Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

Gj

Jak dobrze że ta pani Marta robi wywiady z pracownikami

ANONIM

Nie będę rozpisywał się cnh leci na (usunięte przez administratora) ludzi mają za nic.gdzie nie gdzie czasu na (usunięte przez administratora)niema.3majcie się ludziska. 3 gwiazdki za co?

@ANONIM

Jak ządzą kierownicy którzy nie mają pojęcia o produkcji tyko potrawią pilnować ludzi bo to jest naj łatwiejsze to jak może być dobrze kierownik to musi miedź wiedzę umiejętności i a jeśli kierownik spawalni ma 31 lat to jaką ma wiedzę i umiejętności pani Marto z kadr proszę się przyjrzeć temu czy wtej firmie będą kierownicy jak w innych firmach kierownik powinien wyglądać na kierownika a nie na chłopczyka wspomnę o kierownikach od których pachniało kierownikiem i rozmowa z takim kierownik to była motywacja a teraz oczyma można rozmawiać jak kierownicy nie mają pojęcia tyko potrawja pokazywać pojemniki na podłodze i okulary

Hj

Inteligenci się wypowiadają od siedmiu boleści co nic nie potrafią firma to wam życie ratuję nugusie ale prawda boli te udawanie że pracujecie to wam się skończy i znajomości ci nie pomogą

Koko

Dziwne a przyjmują 50 osób do cnh to jak by nie było zamówień to by nieprzyowali

U nas czyli gdzie

kolas

z jakiej firmy jestes ??? dziennie 7 kombajnow tygodniowo 35 a miesiecznie 140 od stycznia produkcja 14 dziennie na 2 zmiany

A może kadra niech wprowadzi grupy zarobkowe jak na Orlenie czym wyższa wykształcenie to wyższa grupa podstawówki nie brane pod uwagę i okarze się ilu ludzi pracuje po podstawówka i są przyjęci po znajomości i ilu jest po zawodowka na stanowiskach kierowniczych ciekawa to by bylo

Janek

jeszcze by sie wydalo brak wyksztalcenia u inzynierow ciszaaaa

@Janek

A ilu jest takich że jest się na stanowisku bez wykształcenia bo wujek j ma układy a tacy ludzie nie mają żadnego pojęcia o robocie np kierownik P4n np kierow magazynu menadżerowie czy szwagier i wielu innych

inzyniery

ilu jest po studiach co klucza w reku nie trzymali i nie rozrozniaja grubosci sruby hahahaha

Leszno
Gorgonek

Ja kcialem przeprosić pana listonosza, ktuś się za mnie podszyfa, ja kce pracować i malowac dalej, nie prawda rze nie skończyłem podstawuwki skonczylem jom, trochu puzniej tak tak. I nie kłamcie ludzie ta firma jest dobra daje zarobić i zupe cieplom morzna zjeść na przerwie

@Listonosz i znowu chorobowe

Jak wygląda temat lakierni? Byly ostatnio widzialem przyjecia? Byla jakas rozbudowa? Jest jakaś szansa ze praca bedzie? Ciezkie rzeczy sie maluje?

Lakiernik
@Zainteresowany

Praca jest śmieszna. Masa szpachli i poprawiania. Jakość jest na dramatycznym poziomie malowanie kombajnów które są brudne i mokre. Brak sprzętu dobrej jakości. Akurat na malarnii praca będzie zawsze bo to co jest produkowane trzeba od razu poprawiać. Kadra kierownicza nie zna się na niczym myślą tylko jak przechodzić 8 godzin i wyjść do domu

@Lakiernik

Meldować pani z kadry która chodzi i robi wywiady

Irena

Ale co takiego inni robią, że inni nagrywają i donoszą? Chyba jakby nie było na co, to by nie chodzili na skargi?

@Lop

ktora to Pani bo mam dlugi jezyk...

Monter

akurat ten jeden teraz w sobote przespal w biurze :) haha i cyk dniowka wpadla

Sonia

Jeśli chodzi o malarnię nie które wpisy są usuwane ciękawe przez kogo

Lolo
@Sonia

Przez administratora tej strony raczej gdyż uważa treści za niewłaściwe???

miejcie rozum i godność

„212 § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego”.

Olek
@miejcie rozum i godność

Art. 94³ § 2 Kodeksu Pracy: Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Ustawa o mobbingu ustala co następuje: Pracodawca musi przeciwdziałać mobbingowi. Mobbing polega na nękaniu i zastraszaniu pracownika, wywołując u niego rozstrój psychiczny. Pracownik może żądać od pracodawcy zadośćuczynienia za mobbing. Pracownik ma prawo dochodzić odszkodowania za straty psychiczne wywołane przez mobbing w pracy. To najważniejsze, co powinieneś na ten temat wiedzieć. My pamiętamy co się działo na spawalni na P7 P5 i na innych działach.

tryt
@Olek

@Olek Za mobbing można też uznać wyśmiewanie, ośmieszanie, szerzenie plotek, poniżanie na forum publicznym. Mobbing w dół wszyscy znają, ten w górę to staffing. Taki też istnieje. Przeplatają się tu nazwiska, przezwiska i funkcje - najczęściej osób funkcyjnych, które można z łatwością rozpoznać. Dziwię się, że @gowork na to pozwala, żeby tu powstawały takie treści. to co się niżej dzieje, z kilkoma wyjątkami, to jest czyste zło. to hejt. opanujcie się. tak bardzo Was przerosły realia pracy w firmie? jeśli tak, czy poza CNH nie byłoby lepiej?

@tryt

Bo tu opisuję się prawdę jak jest a prawda boli a co do mobingu przecież dyrekcja o tym wie że jest mobing tyko zamiatymy jest pod dywan żeby nie wyszedł na zewnątrz np spawanie jak rządził pan Przemysław Z co było zrobione

@tryt

Nie zllo tyko prawda jak przełożeni traktują pracownika a najbardziej mnie dziwi że ci przełożeni byli zwykłymi pracownikami np spawaczami czy monterami a teraz pokazują co to ja do kolegów się ma na stanowiskach tu można dużo przykładów podawać więc czego można się spodziewać że pracownicy tak opisują osoby funkcyjne a może niech kadra przyjemnie ludzi funkcyjne zewnątrz po wykształceniu inżyniera czy mistrza produkcji czy nawet kierownika produkcji bo teraz jest wszystko po ukladach

Poinformowany

No to panowie zapowiada się ostra jazda bez trzymanki, nasza dyrekcja szuka jeszcze większych oszczędności. Ale wiecie gdzie ? Nie w swoich premiach po 70-80 tyś ale w nas ! Ogrzewanie będzie działało tylko w 50% Dostaniecie kalesony i macie grzać się herbatą którą przyniesienie w termosie z domu bo znikną wszystkie prywatne czajniki mikrofale itp! Dalej Turcja wycofała masę zamówień wiec produkcja spadnie o 40% ! Dalej firma ma zaległości w opłacaniu faktur ! I za chwilę będzie z tego większy problem. Darek Szymmmmm Tomek Paaaszek i Adaś Ruuuuuchyalski w sobotę debatowali w hotelu tumskim jak wyciągnąć ostatnie setki tysiecy z tego zakładu bo na przestrzeni roku to padnie. Trzymajcie się ciepło panowie bo nadchodzą ciężkie czasy dla zwykłych. Reszta się nie martwi co widać po listonoszu. Ten człowiek jest pośmiewiskiem nawet we własnej rodzinie , doniósł do belgow ze po zakładzie jeździ zielony ciągnik . Testerzy kombajnów dalej walą wódkę i rozbijają sprzęty i nikt z tym nic nie robi , Hindusi walą po 12 godzin a może pracują rzetelnie po 4 … Panowie zanim zgaśnie światło zdążymy wszyscy kiedyś wypić setkę i ruszymy w świat !

@Poinformowany

Co ty gadasz ja wysyłka idzie do gury a cherbate to zakład ma obowiązek w zimę zapewnić lub wszystkim dać ciepłe posiłki poprostu skończy się okradanie zakładu przez ludzi na stanowiskach do nam to co mogą zabrać jak zarabiamy 3800 do ręki a najniższe krajowa idzie do gury to jest problem bo agencje będą chciały więcej to mniej kasy do podziału skończą się przekrety

@Poinformowany

A to nie mogli spotkać się na terenie firmy tyko bawią się za firmową kasę czyli naszą bo my na ich pracujemy może lepiej żeby ten zakład splajtował nich posmakują innej pracy

Wow
@Poinformowany

Jak tak dobrze jesteś poinformowany to zagraj w lotto skoro wszystko wiesz to może i wiesz jakie cyfry padną i nie będziesz musiał pracować w tej firmie bo jak reszta tych mądrych głów co wypisuje tu głupoty i szkodzi zarówno sobie jak i firmie nie przynosi żadnych korzyści.Nic tylko zebrało się grono ASÓW co na tej stronie są bohaterami skoro wszystko wiesz to idź do dyrektora i go poinformuj bo może on czegoś nie wie a jak zabłyśniesz to kariera jest przed tobą

????
@Wow

Do prywaciaża idź pracować jeden z drugim za (usunięte przez administratora) jak obiecał Morawiecki i nie będzie nikt narzekał pensja wpłynie raz na dwa miesiące w 20 ratach z czego jeszcze obetnie ci parę groszy i nie będzie czasu na pisanie głupot????????????

One
@Poinformowany

masz zle info Hotel Tumski jest caly wynajety przez Koreancow co buduja instalacje na Orlenie i Hotel Herman amowienia kombajnow doszly wlasnie z Turcji i pewnie od stycznia 2 zmiany wiec nie pisz glupot. Co do ogrzewania gazem sam rzad nalozy sankcje na zaklady pracy i limity to do kogo masz pretensje glosuj za PIS a jak nie pasuje to sie zwolnij i idz szczaw zbierac

@????

W cale tak nie jest jak piszesz prywaciarze teraz doceniają pracownika który jest sumienny i zna się na pracy a wtej firmie siedzia tylko nygusy co nic nie potrawja i trzymają się rękoma i nogami bo są po podstawówka czy zawodówkach budowlanych wyplaty da co miesiąc i można zarobić więcej jak w tej firmie w 8 h Tylko trzeba pracować 8 h a nie przesiedzieć na Palarni czy za przyrządem i pracować tyko3godziny

SZUWAREK 500
@Lop

3800 DO RĘKI , JAK ZA MAŁO --no bo za mało-- TO POWIEDZ ŻE MASZ DWIE RĘCE.

@SZUWAREK 500

Szykują się przestoje żeby podwyżek nie dostać kto ma jakoś nagrano pracę do się zwalniajcie bo będą w nas jechać jak w burę suk

ktosik
@Hj

mogę wiedzieć skąd informacja że będą przestoje ?

Bo
@ktosik

Firmie jest bałagan pod kątem nie zapłacenia faktur finanse mają brobkemy to co naj lepiej zrobić przestój albo pandemia albo oszczędności energii to jest wygodne da kadry żeby obronić swoje tyłki pracownik to odczuje a oni nie

Foto

Dlaczego dyrektor nie rusza ty którzy nic nie robią czyli menadżerów i innych nazwę ich nikosi bo udają nieźle inteligentów a słoma z butów wystaje

???

Po jakiej robocie?!?!? Są agenci co robią remonty dyrektorowi i jego rodzinie w czasie godzin pracy w fabryce !!!!!!!

Lusy
@???

Zgadza się, są tacy co po położeniu kilku metrów płytek majstrami się stali.

Olek
@Lusy

Właśnie zaśmiecili nam P7 niech wraca na P5 patrzeć na to nie możemy

@Lusy

Jak może być jak szwagier sprzedał blache pewnej firmie a P1 nie miał z czego detali robić czy to nie ma,,f,,ja cenchowska

Nic się nie stanie
@Foto

Panowie nic się nie wydarzy. Naczelny dystrybutor ryby i perfum wrócił z Kutna … w razie w. Wysle dary do Włoch i dalej będzie bezpiecznie handlował perfum i ryba:)… jedynie w Kutnie się urwało chyba ze żłóty ząbek wozi;)

@Nic się nie stanie

To w jaki sposób można przełamać ten beton CDA czy media

One
@Olek

naucz sie klasc plytki :) urzad skarbowy z mila checia donos przyjmie za wykonana robote

Palon

haha w ciazy jest ??? lewizna ??

Cnh kutno

Ponoć bedze lipa wszędzie produkcja spada zamówień brak.trzeba zaciskać pasać powoli do stycznia to.jeszcze jakoś bedze ale potem tragedia cenny Energi wykończą każda firmę.

Aha

Co to ten domb?

Lm

Tak to jest jak na stanowiska są zwykli prostaki bez wykształcenia i dyplomów inżyniera tyko żądzą ludzie po układach którzy nie potrafią złożyć zdania i się wysłowić i wykazują się na ludziach a nie wiedzą

Emeryt

Jestem na emeryturze odeszlem za czasów dyrektora świerszczyka i utrzymuje z nim kontakt uwierzycie mi że nie długo ten beton i układy się skonczo i będą się chować jak szczury jak było za dyrektora świerszczyka

Aha

A po jakiemu napiszesz, skoro nie znasz polskiego?

Marian

Listonosz za swojo ekipo się stoi a nie z (usunięte przez administratora) do menadżera wali. Nie masz już nic w sobie honoru ???? Jest w tej firmie ktoś na kogo nie doniosłes żeby się pujsc wyżej? Tyle lat i nic. Nie znudziło ci się?

Janusz

Prawda że na bramkach kołowrotki odczytują cza przyjścia i wyjścia z pracy ? Z góry dzięki za info

Taus

Czy w te firmie macie wczasy pod grusza?

@Taus

Nie ma jest dodatek urlopowy inaczej oddają nam talony świąteczne które nap zabrali bo emeryci się domagali na święta czyli na święta nam nic nie dają a sierpniu p wypłacają nam 1000zl zł brutto czyli nas oszukali bo dostaliśmy 2raz po 500 bez podatku ateraz z podatkiem więc to nie wczasy pod grusza tylko talony świąteczne które powinny być na święta

Tak
@Taus

Nie ale mamy pod jabłonią a agencyjni pod mostem

@Tak

Nie długo i pracownicy z cnh będą pod mostem jak taki bubel będą produkować pierś mają być menadżerowie i kierownicy jak ważne będą minuty a nie dobry wyrób a nie sztuki

Edek
@Taus

Haha wczasy pod grusza w tej firmie nie ma czegoś takiego... nic nie ma

@Edek

Bo jak by było to co się należy dla przeciwnika to panowie menadżerowie i kierownicy nie zarabiali po 25tys na miesiąc a karzeci czyli majstrowie po 10 tys także ra robol zarabia 3800 ty typowy kolkoz bo ludzie żądza z pegieerow

Marynarz
@Co

Co ty powiesz. Jacy emeryci chcieli dodatki? Jestem emerytem, byłym pracownikiem firmy i żadnego dodatku nie dostaję. I żaden emeryt nie dostaje. Bo z jakiej racji ma dostawać.

Mike

Panowie . Na jakie zarobki w tej chwili można liczyć jako spawacz z 3 letnim stażem z uprawnieniami na suwnicę. Ze wszystkimi dodatkami?

@Mike

3800 do ręki niedługo naj nisza krajowa idzie do guru to niema sensu się przyjmować a tu jest kolkoz trzeba się narobić

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 448.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 412, z czego 53 to opinie pozytywne, 226 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH