Opinie o Döner Kebab Piotr Straszewski w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Döner Kebab Piotr Straszewski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Döner Kebab Piotr Straszewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Döner Kebab Piotr Straszewski w Bydgoszcz

Franek Nowy wpis

Czy czas pandemii bardzo zaszkodził firmie a może są szanse na pracę?

Ola Nowy wpis

Właśnie ide na rozmowe o prace co siądziecie iść czy nie bardzo?

Maria Nowy wpis

W Internecie aktualnie znaleźć można wiele ogłoszeń o pracę w firmie DONER KEBAB. Czy ktoś z Was aplikował do pracy w tej firmie? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią na temat oczekiwań pracodawcy oraz oferowanych przez niego warunków zatrudnienia.

Ben

Je też pracuje w BDK w Wołominie od samego otwarcia. Restauracja otwarta 21 października wiec skąd wpis z 19.10.2016 ? gościu ty coś ściemniasz. Mnie się podoba. Nie ma problemu wyciongnoć nawet 2500 na rękę co miesiąc , fakt że trzeba dużo pracować . Je jestem zadowolony.

dagmaraaa98 Nowy wpis
@Ben

mozesz napisac do mnie na facebooku ?

Czy po rozmowie w Döner Kebab Piotr Straszewski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bydgoszcz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Stokrotka

Berlin Doner Kebap Wołomin pracowałam prawie rok. atmosfera fajna, szefowie OK. Byłam zadowolona . jedno z fajniejszych miejsc w jakim pracowałam

piotr

najgorsza praca największy wyzysk ostrzegam przed Berlin doner kebab w galeri Wołomin jedzenie ohydne kapustę daja zgniła do kebaba nie nadaje się to do jedzenia

Lucy
@piotr

zgadzam sie w 100% tez tam pracowalam. syf jakich malo, wszystko stare, mieso nawet smierdzace bylo sprzedawane bo nie moze byc strat. wlasciciel zatrudnia na umowy zlecenie na 200 zl!!

MUMIA

JA TAM PRACOWAŁE/AM KILKA LAT. NIC POZYTYWNEGO, NIE POLECAM..................

OLI

MASZ RACJE! JA TAM PRACOWAŁAM I NIKOMU NIE POLECAM, JAKIŚ KOSZMAR, ZRESZTĄ SŁYSZĘ, ŻE MAJA PROBLEMY Z PIPEM, [usunięte przez administratora] CORAZ WIĘCEJ BYŁYCH PRACOWNIKÓW SKŁADA DO PIPU DONOSY NA NICH. BARDZO DOBRZE! NIECH ZAMKNĄŁ TEN SYF.........

MAXIMUS

NIE PRACOWAĆ TAM!!!!!!!!!!!!!!! OSTRZEGAM!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Döner Kebab Piotr Straszewski - Bydgoszcz

Döner Kebab Piotr Straszewski
2.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Wyzwolenia 5
    85-790 Bydgoszcz