mysląc, że może w ten sposób się wykaże.

Wara
@Oskar

Jest tam kilku ludzi którzy mają doświadczenie i znają się na swoim fachu, ale z nich nie byłoby nawet jednej brygady. Dlatego zdarza się, że tylko pół elementu jest pomalowane dobrze

Grzesiek
@Jojo

Aż dwa miesiące bez pracy? A co jak nie wpadną nowe zmówienia? Powiesz ile płacą na przestoju? Bo padały tu różne stawki. 75% stawki czy trzeba wykorzystać urlopy a potem bezpłatny?

Co
@Grzesiek

Może być wolne do końca roku przez ten bałagan firma może być zwinięta mają być rozwiązanie umów kto się nie zgodzi na bez płatne a później mają zatrudniać ciapatych i Ukraińców jak naj mniej Polaków zostaną ludzie po układach do kierowania tymi ludzimi

Niema kompetentnych

Niema kompetentnych ludzi na stanowiskach w płockiej fabryce dlatego jest taki bubel jak są ważniejsze jakieś dziwne minuty i sztuki i normy co wiem to kontrola nie może wstrzymać produkcji i ludzie produkcja taki bubel więc rodzi się. Pytanie poco jest kontrola w płockiej fabryce a ludzie mówią że w biurach w kontroli niema już biurek dostawiać managerowie i kierownicy nie mają wykształcenie w danym kierunku czym się zajmuje ta firma ludzie po zawodówkach i szkołach rolniczych kierują łudzimy bez jakiej kolwiek wiedzy wykazują się głupotą a dyrekcję też bez pojęcie czym może taka osoba się wykazać ano tyko dyscyplina i sztukami i minutami czy normami wypracowanymi na plecach ludzi nie kiedy ponad siły pracownika żeby pokazać się w oczach kierownika i menadżera sami przytulają kasę za krzywdę ludzi ta firma niczym się nie różni od zakładu karnego traktowani ludzie są jak przedmiot jak kartkę papieru (usunięte przez administratora) poprostu a wielcy inteligenci uważają jak by to była ich firma prywatna(usunięte przez administratora)

To już jest koniec

Ja mam pytanie do wszystkich którzy tu piszą czy Włosi Belgia nie widzą co się dzieje Dyrekcja ci o tego zakładu nie widzi co się dzieje chodzi mi teraz o magazyn jeden człowiek zrobił się przywódcą źle coś powiesz nie spodoba się umowa nie przedłużona załatwia rachunki spoza bramy na zakładzie a związki jeszcze go na piknik zaprosiły taki to jest Patryka kolega ale już niedługo niedługo z tego co wiem to zdobyli namiary do turynu i mają opisać tą całą sytuację co tu się dzieje

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 450.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 414, z czego 53 to opinie pozytywne, 228 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH