Opinie o F.H.U. Makro w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie F.H.U. Makro. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. Makro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Makro w Kraków

Prawda

On uważa że jest CHLEBODAWCA nie pracodawca (usunięte przez administratora) NIE FIRMA

NOWA FALA ZWOLNIEŃ

Przezimować się nie da, chyba że chcesz jądra przemrozić, a za to co wypłaci i tak nie przeżyjesz.

NOWA FALA ZWOLNIEŃ

Polecam każdemu wysłać wypowiedzenie listem poleconym na ostatni dzień miesiąca . UTOPIA !!!

Pan

A pracodawca i tak uważa że wszytko jest w porządku, że wszyscy przesadzają, i jak w ogóle mogą negatywnie oceniać tak dobrą firmę Bardzo dziwne podejście

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w F.H.U. Makro się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Nowa fala

Bardzo słabo to wygląda z poziomu pracownika, klienta, dostawcy, a pracodawca w tym ULEPIE to powinien się zastanowić PO CO, bo tylko wstyd i żenada. Uciekam gdzie indziej.

Stefan

Słyszałem, że firma to bardzo dobry pracodawca.

JA23
@Stefan

Podziel sie ze wszystkim co takiego dobrego jest w tej firmie? W jakim znaczeniu jest to bardzo dobry pracodawca? Bo " bardzo dobry " nic mi nie mówi, "bardzo dobra" to może byc zupa pomidorowa :)

Handlowiec
@Stefan

Pracuje i uważam że bardzo słabo płaci

Chrzanów
@Stefan

Ja tam wiele w życiu słyszałem Pracowałem to wiem Bardzo słabo to wygląda Nie polecam

JA23
@JA23

Nadal nie otrzymałem inf. co takiego dobrego jest w tej firmie? jak zacząłeś temat to go dokończ !!! podziel sie ze wszystkimi jak fajnie jest w tej firmie ! parę pozytywnych akcentów dla tej firmy sie przyda,:) , bo czytając te wszytkie komentarze to wygląda to bardzo słabo.

Rysiek
@Stefan

Jesteś w stanie to udowodnić?

Konrad

Czy są jakieś szanse na podwyżki w firmie? Może w sytuacji braku ludzi coś podniosą?

@Konrad

Możesz być pewien że podniosą , ale zakres Twoich obowiązków:))) Pracowałem w tej firmie i wiem jak jest, jakie klimaty panują to godzinami można gadać,

gąska
@ja123

Czy na pewno to udowodnisz ?

Just

Dramat dramat dramat Kłamstwo szefa pogania kolejne kłamstwo i tak żyją w iluzji szefowie I tylko patrzą (usunięte przez administratora) Kolejnego pracownika na wypłacie Nie ma dostępu do niczego a szczególnie do twojej prowizji I tylko koszty i koszty słyszysz Także jak zarobisz 2500 to się ciesz i (usunięte przez administratora).. Z daleka

gąska
@Just

Czy jesteś pewien że to udowodnisz ?

Mikołaj

Jak w każdej firmie trzeba pracować i angażować się w to co się robi. Jeśli przedstawiciel handlowy po roku pracy nie potrafi zarobić na swoje podstawowe wynagrodzenie, to nic dziwnego , że go zwolnili.

@Mikołaj

To prawda jeśli pracownik nie potrafi zarobić na swoje wynagrodzenie i jest nie rentowny to nic dziwnego że sie go zwalnia jest to naturalny proces, ale jest jeszcze druga strona medalu dotycząca tej firmy. Jak pracownicy mają zarabiać pieniądze jak nie mają podstawowych narzędzi ? no jak ?

ja123

Też się zgadzam z tym, w każdej firmie musi byc controlling i nie można rozdawać towaru na prawo i lewo klientom nie płacącym. I decyzja komu sprzedajemy zawsze zapadają od górnie w każda firma działą na takich zasadach. Ale Ja miałem na myśli inne narzędzia. Wiem jak ta firma działa, i raczej o jej zasadach nie będę wypowiadał sie na publicznie. Zresztą chyba to widać po opiniach. Nie wmawiajmy sobie usilnie ze jest dobrze jak nie jest, zarząd raczej nie ułatwia zadania pracownikom a wręcz przeciwnie, brak tak zwanej współpracy miedzy pracodawcą a pracownikiem. Ważne aby słuchać drugiej strony i wyciągać wnioski, podstawa dobrej współpracy.

stef
@ja123

Żaden szef nie działa na szkodę własnej firmy. Jeśli pracownik ma jakiś problem musi iść do szefa rozmawiać o tym - do skutku. Jeśli rozwiązanie będzie w zakresie możliwości szefa na pewno usuniecie problemy wspólnie. Tylko wspólne zaangażowanie i współpraca szefostwa i nas - pracowników jest drogą do sukcesu. A co do negatywnych wpisów , w zeszłym roku i na początku tego szef zwolnił , na mój wniosek , czterech najgorszych pracowników.

@stef

Pracownicy mówią do szefostwa o swoich problemach, ważne aby ich umiejętnie wysłuchać. A chodzenie do skutku proszę Cie! jesteśmy w przedszkolu czy w pracy ? Każdy jest dorosły i chyba wie co sie do niego mówi. Pracowałem w tej firmie, wiem jak system funkcjonuje i naprawdę nikt ale to nikt mi nie będzie mydlił oczu, Ja tylko wyrażam swoje opinie o tej firmie na portalu który powstał do takich celów. Ja nie uważam ze a firma jest zła, absolutnie, ale z mojego doświadczenia nie jest godna uwagi.

stef
@ja123

Jednak polecam pracę w tej firmie. Warto złożyć CV i wziąć udział w spotkaniu rekrutacyjnym. Warto podjąć pracę. Nic się nie ryzykuje. Co do prawdziwości negatywnych wpisów można mieć znaczne wątpliwości. Internet przyjmie wszystko.

@stef

Tym samym co do prawdziwosci pozytywnych wpisów można miec również wątpliwości "internet przyjmie wszystko" ale faktycznie każdy powinien sprawdzic to na własnej skórze. Ja tam byłem i opisoje jak było. A opinie zamieszczane na tym portalu są cenne dla pracodawcy i nie należy sie bulwersować tylko wyciągnąć wnioski i poprawić to szfankuję

Stach

Trzeba pracować 3 - 4 lata żeby zarobić 2500 netto u niego ? No chyba że płaci za nic nie robienie ?

Mikołaj
@Stach

Czy potrafisz to udowodnić ?

Zuzanna

@Najemny, rozumiem, że negatywnie oceniasz poziom zarobków w firmie Makro. Czy dostrzegasz jakieś pozytywne zwiastuny zmiany tej sytuacji? Może warto najpierw o tym porozmawiać z przełożonym lub kierownikiem działu kadr? Obecnie rynek pracownika sprzyja ewentualnym negocjacjom płacowym. Może warto spróbować?

Najemny

Dalej kiepsko płaci :)

Zuzanna

@4x50, czy możesz napisać coś więcej o wspomnianych przez Ciebie blokadach wewnętrznych? Czy miałeś na myśli cele sprzedażowe? Dlaczego Twoja opinia o firmie jest negatywna? Czy oprócz tej jednej negatywnej kwestii, udało Ci się znaleźć jakieś plusy w tej pracy? To może być ważna informacja dla innych.

4x50

Dostaniesz pobijajego trupa a nie samochód i niby wolną rękę a i tak nie sprzedasz nic wiele bo są blokady wewnętrzne tak że się możesz pożegnać z prowizją. Tak że przed Tobą otworem stoją wszystkie drzwi i każdy zaprasza do skorzystania. Będziesz kolejny DUŻY :) Polecam każdemu na otrzeźwienie

Zuzanna

@ja123, Czy udało Ci się zdobyć cenne doświadczenie lub inne umiejętności w tej pracy? Czy nie żałujesz swojego odejścia z perspektywy czasu? Czasami w przypływie emocji, podejmujemy decyzję, których potem żałujemy. Jeżeli negatywnie oceniasz F.H.U. Makro, a nadal udzielasz się na forum, to może chciałbyś wrócić do tej firmy?

@Zuzanna

Czas w Makro nie jest czasem zmarnowanym, ponieważ człowiek z każdej pracy wynosi jakieś doświadczenie, poznajemy nowych ludzi poszerzamy swoje kontakty i nigdy nie będzie to czas zmarnowany. Ale nie jest to firma gdzie można zarobić przyzwoite pieniądze i godnie żyć!!. Udzielam sie na forum, bo chce aby przyszli pracownicy mieli rzeczywisty obraz tej firmy.

?

Jak płaci ?

@?

słabo, najogólniej mówiąc wiązanie końca z końcem, wszytko poszło do przodu a zarobki w Makro sie zatrzymały .

Zuzanna

@Tomus, Twoja opinia o firmie F.H.U. Makro opiera się wyłącznie na hasłach. Czy możesz przytoczyć jakąś sytuację, która by potwierdzała Twoją negatywną opinię? Jak długo pracowałeś w tej firmie? Może warto było jeszcze poczekać z ostateczną opinią lub porozmawiać z przełożonym?

Tomus

Straszny wyzysk malo pracownikow wiec robisz za 10 o premii zapomnij testy i egzaminy powszechny terror duzo ludzi sie zwalnia wiec dzwigasz tony towaru kiedys byl niezly socjal teraz go zmieniaja. Nie polecam a wrecz odradzam po trzech latach kolana kregoslup do wymiany ...

Kierownik

Widzę że wypowiadają się byli i obecni pracownicy to dobrze jest to wyraźny sygnał dla właścicieli : - zasadnicze zmiany - lub likwidacja Pewnie i tak firma jest mocno pod kreską ?

YDYP

Każdy co piątek musi zaśpiewać : "łłubudubu łubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu "

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Makro - Kraków

• Jak się pracuje w F.H.U. Makro?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Makro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U. Makro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F.H.U. Makro