Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

murzyn

wczoraj był wypadek na prasie, ktoś wie co z Dawidem? widziałem sporo krwi a pogotowia nie było czyżby zamiatanie sprawy pod dywan?

gestapo

Proponuje Roman abyś się sam zwolnił bo ciężar obowiązków cie przygniata ,dla dobra firmy . a śrubę tobie trzeba przykrecić, abyś szybsze ruchy miał.

Dominik D

Nie ma jak to burak z anglii wypowiadajacy sie na polskim forum . widac ze byles dupowlazem romana moze ciagles mu pod stolem za podwyzke ? Z tego co wiem to polacy w anglii to parobki robia cos czego anglik by sie wstydzil robic za ta smieszna stawke jaka masz . jesli masz czelnosc pisac tu na forum takie glupoty to napisz jak sie nazywasz a nie wypowiadasz sie bedac anonimowym tempym kutajem . i nie obrazaj polskich pracownikow bo w polowie mozesz sie cieszyc z pracy i zarobkow przez spolke z pl cepie

kapo
@Dominik D

chloptasiu, tudziez dzi w ko bez szkoly jak na takich wolaja, radze zastanawic sie nad swoja przyszloscia, bo mozesz miec problem wkrotce z praca, wkrotce bede wiedzial gdzie swoja nedzna (usunięte przez administratora) przesuniesz w swoim nierobieniu i wylecisz tam rowniez nierobie i pol glo wku ... swoje emocjonalne problemy zostaw w toalecie taka dobra rada na przyszlosc

Kapo

Nic mnie nie goni smarku. Śrubek wam do kręcę jeszcze bardziej lenie :)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
Kapo

Oczywiscie

załoga

,,Nowa miotla zamiecie wkrótce jeszcze bardziej zamierzchłe brudy w tej firmie...'' Prezesie jak śmiesz, swoich pracowników nazywać BRUDAMI !!! czy uważasz sie za kogoś lepszego

pl

Tak, to widać. Ale to że udajesz anglika nie zmienia tego że jesteś Polakiem. A skoro już udajesz anglika to przestań się wypowiadać na tematy które dzieją się w Polsce i które ciebie nie dotyczą.

pl

Jasne, ale to że lepiej nie będzie nie znaczy że trzeba się zawijać o udawać anglika.

U.K.
@pl

Twoje zdanie-twoja sprawa.Ja nie narzekam.

pl

A ty co, taki cwany, anglik się wielki z Ciebie zrobil. Jesteś takim samym parobkiem angielskiego pana jak ja, a nawet większym, ja przynajmniej pracuję na ojczystej ziemi a Ty w uk nigdy nie będziesz u siebie. Trzeba mieć jaja żeby dobrze żyć w Polsce, ty poszedłeś na łatwiznę i wykonujesz pracę której żaden angol by nie wykonywał.

Tak
@pl

tylko,ze na "ojczystej ziemi"już nigdy lepiej nie będzie.

Dominik D

Robote mam od 1 lutego a o moje dzieci sie nie martw niczego im nie brakuje poki co .

pracownicy

Tej, Domino, a ty roboty nowej nie masz? Bo póki co zamiast ma dzieci zarabiać to na forum siedzisz.

Dominik D

Czlowieku w kazdej firmie pracownicy produkcyjni kontroluja jakos wzrokowo. Pomiary itp czy wszystko jest w normie nalezy do dzialu kontroli jakosci jesli pracownik produkcyjny wykryje ze czesc jest nieodpowiednia to od razu powina wkroczyc kontrola jakosci mierzyc ta czesc i reszte. Jakbys sprawdzil kazda czesc wyprodukowana w tej firmie to zadne wymiary sie nie zgadzaja . jesli nadal sadzisz ze za jakos odpowiadaja pracownicy produkcji jestes w bledzie owszem odpowiadaja za wzrokowa konteole natomiast pomiary i cala reszta to juz problem nierobow z kontroli . za klientele powinien odpowiadac ktos z biura i prezes wkoncu ryle nierobow jest w tej firmie . co do chamstwa nie jestem chamski jesli ktos nie jest chamski dla mnie czego w tej firmie doswiadczyc nie idzie widac calosc po prezesie i jego zachowaniu . jesli nadal sadzisz ze prezes to wspanialy czlowiek i bardzo dobry szef jestes w bledzie szkoda ze nie widziales ostatnich 2 rozmow ze mna :)

prawie jakość

Za kontrole jakości powinien odpowiadać dział jakości, którą to powinien nadzorować prezes, lecz pan Roman nie ma czasu gdyż większość czasu spędza na tym forum. efekt 99 procent części nie spełnia wymagań. hehe

Dominik D

Co do leni to chyba biuro+kontrola jakosci ktorzy tylko wymagaja nic poza tym . i zamknij ryj ciapaty uju z anglii robiacy uj wie kogo ze swojej osoby . nie wiesz jakie warunki u nas panuja wiec sie nie wypowiadaj . jesli sa braki to nie z przyczyn pracownikow produkcji tylko jest to albo brak materialu albo praca na popsutej maszynie ktorej te bezmozgi z biura za to odpowiedzialne nie potrafia tego naprawic mowiac narazie tak musicie robic . wiec jesli nie wiesz czemu w pelni nie sa realizowane zamowienia zganiajac na pracownikow produkcji bo tak najlatwiej zamknij ryj niedoswiadczony plebsie

Dominik D

Hahaha za jakosc jest odpowiedzialna produkcja ty imbecylu stara cie w czepku urodzila ? Sama nazwa kontrola jakosci o czyms swiadczy. Kontrole jakosci co najwyzej wzrokowa nalezy przeprowadzac na stanowisku a od reszty jest kontrola jakosci buraku. Co do prezesa wracajac skoro tak dobrze o nim mowisz to albo sam nim jestes albo siedzisz lub siedziales u niego z palcem w (usunięte przez administratora)

kapo

taka mala firma, a tyle opinii , za jakosc jest odpowiedzialna produkcja/technologia i po czesci dzial jakosci, a na pewno nie tylko i wylacznie ricor to firma krzak z przypadkowymi osobami, ich poprzedni szefowie byli slabi jak siki mojego kota tak roman ma duze doswiadczenie, moze jest za miekki dla co niektorych, ktorych batem jak slugasa trza lac i tyle w angielskim ricorze robia w wiekszosci osly i cieniasy wiec wasze donosy sa warte tyle co zuzyty papier toaletowy, wiec albo bierzcie sie robote albo was wszystkich sie wywali lenie!

U.K.
@kapo

Sam się bierz za robotę ty polski parobku angielskiego pana.

ktos
@kapo

Właśnie jesteś ta przypadkowa osoba ktorą zatrudnili,ciebie tez wywali ...wiec nie cwaniakuj dupolizie

Dominik D

Sam chcialbym robic na twoim stanowisku uja robiac nawet wyplata by mi odpowiadala za nic nie robienie ...

Dominik D

Robisz w biurze wiec uja wiesz do biurowych on nic nie ma bo sami rowniez uja robicie. Jedyne co umiecie to zadzwonic do anglii z jakas usterka bo nie umiecie tego naprawic . a niby tacy doswiadczeni ludzie tam robia a nic na robotach czy prasach nie umiecie zrobic niby to banalne rzeczy a pracownicy wiecej wiedza od was

prawdziwe biuro

W takim razie malo wiem. Pracuję cały czas na tej samej pensji. Po prostu dla mnie jest dobrym szefem i uważam osobiście że dla innych również.

Dominik D

Hahaha roman i dobry szef ? Dobry szef przychodzi wreczyc wypowiedzenie , potrafi podejsc do pracownika po zwolnienu i powiedziec ze ma opuscic hale czego onnie potrafil. Dobry szef rowniez zachowuje sie fair w stosunku do pracownikow potrafi wytlumaczyc itp . jesli to jest dobry szef to ja powinienem miec firme Microsoft . nie potrafi nic zrobic w dodatku jesli ktos mowi ze roman ma duze doswiadczenie to to jakie glupoty gada o maszynach i ze niby sie na nich zna to lysy grzywka o kant kuli by lepiej wymyslil. Tylko i wylacznie mozna sie z niego posmiac

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 542 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań