Opinie o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP w Warszawa

Czy to prawda, że poszły zwolnienia? (usunięte przez administratora) Mam tam jeszcze znajomych, ale az sie boje do nich pisac :(

PI

Do Zadowolona , pycha to jeden z grzechów ; Uważaj bo pękniesz od tego samouwielbienia. A nadzieja umiera ostatnia-powodzenia.

elwirek

Poczytaj wpisy i zastanów sie nad tym prestiżem. Wymagania mają, ale praca w dla 90% osób sezonowa. Napisz co wpiszesz w rubryce "Odbyte szkolenia sprzedażowe" bo chyba nie pogaduszki swoich szefów :)

BYŁY PRACOWNIK

Co do WSIPu- praca nie była tam zła, spotkania z dyrektorami, nauczycielami, itd. Minus- było bardzo dużo dźwigania ciężkich podręczników, totalnie nie przemyślana dystrybucja podręczników okazowych. osobiście to co nie mogłam już rozdać po szkołach poszło na makulaturę (tylko 120kg).Praca jak to w korporacji - od 8 na szkole nikt nie liczył ile czasu zajmuje Ci dojazd i wiele godzin pracy na komputerze-(usunięte przez administratora) Odrealnione kierownictwo- gdyby chcieli posłuchać co mają do powiedzenia konsultanci to byłyby lepsze wyniki sprzedażowe - a tak jest jak jest.trzeba bylo tworzyc estymacje z kosmosu chociaż każdy wiedział że są o 50%zawyżone - co potwiedza faktyczna sprzedaż. każdy z góry stara się tam na siłe wykazać - zero spójności działań. średnia zarobków mieszięczna - rozkładając premie nie jest adekwatna do pracy(jak dla mnie) a dla nie których jest,bo wychodziło coś koło trójki na rękę.Poznałam fajnych ludzi i to jest chyba plus, zdobyłam nowe doświadczenie-kolejny.nie mogę powiedzieć że firma jest zła. źle zarządzana u samej góry, nawyki po budżetówce - rozbudowane kierownictwo, każdy ma swój pomysł i na niego plan, zero spójności i zbiorowa odpowiedzialność przerzucona na sam dół czyli na konsultantów. dla mnie minusem był mój kierownik - ale szefa się sobie nie wybiera. Owszem chore ciśnienie - uroki pracy w korpo. Powodzenia tym co zostali, zaopatrzenia się w duże ilości nerwosolu i aby jak najwięcej z Was zostało. Co będzie po listopadzie to chyba sam diabeł nie wie :p-)

Przedstawiciel Handlowy

Krótka rozmowa, mało rzeczowa.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
cytrusek

Kupiłam książke fokus 1 język niemiecki dla szkół ponadgimnazjalnych z wyd.Wsip i szczerze mówiąc takiej chały jeszcze nie widziałam!Informacje które zawiera książka były w podstawówce.Ja rozumiem,że to jest podstawa,ale bez przesady!W gimnazjum też miałam podstawe,a materiału miałam 3 razy więcej!Nawet nie musze sie uczyć z tego podręcznika,bo wszystko pamiętam z podstawówki!Beznadzieja!

ba

"Jesteśmy renomowanym wydawnictwem,działamy na rynku 70 lat,to nam MEN zlecił dystrybucję elementarza,bo mamy swoją firmę logistyczną. Nie potrafimy jednak zadbać o to,aby choć jedna przesyłka z książkami trafiła na czas i była kompletna."

pikuś

Czytając te ostatnie pozytywy...odnosze dziwne wrażenia, iż pisze ta sama osoba. Miód na strupy i tyle. Sam pracowałem kiedyś w firmie, gdzie wyrażnie jeden z "dyrektorów" sugerował kierownikom "poprawę" wizerunku. Po co tyle ludzi jak rynek już podzielony?

PI

Tak tak za chwilę będziesz miał tyle wolnego co bezrobotny , o ile wiem to do końca 11.2015. Powodzenia .A kasa o której piszesz to ściema przelicz dokładnie a wyjdzie Ci realny dochód .

też nowy

Poniekąd podzielam zdanie "zadowolonej". Jestem nowy i uważam, że to jak na razie moja najlepsza praca. Jest bardzo ciężko, plany i kalkulacje śnią się po nocach, klienci roszczeniowi jak ponoć nigdy przedtem, ale....jak ktoś się postara i lubi sprzedawać siebie (istota handlu moim zdaniem) to praca się odwdzięcza : -bardzo duże premie przynajmniej q2 i q3 - jedna już za mną, kolejna 2x większa mam nadzieję przede mną -nigdzie nie ma takich godzin pracy co jest największym plusem -nigdzie nie ma tyle wolnego - praktycznie wolne KE=wolne ucznia Firma popełniła sporo błędów, to fakt. Nikt nie wie jak będzie dalej, ale myśląc pozytywnie i robiąc swoją robotę można czerpać dużą satysfakcję.

No WSIP zwalnia, pierwszy etap ruszył , Zadowolona co to za brednie

Ciekawa

A w której miejscowości pracujesz?

zadowolona

Czytam i dosłownie : nie wierzę!! Jestem nowym pracownikiem i jest to mój pierwszy sezon we wsip. Najlepsza praca jaką miałam. Kierownik-super trafiłam, jasno określone zasady, wymagający, ale ludzki. Jak do tej pory spokojnie wyciągałam premie, w przeliczeniu na miesiące, które pracuję, wychodzi, że zarabiam ponad 3 000 na rękę, mam nową astrę 4, gps mi nie przeszkadza, bo skrupulatnie robię swoje!Bywały takie dni, że trzeba było pracować również popołudniami- ale to w sezonie i w każdej pracy to się zdarza. CRM - jak ktoś przyswoił, bez problemu! Plan q3 jest wysoki, nieliczne jednostki dadzą radę. A to, że odleci 80% z nas? Każdy rozsądny i zorientowany w sytuacji rynkowej człowiek, zdawał sobie z tego sprawę już w listopadzie jak sytuacja będzie wyglądała! Zatrudniając się we WSiP-ie miałam tego świadomość. Jeśli komuś nie odpowiada ta kasa za taką pracę - proponuję przenieść się do FMCG- wówczas docenicie naszą korporację z pewnością! P.s. niech zostaną najlepsi :)

Brat Basen

Co tu taka cisza wszystkich wywalili ?

siostra basen

ta coś w tym jest

adam

i jak tam premie? Ktoś dostał te kwoty o których piszą powyżej ? Jaki REALNIE procent dostaje konsultant?

była

Nie ma co narzekać trzeba pracować 9 tys brutto w porywach do 11500zl jest pensji do tego 900km prywatnie wiec co marudzić, szkoda tylko że w kwartale a nie miesięcznie. Młodzi na pewno podjaraja się astra4

duduś
@była

Chyba stuknęłaś się czołem z czołgiem.. O jakich ty kwotach piszesz??? ponad 11000??? Chyba za pół roku pracy.

z

jak tam premie? Przedszkola Mobilis już wiedzą

bea

obiecane sa premie za 1 kwartal ktory konczy sie 30.03 pytanie kiedy dostaniemy WYNIKI ??? Dotychczas nie ma nawet informacji za luty ani tez raportu za KROK1, jak zadanie to konsultant ma zamknac na czas w crm a rozliczenia czekamy jak w latach ubieglych

Rabit

To jest po prostu koniec i 90% ludzi to doskonale rozumie.I pensja i "premia" jest na poziomie kasy z Lidla.Dobry czas juz w wydawnictwach bezpowrotnie minął ,poszukiwania pracy rozpoczęły się z rozmachem niespotykanym.Desperaci liczą że to się odmieni.Ponad wszelką wątpliwośc .Nie odmieni się .A w wakacje i zaraz po redukcje na niespotykaną skalę.Jak mawiają świadkowie Jehowy -PRZEBUDŻCIE SIĘ

Byly pracownik

Kolego kto ci poda przyblizone premie jak premie sa dla ludzi ktorzy pracuja tam od 10 lat a nie dla swiezaka. Jak ci przyjma to mogles miec pramie nawet 8 tys miesiecznie z tym ze to jest zazwyczaj pierwszy miesiac jak juz wszystko zbierzesz z terenu pozniej 3 tys a pozniej to juz 1300 zł pensji. Tak to wyglada.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP - Warszawa

• Jak się pracuje w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP
2.1/5 Na podstawie 455 ocen.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP