Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

zimno

firma bardzo dba o pracowników, w poniedziałek rano na hali było 7 stopni !!! co to do cholery jest, czy w taki sposób firma ricor chcę zaoszczedzic na pracownikach. panie romanie do kogo mamy sie zwrócic do SANEPIDU CZY PANSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY, sam opierdala sie w ciepełku a nam każe zap....lac w takich warunkach.

Bez przesady
@zimno

Tej, nie przesadzaj, było 10 stopni, hehe

Hipotermia
@zimno

Celowo są takie temperatury abyście szybsze ruchy przy prasie mieli.

praca
@Hipotermia

czy mozna liczyć na gorące napoje i częstsze przerwy w takich sytuacjach? hehe

Odp.

Nie wiemy.Ale wiemy,że istnieje takie urządzenie jak telefon i można zadzwonić do RICOR

ricor

Nie jest idealnie, wiadomo, ale i tak jest lepiej niż było. Pracuję tu długo więc mogę się na ten temat wypowiedzieć.

Pewnie
@ricor

"Pracuję tu długo więc mogę się na ten temat wypowiedzieć". Czekamy z niecierpliwością.

Nie wiadomo o co panu prezesowi chodzi, prowadzi dziwną polityke. Niesprawiedliwość w wynagradzaniu pracowników, premie na święta dostali pracownicy, które na nie nie zasługują, natomiast ci co zapierdzielają za dwóch nic nie dostali.

Prawda
@pracownik

" natomiast ci co zapierdzielają za dwóch nic nie dostali"A kto ciebie zmusza do zapierdzielania za dwóch?Może właśnie za to zostałeś doceniony.Pamiętam jak były dyrektor podchodził do pracownika i tylko dziękował...za ponad normatywne wykonanie pracy.I tak jakoś dziwnie patrzył z uśmiechem na twarzy.Dobrze,że po głowie nie pogłaskał jak pieska.Wykonuj tylko to za co będziesz miał zapłacone.Patrz często na zegarek a swoje ruchy dostosuj do sztuk na godz.względem upływającego czasu.I zrób tylko tyle ile trzeba w danej godzinie.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
nadal pracujacy

Właśnie ,większość to nie znaczy ze wszyscy ...a kto tam pracuje ten wie,jak jest...jedna wielka sciema Włącznie z panem prezesem

tak

Taaa, pewnie Artur się mści, najpierw wypisywał posty na prezesa a teraz na panią magdę. Nie może się pogodzić z utratą stanowiska i ciągle miesza na tym forum.

tik tak

Zastanawiam się kiedy UK przejzy na oczy....

po

Potrzebują do obsługi młynka...

oooooooooo

I dobrze! Oby nowa osoba była bardziej pracowita niż Monika.

he

A kto się tu do czegokolwiek nadaje? Całe biuro i cały dział jakości nadaje się..ale do wymiany. Zwłaszcza Monika z jakości.

tak

Jeżeli magda dalej bedzie tak mąciła wśród załogi to niewiele osób zostanie, załoga jej nie toleruje nie można zaufać tej kobiecie. dodatkowo brak fachowości i podstawowej wiedzy. Na tej pozycji powinna, pracować osoba z dużym doświadczeniem, no i nie dwulicowa.

ręce opadają
@tak

Ciekawe kim jesteś, bo na pewno nikim z „załogi”. Raczej większość osób lubi Panią Magdę, odkąd zaczęła pracę wiele się zmieniło na dobre, bo za czasów Artura były używane ciuchy robocze albo nie było ich wcale.

pik

Decyzje dotyczące zatrudniania i zwalniania pracowników produkcji podejmuje tadeusz, z racji że jest kierownikiem produkcji. Magda wypisuje papierki (umowy, aneksy itp.), romek podpisuje ale decyduje Tadziu. Proste jak konstrukcja cepa, czego wy tu nie rozumiecie i czego się wiecznie doszukujecie to nie mam pojęcia.

Pytający
@pik

Ile masz skończonych klas Szkoły Podstawowej?

nie, poki co czujemy oddech kierownika gadajacego nad glowa "targety, robic targety bo targety najwazniejsze, kazdy moze zrobic jak sie przylozy, a jak nie to widocznie sie nie nadaje" - ale spokojnie niedlugo wroci do pracy na prase, to wszystkim nam da przyklad

Sir...

I harować,nie chorować.Czy czujecie oddech angielskiego pana na swoich plecach?

ktos

No umowy smieciowe ,pracownicy wiekowi ....jest wspaniale

PRACOWNIK

Póki co został zwolniony tylko jeden ..no no romek zaczyna nas straszyć?

Głównym powodem zwolnień pracowników jest ich postawa, czy to tak trudno zrozumieć? Poza tym póki co został zwolniony tylko jeden pracownik i wszyscy dobrze wiedzą dlaczego. Po co nakręcacie schizy i szukacie winnych, poszukajcie najpierw winy w sobie.

Co tu duzo pisac,wszyscy wiemy już kim jest romek...

@pracownik

A może to nie Romek tylko Magda jest głównym powodem zwolnień pracowników. Ona po prostu go nakręca.

mak

Jak szukasz ciężkiej pracy to dobrze trafiłeś, niestety płaca nie idzie w parze z harownicza pracą. Dodatkowo pracownicy są wyrzucani jak śmiecie. Nie polecam tej firmy. Atmosfera do du.. każdy boi sie czy następnego dnia nie wyleci z pracy bo był na zwolnieniu.

a
@mak

To wszystko nieprawda, praca taka sama jak gdzie indziej. Póki co, to zwolniono dopiero jednego nygusa, który ciągle był na zwolnieniu, porobił parę dni i szedł na zwolnienie. Każda cierpilwość ma kiedyś swój kres, niebawem będą następni.

UK

Roman to jest bardzo dobry szef, tylko nie doceniacie tego co macie. Docenilibyście dopiero jakbyście mieli gorszego.

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 542 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań