Opinie o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP w Warszawa

michał

Witam , Mam rozmowe w piatęk ( woj łódzkie) chciałbym zapytać jak wygląda assessment center ? Z góry dziękuje

@michał

Normalnie to wygląda tak, że masz zadanie w grupie do rozwiązania. Np. jest 8 osób, każdy jest kimś ważnym w szpitalu (np. chirurg, ortopeda itd.) i masz przekonać resztę, że to na twój oddział ma iść większa partia budżetu. Później rozmowy indywidualne. Jak we wsipie to wygląda to nie mam pojęcia. Mogą być prezentacje (to najczęściej robi PH w wydawnictwach).

Victor Zsasz

Na umowę o prace 3 tyś. brutto. Samochody to Ople astry II i III (niektóre mają logo wsipu na drzwiach albo bagażniku). GPS nie musisz mieć, bo masz kontrolowany kalendarz i częste kontrole. Pewnie będzie podział na SP i GIM/PG.

BANDYTA
@Victor Zsasz

Dziękuje Ci serdecznie :) czyli 2 tys zł podstawy i auto klasy Astra jutro mam rozmowę z ciekawości podjadę zobaczyć co i jak to tez napiszę

BANDYTA

Widzę że faktycznie jak ktoś napisał szukają na większość województw bo i ja dostałem zaproszenie (woj,śląskie) :) ta sama gadka że AC i indywidualka potem ogólnie 5 godz nasiadówki Ktoś tam napisał że 3 tys zł netto przy własnej działalności - to ile przy umowie? rozumiem że pewnie 2 na rękę? czy niżej?? Jakie dają auta? ile spotkań dziennie? jak z GPS? ktoś coś powie czy tylko obrzucanie błotem i zero konkretów?

agata

Ja na pomorskie startuje i mam chwile wahania... nie jestem przekonana co do atmosfery panujacej w tej firmie...

Przedstawiciel Handlowy

Krótka rozmowa, mało rzeczowa.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
lidka

a na jakie województwo aplikowałyście? też dostałam zaproszenie i się waham...

Paulinka 52
@lidka

ja na pomorskie i miałam nadzieję, że w innych województwach już było, więc czekam czy ktoś coś wie więcej.

@

do mnie dzwoniła Pani dzis o 19... trochę nieodpowiednia godzina. Zapytalem jaka forma zatrudnienia, odpowiedziala, ze do wyboru umowa o pracę lub dzialanosc. Skoro jest taki wybór to podejrzewam, ze preferuja dzilalność. Tak jak Paulinka pisalas ma byc 4 h assestment (rekrutacja grupowa podczas ktorej wykonuje sie szereg cwiczen badajacych kompetencje kandydatów, mozna sobie o tym poczytac w necie). Nie zdecydowalem sie na to bo mi szkoda 4h i kwesttia formy zatrudnienia tez niepewna. pozdro.

Ola

Podpinam się pod pytanie Pauliny

Paulinka52

Witam, Zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko Konsultanta edukacyjnego, ma być assessment center i rozmowa indywidualna, czy ktoś już był na takiej rekrutacji i może powiedzieć coś więcej oraz jakie proponują warunki ( pensja, działalność czy umowa o pracę , bo w ogłoszeniu umowa o pracę, samochód, laptop, telefon i opieka medyczna). Ile spotkań dziennie lub tygodniowo? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Victor Zsasz

Do tego co, ktoś napisał wyżej, dodałbym, że osoby które w ogóle chcą się zatrudnić w wydawnictwach powinny się zastanowić. Teraz przed wami kolejna zmiana w 4-6 i gimnazjach. Wydawnictwa was wykorzystają, a później wyplują, bo roboty jest na rok, maksymalnie dwa lata. Jeżeli po tym roku się nic nie zmieni i zostanie w 1-3 tak jak jest, to czy będzie to wsip czy nowa era to trzeba będzie się ewakuować. Każde wydawnictwo będzie musiało szukać jakiejś niszy, a jak nie to będzie jak z Operonem. Mimo, że trochę poszarpali z ćwiczeniami do kl 1 to praktycznie się zawinęli. Jak ktoś nie ma wyboru, to ok. Są plusy - wolne tak jak szkoły, nienormowany czas pracy - raz się wróci wcześniej, raz później. Kasa ? Były lepsze czasy dla PeHowców w wydawnictwach. Kończąc, życzę wszystkim powodzenia.

były pracownik 2

A co ma wspólnego, że WSiP to głowny gracz do rozstania? Firmę - tworzą ludzie i to od nich zależy, jak rozstają się z pracownikami, jaki szacunek mają itd itp....

lidka

wszyscy o tym grudniu, ale co wtedy ma się dokładnie stać?

W przyrodzie nic nie ginie i niestety – wraca wcześniej czy później. Miło chociaż, że kierownicy potrafią dogadać się, jak trzeba było zrobić wynik. A jak już złożysz wypowiedzenie, mają gdzieś pracownika i koniec, a pozniej zostaje dłuuugie,ciągnące się, półroczne rozliczenie, A no i w regionie obgadają, zrobią najgorszego/najgorszą. (usunięte przez administratora)

lidka

dlaczego dopiero w grudniu? jakieś poważne zmiany się szykują? jak wygląda system premiowy? Jakimi autami jeżdżą obecnie PH? i ostatnie czy zmiany wobec Ciebie będą na lepsze? Dzięki :)

Umowa będzie do wyboru - dla każdego nowego pracownika - albo własna działalność, albo umowa o pracę. Na własnej działalności 3 NETTO + premie. W tej chwili już się mówi o zmianach zarówno płacowych jak i samej sieci. Jak to będzie wyglądało finalnie, dowiemy się dopiero w grudniu niestety.

t0m3k

Dołączam się do pytania Aero. Jak mocno zróżnicowane jest wynagrodzenie otrzymywane w przypadku zatrudniania w formie umowy o pracę w porównaniu do własnej działalności. Co wychodzi korzystniej w przypadku zatrudnienia w WSiP.

Aero

Witam, proszę mi powiedzieć jak wygląda forma zatrudnienia na stanowisku PH i na stanowisku Regionalnego Kierownika? jest to umowa o pracę czy własna działaność bo na stronie pisze że albo umowa albo dzialanosc? wiec kazdy sam może sobie wybrac? czy jest to narzucone?

miki

na rynku pozostanie ten, kto połączy się z GWO...

Moniczka

hipis nie martw się, myślisz, że główny gracz na rynku nie poradzi sobie ze zmianami? Na bank zostanie WSiP i Nowa Era. Podejrzewam, że będzie ciekawie :) Myślisz, że coś się zmieni na lepsze? Od przyszłego roku dla pracowników już tylko gorzej... Ogólnie rzecz ujmując, praca sama w sobie nie jest zła, atmosfera jest ok, zarobki całkiem w porządku. Tylko co będzie dalej? To co zaczyna się dziać trochę mnie przeraża...

ph

Ludzie na najniższych stołkach bardzo w porządku,(usunięte przez administratora)

tede

infolinia 10zł netto polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP - Warszawa

• Jak się pracuje w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP
2.1/5 Na podstawie 455 ocen.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP