F.H.U. Makro

Kraków

Opinie o F.H.U. Makro

aaaa 2011-01-25 15:52:11
Witam,
ktoś pracował w tej firmie jako PH? możecie coś o niej powiedzieć?
gregor 2012-05-26 22:19:12
Firma ok, ale musi być wynik. Jeśli już robiłeś jako PH w branży to sobie poradzisz i zarobisz. Jestem parę lat w tej firmie i z kasy jaką dają da się przeżyć. Niedawno przyjęli PH bez doświadczenia , dostał pół roku na na zrobienie wyniku - po tym czasie przynajmniej na siebie musi zarobić.
Lasek 2014-04-07 16:20:05
Pracowałem w firmie jak PH , podstawa oki , ofertowo firma wygląda bardzo słabo na rynku , brak pomocy ze strony kierownika oddziału , logistycznie ( usunięte przez administratora )jeżeli chcesz by pracowawca traktował Cię jako partnera to MAKRO nie jest dobrym rozwiązaniem.... Wystarczy zapytań o zdanie na temat tej hurtowni klientów.
Lasek 2014-04-07 16:22:01
Chciałbym zaznaczyć ,że pozostałe niekorzystne wypowiedzi na temat firmy zostały usunięte...
manolo 2016-04-22 20:37:47
Zupełnie nowy PR od 2016 (taka granica wynika z przeczytanych powyżej opinii) a co do pracy w MIKRO to jeden wielki LOL.
Qiso 2016-05-17 19:21:54
No ogólnie to im większy sukces odnosi firma tym lepiej dla samego pracownika @fiu. Wtedy podnoszą się zwykle zarobki pracowników :D
Zostaw swoją opinię o F.H.U. Makro - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Makro