Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

kali pracownika:)

i co romuś tu jeszcze napiszesz ciekawego?:)hahahahahahahahahaha

TAK

może firma by w koncu zrobi cos z tą temperatura na hali, w takich warunkach nie idzie wyrobic. prezesie - chyba nalezy sie dodatkowa przerwa CO NIE

rak
@TAK

Macie wode i to musi starczyć.

trym

może zrobimy skladke na papierosy dla prezesiunia, czesto mu sie ta zdarza i wyciaga od innych, w odwrotna strone to juz nie jest taki chetny.

@trym

No wlasnie moze mi odda moja zapalniczke

Dawid
@trym

Bo my naród wybrany możemy zabrać a nie oddać, zysk musi być po naszej stronie

TO NIE TYLKO CHODZI O TE ZASRANE UMOWY, PREZES TRAKTUJE WSZYSTICH PRACOWNIKOW Z GORY BEZ SZACUNKU , TA REKE NIECH SOBIE WSADZI W ....ZA KOGO SIE ON UWAZA P. ROMANIE osoba pracujaca w jednym miejscu nie bedzie biegała w ta i na zat, bo pan tak rozkaże. i nie tym tonem !!!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.

Jest bardzo dobrze pan prezes Roman, wie jak z ludźmi postępować. Uparł sie na te śmieciowe umowy 60/40 i ludzie uciekają. szkoda Seby i pozostałych którzy odeszli. syff totalny

@pracownik

ide o zaklad ze prezes ugnie sie z tymi umowami

UK
@pracownik

Jest gorzej bo jest Pan "Prezes",,,i wszyscy to widzia oraz UK ,a myśleli ze "Pana Boga za nogi złapali"....

@UK

nie narzekaj na to co jest, bo moze byc jeszcze gorzej, jak nie ten 'prezes', to bedzie inny, moze gorszy, bo na to stanowisko dobrze platne i gdzie sie ktos nie narobi w przeciwienstwie do stawki godzinowej i warunkom na prasie, nie bedzie anglikom trodno znalesc kogos innego

kandydat R.
@abc

No ale o gorsze zło już raczej byłoby trudno, więc zmiana jak najbardziej potrzebna. Znów trzeba będzie kilka fajnych maili do angoli wysłać. Pozdrawiam

koleg
@kandydat R.

Czy mozesz podac te namiary do jednostki w anglii, wiele z nas ma mase uwag do pana prezesa? w razie możliwości szybko!

kandydat R.
@koleg

proszę bardzo: sean.collins@ricor.co.uk ale lepiej napisać do John Beary właściciela Ricor: john.beary@ricor.co.uk

patologia

Jak się czyta te wiadomości to się cieszę, że już tam nie pracuje. Myślałem, że już gorzej być nie może jak był Dyrektor a jednak się myliłem. Pozdro dla wytrwałych

@patologia

Gorzej jest tylko dlatego, że wciąż tam jest "Dyrektor"...

pr

Ha ha opinia pracowników dobre sobie, to jakas kpina, na tym forum uzywanie słow wulgarnych jest zabronione, gdyby nie to , to by była dopiero opinia. Ja na szczęscie mam to wielkie G poza soba Pozdroawim koledzy

jako

Czuc u Ciebie buty prezesa skoro popierasz wykorzystywanie pracownikow

jako

Tylko zwiazki zawodowe moga uratowac godnosc pracownika w tej firmie, wiec wiecej odwagi chlopaki nie ma sie co bac bo gorzej juz nie moze byc. A tak na marginesie sprawdzcie sobie pochodzenie nazwiska prezesa to duzo wyjasnia dlaczego jest taki wyzysk .

nie do wiary
@jako

A czy Pan wie Panie Dyrektorze, że namawianie pracowników na zakładanie związków jest działaniem na szkodę firmy?

@nie do wiary

za takie pomówienie można domagac sie wyprostowania przed sądem, uważam że nie ma co obwiniac dyrektora za kazdy wpis. Taka jest opinia pracownikow.

@nie do wiary

mag

Widze trzeba szukac nowej pracy Prezes szaleje!!!

@mag

To przestańcie się w końcu odgrażać, póki co jakoś nikt nie miał jaj żeby się wynieść...

ok

"a Tadziu nie boi się pracy, może i na prasie pracować".I b.dobrze-umowe zmienić.Kierownik nie potrzebny i na prase pracownik jest!

PP
@ok

żeby umowe zmienic trzeba najpierw, dac wypowiedzenie Einsteinie

A
@PP

I jaki widzisz w tym problem?Jeśli się chce psa uderzyć to i kij się znajdzie.I nie potrzeba być Einsteinem żeby to zrozumieć.

ktoś
@A

Taki widze, że nie tylko Prezes ocenia pracownika i trzeba dobrze to umotywowac w innym wypadku jest jeszcze Pip lub SP - nie trzeba byc Einsteinem żeby to wiedzieć

Einstein
@ktoś

Może gdybyś jednak był Einstainem to byś wiedział, w jaki sposób umotywowana jest zmiana systemu wynagrodzeń, żadna inspekcja się do tego nie przyczepi, gwarantuję Ci to!

Wlasciciel Ricor z UK

Ja sobie tak to tutaj czytac, tlumaczyc translator i tak wam wszystkim mowic co o tym myslec. Wy tutaj w Polska za duzo gadac i mieszac a za malo robic. Ja wyczytac w polskie gazeta, ze wielka kryzys i bezrobocie byc i na miejsce kazdego od prezesa do robotnika na prasa lub robot 100 chetnych do pracy byc. Jak wy sie klocic, narzekac, mieszac i nie chciec robic i malo zysku dla mnie byc, to ja przeniesc fabryka do Zimbabwe, Madagaskar lub Etiopia i murzyny tam za worek fasola lub innego ziarna pracowac i mnie jeszcze w buta calowac, ze dac im prace, a wy tutaj w Polska nic nie bedziecie miec i w koncu tak byc, ze te murzyny z Afryka was wyprzedzic w rozwoj gospodarki i dochod narodowy.

@Wlasciciel Ricor z UK

Hahahahahaha :)To Ty tu najpierw przyjechać i zabrać braci z koszalina, wtedy morale się podniosą i wszyscy będą chcieć pracować :)

Tak

Wszyscy na prase.Alleluja i do przodu!

Tak

Najśmieszniejsze to dopiero będzie.Tylko ciekawe kto się będzie smucił.

Rozwiń wypowiedź :)

qwer

najsmieszniejsze jest to ze od kiedy mialy wejsc umowy 60/40 to 2 osoby daly wypowiedzenie z czego jedna wrocila i druga tez od pn juz bd w pracy wiec kto tu gada o tym ze dal wypowiedzenie i znalazl lepsza prace :D hahha

@qwer

Jezeli juz cos piszesz to trzymaj sie faktów, od momentu jak prezes wprowadził umowy smieciowe 60/40 to zrezygnowało przynajmniej 6 osob, ale nie tylko te umowy sa ta przyczyna. Wprowadził atmosfere strachu. Jeszcze troche i zostanie kilka osob, a wtedy bedzie sam na prasie zaiwaniac. Pan Roman powinien wiedziec co pracownicy mysla o sytuacji w Ricorze, wkrótce dostanie kolejne pismo od pracowników, ciekawe czy tym razem odniesie sie pisemnie do tego czy znowu, nas zignoruje.

też pracownik
@pracownik

Kimkolwiek jesteś - przestań kłamać. Zwolniło się tylko 2 pracowników i oboje wrócili jeszcze przed końcem wypowiedzenia! To, że rezygnują pracownicy agencyjny to tak było, jest i będzie niezależnie od tego, kto będzie zarządzał tą firmą. Pisma możecie sobie pisać, nikt nie ma obowiązku się do nich odnosić, nie podoba się Wam to się zwolnijcie, tylko nie tak jak dwóch którzy się "zwolnili". Poza tym kto jest w stanie powiedzieć, że przed Panem Romanem było tu dobrze??? Gdyby Pan Artur dobrze zarządzał firmą i dobrze traktował pracowników nie byłoby tu dziś Pana Romana. A skoro już jest, to dajmy mu szansę, żeby jakoś to wszystko poukładać.

@pracownik

"będzie sam na prasie zaiwaniać".Nie będzie.Jest jeszcze Tadziu.Hahaha...

@Tak

Jest Tadziu i dyrektor, hehehe, pracownicy jak wszyscy inni....

@Tak

Jaki pan prezes jest to wszyscy widzimy, ignorant który wszystkich traktuje z góry, bez szacunku do nikogo, jednak chyba nie mamy wyboru i musimy skakać jak on zagra. a Tadziu nie boi sie pracy, może i na prasie pracowac,

odp
@Tak

Przestań(cie) sobie mordę podcierac, Prezes może jedynie cmoknąc Tadzia ... Jaki rynek pracy jest wszyscy widzimy, nikt na siłe tu nie bedzie siedział, sa pewne granice.

sam

Dobrze,że mnie tam już nie ma. Dziękuję Czesiu. A atmosfera w firmie (pomijam finanse) cały czas beznadziejna?

mk

właśnie widać jak pracuje intensywnie, byle tylko na pracowniku zarobic jak najwiecej jego kosztem

też pracownik

Zostawcie w końcu tego prezesa, bo krzywdy nikomu nie zrobił. Dajcie mu w spokoju pracować.

60/40

Zgadza sie umowy smieciowe 60/40, są do bani, i chyba PREZES zaczyna mieknąc. !!!

pracownik 1
@60/40

Zbyt wyniosły i dumny jest PAN PREZES żeby miał się przyznać do błędu więc nie ma na co liczyć. Jeżeli tak dobrego pracownika jak SB nie zatrzmał to innych również zatrzymywać nie będzie.

60/40

ciekawe czy dostaniemy odpowiedź, co zyskala firma na tych umowach?

@60/40

Firma czy pracownicy?

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 542 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań