Opinie o Mizan - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mizan - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mizan - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mizan - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Gdańsk

MD Nowy wpis

Po wystawieniu faktury brak kontaktu z firmą. Gdyby nie interwencja urzędu, pozostałaby jedynie droga sądowa w wyegzekwowaniu należności. Dziwię się, że taka firma jeszcze świadczy usługi dla urzędów.

Ile jest zmian w Mizan - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe?

Psulina Nowy wpis

Proszę uważać na współpracę z powyższą firmą. Nie płacą za faktury a potem nie odbierają telefonów. (usunięte przez administratora) i nic więcej.

ww

Nic nie można zarzucić negatywne wpisy to przeszłość. Szef się stara

Filip
@ww

NR DO SZEFA poproszę. Wrażenie zrobił dobre. Z oczu dobrze świeci...a jak przyszło do płatności do człowiek-DUCH. Ani odpowiedzi mailowej ani telefonicznej, ani sms. Byłem w biurze w godzinach pracy dwukrotnie....Nikt nie odpowiada na domofon Leci do windykacji. Poszukam innych hurtowni. Najchętniej pozew zbiorowy wobec takich ludzi. Szkoda czasu na wyjaśnienia. Dzwoniłem z trzech numerów :)

Krzych
@Filip

Witam poproszę o kontakt też nie mogę się doprosić o uregulowanie należności

K
@Filip

Zastanówcie się zanim wypisujecie takie bzdury!!! Firma nie jest żadną hurtownią. To firma budowlana, a jeśli nie odbierali domofonu jak w treści to zapewne dlatego, że byli w terenie na budowie.

@K

Nie sądzisz, że skoro on twierdził, że dzwonił do hurtowni to właściwie nie wykręcał numeru tej firmy? Bo rozumiem, że u ich żadnych towarów kupić nie można z tego co piszesz? I właściwie czy dwa lata temu czegoś nie sprzedawali, bo ta opinia stara jest

K
@Agnieszka

Nie sprzedawali i nie sprzedają. Działają w zamówieniach publicznych, można to zobaczyć chociażby na ich profilu na Google My Bussines. A tak jak piszesz faktycznie mógł dzwonić pod zły numer. Gdyby było tak żle jak co niektórzy piszą to nie współpracowaliby z gminami, urzędami, itp. Takie instytuacje sprawdzaja bardzo dokładnie komu zlecają prace.

Ava Nowy wpis
@Agnieszka

To nie jest hurtownia tylko firma wykonawcza. A chodzi pewnie o to, że nie zapłacił innym firmom za dostawy...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mizan - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.

Jaka atmosfera jest między działami w Mizan - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe?

Bardzo dobra, wszyscy są pomocni, pomagają sobie na wzajem :) Zawsze wiadomo jest kto co ma robić, a jak nie wie wystarczy, że zapyta- każdy chętnie pomoże. Szef jest bardzo sympatyczny, dba o pracowników, chce żeby każdemu dobrze się pracowało. Sam pracuje z pracownikami i nie widzi w tym nic złego.

Agnieszka

A to co szef dokładnie robi podczas wspólnej pracy tutaj z ludźmi? Czyli to nie jest sporadyczne tylko po prostu zajmuje w firmie jakieś stanowisko?

@Agnieszka

Szef nie siedzi w firmie i nie szefuje, tylko działa z ludżmi w terenie i pracuje jak każdy inny pracownik.

Agnieszka

Tak? No to chyba super opcja, jak pracownicy na to się zapatrują? Bo może dla niektórych to stresujące, że szef cały czas "patrzy"

@Agnieszka

Dla nikogo to nie jest stresujące, szef pracuje- nie patrzy jak sugerujesz. A jest to pomocne w sytuacjach, gdy ktoś nie wie jak ma zrobić daną czynność, zawsze jest kogo zapytać. WQ tej branży dużo jest pomocników, którzy nie zawsze wiedzą co i jak robić, a chcą się nauczyć.

Agnieszka

Rozumiem, to w sumie spoko tu musi się pracować w takim razie. Szef pewnie młody jest skoro ma takie luźne i wyrozumiałe podejście? Tu padł w sumie opis tego jak to na budowie wygląda pewnie, a co z sytuacją w biurze?

@Agnieszka

Młody może nie koniecznie, ale też nie stary :) W biurze też fajnie się pracuje, zgrana ekipa współpracuje ze sobą na każdym polu. Spotykamy się również prywatnie, mamy przyjacielskie relacje.

Agnieszka

No i o tym się miło czyta. Czyli na stabilne zatrudnienie można tu liczyć? Wynagrodzenia rynkowe pewnie, a z jakiś benefitów ciekawych czy dodatków coś fajnego jest?

@Agnieszka

tak, są częste premie i każda nadgodzina płatna- nie za wolne, a poza tym spotykamy się razem po pracy np. na kręglach

Agnieszka

Płatne zgodnie z KP pewnie? O to super skoro robicie takie wypady, ale to na własną rękę czy firma funduje? ;p

firma :)

Jolanta

A ile płacą za nadgodziny? Stawka podstawowa czy jednak coś więcej?

@Jolanta

różnie, zależy od zadań do zrobienia, ale często są premie

seb357

Uważajcie na tą firmę. Nie wypłacają pieniędzy. W tej firmie nie ma nawet licencji na program księgowy a właśnie pokazało się ogłoszenie na stronie Gdańskiego Urzędu Pracy. Właśnie skierowałem sprawę do sądu, jeśli ktoś jeszcze został przez tą firmę pokrzywdzony bardzo proszę o kontakt email. seb357@wp.pl

Alka

@ww a to myślisz, że przez szefa jest jakieś ograniczenie w komentowaniu pracy?

Zniesmaczony

Firma nie rzetelna. Pracowników traktują jak zło konieczne. Normą jest nierozliczanie się z pracownikami. Sprzęt to zabytki/wraki. Siedziba w zapleśniałej piwnicy. Szef sam nie wie czego chce, gorzej jak kobieta. Zarobki marne, a pracodawca zrzuca całą odpowiedzialność na pracowników jak dziecko. Współpracownicy na kilometr śmierdzą fałszem i obłudą. Zdecydowanie odradzam.

Helena

Szukam informacji o firmie Mizan. Poprzednie wpisy nie były zbyt pochlebne dla firmy. Czy od tamtego czasu coś się zmieniło? Czy jakiś pracownik firmy mógłby dodać solidną opinię o pracodawcy? Opinia kogoś kto tam pracuje byłaby bezcenna dla osób które rozważają aplikację do firmy. Zainteresowani odwiedzający ten wątek potrzebują jakichś konkretów dotyczących zatrudnienia.

Firma

Oszuści w tej Firmie, nie płacą za wykonaną usługę!! Odradzam tych Złodzei.

Mati

Witam, potwierdzam wpisy współpracowałem z firmą Mizan, wiecznie problemy z rozliczeniami, ludzi traktują przedmiotowo, to przykre że inwestorzy zlecają roboty takim przedsiębiorstwom, współpracując z takimi firmami w naszym kraju nie będzie lepiej. Przecież można prowadzić działalność uczciwie, tak żeby pracodawca jak i pracownik był zadowolony.

godzila

Uwaga na firmę mizan wszyscy którzy chcieli by współpracować z nimi ostrzegam szef tej firmy ma problem z płaceniem za wykonane prace i problemy z komunikacją ma chyba HDHD zachowuje się jak gówniaż nie odbiera telefonów unika spotkania szczerze radze unikać tej firmy jeżeli szukacie pracy alb zleceń o za możecie zapomnieć bo inaczej czeka was latanie za szefem i ksą

jop

Brak narzedzi do pracy...a potem pretensje ze opoznienia w terminch... Pracownicy jako biały murzyn...nic dodać nic ując. wypłaty płacone z opóźnieniem ogólnie nie polecam...

mareks
@jop

wszystko prawda

Jarek

CV jeśli zalezy Ci na pracy to zawsze opłaca się wysłać, np wychodząc z założenia że a nóż się uda. Mizan faktycznie jest przedsiębiorstwem wielobranżowym nie tylko z nazwy, bo zajmują się pracami na wysokościach, branżą elektryczną, hydrauliczną i ogólnobudowlaną. Myślę że warte uwagi też jest, że świadczą usługi Pogotowia Lokatorskiego w zakresie instalacji elektrycznej, kanalizacyjnej, hydraulicznej ciągu całego tygodnia.

misia

na razie brak wiaodmości.. przynajmniej mi nic nowego nie udało się dowiedzieć, a sama jestem zainteresowana pracą, więc widzicie sami jak to wszytsko wygląda. Dajcie znać jeszcze jak ma to być naprawdę, bo nie wiem czy wysyłać do nich CV czy nie? Chce znależć prace chociaż za 1800 zł, myślciie, ze tyle wyrobie na poczatek?

Godzila
@misia

kolego idz do urzędu pracy ofert do 2500zł są serki

edek

no i jak sądzicie, co się teraz idzie z firmą iw jakim kierunku zmierza, bo kolega napisał, że jednak albo się poprawi albo nie od nowego roku, mamy już połowę stycznia, więc chyba wszystko powino sięjuż wyklarować bardziej, nie sądzicie? mam nadzieje, że jeszcze ktoś z obecnych pracowników się wypowie na ten temat.

mem

Niestety nie zmieniło się nic. Popracowałem tam, trochę się łudząc, że jednak po tylu latach są zmiany na lepsze. Jeżeli jakieś są, to na pewno nie na plus. Tragiczna atmosfera, zlecenia brane jak poleci. Pracownicy robią wszystko, chociaż nie raz nie mają o tym pojęcia. W internecie można znaleźć jakieś pochlebne opinie, reklamy, jakieś dane, że pracuje w mizanie z 20 pracowników wykwalifikowanych. Obecnie pracuje z 6 pracowników fizycznych. Co pewien czas przychodzą młodzi ludzie, ale szybko rezygnują. Nie dziwię się. Nie polecam. Brak możliwości rozwoju. Praca typu : zrób coś z niczego. Bo nie raz brakuje narzędzim, ludzie zabierają prywatne. Flota pojazdów też zabójcza. Pamięta Gierka.

zakończyłem jakiś czas temu współpracę z tą firmą. niestety musze potwierdzić powyższe opinie na temat "rzetelności" MIZANu i stanu firmy. Czytam opinie i za głowę się chwytam iż [usunięte przez moderatora](czyżby sam mizan o to wnioskował?). ogolnie słabość. pozdrawiam

normalny

nigdy u was niepracowalem ale polecam ci czlowieku wizyte u dobrego psychiatry skoro wypisujesz takie zaczy

były magazynier

ano nie ma logiki, widocznie szefostwo boi się że ktoś będzie dla nich za dobry i siedzenie w zasyfiałym magazynie mu niewystarczy. Prawda o PW MIZAN

Zostaw merytoryczną opinię o Mizan - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Gdańsk

• Jak się pracuje w Mizan - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe?

Zobacz opinie na temat firmy Mizan - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Mizan - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe