Gdańskie Młyny

Toruń

Opinie o Gdańskie Młyny

Karolina 2011-03-01 19:45:17
Omijać szerokim łukiem, uciekać jak najdalej i nawet się nie zastanawiać nad pracowaniem w tej fimie! Brak jakiejkolwiek kultury osobistej najwyższego kierownictwa, atmosfera ciągłego strachu i niepewności, brak jakiejkolwiek stabilności (dziś jesteś, jutro na twoim miejscu siedzi ktoś inny), brak możliwości rozwoju osobistego (od kilku lat na tym samym stanowisku, za te same pieniądze, ale z kilka razy większym zakresem obowiązków i odpowiedzialności). Mamienie oczu profitami których nigdy nie otrzymasz to chleb powszedni.
RobErt 2011-05-22 22:27:09
Potwierdzam poprzednika. Nic się tu nie zmienia - czas się zawijać. Szkoda tylko zmarnowanych lat w nadziei, że będzie lepiej. Skoro odchodzi cała elita, to chyba nie będzie
Be Ka 2012-04-28 18:10:37
Porażka - zmarnowany czas, zmarnowane szanse, zmarnowane nerwy. Ludzie zadufani w sobie, nic nie potrafiący, nie pozwalający się rozwijać,(usunięte przez administratora) - oto całe Gdańskie Młyny!
okok 2014-05-06 18:47:47
Dołączam się do wpisu poprzednika. Tez jestem ciekawy. Pozdrawiam
herkules 2014-05-10 08:42:26
To od czasu wywalenia rok temu tej pożal się Boże pani vice , nic się nie zmieniło ? To niedobrze, myślałem że dziewuchy odżyją po odejściu tej ,pożal się Boże , menadzerki
nick 2014-06-12 00:02:40
niestety ale jest coraz gorzej. atmosfera coraz gorsza i firma chyli się ku upadkowi niż rozwojowi
janek 2015-01-13 13:04:03
no własnie, moim zdaniem to czasem wszystko zleży od skąpstwa albo szczodrości pracodawcy, często jest tak, ze jak ktoś ma dużo pieniędzy to chce jeszcze więcej i w tym nie ma nic złego o ile idzie to wszystko w parze z jakimś rozsądkiem i konkretnie z rozwojem firmy, ale również rozwojem pracowników.
Gustaw 2015-01-29 09:25:09
Jeżeli wydaje się miliony na różne enzymy,polepszacze i inne dodatki do mąki łącznie z kwasem askorbinowym z Chin to trudno żeby starczało na podwyżki dla pracowników!!!
Mistrz 2016-02-26 11:11:15
Nie polecam panuje tam ustrój z czasów komuny , nie zarobisz tam a się narobisz , szkodliwe warunki pracy zła organizacja a właściwie jej brak, wymagania wysokie jak i odpowiedzialność. Brak rozwoju osobistego ciężka atmosfera pracy . Nie mili i nie kulturalni ludzie wychodzi z czasem , przede wszystkim wyzysk i działają wielokrotnie nie zgodnie z prawem.Żałuje że tam pracowałem . Jeśli lubisz sam sobie strzelać w kolano to jest to idealny wybór.
zainteresowany 2016-04-18 09:39:02
Jakiś czas temu ukazało się ogłoszenie na handlowca. Czy został już ktoś wybrany. Czy możecie napisać jakie są warunki zatrudnienie. Jakie płace, narzędzia. Jaka atmosfera. Czy duża jest rotacja. Dziękuje za informację.
zainteresowana 2016-05-09 15:22:17
Ja też chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej o warunkach pracy w Gdańskich Młynach. Czy jest nadal tak źle?
kjm 2016-07-06 22:12:51
@zainteresowana a kiedy było źle to mnie ciekawi??
Zostaw swoją opinię o Gdańskie Młyny - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gdańskie Młyny