Opinie o Higiena System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Higiena System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

marek

Rekrutujcie w rekrutacjach ukrytych, są wolne stanowiska: referent ds kadr i płac, młodszy specjalista ds księgowości, specjalista ds sprzedaży. Polecam praca w przyjaznej atmosferze tylko 12 godzin dziennie. Może czas by PIP zainteresował się jak przestrzegane są normy czasu pracy w tej firmie. Desperaci polecam !!!!

xyz

O czym ty piszesz samochód służbowy. Od kąt tu pracuje żaden specjalista ds. Zakupów nie miał samochodu służbowego ani laptopa; ) to pewnie dla ubarwienia oferty takie coś umieścili;) zapewne chcieli sprawdzić kto odpowie na taką ofertę pracy. Haha

ciek

ale o co chodzi dokładnie z tymi osobami które pracowały w Niemczech ?? czy ktoś tam nie potrafi zrobić porządku z tą firmą i nasłać do jakiegoś urzędu żeby sprawdzili to wszystko. Ludzie to zaczyna być nie normalne. ale chyba to jakaś większa sprawa skoro dość często pojawiają się wpisy w tym temacie a następnie znikają chyba się ktoś tutaj czegoś boi. c

hmm

wiesz już kiedy ktoś też coś takiego napisała na tym forum... i co do tej pory nikt się Higieną System oraz jej powiązanymi spółkami nie zainteresował.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Higiena System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Zorro

Poniższe komentarze mówią same za siebie. Jest wiele innych lepszych miejsc pracy

hs

haha ale ogłoszenia ukryte są :)

zuza

Najlepsi mierni, ale wierni ;-/

Bruce Dickinson

No "twoja stara" chętnie się z tobą spotkam na mieście i wyjaśniamy sobie co masz do niepełnosprawnych, bo to co napisałeś jest obraźliwe dla tych ludzi. Pewnie i tak nie masz jaj żeby się ujawnić... Mocny w gębie z samymi kompleksami!

Opinia45

Forumowiczki "pika" i "ira" to koleżanki z biura w centrali ;-)

jan12
@Opinia45

"opinia45" a skad ty to wszystko wiesz ? pewno siedzisz w biurze na cieplej posadzie i nudąc sie piszesz. nie wypowiadaj sie za ludzi ktorzy ciezko tyraja w tej firmie, chcac zarobic pare groszy by moc utrzymac rodzine.Ja pracuje w tej firmie pare lat , jestem brygadzistą i wcale nie jest tak żle jak piszecie.Daja umowy o prace co jest zadkością w firmach spzatajacych.wczsesniej pracowalem w Imopelu i tam zapomnijcie o umowie o prace bez grupy. Opina 45 - dobra rada " nie sraj do własnego gniazda".Jak Ci nie pasuje to sie zwolnij.

zaskoczona

wowwwww... ale posprzątali na tym forum, zniknęło mnóstwo ciekawych wpisów!!! Ale numer. Czyli Higiena System ma już wykupiony pakiet i może dowolnie usuwać Wasze wypowiedzi :-)

jezus cie kocha
@zaskoczona

nie bądz "zaskoczona" jak wjada do ciebie do domu!

pamiętajcie że ryba psuje się od głowy...czego oczekujecie skoro w głównej siedzibie nie jest za ciekawie.

marcela

@Pani koala niestety tak było,i za każdym razem koordynatorka mówiła,że to ich obowiązek,i nie powinnam kupować rękawic. Miałam sprzątać kible gołymi rękami :)

mati

nie wiem na co tak narzekacie. Ja dostaję od nich kasę, zazwyczaj później niż mi obiecują - ale dostaję w końcu siano. Nie mam umowy bo nie chciałem, a na ubezpieczeniu mi też nie zależało. Bez problemu mnie tak zatrudnili, nawet Pani się cieszyła. Teraz mam i bezrobotne i 1000 zł do łapy od Higieny Systwm.

... bo jeżeli jesteś dobra i kompetentna w tym co robisz, gdy szanujesz ludzi i kiedy pracownicy ciebie szanują - zostaniesz wyrzucona z Higieny lub sama sie zwolnisz. Oni otaczają się chłamem, ludźmi równymi sobie

xyz

dziwna firma. nikt się tam długo nie utrzymuje.

Micki

Mnie oszukali ale sam dalem sie im naciagnac. Babka z centrali powiedziala ze mam zachecic moja kierowniczke aby podpisala liste obecnosci za dziewczyny, ktore zapomnialy tego zrobic. Zaraz po tym mialem dac im cynka - mieli ja zwolnic, a ja mialem dostac jej stanowisko. Niestety wykiwali mnie, szefowa wywalili i zatrudnili kogos innego. Wiem ze sam zrobilwm swinstwo ale to co Higiena wyprawia ze swoimi kierownikami to dramat, traktuja ich jak smieci

Alaalala

Ja się przez przypadek dowiedziałam, że brali na mnie dofinansowania z urzędów, tylko ja nic z tego nie miałam - marne grosze i wypraszanie się wogóle o pensje, nie wspomne o potrzebnych nam nieraz zaswiadczeniach, których za nic nie możemy dostać bo ta krowa z kadr nie wyrabia sie

zośka

tak dziewczyny za nadgodziny nie dostaniecie ani grosza a jak masz druga grupe to nie musisz nic robić tylko to się liczy.Nie pracujcie bo bez grupy i tak cię zwolnią.

A mi do dzisiaj nie wypłacili kasy za część przepracowanych godzin, a dodam ze chodzi o 2014 rok. Wmawiali mi ze nie pracowalem, to zfobylem dowody. Po kilku miesiącach walki otrzymałem telefon, że wyplacą mi zalegle pieniądze jak podpiszę im ze moja kierowniczka podrabiała nasze podpisy. Nie zrobiłem tego, bo wiem że to było kłamstwo. Chcieli wkopać moją szefową aby mieli wymówkę jak przyjdzie inna osoba z żądaniami wypłaty zaleglych pensji. Ale podłość

sila robocza

mi i moim znajomym z pracy powiedyieli, ze dostane druga polowe swojej pensji, jak wypisze zleceniowke na kogos z mojej rodziny. Musialam skombinowac dane czlonka rodziny, ktory tak naprawde nigdy w Higienie nie pracowal i nie slyszal o nich; przelali mu pieniadze, a on mi je pozniej dal... wedlug mnie to NIENORMALNE?

Zostaw merytoryczną opinię o Higiena System Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Higiena System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Higiena System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Higiena System Sp. z o.o.