Opinie o F.H.U. Makro w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie F.H.U. Makro. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. Makro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Makro w Kraków

Dagmar

Zamieszczane tutaj sa opinie dotyczace roznych firm. Nikt nic nie wie, ktore kogo dotycza.

on
@Dagmar

Jak w dziale "opinie Makro f.h.u" moga pojawić sie opinie na temat innych firm? Możesz mi to wytłumaczyć?, bo chyba logiczne jest jak chce zamieścić opinie o firmie Makro lub przeczytać opinie na jej temat to wchodzę w dział z opiniami tej firmy . wytłumacz mi bo tego nie kumam!

Tom

Tom Woził wilk razy kilka , powieźli i wilka (porowokatorkę ?) Czy na pewno jestę moderatorem jeśli ukrywasz się pod nickiem ?

Zuzanna

@miśdlaczego piszesz, żeby unikać firmy F.H.U. Makro ? Jakie są Twoje doświadczenia z pracy w niej?

BONA
@Zuzanna

Nie unikać tylko omijać to g...o szerokim łukiem. Unikaj Zuzanna swojego odbicia w lustrze. Ilu pracowników oszukałaś przy wypłacie ? Średnio zwalnia się dwóch miesięcznie. Ledwo jednen na trzy miesiące się zatrudnia. Rozwój ? Jak okradasz tak masz !!!

Wąsaty Sprzedawca Jaj

Nie dajcie się złapać na pracę tam. Firma gniot. Wszyscy się z tego TWORU śmieją w branży.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w F.H.U. Makro się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jerry

Wypłata słaba a oczekiwania duże. Możliwości na sukces nikłe. Właściciel żyje iluzją. Flota to stare trupy. Klienci się odbili. Magazyn zerowy.

Zuzanna

@TOM, czy kwestia wynagrodzenia podlega negocjacji? Czy po jakimś czasie, po uzyskaniu stażu w pracy można ubiegać się o podwyżkę? A jak inni oceniają pracę w Makro? Dobrze wam się pracuje? Co sądzicie o atmosferze w firmie i oferowanych perspektywach rozwoju?

Do Zuzanny

Zabraniam jakichkolwiek rozmów

Pan Mirek :)

PODPISZ SIĘ PAN MAREK A NIE MIREK OSZUKUJESZ JUŻ TYLKO SAMEGO SIEBIE

detektyw

detektyw Czy ten zwolniony to R.B. i posługuje się nickiem : Wąsaty Sprzedawca Jaj ? Czy Zuzanna do J.K. ?

detektyw
@detektyw

Bielatowicz jest tylko jeden

pracownik1

pracownik1 pracuje tu kilkanaście lat , 80% z nas pracuje ponad 5 lat , a kilku 10-20lat. pisanie o licznych zwolnieniach jest bzdurą Szef zatrudnił rok temu kilku nowych PH i po naszych namowach jednemu podziękował za pracę . Zamiast jeździć do klientów siedział w domu , a my na niego robiliśmy. Tego zwolnionego zatrudniał nawet dwa razy. Ten przez kilka miesięcy prosił go o powtórne zatrudnienie. Niestety Szef uległ i zatrudnił go drugi raz, ale ten dalej olewał robote więc go zwolnił

R.B.
@pracownik1

Do pracownik 1 Dlaczego kłamiesz ? Piszesz nie prawdę po co ?

zarząd@makrofhu

Czy leci z nami pilot ?

ona

Był duży :)

ja 1

nie polecam!

?

Wypłata pożal się Boże i jeszcze żerują za co zabrać premie

R.B.

Pracownik 1 to on. Sam sobie pisze i odpowiada. Szuka winnych za swoje błędy. Prawda jaka jest każdy wie. Chce się ktoś taplać w tym błotku ?

Jeszcze tu pracuje ale wszystko co pisze jest prawda bez sensu

Kris

Też się zwolniłem. Potwierdzam wszystko co jest napisane w komentarzach.

nie

Slaba praca. Marna placa. Non stop zwolnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Makro - Kraków

• Jak się pracuje w F.H.U. Makro?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Makro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U. Makro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F.H.U. Makro