logo Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK

Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK

Opinie o Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK

Anonim 2015-01-26 19:15:00
Witam, miałam okazję współpracować z firmą Loyalty.Z perspektywy pracownika dobra praca na start, korporacja przez małe k. Zarobki adekwatne do wykonywanych obowiązków. Jedyne co mi przeszkadzało to bardzo dużo spotkań w ciągu dnia czasem niepotrzebnych(usunięte przez administratora)
Henio 2016-02-12 16:19:48
A czy staże są tam normalnie płatne, czy nie?
pl 2016-03-13 21:29:19
nie zatrudniaja najlepszych tylko osoby ktore nie mogly zalapac sie gdzie indziej. dobry marketing reszta zwykla blazenada. nie polecam.
pl 2016-03-13 21:31:30
dla uzupelnienia wcale nie maja wysokich wymagan chcesz wysokie wymagania to lec go np. goldman sachs
ehbg 2016-09-01 19:28:03
Ta firma to pomyłka.Poszukują pracowników o sporym doświadczeniu, szerokiej wiedzy i kompetencjach, znakomitym angielskim (codzienna praca z przełożonym w centrali), certyfikaty mile widziane - akurat wszystko spełniam. Dobra rozmowa. Święte dwa tygodnie na odpowiedź - informacja po niespełna miesiącu, jak już zdążyłem zapomnieć, że rozmawialiśmy. Po czym okazuje się, że mają przygotowany budżet, na który być może przystałby student w trakcie wakacji. Proponują 60% moich oczekiwań (na bardzo "rynkowej" wysokości), mimo że spełniam 120% ich wymagań. Zadzwonię do Państwa :)
marek u 2016-09-01 21:44:39
tak dużo piszesz o pieniądzach ale widzę same ogólniki, może więc zaczniesz kolego jakimiś konkretnymi kwotami i sumami operować. a co powiecie o wakacie na stanowisko Program Strategy & Advisory Senior Consultant?
Zostaw swoją opinię o Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK