"Toruń - Pacific" Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o "Toruń - Pacific" Sp. z o.o.

Ł 2010-03-01 15:43:51
SWIETNA FIRMA!!!(usunięte przez administratora) LUDZIE!!!! KIEROWNICY!!! BRAKUJE MI TEJ PRACY.... I TO BARDZO.... ZALUJE ZE NIE MOGE DALEJ PRACOWAC W TORUŃ PACIFIC..... WSZYSCY KTORZY CHCA PRACOWAC I OSIAGNAC SUKCES ZAWODOWY.... NIECH WYSYLAJA CV DO PACIFICA.... POLECAM WARTO!!!!!!!!!!
a 2011-02-15 17:36:23
firma lipa...
praca zalatwiana tylko i wylacznie po znajomosci... praktycznie brak mozliwosci awansu- sami swoi.... praca tylklo dla ludzi lubiacych w(usunięte przez administratora).. zarobki tez bez rewelacji- ucianaja wszystkie swiadczenia dla pracownikow jak moga!
Magda 2013-02-19 23:18:26
Atmosfera rewelacyjne, a firma dba o pracowników
były 2015-02-11 15:17:20
szkoda gadać omijać szerokim łukiem szczególnie Lubicz kto pracuje to wie o czym mowa bez komentarza
byłego 2015-10-13 18:01:15
pisząc o Lubiczu zapewne masz na myśli pana folwarcznego "jak się nazywa"i tutaj masz racje w tym zakładzie tylko może cię spotkać dobrze zakamuflowany mobbing i paskudna atmosfera
Kaba3 2015-12-07 08:11:12
LUBICZ MAGAZYN PACIFIC - TO jedna wielka TRAGEDIA. Mobbing i zastraszanie przez magazynierów i starych pracowników Pacifiku, na każdym kroku. Wysługiwanie się podległymi pracownikami. Ci starsi na równorzędnych stanowiskach są już tylko do wydawania poleceń. Ciągły stres. O papierosie możesz zapomnieć. Po 8 godzinach wychodzisz do domu i nie wiesz jak się nazywasz. Jedno wielkie kumplostwo i kolesiostwo zaczynając od samej góry. Omijać szerokim łukiem.
pracownik Nestle Lubicz 2016-10-22 19:06:50
Prawda po jednym dniu zrezygnowałem, nawet do sądu chciałem podać.
Zostaw swoją opinię o "Toruń - Pacific" Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Toruń - Pacific" Sp. z o.o.