Opinie o Roger Publishing Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Roger Publishing Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Roger Publishing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roger Publishing Sp. z o.o. w Warszawa

Rata

Stawki bardzo niskie ja na firmę generującą kilkanaście a już od pewnego czasu kilkadziesiąt milionów złotych czystego zysku co roku. Niewyobrażalna skala... Właściciele zarabiają niewyobrażalne pieniądze dlatego nie lukajcie, że stać ich na zare jak Was xd... To jedni z najbogatszych ludzi w tym kraju

Brajan
@Yyyyyyhy

To prawda ale jeśli firma ma duże zyski to zwykle dzięki pracownikom i im też by się coś należało np. premia roczna. Tu takie są jak firma zanotuje wysoki przychód na koniec roku?

od ponad roku atmosfera w tej firmie bardzo się popsuła. Świadczy o tym fala zwolnień i samozwolnień pracowników. Brak premii rocznej i jakiejkolwiek podwyżki spowodowała, że dużo specjalistów znalazło lepsze oferty pracy. Brakuje zaangażowania się właścicieli w życie firmy, spotkania z nimi były coraz rzadsze. Brak osób decyzyjnych i powszechna spychologia to codzienność. Spotkania integracyjne, wyjazdy firmowe to nie jest czas wolny a raczej akcja promocyjna nowego dropu na sklepie. Przyszłość w tej firmie znajdą osoby początkujące, chcące nauczyć się pracy w marketingu od podstaw. Osoby pracujące ponad 3 lata to od tego roku rzadkość.

Na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko fotografa/specjalisty ds. social media. Czy jest to praca na cały etat? W jakich godzinach by się tutaj pracowało? Można prosić o podanie widełek wynagrodzenia? Jeśli chodzi o atrakcyjne zniżki na produkty firmowe, to ile one by wynosiły? Dziękuję za informacje.

Specjalista ds. Zakupów jaki ma ten grafik dokładnie? Bo nie uwzględnili tej informacji w ogłoszeniu, tylko dosyć pobieżnie napisane o elastycznych godzinach pracy. Ciekawe, co to znaczy w praktyce. Wie ktoś? Bo ja nie wiem, czego się spodziewać.

M Nowy wpis

A podeślij link do tego ogłoszenia. Czasem można sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny pracy, tylko trzeba dokładnie przeszukać stronę.

Oski

Jest oferta pracy dla młodszego specjalistę ds. realizacji zamówień. Na zmiany między 6-22. Napisali że z benefitów jest zniżka na produkty firmy. A coś jeszcze dają? Np. prywatną opiekę medyczną alba teraz bony na święta?

Na kartę MultiSport nie można liczyć? Albo prywatną opiekę medyczną? :-/ To takie podstawy... Natomiast, jeśli chodzi o te zniżki na produkty firmowe, to w jakiej wysokości one są? :-) Myślę nad tym, aby złożyć tu CV.

Dominika

Kupiłam majtki bawełniane- 3 pary za 59 zł. Pięknie zapakowane i tyle. Strasznie niewygodne, sztywne, po 1 praniu wyglądały bardzo źle.

Iloo
@Dominika

To się chyba wyraża opinie tam gdzie Si powinno. Po co na portalu pracowniczym do opisu warunków pracy?

@Dominika

Miałam ta samo - majtki nie nadawały się do użycia. Sztywne, ciasne, dziwna ta bawełna.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Roger Publishing Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko E-commerce & IT Manager?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Roger Publishing Sp. z o.o. poszukuje pracownika na Specjalista Ds. Zakupów. Czy stanowisko Specjalista Ds. Zakupów wymaga nadgodzin?

Ewela

Hej, szukają Naczelnej Redaktorki Portalu Medycznego i myślę nad aplikacją, ktoś powie czy warto? trochę tu opinii, że stawki niskie...czy na tym stanowisku też nie mam co liczyć u nich na dobre zarobki? Oferują częściową pracę zdalną, wymagają ile razy w miesiącu pojawienia się w biurze? No i dajcie znaka jak z atmosferą, bo z tego co tutaj czytam to trochę jest burzliwie...

Ala

Dzień Dobry, nie zważając na opinie poniżej chciałbym aplikować do firmy. Czy uzyskam informacje tutaj o godzinach pracy i rodzaju umowy jaką się dostaje na początku ? Pozdrawiam

Rata

Wiktoria
@Rata

No dobra, ale to jakie to są stawki w takim razie i na jakim stanowisku? Jak to się ma do pracy na tym samym stanowisku w innych firmach?

ola
@Rata

To najgorsza firma, zbudowana na oszustwie, że właścicielka jest ginekologiem- a nie jest. Mobbing, zmuszanie do kręcenia rolek, wygłupów. Tragedia.

Yyyyyyhy
@Rata

Czyli co jeśli firma i własciele zarabiają (usunięte przez administratora) kasy to znaczy że ty jako magazynier w tej firmie też masz zArabiać więcej niż magazynier bo ich stać ????‍♀️

Brajan
@Yyyyyyhy

Nati

Co z ludźmi robi reklama! Opinie tragiczne, jakość tragiczna ale fanki dalej kupują... Wiara? W to, że mama ginekolog jest ginekologiem też wierzycie a wyraźnie Rada Lekarska podała, że dalej jest rezydentem i nie figuruje w rejestrze ginekologów?! Jak myślicie, dlaczego?

Aaaa
@Nati

Dlatego, że nie zakończyła szkolenia specjalizacyjnego, egzamin to nie wszystko.

Tragiczna jakość bielizny! Na bazarze można dostać o niebo lepsze. Najgorzej wydane pieniądze. Nigdy więcej

Jowita

Ubrania mają tragiczną jakość i wysoką cenę. Sądzę, że gdyby nie marketing nikt by tego nie kupił.

Katarzyna
@Jowita

Co z jakością ubrań Twoim zdaniem jest nie tak? Bo mnie zaciekawiłaś dość mocno. Jakie produkty w ogóle kupiłaś?

Kings
@Katarzyna

Ja tu tylko napisze że również zgadzam się z opinią że ubrania tragicznej jakości, mam kupione legginsy prążkowane, które Nicola bardzo polecała, że są super obcisłe, super na zimę bo grubsze, super jakość itd, zaufałam, kupiłam, po paru praniach nadają się jedynie do używania jako (usunięte przez administratora) dosłownie, rozciągnięte, cienkie jak rajstopy, długość do połowy łydki, a na dole z przylegających do kostki zrobiły się dzwony... Nie polecam totalnie, zmarnowane 79 zł... Tragedia

Opos

Te ubrania nie nadają się do noszenia. Czy ktoś jeszcze wydaje tyle pieniędzy na tragiczną jakość?

Czy w Roger Publishing Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak, Jedna osoba jest z Ukrainy

Klientka

Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Polecam jak najbardziej.

Makadska

Jakość ubrań tragiczna!! To są szmaty za duże pieniądze, Chiny najgorszej jakości. Nie kupujcie tego.

@Makadska

Poważnie? :( A co konkretnie kupiłaś, że tak oceniasz?

Paola
@Aleksandra

Kupiłam koszule do porodu i zestaw ninja. Jakoś porażka.

@Paola

Zestaw ninja? ;p I co z tymi ciuchami nie tak? :(

Jakość
@Makadska

Codziennie dziesiątki, ba nawet setki wpisów na Google. Jakość mniej niż zero. Nie kupujcie tego, badziew w najgorszej postaci. Ubrania się rozpadają

Beata
@Jakość

Jak to się rozpadają? Moze źle je pielęgnujesz?

@Aleksandra

Zestaw ninja to jakaś porażka. Po jednym praniu kompletnie skulkowany i zdeformowany. T-shirty uszyte z prześwitującej bawełny, po praniu w pralce robią się szersze niż dłuższe. Sklep notorycznie odrzuca reklamacje, zrzucajac wine na klienta. A włascicielka dalej nadaje na instagramie, byle sprzedać ten szajs...

@Ewa

A go w ogóle można prać w pralce? Co na metce jest tak właściwie? Bo zaraz wyjdzie, że nie bardzo i stąd taki efekt

Joanna

Trochę podjudzanie uprawiacie na tym portalu . Słabe to naprawdę

Beata
@Joanna

Dlaczego tak uważasz? Może przedstawisz nam swoje zdanie w takim razie?

cień

Ciężko określić firmę, bo z jednej strony posiadają wielu fanów, sporo produktów, rozpoznawalność na rynku oraz zatrudniają nie tak mało osób, a przy tym to rodzima firma, ale ... Osoby które dostały trochę władzy w tej firmie niestety nie mają do tego kompetencji i nie potrafią uporządkować/usystematyzować jakkolwiek wymagań. Struktura jest płaska, co z jednej strony jest fajne, ale z drugiej jeżeli sporo osób jest jakkolwiek decyzyjna, to mamy przekrzykiwanie się co jest ważniejsze, co jest dość łatwe do zaobserwowania w każdym miejscu tej firmy, w każdym dziale, chyba, że chodzi o IT, ale to inna bajka o której napiszę później. Ciężko powiedzieć w którą stronę idzie ta firma, bo z jednej strony rekordy sprzedażowe, z drugiej siedzenie po nocach wielu ludzi, którzy są po prostu zmęczeni całym tym bałaganem organizacyjnym, który w dużej mierze jest wywołany niekonsekwencją, co bardzo łatwo zaobserwować przy okazji różnych "akcji", a im większa, tym po prostu większy nieporządek. Rozmowy kwalifikacyjne prowadzone w biegu, co wielokrotnie tutaj ludzie też podkreślali - odpowiedź po 3 miesiącach, bo nikt nie ma na to czasu, a gdy jest potrzebna osoba, to na już, bo nie można było o tym pomyśleć wcześniej. Zmęczenie widać zawsze przed świętami i po WOŚPie, ponieważ nie dość, że to dwie największe akcje, to są jeszcze po sobie, ale po tym okresie każdy jest zmęczony, a można to prosto rozwiązać - przygotować plan czy cokolwiek 2/3 miesiące wcześniej i się przygotować. Miało być o IT - straaaasznie ciężko się z nimi porozumieć - odpisują czasami po kilka dni i nie można czegoś zrobić, a często doproszenie się o jakąś szybką zmianę może trwać wieki, natomiast to, że mają spore obłożenie też widać, może w tym dziale jak w każdym jest podejście "na już"? Jeżeli chodzi o stawki, to ciężko mi się wypowiedzieć, raczej niezbyt wygórowane (jeżeli chodzi o mnie). Podsumowując: minusy: - ciągłe zmiany decyzji - milion pomysłów na "już" - (osobiście mi się nie podoba strona) - wiecznie napiętych terminów (nie przez tydzień dwa tylko przez cały czas) - stawka plusy: + można poznać sporo przesympatycznych osób + elastyczność + podejście + szybka rekrutacja (przynamniej w przypadku ludzi dostępnych na już) + możliwość rozwoju

@cień

Bardzo miło z Twojej strony, że poświęciłeś swój czas, żeby móc tak konstruktywnie i rzetelnie podsumować tę firmę. Z pewnością każdy z kandydatów będzie Ci wdzięczny. ;) W takim razie w jakiej innej firmie nabierasz teraz kolejne doświadczenie?

@Aleksandra

Słabe jest to że ewidentnie pracownik bądź wlasciciel odpisuje na tak konstruktywna krytykę w tak bezczelny sposób. Aleksandra zajmij się lepiej swoją pracą.

@Kandydat

Co proszę? Czemu ludzie tu na forum są tak podejrzliwi i opryskliwi? Nie wiem w jaki sposób mam Ci człowieku udowodnić, że tu nie pracuję, ale serio to chore, że od razu z takimi tekstami wyjeżdżasz I poważnie to nie miało być bezczelne, przecież serio gość długo musiał posiedzieć, żeby to wypisać w czym masz problem? I właśnie konstruktywne jest dlatego, że wskazał i minusy i plusy, to nie jest żaden hejt z jego strony. Jako kandydat chyba zasugerujesz się jego opinią choć trochę, więc jednak jest nawet pomocna tak jak wskazałam?

Weronika
@Aleksandra

Panie Jakubie, nieładnie oj nie ładnie.

@Weronika

Rozumiem, że szef ma na imię Jakub, tak? Podaj mi logiczny argument czemu miałby napisać taką rzecz pod postem? Bo naprawdę teraz nie wiem komu bardziej byłoby tu przykro, mnie że o jakieś dziwne rzeczy się oskarża czy tego Pana, gdzie naprawdę niczego takiego nie napisał. :(

Hera

Jakość ubrań zwyczajnie fatalna!! Można je nazwać szmatami. Kupują to wyznawczynie mamy ginekolog bo innej wartości to nie ma.

Ma ktoś wiedzę na temat stawek w tej firmie, jakiego rzędu zarobki są na najniższych stanowiskach typu magazyn a jakie w biurze?

Zostaw merytoryczną opinię o Roger Publishing Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Roger Publishing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roger Publishing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Roger Publishing Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Marszałkowska 140 lok. 11
    00-061 Warszawa

Roger Publishing Sp. z o.o.