Opinie o F.H.U. Makro w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie F.H.U. Makro. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. Makro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Makro w Kraków

zmiany

Na jakie godziny są zmiany w MAkro? 6-14, 22-6????????????

Właściciel

Zapraszam wolontariuszy :)

Bruce Lee

Zmienił nazwę na centrotech a i tak ludzie go dopadli

Powiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Na jaką umowę można liczyć?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w F.H.U. Makro się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Halina

MAKRO JASNOGÓRSKA KRAKÓW.Bardzo słabe zarobki!!!.Będąc sam na zmianie musisz obsłużyć 6-8 alejek.Ściągnięcie kilku palet z regałów wózkiem,rozłożenie towaru,obsługa kasy,zmiana cen,doradzanie klientom,pomoc innym itd.Spróbuj się tylko nie wyrobić?.Makro to firma która złote czasy ma już za sobą.Jeden wózek elektryczny na 4 osoby.Paleciaki non stop się zacinające i ciągnij sobie paletę np.z wodą 5 litrów takim paleciakiem przez całą hurtownie.Praca w tym sklepie jest dobra dla tych co siedzą w biurach.Zrobisz kursy nie wiadomo jakie i tak ci za to nie dopłacą do wynagrodzenia.Zniżki są tylko na te produkty co im nie schodzą a ceny wyższe! lub takie same jak w normalnym sklepie.Zniżki powinny być na wszystkie produkty nawet na pojedyńcze produkty jak masz Wielką Kartę Makro a nie co sklepowi pasuje.Głównie pracują tam ludzie ze wsi co innej pracy by nie dostali lub są za głupi do innej.Niektórzy starzy pracownicy mają tak zryte dekle przez tą pracę że powinni zrobić sobie dodatkowe badania psychiatrycznie i może dlatego tkwią w jednym miejscu tyle lat.Najlepsi odeszli a zostali tacy dziwacy.Podpieprzanie kolegów i koleżanek jest na porządku dziennym.Tam żyje się plotkami a nie sumienną pracą."Pierdniesz"to po chwili wszyscy będą o tym rozmawiać na sklepie,palarni lub stołówce i będzie to jeszcze atrakcją przez kilka dni.Ta firma to ruina.Sam wygląd odstrasza.Dziwić się że jeszcze istnieje.Oszukują już w ogłoszeniu pracy(wstępne badania lekarskie są takie aby były czyli takie na odw*l się).Piszą co innego a jak cię przyjmują to podstępnie dodają ci dodatkowe obowiązki np.zostajesz wielkim kasjerem.Dlaczego?.Kasjerki pewnie uciekają na L4 więc sklep się musi zabezpieczyć.Kasuj sobie jednego klienta co ma towaru na wózku XXL za ok.min.4 tysięcy.Bedę chciała iść na kasy do pójdę do Biedry lub Lidla.Nie miła atmosfera pracy.Kierownictwo dużo mówi o współpracy w zespole jak to trzeba współpracować ale to jest g*wno prawda.Starzy pracownicy i tak robią to co chcą.Strata czasu na tą firmę.Kierownictwo tylko robi dobre wrażenie jaka to porządna firma i super zarobki ale jest zupełnie odwrotnie.Nie wierzycie?.To się przyjmijcie.

nikt

Straciłem żonę,córkęw wypadku drogowym w 2009,jakiś (usunięte przez administratora) wyprzedzałna na trzdciego i zostałem wdowcem.Przyjołem się do pracy w Makro Jasnogórska a tam takie chamy są.tak mam słabą psychike przez to wszystko a tam traktują cie jak kretyna za to że jesteś smutny,mało mówmy,nie szukającym nowych znajomości.praca była wszystkim dla mnie aby zapomnieć otym wszystkim i pękła przez hama tam pracujących.nigdy o tym nie mówiłem .tyle z mojej strony. Pozdrawiam konserwy iprzetwory

kolargol

J23 Szkoda, że nic więcej nie napisałeś? Firma może nie jest idealna ale dla mnie ok!!

Sprawiedliwy
@kolargol

Co tu sie rozpisywać i opowiadać wszystko zostało juz napisane o tej firmie, wystarczy ze zrozumieniem przeczytać komentarze i będzie jasne. Sama zmiana nazwy firmy o czymś świadczy.

Kamila
@Sprawiedliwy

Tyle, że komentarze są ze stycznia, a przez tyle miesięcy to się wiele w Makro mogło zmienić. Mam pytanie do Ciebie, czy te oferty pracy, zamieszczone na ich stronie mogą być wciąż aktualne? http://fhumakro.home.pl/joomla_pl/index.php/pl/szukasz-pracy-

Sprawiedliwy
@Kamila

Na pewno od stycznia wiele sie zmieniło w tej firmie, ale czy na dobre czy na gorsze to musi sie juz wypowiedzieć sam właściciel firmy. My obecni i byli pracownicy nie jesteśmy obiektywni w tych kwestiach . Na pewno zmieniał sie nazwa firmy?. Ale nie rozumiem dlaczego ktoś zmienia nazwę firmy, jeżeli firma stoi dobrze ? podobno stoi dobrze Ktoś mi odpowie na to pytanie ?

Czym F.H.U. Makro zachęcają? Jakie mają dodatki?

Magazynier

Żadnych

Mirek

Dla osób będących na bakier z pracą każda firma będzie nie odpowiednia.

JA23
@Mirek

Szanowny Panie Mirek, zgadzam sie 100%. ale należy pamiętać że pracownik wkłada codzienny wysiłek, starania w swoją pracę i za to powinien być należycie wynagrodzony!! i na tym należy sie skupić !

OPINIA
@JA23

Chyba żartujesz, pracownik jest rozliczany z wykonanej pracy a nie z tego ile wysiłku wkłada, wysiłkiem szef rachunków nie zapłąci.

@OPINIA

Zasada jest prosta jak szefowi sie nie podoba i pracownikowi, to właściciel firmy zawsze możne prowadzić firmę jedno osobową i pracować sam, tym sposobem bedą wszyscy zadowoleni. W tedy sam sie będzie mógł wykazać na stanowisku handlowca, pracownika administracji, kierowcy itp . A jak coś nie pójdzie nie tak pretensje bezie miał sam do siebie. Może warto spróbować ? :))

Tak z boku

(usunięte przez administratora) Jeszcze nie spotkałem firmy o której pracownicy by się dobrze wypowiadali, zawsze im źle, zawsze coś nie tak, wymagania że hej. Ciekawe co by właściciel napisał o tych co tak krytycznie piszą, pewnie tez by coś wyciągnął. 99% piszących mówi źle o pracodawcy, jedno tylko pytanie dlaczego się nikt nie ujawnia? Pewnie wiele wątków można by wtedy podważyć(usunięte przez administratora) Zazwyczaj tak jest, że narzekają ci co najmniej robią, znam to z doświadczenia! Zasada jest jedna jak nie pasuje to dowidzenia Proszę ujawniać się, proszę mieć odwagę i jaja aby pisać pod prawdziwym nazwiskiem !!! Każdy zgrywa mądrale pod dziwnym nikiem czując się bezkarnym !

@Tak z boku

A Ty cwaniaku dlaczego się nie podpiszesz? sam się lepiej podpisz !!!!!!! potem wymaga od innych. Żałosne ! !!!

Ch.....o płaci Oszukuje pracowników

OPINIA

Skoro kogoś oskarżasz o oszustwo to bardzo poważne oskarżenie i karalne. Ale skoro nie ujawniasz imienia i nazwiska to najzwyczajniej w świecie siejesz hejt i nie masz jaj, nie masz dwagi się pod okarżeniami podpisać. To oznacza, że skoro nie potrafisz sie podpisać to kombinator i leser z ciebie.

J23

DNO !!!

Maliiti

Nie polecam

Aplikant

Dlaczego ta firma daje non stop ogłoszenia o zatrudnieniu na przedstawiciela handlowego ? Czyżby coś tam było nie tak ? Proszę o odpowiedź

Wiesiek
@Aplikant

Podobno mają dużą rotacje handlowców. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze

Alejka
@Aplikant

Wymagania są bardzo wysokie, musisz zrobić konkretny obrót żeby mieć premię, poza tym klienci dzwonia non stop, praca pod presją jak wszędzie.

Ostatnia opinia na forum na temat firmy F.H.U. Makro dotyczy zarobków. Jeden z użytkowników wyraził na ten temat negatywne zdanie. Czy podzielacie jego opinię? Jak wyglądają obecnie warunki wynagrodzenia dla pracownika bez doświadczenia?

Jajo
@Michał

Pracuje tam już długi czas i szczerze powiem jak bym wiedział że są tam takie warunki na magazynie to bym tam się nie zatrudnił ps codziennie z rana trzeba mieć minimum 2 polary bo nie da się wytrzymać. Odradzam zatrudniać się w tej firmie no chyba że ktoś chce pracować za marny grosz i codziennie marznac

Alejka
@Michał

2600 na kasie, 2800 z uprawnieniami na wózek.

Pracownicy

Nowa nazwa CENTROTECH nie pomoże wszyscy znają właściciela.

Kamila

F.H.U. Makro otrzymała certyfikat „Złoty Płatnik 2017” za zachowanie najwyższych standardów płatniczych w 2017 roku. Wyróżnienie to przyznawane jest przez firmę Euler Hermes dla firm, które uzyskały najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej. Co Waszym zdaniem składa się na taki sukces przedsiębiorstwa? I - jak myślicie - firma powtórzy swój sukces w obecnym roku?

Fifi
@Kamila

o - to ciekawe ;) a jak było w 2018 roku?

Renia
@Kamila

A Ja w 2017 r. potrafiłem wstrzymać oddech na 60 sekund , i sie nie chwale :)

Ala

Jak to stary tel. i samochod starego grata? Napisz cos wiecej.

Miś

Warunki pracy i wynagrodzenia są coraz lepsze. Widać że szef stawia na pracowników!!! Szkoda, że nie w tej firmie :) odradzam dostaniesz stary tel i auto z epoki kamienia lupanego i rób

Lider grupy

Jaki pan taki kram

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Makro - Kraków

• Jak się pracuje w F.H.U. Makro?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Makro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U. Makro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F.H.U. Makro