Opinie o BEL - POL SP. Z O.O. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BEL - POL SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BEL - POL SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEL - POL SP. Z O.O. w Świdnica

Pakiet Lux Med a w nim tylko medycyna pracy za 1 zł. Karta Multisport za którą płacisz więcej niż gdybyś indywidualnie sobie wykupił. Najniższa krajowa + premia (jałmużna od 100 zł do 400 zł). Szkolenie (z zakresu obsługi przestarzałego systemu), którego nikt nie ma czasu przeprowadzić i radź sobie sam. I to byłoby na tyle.

Max

Nowi pracownicy góra po 3 miesiącach uciekają. W żadnej firmie nie jesteś równocześnie doradcą technicznym, doradcą ds.produktu, doradcą ds. montażu, sprzedawcą, księgowym o wysokim levelu, zaawansowanym znawcą prawa handlowego, specjalistą ds reklamacji, specjalistą ds logistyki magazynowej, koordynatorem ds montaży, specjalistą od rysunku technicznego, informatykiem i osobą od sprzątania...za najniższą krajową plus jak wyrobisz "plan" to coś dostaniesz (100 do 500 zł). Poza 12 godz systemem pracy są jeszcze szkolenia z końcowym testem, które zaliczasz w czasie wolnym od pracy. Są osoby, które przychodzą do pracy w czasie wolnym bo nie mogą się "wyrobić " z "papierologią". Płacą za sprzedaż a nie za "papierologię", ale to ona zajmuje 90% czasu pracy. Wchodząc do sklepu widać pozornie sielankę...muzyczka, miła obsługa, spokój... Prawda jest taka, roboty jest tyle, że masz już dość zwłaszcza wtedy, kiedy siedzisz w papierach kierownik i góra "ciśnie" bo wszystko jest na czas a tu przychodzi klient i prosi o kilka ofert... Priorytetem jest tu wszystko. Nie będzie podsumowania powyższej wypowiedzi. Wnioski wyciągnij sam/a.

fałsz i obłuda, kłamstwa i manipulacje...nie polecam

@nick

Czy jako pracownik możesz dać znać czy wynagrodzenia są konkurencyjne? Duże plany sprzedażowe są?

Adriana

5 lat temu kupiłam w firmie BelPol Warszawa Targówek 4 drzwi wewnętrznych PORTA. Zawiasy psuły się, w trakcie naprawy serwisant stwierdził, że do tych drzwi powinny być 3 zawiasy, jednak zamontowano tylko 2, dlatego się psują. Okres rękojmi minął, zawiasy zepsuły się powtórnie. Niestety firma BelPol odmówiłą naprawy, choć proponowałam naprawę odpłatną w ostateczności. Na moje pytanie do kogo mam się zwrócić o pomoc uzyskałam informację, że to nie ich problem bo okres rękojmi minął i oni się już tym nie zajmują. Pozostawiono mnie samą sobie z problemem. Drzwi to produkt,który zamawia się na dłużej niż 2-5 lat. Kierownik reklamacji nie chciał nawet podejść do telefonu, aby dać mi jakieś wskazówki. Nie polecam tej Firmy.

Xxx
@Adriana

Jeżeli ma pani drzwi przylgowe wystarczy domowic trzeci zawias do framugi i skrzydła i je wmontować. Dobry profesjonalny montażysta nie będzie miał z tym problemu. Nie wiem jakie drzwi z Porty Pani zamówiła ale na przyszłość zawsze oprócz Ew plastra miodu jako wypełnienie skrzydła nalezy brac trzy zawiasy zawsze!!!! Sprzedawca powinien to wiedzieć!!! Wstyd Bel-pol Warszawa! Ale cóż jaka płaca taka praca!

Nick Nowy wpis

Dzień dobry. czytałem ofertę dla montażysty drzwi i podłóg. Jest napisane w niej wprost, że wymaga się doświadczenia od kandydata ale ile tak na oko? ja może przez rok komuś pomagałem to nie wiem jak się na to łapię. Są okresy próbne?

Iza Nowy wpis

Witam, właśnie pokazała mi się dzisiejsza oferta dla Koordynatora ds. współpracy z architektami. Widzę już po samym opisie, że doświadczenie nie jest wymagane, więc jeśli kandydat go nie ma to w jaki sposób zostanie on sprawdzony na rozmowie?

@Pracodawca Nowy wpis
@Iza

Dzień dobry. Dziękujemy za pytanie, które może wynikać z chęci dobrego przygotowania się do rozmowy : - ). U kandydatów na stanowisko koordynatora ds. współpracy z architektami poszukujemy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomości asortymentu drzwi i podłóg. W przypadku, kiedy kandydat nie spełnia tych warunków, podczas rozmowy o doświadczeniach zawodowych określamy prawdopodobieństwo posiadania umiejętności potrzebnych do wykonywania zadań na danym stanowisku. Jeśli odnalazłaby się Pani w opisanej pracy zapraszamy do aplikowania.

Dlaczego ta firma regularnie poszukuje pracowników i to na różne stanowiska? Już od kilku lat pojawiają się te same ogłoszenia.

@Karolina

Hmmm może firma się bardzo rozwija i potrzebuje non stop nowych osób. Wiecie, czy ogłoszenia to wynik powiększania się firmy? I wiecie czy te ogłoszenia o prace tutaj to robi to ich dział HR, czy jakaś zewnętrzna firma szuka pracowników? kto odpowiada za rekrutacje w necie?

@Karolina

Ponieważ pracownicy góra po 3 miesiącach uciekają. W żadnej firmie nie jesteś równocześnie doradcą technicznym, doradcą ds.produktu, doradcą ds. montażu, sprzedawcą, księgowym o wysokim levelu, zaawansowanym znawcą prawa handlowego, specjalistą ds reklamacji, specjalistą ds logistyki magazynowej, koordynatorem ds montaży, specjalistą od rysunku technicznego, informatykiem i osobą od sprzątania...za najniższą krajową plus jak wyrobisz "plan" to coś dostaniesz (100 do 500 zł). Poza 12 godz systemem pracy są jeszcze szkolenia z końcowym testem, które zaliczasz w czasie wolnym od pracy. Są osoby, które przychodzą do pracy w czasie wolnym bo nie mogą się "wyrobić " z "papierologią". Płacą za sprzedaż a nie za "papierologię", ale to ona zajmuje 90% czasu pracy. Wchodząc do sklepu widać pozornie sielankę...muzyczka, miła obsługa, spokój... Prawda jest taka, roboty jest tyle, że masz już dość zwłaszcza wtedy, kiedy siedzisz w papierach kierownik i góra "ciśnie" bo wszystko jest na czas a tu przychodzi klient i prosi o kilka ofert... Priorytetem jest tu wszystko. Nie będzie podsumowania powyższej wypowiedzi. Wnioski wyciągnij sam/a.

Nowy Nowy wpis
@Karolina

Bardzo szybkie tempo rozwoju...tak to wygląda w oddziale hurtowym Rumia.Wprowadzono np.dodatkowe zmiany w transporcie i już masz kolejne stanowiska do obsadzenia.

Vika

Płaca nieadekwatna do ilości obowiązków i odpowiedzialności. Najmniej w tej firmie zarabia doradca a to on jest źródłem utrzymania wszystkich pozostałych pracowników tej firmy. To doradca ma największą wiedzę i zakres obowiązków. Harówa taka, że wypalisz się bardzo szybko mimo szczerego zapału. Tu nie docenia się w żaden sposób pracy doradców tylko wiciska jak to tylko możliwe i NARA.

Małgosia
@Vika

O, dobrze, że mowa o (usunięte przez administratora) doradcy, bo ja właśnie na taką oferte trafiłam. Co do zarobków, to w tym ogłoszeniu podali pensję 1 zł, dosłownie tak jest napisane. A niżej, że atrakcyjny system wynagrodzeń. Może ktoś poda konkretną pensją na start, jak mnie interesuje pensja minimum 6000 zł netto to jest realne?

Przedstawiciel Handlowy

Do momentu rozmowy nie mogę się do niczego przyczepić. Kontakt był naprawdę dobry, wysoka kulutra osobista osoby która mnie rekrutowała. Podczas samej rozmowy doszło do rozczarowania. Została przedstawiona mi propyzycja innego stanowiska, o czym zostałem poinformowany na samej rozmowie. Również sugestie dotyczące mojego doświadczenia na to stanowisko nie były na miejscu. Można było uprzednio telefonicznie mnie poinformować o tym, albo w ogóle nie zapraszać na drugi koniec miasta. Brak kontaktu rekrutera, mimo że obiecywał kontakt niezaleznie od decyzji o zatrudnieniu . Trochę mało poważne zachowanie, szacunek powinien działać w dwie strony zwłaszcza że to ja musiałem poświęcić swój wolny czas. Równolegle biorę udział w innych rekrutacjach i wygląda to trochę lepiej.

Ogólne, rozmowa miała charakter zapoznawczy .

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Możecie rozwinąć temat szkoleń? Pojawiła się już kolejny raz ta sama opinia odnosząca się do tego, że na jednym stanowisku wykonuje się sporo zadań, które powinny być przypisane do całkiem innych. zastanawiam się jak długo trzeba się szkolić by to wszystko ogarnąć i czy pod względem doświadczenia byłoby warto się zatrudnić? te umiejętności przydadzą się w innym miejscu pracy?

Nick powiedz coś więcej, pracowałeś w Bel-Pol?

Róża

O co chodzi z tym multisportem? Skoro podobno jest drożej to po co byłoby to proponowane? Ktokolwiek się na niego decyduje? Premie w tym roku za jaki standard pracy idzie wyrobić? Ogólnie to cos w warunkach się zmienia?

Ja jestem pracownikiem od dwóch tygodni w bel pol Rumia oddział hurtowy na stanowisku kierowca kat b z dostawą i wnoszeniem do klientów detalicznych.Jest to bardzo krótki czas by coś bardzo konkretnie napisać o tej firmie, ale na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolony. Przeszedłem dość dużo firm w swoim życiu i jest to pierwsza firma gdzie jestem tak uczciwie traktowany.Po pierwsze wszystko zgodnie z prawem i przepisami pracy.Po drugie wynagrodzenie.... nie najniższa krajowa jak to często bywa gdy są przestrzegane prawa pracy tylko jakieś w miarę rozsądne pieniądze, może szału nie ma ale dla mnie nie tylko kasa jest ważna, ale też atmosfera i traktowanie pracownika przez przełożonych.aW ogólnym rozrachunku to firma jak na dzień dzisiejszy ma dla mnie tylko same plusy. Muszę przyznać że jestem mile zaskoczony i narazie bardzo mi się podoba. Kierownictwo i Dyrektor oddziału Rumia dla mnie,po dwóch tygodniach pracy jak najbardziej ok. Jeżeli tak będzie wyglądać cały czas, to myślę że to jest praca dla mnie już na zawsze. Nie widzę powodu żeby narzekać na jeśli tak by miało to wyglać.Mam nadzieję że się nie mylę.Z tego co wywnioskowałem po rozmowie z innymi ludźmi z różnych stanowisk to tu w Rumi jest praca Ok.

Max

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w BEL - POL SP. Z O.O.?

Jakiej komentarze odnoszące się do relacji? A jakie są takie ogólne pomiędzy współpracownikami? Miedzy działami chociażby? są jakieś spotkania organizowane? Z inicjatywy pracodawcy?

80% osób otrzymało podwyżkę ze względu na wzrost minimalnej? A co z pozostałymi 20%? Czy zostało podwyższone coś proporcjonalnie do wcześniejszego wynagrodzenia?

Nie polecam pracy w tej firmie. Jej rozwój zatrzymał się w 2000r .Piszą że wypłata na czas przecież teraz w firmach standard. Pomyślcie kogo oni chcą ściągnąć do pracy .Dobrze że najnisza krajową podnieśli to 80% ludzi zatrudnionych w belpol dostało podwyżkę.

Sly

Nie będę tutaj słodzić, ale firma na duży plus jak dla mnie. Niektórzy tutaj minusują, ale jeśli chodzić o wypłatę to zawsze jest na czas i często przed 10. Co do benefitów to naprawdę w dobrej cenie możliwość ubezpieczenia grupowego i pakiet LuxMed w zależności od wyboru za 1zł. Jest też możliwość wykupienia MultiSport. Jeśli ktoś szuka stabilnej pracy w polskiej firmie i co najważniejsze na podstawie umowy o pracę to polecam. Najlepiej samemu się przekonać a nie słuchać złośliwych i roszczeniowych opinii.

@Sly

A to ile trzeba zapłacić za to pakietu medycznego, jak ktoś chce np. swoje dzieci dołączyć to trzeba więcej zapłacić? I co do daty wypłaty pensji, czy jak pensja jest do 10. miesiąca to premia razem z tą pensja, czy w innym terminie?

Czemu na akord? Nie ma jasno ustalonej stawki godzinowej? No i dając z siebie 110% to ile można wyciągnąć w miesiącu w takim razie? Duża tu rotacja?

Kurczę, a za co te premie ucinają? Możesz przytoczyć jakieś przykłady? I tak co miesiąc potrafią ją zabierać? Tak jeszcze cię podpytam, idą jakieś zmiany w tym roku? Szykują się podwyżki? Rozważam wszystkie za i przeciw, czy nie spróbować się tu zatrudnić

Czy w BEL - POL SP. Z O.O. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

fałsz i obłuda, kłamstwa i manipulacje...nie polecam

@nick

A piszesz to jako pracownik czy klient? Napiszesz coś więcej? Poważne rzeczy piszesz, warto poprzeć jakimikolwiek argumentami

@Weronika

pisze jako były pracownik, chętnie porozmawiam ale nie tutaj, jeśli chcesz to podaj emaila.

Adela

Hej, ile można zarobić po okresie próbnym? Stawka 3600 zł jest podana w ogłoszeniu na posadzie PRACOWNIK GOSPODARCZY i napisali, że po tym okresie jest opcja przedłużenia umowy. I jak ktoś przedłuża to wtedy i pensja rośnie?

Adriana

@Adriana

przecież to jest nie na temat? dlaczego moderator nie usuwa takich opinii?

Zenek
@pracownik

To jest na temat. Odnosi się do braku oferty posprzedażowej, niskiej świadomości kierownictwa, że pracownicy powinni być szkoleni w obszarze doradztwa i montażu. To obniża morale i krzywdzi pracowników, mimo że winni są kierownicy i kadra zarządcza.

Zawias

Kobieto pomyślałaś portale

Marzena
@Zenek

Zgadzam się! Dziwię się tym przytykom, że klienci nie powinni się tutaj wypowiadać, przecież to ich feedback jest najistotniejszy dla firmy. To od nich są pieniądze na całe jej funkcjonowanie. Czy ktoś jeszcze uważa takie komentarze za cenne czy raczej pracownicy nie zwracają na nie tutaj uwagi?

Xxx

@Kandydat

Jak pracuje się w dziale handlowym? Jakie zarobki?

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie BEL - POL SP. Z O.O.? Czy można liczyć na pełen etat?

Cześć, bardzo dużo zależy od regionu i od tego na jakie stanowisko chcesz aplikować! Potrzeba trochę więcej informacji :)

Marzena

Czyli jest tu region, który może zostać śmiało uznany za lepszy? Który tak z ciekawości i jaki mógłby być co do tego powód?

Kusia

Warunki super, zarabianie na każdym kroku i oczywiście umowa o prace

@Marzena

Wielkopolska

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w BEL - POL SP. Z O.O.? Umieścili kilka ogłoszeń na InfoPraca.pl.

Oddział Lębork Przyjechały drzwi. Przyjechał monter i dzwoni do mnie z pretensjami, że musi obciąć futryny. Panowie którzy demontowali stare podali wymiary, więc wszystko było przygotowane. 8 tygodni czekania i okazuje się przyjeżdża coś co nie pasuje. Dla mnie kompletny brak profesjonalizmu. Nie znam się na wymiarach drzwi i futryn a okazuje się, że muszę. Zapłaciłem prawie 6 tys a ktoś ma focha że musi coś przyciąć. Może powinien zmienić pracę? Albo powinienem go przyjąć chlebem, solą i kawą.... ????

Montażysta
@Michał

Pytanie kto demontował stare futryny i dostosowywał otwory do nowych drzwi montażysta? Często na pomiarze podaje się otwory do przygotowania ,przy zamówieniu w sklepie również inwestor ma taką informację jednak nie pilnuje tego podczas remontu a montażysta przy montażu ma ciąć futryny i skrzydła za (usunięte przez administratora) no bo "był pan i mierzył" tyle że zakupiony towar ma wymiar standardowy bo tak jest taniej

Kawior
@Montażysta

Nie pisz głupot, syn ma identyczny problem, zamówił drzwi na wymiar, nowiutki blok otwory przygotowane, przyjechaliście pomierzyli, a po miesiącu gdy drzwi dotarły okazało się że nie pasują. Montażysta boi się ciąć, kazał kuć otwory, tylko że nie jest to możliwe, bo są nadproża, 2 miesiące czekania na montaż przywiezionych drzwi i dalej brak pomysłu. To jakaś porażka. Kasa zapłacona a mijają 3 miesiące i drzwi niezamontowane a miały być na wymiar.

Korba
@Michał

A co pracowników ma obchodzić pana problem z montażysta

Maciej

Już 6 lat pracuję, nie narzekam

@Maciej

A może mógłbyś powiedzieć coś więcej? Tak krótkie opinie niezbyt wiele mówią osobom, które może chciałyby podjąć pracę w danym miejscu. Mogłabym liczyć na jakieś rozwinięcie Twojej wypowiedzi? Wszelkie szczegóły dotyczące formy umowy, poziomu wynagrodzenia, benefitów socjalnych - mile widziane!

Maciej
@Andrzej

Wynagrodzenie podstawowe, premie, możliwość dodatkowego dorobienia: inwentaryzacje itp. Prywatna opieka lekarska Luxmed za 1zł/miesięcznie, karty multisport, paczki na święta.

Sławek
@Maciej

Paczki na święta... chyba dla klientów firmy.... dla pracowników nigdy nie ma.. kiedyś dali po kubku z logiem firmy i w środku po 5 krówek również z logo firmy. I jeszcze kazali podpisać odbiór paczki ????

Bumerang
@Sławek

Tak dokładnie!! Pamiętam, nadal mam ten kubek lol.

ela

to współczuję kierownika regionu :p

@Sławek

To współczuje, bo mój rejon dostał na święta 500 zł + wielki kosz prezentowy ze słodyczami, kawa i alkoholem

Zostaw merytoryczną opinię o BEL - POL SP. Z O.O. - Świdnica

• Jak się pracuje w BEL - POL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BEL - POL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEL - POL SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BEL - POL SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w BEL - POL SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BEL - POL SP. Z O.O.