Opinie o Higiena System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Higiena System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

kolo

witam mam uprawnienia na zwyżki słyszałem że w Higiena System szukają takich osób do pracy..czy ktos wie co się tam obsługuje takimi zwyżkami?? i jaka to praca ten DUS?? jaka pensja??

oriflame

tak d.były???? jak taki poplecznik jestes to powiedz gdzie robiłeś usługi?? i co????

dziadek

a kiedy tam pracowałaś i na jakim stanowisku chętnie tez podzielę się informacjami i sam tez posłucham wieści z HS??

podróżniczka

Wiele prawdy w tym co piszą inni pracownicy o tej Firmie.Ale nikt nie wie co się dzieje w siedzibie w Bielsku. Pracowałam i opowiem chętnie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Higiena System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant rowerowy
zoombie

Higiena System to bodajże obok Akropolises najgorsza firma w jakiej pracowałem. Poza wyzyskiem i głodowymi stawkami za godzine pracy to dodatkowo nie wypłacają kasy na czas a tłumacza że to albo brygadzistka albo kierowniczka dała ciała. A co mnie szarego pracownika to obchodzi. W umowie jest napisane kasa na czas i tyle.Ja też dostałem pismo od Prezesa i też mam wezwanie z ZUS - to opowiem wszystko jak jest

Koordynator

a ja się cieszę, że HS ma kłopoty z ZUS-em może w końcu (usunięte przez moderatora)usiądzie na 4 literach i przestanie się wzbogacać na ludzkiej krzywdzie.. W HS panuje despotycza władza rodu(usunięte przez moderatora)począwszy od(usunięte przez moderatora) - która ni zna się na robocie i bez przerwy wymyśla zlecenia nie do zrealizowania na normalnych bezpiecznych warunkach.Tak Tak realizuj se usługi za taką płacę po kilkanaście godzin dziennie lub kilkadziesiąt...za marne 120zł....Pierwszy pójdę jako świadek i powiem co i jak się dzieje z tymi umowami - a jak wtopicie te sprawę to będę się cieszył..

d.byly pracownik

marta ma racje tez tam pracowalem i zaluje ze sie zwolnilem co prawda nie prcowalem na obiekcie tylko w tzw DUS-ie a praca jak kazda inna...za darmo nic nie daja i nieprawda jest ze nie placa na czas zawsze pieniadze na czas byly a to ze tam se prezes jakies klocki kreci bu haha a kto nie kreci ja nie nazekam firma jak firma w gorszych robile pozdrowionka dla wszystkich pracownikow

kasia

słownik ortograficzny się kłania!!!!!!! w tym zdania ,,morze" piszemy przez ,,Ż" CZYLI MOŻE!!!!!!. Myślenie nie boli.

marta

wiecie co(usunięte przez administratora)mi się chce na te wpisy ja pracowałam w higienie 8 miesiecy i ciężko mi było odejść ale dzieki doświadczeniu co nabyłam jestem kierowniczka firmy dziękuje i buziaki wielkie dla (usunięte przez administratora)

niebieski

a zobaczcie ludzie co sie dzieje w makro katowice co wyprawia tam brygadzistka oraz pan kordynator to jest nie do opisania jeden wielki (usunięte przez administratora) .

hahah

Śmieszny jesteś(usunięte przez moderatora). Wszyscy wiedzą kim jesteś i jak bardzo w pracy wszystkim wlazisz w 4 litery a w internecie mordka sie otwiera, bo nikt nie wie kto ukrywa sie pod nikiem Jamal. Zostawiasz swoja zmiane na pastwe losu, przez Ciebie kierownictwo musi zachodzic w glowe jak załatać dziurę po nieodpowiedzialnym brygadziscie ktory z nia na dzien informuje ze znika bo go połamało. Dodatkowo dzwonisz do (usunięte przez moderatora) pare minut przed rozpoczeciem swojej zmiany i informujesz ze Cie nie ma? Tak sie zachowuje brygadzista? Tak się zachowuje dorosły człowiek, ojciec? Śmiać mi się chce i MODERATORZE zablokujcie IP tego pana bo tylko robi anty reklame, bo pewnie boi się, że kierownik znajdzie kogos na jego miejsce, bo ten czlowiek nie potrafi nawet uczciwie pracować! a obrabiać (usunięte przez administratora) ę każdy umie

Jamal

nie znajdziesz mnie,heheheheheheh

Co chwile zwolnienia, urlopy takiemu to dobrze:) Po co pracować jak sie ma od tego ludzi :) ha ha ha ... Chyba już nie na długo. Jamal jestes dwulicowy i nie rób a uwierz na twój wiek nie wypada się tak zachowywać. Dzieci sa mądrzejsze od Ciebie. Ja mam honor i jak się spotkamy to ośmielam Ci siE powiedzieć w twarz co o Tobie myśle i nie jestem (usunięte przez moderatora). Czekam z utęsknieniem na Ciebie w pracy aż wrócisz ze swojego zwolnienie:) Gorąco Cię pozdrowiam.

malarz z wołomina

prawda trzeba mieć jaja pozdrawiam TRZECIĄ ZMIANE {-;

...

Jamal, dodatek brygadzistowski ci się już nie podoba? powinieneś powiedzieć o wszystkim a nie oczerniasz pracodawce.

Są to sami (usunięte przez moderatora) w tej firmie nie da sie pracować spokojnie. Nie wypłacają pieniędzy na czas. Uwielbiaja lizusów i donosicieli. Okłamują ludzi, ze jest wporządku a po czasie zwalniają. Nie radze nikomu tam pracować za marne grosze. Mydlą ludzia oczy że bedzie lepiej a kto chce pracować za 800zł. Na niejednym obiekcie brygadzistka zwalnia ludzi a nie lepiej sama sprząta. Robią z ludźmi co chcą nie liczy się treśc podpisanych umów pisza inną stawkę a rozliczają wg. innej. Ciekawe kto zabiera tą różnicę(usunięte przez moderatora)!!

lolo

cieszy mnie fakt ze z ochrony(usunięte przez moderatora) zostal zwolniony:) we firmie nadal kiepawo...

Jamal

to brak dobrej kadry zarządzającej i niestety na to wygląda że to się nie zmieni

anonimo

Napisze prawde o tej firmie...pracowałem jakis czas w tej firmie..i powiem jedno ta firma to JEDNA WIELKA KPINA...wydaje sie im ze jestesmy idiotami ktorzy na wszystko sie zgodza... firma (usunięte przez moderatora)..nie wypłaca na czas...z administracja nie mozna sie dogadac..nic nie mozna zalatwic i traktuja pracownika jak smiecia...naprawde zenada... nikomu nie zycze tam pracowac czy jako zwykly szary pracownk, czy w administracji...a te pozytywne opinie to niestety nie sa opinie zwykłych pracownikow..nie dajcie mydlic sobie oczu... poniewaz naprawde nie widziałem wiekszych (usunięte przez moderatora)

Urząd Pracy

Jest u nas, szukamy mu zajęcia, ale w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z Jego wykształceniem

Zostaw merytoryczną opinię o Higiena System Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Higiena System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Higiena System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Higiena System Sp. z o.o.