Opinie o ZPW Pozkal w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ZPW Pozkal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ZPW Pozkal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPW Pozkal w Inowrocław

D.T

Jarek, kończ waść wstydu oszczędź ????

Wojtek

Pomocnik na dziale produkcyjnym, jest ktoś na tym stanowisku i wypowie się czy opłaca się aplikować? Dużo roboty jest? Jak to jest z tymi nadgodzinami, trzeba musowo robić, czy nie można w ogóle? Weekendy są wolne?

king
@Wojtek

Nie idź tam!

Kamil

Wysłałem CV oddzwonili po 10 minutach... przedstawili ofertę zapytali jakie oczekiwania finansowe? (Stanowisko elektryk) odpowiadam 3000 netto na rękę na początek... usłyszałem od Pani rekruterki że takich pieniędzy to nawet stali pracownicy nie zarabiają... Także opinia która krąży o tej firmie zarobkach atmosferze w zakładzie jest jak najbardziej prawdziwa... Szkoda czasu i nerwów na wyzyskiwaczy... pozdrawiam!

Pracownicy, a szczególnie jeden maszynista z 505 źle traktuję praktyków.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZPW Pozkal? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
GTA

Czy wreszcie kierownik się obudzi i nagoni pseudo zmianowego do pracy bo przychodzi na nadgodziny i prowadzi podwójny dozór D.Cz. Jak chce nadgodzin to niech się weźmie do roboty i pracuje jak inni.

Ja pier.
@GTA

Co D. Cz. Uważam że niektórzy nie mogą się pogodzić z tym że młody chłopak, objoł taką funkcję, moim zdaniem radzi sobie świetnie, i kto kolwiek przed 30 rokiem życia objoł by to stanowisko to i tak znaleźli by się tacy którzy mieli by z tym problem... Nie ważne czy był by po szkole, zawiść ludzi w tym zakładzie mnie dobija. Zamiast (usunięte przez administratora) innych, każdy powinien się zająć swoją robotą... A co do nadgodzin, jeśli zazdrościsz, to do kierownika się zgoś napewno dla ciebie też znajdzie się jakieś zajęcie...

Fty
@Ja pier.

On sobie z niczym nie radzi, poprostu nie ma pojęcia o poligrafii. Wstyd.

HAK

Przecież to jest najlepszy zmianowy .Reszta się chowa . On jest najlepszy . Tylko w czym ? Chyba w zabawianiu nowych pracownic . Ženada

Spider

@Haaa. Dokładnie jak wspominasz słownik i ortografia pozostawiają wiele do życzenia, ale co się dziwić. Ludzie po szkołach z wieloletnim stażem ( ja 20lat w zawodzie) ,za stawki jakie wszyscy znają. Prosisz się o nadgodziny, albo jakąś sobotę i słyszysz... Zakaz nadgodzin Pan Prezes zakazał... A taki Sobie przychodzi posiedzieć za "tłuste" godzinki i już. A najlepsze, że jeszcze usłyszysz z ust takiego kierownika zmianowego... Ja tu k.... teraz rządzę... Ale jak widać i zachwyceni obrońcy zawsze się znajdą i wiadomo kto to i dlaczego????

Myszka

Zgadzam się z GTA odnośnie D.CZ. pseudo zmianowego . Arogancki ii chamski dla dużo od niego starszych pracowników . Nadaje się tylko do wożenia palet , a nie ludźmi rządzić . Jak może zwykły wózkowy bez szkoły poligraficznej lub z długo letnim stażem w firmie zostać zmianowym ? Ale to pytanie do kierownictwa .

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w ZPW Pozkal?

Ktoś

Czy u was przyjmują do pracy facetów i na jakie stanowisko proszę o info

Emil

Teraz kierownictwo pokazało na co ich stać.. Wszyscy w chwili kryzysu uciekli z pokładu jak...

Praca dla (usunięte przez administratora) Przymusowe nadgodziny, w tej firmie pracuje się 68 godz tygodniowo. Radzę omijać szerokim łukiem!

Milena

Michalina interesuj się lepiej swoim życiem! Przez ciebie zwalniają się wszystkie nowe osoby! Jak jesteś taka do przodu to startuj na kierownika.

Intro

Karolina Ty się zajmij szyciem(najpierw się tego naucz),A nie łazisz siejesz ferment i pierdoły na hali.I skończ z obgadywaniem innych,spójrz na siebie

Baca

A przed krytyką proszę spojrzeć na siebie. Na swoje osiągnięcia i umiejętności.

Baca

Trzeba pracować, a krytyka później

Offset

Pan kierownik Rafał (wazon) nie ma pojęcia o niczym jest zwykłym prostakiem i (usunięte przez administratora) Nie wiem jakim cudem on jest kierownikiem!(usunięte przez administratora)

Anonysurf

Odradzam pracę w tym zakładzie. (usunięte przez administratora) Kadra kierownicza bez wykształcenia, doświadczenia oraz umiejętności w zarządzaniu ludźmi Krzyk i groźby nie są metodą prowadzenia działu. Stawki stanęły w miejscu, niektórzy mają jeszcze 12zł/h, aby osiągnąć najniższą krajową mają dokładną premie. Praca w weekendy oraz święta to czynność normalna w tym zakładzie. Jak ktoś się postawi to out...! Nadgodziny są.... czy się chce czy nie, robić trzeba. BHP w tym zakładzie nie istnieje. Ogólnie brak szacunku dla pracownika, jesteśmy tylko narzędziem pracy w rękach kierownika, który zgarnia za nas profity.

ANONIM
@Anonysurf

Nie zdarzyło mi się jeszcze pracować w święta, a co do stawek. No cóż.. Każdy jest kowalem swojego losu - ja na start miałem więcej. :)

Czesław
@ANONIM

Twoja opinia jest zupełnie inna niż ta napisana przez użytkownika Anonysurf, może powiesz coś więcej na temat tego, jak wygląda praca w ZPW Pozkal z Twojej perspektywy? Czy ludzie bez doświadczenia mogą tu liczyć na zatrudnienie? Jaka panuje Twoim zdaniem atmosfera w grupie oraz czy pracownicy są dobrze traktowani przez przełożonych? Napisz proszę coś więcej, jestem ciekaw co możesz mi powiedzieć w tym temacie.

Rufus
@ANONIM

To chyba w biurze pracowałeś!!!

@ANONIM

Dokładnie tak jak mówisz. Każdy pracuje za tyle, ile sobie wynegocjował. Nikt przecież nikogo nie zmusza do podpisania umowy. Zawsze tez można się zwolnić skoro dzieje się krzywda. Proste...

Norbert

Wiecie doskonale, że brakuje fachowców a firma ma zobowiązania wobec kontrahentów. Czasami trzeba dłużej popracować ale za większe pieniądze!

Joanna

Takie opinie A chciałam tam pracować masakra....

Porządek

Trzeba zrobić w tym zakładzie porządek. Żeby pracownicy byli zmuszani do pracy poza czas zawarty w umowie napewno panstwowa inspekcja sie tym zajmie

@Porządek

Tak by należało z tym zrobić porządek, ale pracownicze to tchórze gadają miecy sobą tyle ich na to stać, wolą być niewolnikami!!!????

Rufus

W tym tygodniu na introlkatorni rozpoczęliśmy nocą zmianę w niedzielę 22 a od poniedziałku już na 18 po dwanaście godzin dziennie włącznie z sobotą to daje 80 godzin! Czy to jest normalne zgodne kodeksem pracy! A tu jakiś goguś się wypowiada że on nigdy nie pracował w święta! Ludzie po skończyć z tym co kierownictwo wyrabia trzeba iść do Inspekcji pracy! Niech przyjrzą się kierownictwu w Pazkalu.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPW Pozkal - Inowrocław

• Jak się pracuje w ZPW Pozkal?

Zobacz opinie na temat firmy ZPW Pozkal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPW Pozkal?

ZPW Pozkal
2.2/5 Na podstawie 173 ocen.
  • Cegielna 10 lok. 12
    88-100 Inowrocław