Opinie o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP w Warszawa

isis

wybiera się ktoś z Podkarpacia?

xxx

Victor im więcej czytam tym bardziej się waham odmowilam innej firmie ale... Masz może wiedzę na wsia nowa era? Warunki dla pracownika

ata

Jedno z pytań to techniki sprzedaży, pozdr

Koledzy i koleżanki mam jutro rozmowę na konsultanta. Możecie mi powiedzieć jakich pytań mam się spodziewać i na co szczególnie uważać?

aga
@Marcin

Gdzie masz jutro rozmowe Marcin?

Przedstawiciel Handlowy

Krótka rozmowa, mało rzeczowa.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
nowy

moga miec, mnie bardziej przeraza fakt, ze trzeba placic za prywatne korzystanie i dodatkowo jeszcze za paliwo ! ( tak wychodzi z regulaminu ), a mial byc jakis tam limit km do prywatnego wykorzystania ( kiedys bylo to 300 km ). Wiadomo,ze nie chce tym autem jechac na wczasy na koszt firmy ale gdzies po miescie na zakupy itp to by sie przydalo...

Victor Zsasz
@nowy

Jak patrzę na takie posty to idzie się załamać .. GPS ? Macie umowę o pracę ? to mogą was kontrolować, i z tego co wiem, to nie w aucie a mają być w tablecie, w postaci aplikacji, z którą macie pracować codziennie. Astry IV ? Dla takiej masy ludzi jaką zatrudnią ? Premii przez rok byście spokojnie nie zobaczyli, bo ktoś musiałby za te auta płacić. Jazda prywatna ? Jak dobrze i z głową robi się pewne rzeczy to wszystko da się zrobić. Naprawdę, śmieszą mnie te wpisy nowych osób, które dyskutują tylko o autach. Kasa ma się zgadzać. Przez rok mas zmielą, stłamszą i później wyplują. Ciekawe ilu z was odejdzie po pierwszych 3-4 miesiącach, bo stwierdzicie, że za taką kase i za to co macie robić to nijak się nie opłaca. I co aut - prawie wszystkie są oklejone, więc pomyślcie i o tym.

ona

dzis dostalam info, ze samochody maja miec gps... troche slabo...

DR.

CZy ktos może potwierdzić że konsultant ma otrzymać do jazdy opla astre IV?

Hej, czy Wam tez mowili na rozmowie ze odezwa sie do konca tyg.? Pytam bo zastanawiam sie czy jest mozliwosc zeby jeszcze jutro do mnie zadzwonili :)

nowa

Ja zrobilam psycho bo kazali jako warunek konieczny zeby ci mogli auto wydac. Bo przeciez samochodem wsip mamy wracac

Gabi

Proszę o maila osoby, które będą jechać w niedziele do Warszawy z Krakowa gabinia2@interia.pl ( godzina jeszcze do ustalenia :) )

nowy

Wiem ze jedzie kilka osob z krakowa. Odezwijcie sie Figus01@gmail.com

Fika

Jedzie ktoś z wrocka lub przez?

hgjj

A jak tam badania? Robicie z psychologiem czy bez(mam na myśli nowicjuszy w zawodowej jeździe)?Mi powiedziano,że nie musi być.

nowa

Jestem ze śląska czy ktoś jest jeszcze? agatamz@op.pl

Gabi

Warunki przesyłają na maila po telefonie od Kierownika Regionalnego jeśli jest na tak :)

zezula

Ludzie a Wy jedziecie na szkolenie już po podpisaniu jakieś umowy z wsip-em, czy rzucacie dotychczasowe zajęcia, jedziecie na szkolenie i dopiero potem dowiadujecie się o warunkach pracy, terenie do ogarnięcia itp.? Ja jeszcze czekam na tel tak czy nie, więc nie wiem jaka jest kolejność?

lidka

a nie dostałaś maila z informacją, że jeśli chcesz mieć zapewniony nocleg to musiałaś to zgłosić do 25.11.2014? nocleg ten płatny z własnych środków...

lidka

czy ktoś z Was uzyskał informacje jak będą podzielone regiony na Waszym województwie, czy dostaliście info, że struktura jest dopiero budowana i oni sami nie wiedzą?

Natalia

No hej:) ja lece z Gdańska w poniedziałek o 7:) ktoś jeszcze? do zobaczenia w poniedziałek:)

Magda
@Natalia

hej Natalia, ja tez lecę z Gdańska o 7, może się razem dostaniemy na busa?

Victor Zsasz

"Naciskaj, sprzedawaj jak najszybciej bo potem jak się sezon rozhula to nie będzie czasu wracać po kilka razy do tych samych nauczycieli" - taa... a później konkurencja podjeżdża i odbija klienta, bo "Pan ze wsipu podpisał deklarację i już się nie pokazuje" :)

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP - Warszawa

• Jak się pracuje w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP
2.1/5 Na podstawie 455 ocen.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP