Opinie o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP w Warszawa

Natalia

No hej:) ja lece z Gdańska w poniedziałek o 7:) ktoś jeszcze? do zobaczenia w poniedziałek:)

Magda
@Natalia

hej Natalia, ja tez lecę z Gdańska o 7, może się razem dostaniemy na busa?

Victor Zsasz

"Naciskaj, sprzedawaj jak najszybciej bo potem jak się sezon rozhula to nie będzie czasu wracać po kilka razy do tych samych nauczycieli" - taa... a później konkurencja podjeżdża i odbija klienta, bo "Pan ze wsipu podpisał deklarację i już się nie pokazuje" :)

Ja również jadę na szkolenie z Krakowa. Widzę, że jest nas tu trochę ;) Jedziecie już w niedziele? Czy może w poniedziałek z samego rana?

@Kasia

Jade tym chorym pociągiem, który do warszawy jedzie 5godzin i 40minut. Będę w wagonie 13 ;-)

@Kasia

Hej, ja jade z Krakowa prawdopodobnie w niedzielę wieczorem ale nie wiem o której mam sie stawić w tych Falentach i ile to szkolenie będzie trwało. Wiecie może?

Gabi
@ata

Witam Kto wybiera się na szkolenie do Warszawy w niedziele wieczorem z Karkowa proszę o kontakt też będzie jechać pociągiem godzina 18 :18 :) Pozdrawiam

O

Jest tu ktos z opolskiego kto mial rozmowe 24.11? Intersuje mnie czy komus juz dali z tego wojewodztwa odp?

Przedstawiciel Handlowy

Krótka rozmowa, mało rzeczowa.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
nowy

Jade z krakowa o 1.54 pociagiem. Figus01@gmail.com mozna porozmawiac ;)

m

Do mnie dość szybko. Nadal jest wiele niewiadomych - to duża rekrutacja na całą Polskę, 2 autobusy wysyłają więc jest szansa, że będzie DOBRZE. :)) Ktoś wie coś więcej o sojcalu, zasadach premiowania itd. bo info, że szkoły co 3lata zmieniać mogą podręczniki to wiadomo było przed rozmową :-) INTERESUJE MNIE ilość (i forma liczenia od nauczyciela czy szkoły.placówki) dzienna wizyt. Ktoś wspomniał wyżej, że jest CRM (to bardzo dobrze moim zdaniem) co jeszcze wiadomo ? Interesuje mnie np. porównanie zarobków WSIP do NowaEra :))

ata

Witam Wszystkich, powiedzcie proszę jak szybko wsip-y odzywaja się po rozmowie rekrutacyjnej? Byłem na rozmowie wczoraj, w Krakowie. Pozdr

W
@ata

szybko bo szkolenie na 1 XII jest :))

@W

O szkoleniu już słyszałem ale jakoś zaproszenia brak:/ Jak szybko od rozmowy rekrutacyjnej odezwali się do Was?

@ata

Ja byłam wczoraj na rozmowie, dzisiaj pozytywna odpowiedź.

@Basia

Ja też już mam odpowiedz. Widzimy sie na szkoleniu:) Zdaje mi się Basiu, że wchodziłem na rozmowę po Tobie (Kraków):)

@ata

Ale ja nie byłam w Krakowie:)

Basia

Do zobaczenia w Warszawie .

gabi
@Basia

Witam Z jakiego województwa jedzie Pan do Warszawy na szkolenie 1. 12?? Proszę o odp na maila gabinia2@interia.pl

Maksi

Dużo złych opinii się tu pisze ...zaczynam się zastanawiać czy warto jechać na szkolenie 01.12 ?

Ola

Ile netto można zarobić w pierwszych miesiącach pracy jako Konsultant Edukacyjny ???

misia

jeszcze jedno, chyba nikt nie wspomniał, że jest to praca na rok. Nauczyciele teraz wybierają książki raz na trzy lata. Kto będzie za rok potrzebował tylu ludzi?

@misia

Wiesz jak ktoś ma alternatywę zarabiania najniższej krajowej, to perspektywa zarobku 3000 brutto przez rok jest dość dużą zachętą. A przy okazji to możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia. Zostaną najlepsi...

Basia

Wkurzacie mnie tym narzekaniem i próbą zniechęcenia innych.Myślicie,że mam wybór? Ja marzę o takiej robocie.2000 to dla mnie kupa kasy.Powiedzcie lepiej z czego się przygotować,żeby jutro wypaść jak najlepiej?

@Basia

Basia rekrutacja w moim przypadku nie była AC. Moja rozmowa trwała ok 40-45 minut, prowadzona przez dwie osoby. Pytania były różne, nawiązujące do doświadczenia zawodowego. W zasadzie jedyne z czego możesz się przygotować to techniki sprzedaży i żebyś potrafiła zastosować je na przykładzie. Poza tym bądź sobą - trzymam kciuki :)

lidzik

Ja tez mowie do zobaczenia w grudniu:-)

ona

Do zobaczenia 1grudnia:)

nowy

A moze jest tutaj ktos kto zaczyna szkolenie 1 grudnia w Falendach?

linda1985
@nowy

Hej, wybieram się na szkolenie w falendach, z jakiego woj. jedziesz? Może moglibyśmy połączyć wyjazd i dotrzeć tam razem?

W
@nowy

wizard_piotr@wp.pl napisz na maila i podaj nr tel (FALENDY od 01 XII) mam conieco info i chętnie wymienię się spostrzeżeniami.

M.

Stanowisko Młodszy Konsultant Edukacyjny - ktoś się orientuje jakie zarobki brutto na umowie o pracę? Jak jest z planami i możliwościami ich realizacji? Opłaca się w to pakować?

lidka

a czy wsip ofertuje multisporta dla pracowników i czy można korzystać z auta do celów prywatnych

Mim

Jakieś zdanie można sobie wyrobić na temat tego co dzieje się we WSiP - ie. Te opinie, z którymi spotkałem się tutaj pozwolą przyjrzeć się mojej osobie na pewno uważniej :) Mam zamiar to wykorzystać podczas rozmowie kwalifikacyjnej. Po rekrutacji dam znać jak to wygląda w północno-wschodniej Polsce.

rekrut

nic nie przekazali, kazali czekać na tel do ok 2 tygodni, jak coś umowa o pracę, ale mają możliwość własnej działalności i jak dają znać dowiesz się więcej.

@rekrut

Ja jestem umówiona na spotkanie, ale nic mi nie mówiono o AC ,czy o tym abym zarezerwowała więcej czasu.Jak myślicie, czy może być inna forma rekrutacji? Rekrut napisz jakie były zadania.Proszę, strasznie się stresuję.

Laura
@Basia

A w jakim województwie starasz się o pracę? ja tez mam jutro spotkanie w sprawie pracy :)

rekrut

Dzis po assesment i nie bylo tak strasznie teraz tylko czekac na wynij i na warunki pracy.

agnes
@rekrut

Rekrut odkryj choć trochę tajemnicy o assement. Nie przekazali Ci od razu warunków pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP - Warszawa

• Jak się pracuje w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 5 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP
2.1/5 Na podstawie 455 ocen.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP