Opinie o Higiena System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Higiena System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Ula:):):)

(usunięte przez administratora)Atmosfera taka jak w (usunięte przez administratora)jeden kapuje na drugiego.Z deszczu pod rynne ? Dzięki radzimy sobie istnieją jeszcze normalne firmy.pozdrawiam

gornik - traktorzysta

Andrzej Wróbel najlepszy kierownik , wszystko załatwia niekiedy trochę to upiększa . Jest dobrze , tylko Pan (usunięte przez administratora) szaleje . Jak wam tak zle to pracuje z nami kolega z pulire i tym niezadowolonym - polecam pracę na Tesco (usunięte przez administratora)firma Pulire ,tam jest superowo(usunięte przez administratora)

Ula :):):)

anonim - 2013-07-08 13:53:58 Co ma wspólnego Wedel z Higiena System? Polecacie pracę, za którym razem zaproponowali umowe o prace, jesli zaproponowali?Marzenia :):):)

aninim

Ciekawe co z Panem (usunięte przez administratora) bo jak narazie to na Wedlu nic o nim nie słychać może jego nie zwolnią przecież choroba nie wybiera . Pracując w takim stresie kazdego z nas to czeka.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Higiena System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant rowerowy

Zastraszajac nas nic nie zdzialacie jak komus zależy na pracy to ma (usunięte przez administratora)

zocha

Bardzo proszę niech ustala mój IP niech jeszcze więcej dolewaja oliwy do ognia

bogdan

pracowałem w tej firmie dość długo - zwolniono mnie ale nie mam żalu o to , mam nowa lepszą pracę ale podziele się z wami obserwacjami. HS nie jest idealna ale to nie jest miejsce na wywody co do pensji to fakt ale to nicisk na wyniki a kierownicy chcąc czy nie muszą tak robic jak on każe. (usunięte przez administratora)

q co

skoro pracujesz w innej firmie to po co angażujesz się w pisanie tutaj opinii

dżoana

normalny - 2013-07-01 17:22:04 Każdy normalny ... każdy kto myśli ... wie dobrze, że wypowiadają się tu ludzie wściekli i zdesperowani - osoby, które zazdroszczą innym, pracownicy, którym się ogólnie w życiu nie powodzi ... często osoby te są zwalniane z firm, gdyż źle pracują, ściemniają, działają na szkodę pracodawców, są przypadki kiedy notorycznie oszukują(usunięte przez administratora)

Ula :):)

Zgadzam się z Toba........ (usunięte przez administratora) na koordynatora. Co Ty na to?

kasica

witam. ja już w tej firmie pracuje prawie 7 miesięcy i zawsze mam nieregularnie placona wyplate,raz szybciej raz później. to jest karygodne

zocha

Na Wedlu cisza przed burzą ..(usunięte przez administratora)

pracownica częstochowa

zgadzam sie z kaczorem tez byłam i nie było jednoznacznej decyzji. nie panikujcie i nie wypisujcie głupotek a w szczególności ci którzy nie wiedzą o co chodzi a wasze domysły to wiecie co ... po za tym chyba nikt z nas nie skończył prawa żey móc się na takim poziomie wypowiadać no nie ;/ na razie cieszę się że mam pracę inne firmy mają gorsze problemy

kaczor

Oj tam oj tam Jeżeli jesteś zwykłym szarym pracownikiem jak ja to skąd możesz wiedzieć takie rzeczy. Nie wypisuj takich głupot, bo naprawdę to nie ma sensu, ciekawe, co zrobisz jak jednak Higiena wygra?? Ja też dostałem wezwanie i co byłem w sądzie i nic, nie mogę być taki pewny jak ty że jest to sprawa przegrana

Po za tym nie sadze żeby ktoś kogoś zmusza do tych opinii, bo chyba umiesz czytać nie ma ich aż tak wiele a gdyby był ktoś do tego zmusza to ta strona była by pewna pozytywnych opinii na temat Higieny Ja osobiście nie mam zastrzeżeń do firmy, nikt mnie do niczego nie zmusza w tej firmie a po za tym jak ci tak źle to, po co w niej pracujesz??

No, ale skoro nie dali Ci umowy to po co tam pracujesz?? ja nigdy nie miał z tym problemu, nie wiem, dlaczego takie fałszywe informacje podajesz na forum i zniechęcasz ludzi do firmy Żenada

:-)

Ale z tego co można tu przeczytać to chyba sami pracownicy stwarzaja taka atmosferę, bo ogólnie firma jest ok:-)

o

Kasa jest na czas zawsze ale w (usunięte przez moderatora) jest poprostu strasznie wszyscy wyzywaja sie na wszystkich

pracownica

Jestem pracownica Higieny pracuje w Częstochowie, Higiena w porównaniu do innych firm jest naprawdę uczciwą firmą nigdy nie otrzymałam wypłaty po terminie Nie mogę powiedzieć nic złego

kaczor

Ja pracowałem kiedyś w DUS. fajna robota, chłopacy te fajni Nie mam złych wspomnień co do tej firmy i pracy w DUS, polecam Co do kasy zawsze była na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Higiena System Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Higiena System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Higiena System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Higiena System Sp. z o.o.