Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

mniej niż zero

,,człowiek wielkiego formatu'' kto Roman? haha , no nie złe jaja sobie robisz z naszego prezesa, przecież nawet on w to nie wierzy...........

ktos
@mniej niż zero

Człowiek wielkiego czego?? Wielkie to on ma jedynie mniemanie o sobie.k

fiona

ktoś romana rozmowe podsłuchał,mówi teraz każdemu o tym do ucha

prac
@fiona

,,ktoś romana rozmowe podsłuchał,mówi teraz każdemu o tym do ucha'' a Roman tyłkiem trzęsie haha

pracuś
@fiona

Jaka rozmowa? O czym? Z czym częsie portkami? Wiemy że ma wiele na sumieniu ale umieram z ciekawości co tym razem uknuł.

Blacha hahaha...

" człowiek wielkiego formatu, więc praca u niego jest nawet dobra, no wiadomo przecież"Hahahaha...Nie wiem kto Cię kiedyś skrzywdził ale wiem,że robił to zbyt często i trwało zdecydowanie za długo.

odp

Bzdury piszesz przyjacielu, nasz prezes Roman podaje rękę tylko wybrańcom, a o zaufaniu to nawet nie pisz bo jest to człowiek któremu nikt , powtarzam nikt nie ufa na hali.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.

fili

ręka rękę myje,roman pisze pomyje

lub

Prezes Roman to najlepszy pracodawca jakiego spotkałem, każdemu poda rękę jest spoko, można mu zaufać

zezol

roman czemu się nie chwalisz ,ze wygrałeś wyścig wielbłądów :)

Czy ciezko sie dostac do pracy do was ? Np do kontroli jakości itd ?

a myslisz ze w starcznowie bedziej lepiej .chyba snisz czlowieku ,prezes sie nie zmieni ,chyba ze ang. go w koncu przejzy na oczy i go wywala

pracus
@ja

Logiczne że nie będzie, oprócz miejsca nic się nie zmieni. Ciekawe ile osób się faktycznie przeniesie, bo z tego co słyszę bardzo niewiele.

Atmosfera nerwowa bo ciągle coś nie działa, zarobki średnie jak na Poznań, prezes to okropny człowiek, póki się nie wyniesiemy do Starczanowa to da się przepekac.

Układy

A co myślicie o tym niby bracie?

@Układy

Panie (usunięte przez administratora) . - niech się Pan zajmie w końcu robotą, bo przyjdzie dzień, że nikt dłużej nie będzie tolerował twojego podejścia do pracy. Pamiętaj, że ściany mają uszy i wszystko co mówisz za czyimiś plecami w końcu do niego trafia!

Witam, słyszałem, że przenosicie się do wioski pod Neklą. Na jakie pieniądze można liczyć w tej firmie? Jakieś dojazdy są organizowane z Poznania?

@Marek

Witam, nikt z Państwa nie potrafi napisać o firmie w skrócie tj. atmosfera, czy w firmie można się rozwijać, może co nieco o zarobkach itp.? Mam nadzieje, że sami malkontenci nie pracują. Pozdrawiam wszystkich

KAPO

No tak jak sądzilem bo wyrzuceniu gorszego sortu i 'ukierunkowaniu' reszty forum ucichlo. Brawo ja!

@KAPO

i tu sie mylisz ,gorszy sort JESZCZE pozostal i ty jestes nim

wkurwiony

taki jestes kozak to sie śmieciu ujawnij ,zobaczymy kto kogo zastraszy łochu !!!! byles ,jestes i bedziesz nikim ty bezzębny ,zezowaty kapusiu !!!

KAPO

Tak bardzo zastraszylem ta holte ze nawet anglicy są w szoku. Cicho i będzie coraz ciszej, żądny murzyn juz nie podskakuje.

obserwator

aktywność ludzi pracujących w RICOR tu spadła....czyżby nadzór lub zastraszenie?

Daje znać

Ależ oczywiście,że zatrudniają również rozsądnych ludzi.Szczególnie do pracy przy prasie.Rekrutacja trwa non stop.Zapraszam na rozwijanie swojej kariery.Siema.

kier

Juz cie nie chcemy dytku, takie pytania na forum...

UK

Do roboty dytki a nie do plotek.

pracus

Może jakieś konkrety a nie przepychanki slowne

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 542 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań