Opinie o Higiena System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Higiena System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Ruda

Jessie, czy ty z konia spadłaš... chyba krótko tu pracujesz? Do pani W.K. nie zgłasza się z żadnymi prośbami, czy problemami bo ona i tak Ci nie pomoże. Przecież znana jest z tego, że wysyła listy do pracowników, a jak oni do niej dzwonią w tej sprawie - mówi, że nic o tym nie wie :-/ O fabrykowaniu dokumentow juz nie raz słyszalam, tymbardziej ze czesto pracownicy nie chcą pewnych aneksów podpisywac. Na szczęscie zabezpieczam się, notuję sobie wszystko i robię ksera... Znam taką babeczke, co ją już wykorzystali. Dali jej skan wypowiedzenia wydrukowany z maila, a kierasowi kazali kłamać przed Sądem, że otrzymała oryginał... oczywiscie przegrała

Jacek

Piękna na pewno masz problem ale z sobą bo dla mnie dokumenty dla pracowników przychodzą na czas. Więc nie pisz bzdór.

mielec

Jak nas przejmowała firma ''higiena'' dwa lata temu to nie chcieli żadnych pracownic z grupami(niby ich to nie interesowało) i było nas wszystkich 56 osób.Teraz jest nas 20 osób i tylko panie z grupą drugą,a sprzątamy te same obiekty i placówki.Oceniajcie sami.....

karamba12

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! nigdy więcej nawet szkoda słów jeśli się człowieku szanujesz to trzymaj się z daleka od tej firmy

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Higiena System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
mielec

Firma tak biedna że na Randap jej nie stać,kobiety całymi dniami na kolanach w kamieniach pracują i trawkę wdzierają.Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

koleś

No tak masz rację ,,,nie zachęcam do zatrudnienia się w tej płytkiej firmie. Popatrzmy na p. Wiolę kadrową zwalniała się tak długo, że nawet pracowała w duch firmach ...i wygryzła aż dwie kadrowe ....he he ale oni ślepi są , gorzej głupki ...

mielec

Chcesz pracować w mielcu to najlepiej z grupą umiarkowaną być całkowicie zdrowy, robić za dwoje i tak będzie za mało.Wyzysk ,atmosfera pracy jak w kołchozie a kierownictwo po podstawówce niemająca zielonego pojęcia o rządzeniu,organizacją pracy i postępowania z ludźmi.

kolo

oszuści otworzyli nową firmę i wykorzystują pracowników , obiecali dobre pieniądze a płacą jak chcą ....na szczęście są wyrozumiali lekarze ....bo oni są do niczego ...A ta gruba pani... która pełza po zakładzie...powinna sobie kupić wrotki...

magdaR

to są świnie , a ta gruba w okularach co się myśli ze zjadła głowę wieloryba to jest największa poraszka , kanalia jakich mało obiecuję i oszukuje . Czy nie ma kogoś tu mądrego co im pokarze gdzie ich miejsce ...Ludzie szanujcie się i nie podejmujcie pracy w tej złodziejskiej firmie !

marek K

tak przypuszczałem całe lata robili wałki na składkach z ZUSu ciągneli nas po sądach prawnicy Higieny robili szkolenia co mamy mówić w Sądach , oni żyją sobie w dostatku a my robole mam za to płacić ...Niech Koleś sprzeda dom i ten samochód którym jeździ ...ale miejmy nadzieje że dobiorą im się do (usunięte przez administratora) tym złodziejom .

panienka

chciałam napisac odnosnie zusu i jak to wyglada z mojej strony ,otóz dostałam wewanie do zapłaty na dosc duza kwote za to ze firma nie płaciła składek od umów ,pani w biurze powiedziała ze w moim interesie jest sprawdzanie w bielsku jakie i czy sa wpłacane składki,moge miec żal jedynie do sibie ze sa zadłuzenia a teraz je musze spłacić,a dodała jeszcze ze sprawy w sądzie i tak nie wygram bo juz niejedni próbowali i dodatkowo musieli za rozprawe zapłacic a oni maja takich adwokatów i prawników ze szkoda i mojego czasu i pieniędzy.Jesli ktos z was dostał wezwanie do zapłaty prosze napiszcie jak to rozwiazaliscie ,tylko bez ściemniania .

jaki

Witam, poszukuje informacji na temat wykonywanych usług utrzymywania czystośći wewnątrz budnyków które wykonuje higiena system. Opinie pracownikó nie do końca oddają o to co mi chodzi. Proszę bardzo o informacje jak ocenaicie pracę wykonywaną przez tę firmę dla ich kontrahentów. To istotna informacja, którą warto sprawdzić tutaj w internecie.

kartacz

Firma bardzo niesolidna, słaba organizacja i wykorzystywanie ludzi. Potrafią dzwonić o 16, że trzeba iść na 12 godzin na noc do pracy na 18... Brak słow, i ściemniają coś ze składkami, odcinają już i tak bardzo małe netto i zalegają z wypłatami.

joe2012

jakie zarobki proponują na sprzątaniu w elektrowni Wrocław?

odradzam !!!!!

z daleka od tej firmy ludzie !!!!!!! nie wyjeżdżajcie do niemiec bo was wyrolują na kasie !!!!!! nikt nad tym nie panuje, co się dzieje w tej "firmie" krzak

obecny pracownik

Witam Obecnie pracuję w Firmir Higiena System... we Wrocławiu. Jestem bardzo zaskoczona Opiniami Ludzi... Moje zdanie o Firmie jest Bardzo dobre Nie mam Problemu z wynagrodzeniem ... Co do umów tak to prawda są wydawane tylko na prośbę zleceniobiorcy ... ale trzeba o nia poprosić zanim zacznie sie pisać o tym na stronie internetowych opiniach itd... Praca w Firmie Higiena System jest jedną z tych lepiej płatnych ... dla porównania macie Firmy typu Amlux Dussman itd... którzy płacą groszę za charówkę ... Higiena to firma rozwojowa... Ludzie pracujący w firmie dłużej niż 3 lata wiedzą że są czasowo wypłacalni nie ma problemu z załatwieniem dokumentów ... są wporządku jeśli osoba stojącą przed nimi też jest ok ... Jestem dumnym pracownikiem Higieny ponieważ wiem że warto dla tej firmy pracowac... po za tym oczernianie innych bez wyraznych powodów to paranoja... Poznajcie ich sami i dopiero wtedy zdecydujcie sie na opinie... Pozdrawaim

sokoleoko
@obecny pracownik

Widzi Pan Ja jestem przeczeniem Panskiego twierdzenia ze nie ma ludzi zadowolonych ze swojej pracy .Jestem zadowolony z pracy w PGE GIEK SA Oddział Elektrownia OPole

urwanazdisneya

pracuje tam ok 5 lat wypłata zawsze na czas a tu koniec wrzesnia 30 i jeszcze nie ma przelewu zadzwoniłam do kadr masakra odradzam wiekszego chamstwa nie spotkałam ,,,co do pana Andrzeja bardzo sympatyczny pan nie am z nim zadnych zatargów,

Przemysław
@urwanazdisneya

Znowu nie rób takich jaj że ktoś raz się spóźnił z wypłatą i robisz wielkie halo. Nawet jesli było to "chamstwo" o którym piszesz to Ty się teraz równie dobrze zachowujesz skoro kogoś skleślasz po jednej pomyłce. Czy aby Ty droga internautko jesteś taka święta ? Robiłaś wszystko należycie pełne 8 godzin bez kombinacji ?? NIKT NIE JEST Święty. Chamstwem jest obrabianie komuś du... zwłaszcza że sama zauważyłaś 5 lat pracy i przez 5 lat czyli 60 wypłat miałaś na czas a 61 opóźnienie i już afera.... Nie wieżę że bez powodu się spotkałaś z "CHAMSTWEM" ktoś musiał ruszyć kogoś. Masz problem idz do kierownika to oni są odpowiedzialni za przesłanie dokumentów pani która Ci naliczy kasę. Wkurza mnie to że ludzie nie wiedzą jak wygląda systep pracy na danych stanowiskach a obrabia komuś 4 litery.... Pokażcie mi osobe która jest w 100% zadowolona ze swojej pracy? NIE MA TAKICH LUDZI zawsze się coś znajdzie... Anonimowo to ja moge każdemu coś napisać... Zawłaszcza ze wiele firm/osob płaci za negatywne komentarze o innych firmach./ Przemek niezwiązany z tą firmą przypadkowa wizyta. Odpowiadam bo mnie irytuje takie coś.

Boguś

To jest oferta wznowiona przez automat .

no no no

Higiena Padla w Rybniku ;)

Teddy Bear

Kolesiowi, który złożył wypowiedzenie kazali nawet oddać buty haha. Pewnie komuś je dadzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Higiena System Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Higiena System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Higiena System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Higiena System Sp. z o.o.