Opinie o Roger Publishing Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Roger Publishing Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Roger Publishing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roger Publishing Sp. z o.o. w Warszawa

Hera

Jakość ubrań zwyczajnie fatalna!! Można je nazwać szmatami. Kupują to wyznawczynie mamy ginekolog bo innej wartości to nie ma.

Ma ktoś wiedzę na temat stawek w tej firmie, jakiego rzędu zarobki są na najniższych stanowiskach typu magazyn a jakie w biurze?

bella

Rekrutowałam jakis czas temu. Mam mieszane uczucia. Sama rozmowa kwalifikacyjna była jak najbardziej na plus (miła atmosfera). Rekrutując pracowałam w innej firmie firmie o czym w RP wiedzieli z CV chociażby oraz z samej rozmowy ze mną. Odezwali się po jakichś 2-3 miesiącach, że są zainteresowani. Przez telefon poinformowałam, że nawet dzisiaj składam wypowiedzenie w ówczesnej pracy i za około miesiąc, może trochę więcej mogłabym podpisać umowę. Otrzymałam informację, że potrzebują kogoś na "już" i dadzą mi znać. Na szczęście wypowiedzenia nie złożyłam i jak można się domyśleć telefonu również się nie doczekałam.

frlstgd
@bella

Jak można oczekiwać od kogoś dyspozycyjności "na już" jeśli daje się odpowiedź po 3 miesiącach od rozmowy kwalifikacyjnej? To jest typowe polskie, nieprofesjonalne zachowanie. A ciągle gadają, że "człowiek najważniejszy".

mixx

Pracował ktoś jako magazynier i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Roger Publishing Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko E-commerce & IT Manager?
zocha1284253

Czy ktoś ma informację na temat zarobków w tej firmie ?

Oud
@zocha1284253

Chętnie się podłącza do pytania

Olgierd

Może znajdzie się ktoś mający aktualne informacje o ewentualnej pracy w firmie?

@bella a o co pytali cię na rozmowie ? Jak się przygotować?

@Ania

Rozmowa była luźna, raczej nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Pytali o zainteresowania, oświadczenie i opowiadali o tym, co oferują jako firma Tobie i czy takie warunki by ci odpowiadały. :)

@bella

@bella Jak dotarłaś do oferty pracy? Gdzie się Roger ogłasza?

@Anna

Przez instagram, było to jednak jakiś czas temu. Nie wiem jak teraz się ogłaszają.

Jasiek

To forum dla ludzi pracujących w firmie ,więc uwagi klientów lepiej skierować na adres firmy!!

M

Nie polecam kupna w tej firmie. po odesłaniu produktów zmyślają że produkt jest zniszczony. i oddają polowe kwoty. Fenomen niesamowity.(usunięte przez administratora)

E
@M

Przecież to strona do oceny pracy przez pracowników, a nie do oceny sklepu czy rzeczy, które sprzedają.

zniesmaczona

Jeżeli chodzi o plusy: proces rekrutacji - szybki. Niestety z moich odczuć to tyle o pozytywach. Byłam na rozmowie, odpowiedz uzyskałam bardzo szybko bo po ok. 2 godzinach. Niestety, w momencie, gdy byłam po rozmowie w swojej firmie, że odchodzę Pan zadzwonił i powiedział, że oferta z ich strony jest nieaktualna, bo potrzebują kogoś na już (na rozmowie było omawiane, to że mam okres wypowiedzenia). Sytuacje losowe - jestem w stanie zrozumieć, ale dzień później na portalach społecznościowych dowiedziałam się, że sklep będzie zamknięty na czas świąt i majówki, żeby wszyscy pracownicy mogli w tym czasie wypocząć. Informacje były przekazywane przez pracownika, który nie był decyzyjny i nie potrafił odpowiedzieć na pytania w stylu: jak długo trwa okres próbny i po jakim czasie będę miała możliwość przejścia na umowę o pracę - tu miał odezwać się do mnie szef, ale pytania chyba przeraziły i telefonu od niego nie doczekałam się. Brawa jedynie dla Pana przekazującego za próbę zachowania się jak najbardziej profesjonalnie, w tej nieprofesjonalnej sytuacji. Szkoda, bo firma wydawała się ok i z potencjałem, ale u mnie niesmak pozostał.

Zostaw merytoryczną opinię o Roger Publishing Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Roger Publishing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roger Publishing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Roger Publishing Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Marszałkowska 140 lok. 11
    00-061 Warszawa

Roger Publishing Sp. z o.o.