Opinie o Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. w Toruń

Chce dostać sie do pracy na produkcje powiedzieli mi o pracy paletowego ktoś wie czy dobrze płacą?

Nowszy
@Nowy

Kolego!!! Idź i przyjmij te prace. Takich jak ty całują tam po rękach. Ktoś w końcu musi dygać na ich pensje wywalone w kosmos i auta służbowe po kilkaset tysi. Powodzenia

Albercik
@Nowy

Panowie czy to prawda że obecnie prowadzone jest powolne wygaszanie produkcji i już w krótce będzie 3 brygadówka? Podobno produkcja więcej stoi niż produkuje.

Maksio
@Albercik

Ptyś SZ rzeźbi w kosztach, bo drogo mu się zrobiło, wcześniej tego nie widział, ale teraz z wysaka widzi więcej. Będzie też stawiać na młodych, bo to przyszłość...czytaj praca bez PIT.

Jolanta
@Maksio

Chyba trochę odbiegasz od rzeczy, które w największym stopniu powinny Cię tu zajmować. Bardzo Cię w związku z tym proszę, żebyś skupił się już na przedstawieniu nam warunków pracy w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific. W Internecie nie znajdziemy zbyt wielu informacji o tym pracodawcy, a więc zachęcam Cię do przekazania nam swojej wiedzy o nim. Zdradź nam na przykład, czy dbają tam o atmosferę między Wami, organizując co jakiś czas jakieś spotkania o charakterze integracyjnym?

Pan Podwyżka
@Jolanta

Jolciu i ty musisz teraz wpisem zatyrać na dużą furcię i myto, a załodze 1% podwyżki i obcinka premii z 13% na 9%. I jak tu ciemny lud ma podskakiwać z radości skoro w PIT obniżka poborów wychodzi ?

Nowoczesny
@Nowy

Jak będziesz szybszy od robota to fuchę paletowego na pewno dostaniesz

Dawid
@Pan Podwyżka

Takie uwagi są trochę nie na miejscu. Nie uważasz? Pamiętaj, że to forum pracownicze i szukamy tu konkretnych informacji o warunkach zatrudnienia. Skoro nie jesteś zadowolona z wynagrodzenia i podwyżek grupowych, wyjdź z inicjatywą i spróbuj renegocjować warunki płacy i zawalcz o podwyżkę indywidualną. Myślisz, że to możliwe?

Godne pożałowania

Studenci i absolwenci studiów , nie przejmujcie się brakiem doświadczenia. Toruń-Pacific przyjmuje do pracy głównie takie osoby. Specjaliści są zwalniani, albo przesuwanie do innych działów. Takim przykładem jest dział kontrolingu fabrycznego . Stary , świetnie działający zespół został prawie całkowicie rozbity przez nowego managera, który na wstępie powiedział , ze nie zna się na tej pracy.

Manager
@Godne pożałowania

Bo ja jestem BMW i dzwonię dzwoneczkiem kiedy trzeba tzn. "Panie WBS, a kolega powiedział..."

Obserwator
@Manager

I dzięki temu dorobił się niezłego majątku przez ostatnich kilka lat.

Fakt

na drzwiach mają mnóstwo naklejek z informacjami jak ich używać, w kiblach informacja jak używać szczotki tzn "sprzątanie świata zaczynamy od kibla" itd itp. schodzimy po schodach trzymamy się poręczy. Czy to już zakład, ale specjalnej troski?

Ani mru mru
@Fakt

Kiedyś kabaret, dziś rzeczywistość.

HR

Im bardziej Państwo wspomaga pracowników tym bardziej pacyfik obcina załodze wynagrodzenia fundując podwyżkę 1% za obcinkę premii o kilka procent, ot logika cwaniaków, by żyło się lepiej.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier Projektu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Cenzor

Wygumkowałem małego mściwego KF, wolność słowa towarzysza uwiera której w Pasyfiku brakowało i brakuje.

impreza nietypowa

kto by pomyślał że WBS w stanie wskazującym naobiecywał pracownikom UR gruszek na wierzbie, a "Ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział!"

Jarząbek

rekordowy pasyfik z rekordową ceną za furę dla prezesunianiunia a ludziom gdzieniegdzie po 10 gr do godziny albo w ogóle "Łubu dubu, Łubudubu niech nam żyje..."

Tatanka

Co na to wszystko wódz plemienny OTUA (WBS)?

księgowa
@Tatanka

liczy srebrniki i liczy i ciągle malo

nieświadomy

WUML czy to szkoła byznesu czy co?

robotnik

brakuje nam jego mądrości ludowych typu "jak się coś nie podoba to stu chętnych za bramą czeka"

zapal świeczkę

dla pracowników którzy przedwcześnie odeszli

zasłyszane z tv

Miło popatrzeć jak rodzimy biznes tzmo się rozwija a łapserdaki opchnęli pasyfik do nestle zyski fru za granice i załodze ogarek. Karma wróci

kilka miesiecy pracowałem w sluzbach technicznych na postoje planuja hura optymistycznie zadania a polowe z tego nie wykonują i tak w kolo gonią własny ogon, a na spotkaniach operacyjnych gęby pelne frazesow

@były pracownik

odzywki przełożonego podpadaja pod (usunięte przez administratora)

Bolek

WUML to szkoła dla biernych miernych ale wiernych (BMW) Ostał się jeszcze jeden rodzynek i doczeka się podsumowania. Zegar sprawiedliwości lubi się spóźniać, ale jego godzina wybije.

Gaal

Na przełomie zmian ustrojowych Opatrunki firma z sąsiedztwa Pacyfiku własnymi siłami zbudowała Grupę TZMO, a Józiu Land Rover z Karlsonem zarżnęli przedsiębiorstwo państwowe, bo inaczej nie potrafili.

Nikoś
@Gaal

Jaki tam z niego Józiu powiedziałbym Władeczek co kocho polske ludowo.

nick
@Gaal

charakterystyczne działania dla najemników

geograf

hmm, projekt równik dotyczy rownego dostepu do aut marki AUDI aby nikt nie był poszkodowany na "górze" i wsrod "oklaskiwaczy"

szkoda gadać
@geograf

a zaloga na produkcji moze tylko podziwiac te furmanki lub zalapac sie na parę groszy podwyzki do godziny na otarcie łez

Melville

TW zaliczył kolejny awans tym razem na Mobbing...Dick

Widziane z ławki

Jak się wysiądzie z Audi Q8 i przejdzie się w parku obok stawu to kaczki jeść rzucają.

etyczny

nie od dziś wiadomo ze w związku z 500+ pracownikom obcina sie premie i co bardziej odwazni odchodzą ot etyka pacyficznych

Mieńszewik

Gdzie leżą racje absolutne? Nie są zdeponowane w Sevres, tylko przy Szosie Lubickiej u Bolsz...ków.

....

Chyba Pacyfik ma coś do ukrycia z ,,najgorsza praca,, taki sam wpis został usunięty...

dociekliwy

Administrator, dlaczego usuwasz wiarygodne informacje? Przecież ostatnio coroczne samobójstwa w Pacyfiku to fakt i zwolniania lekarskie od psychiatryka to też fakt, więc jak Administratorze napisałeś wiarygodne opinie dotyczące pracy w tej firmie to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Zostaw merytoryczną opinię o Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Szosa Lubicka 38/58
    87-100 Toruń

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.