Opinie o FIRMA OCHRONY IMPEL w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FIRMA OCHRONY IMPEL. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FIRMA OCHRONY IMPEL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIRMA OCHRONY IMPEL w Gdynia

nemo

pan menager J.J z Gdyni,wielki moralizator,ustawca życia pracowników ochrony z dworców pkp,nieskazitelny emeryt . hahahahahahaha. wstyd panie J. wszyscy wiedzą o przegranym przetargu na ochronę dworców pkp w trójmieście a pan dalej utrzymuje ,że wszystko jest w porządku,opowiada pan dyrdymały nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. kłamie pan i oszukuje. zresztą czego można się spodziewać po impelu,? tak panowie ochroniarze,civis wygrał ochronę na dworce,stawki w dół i żenada !!!!!!!!!!!!!!

@@Drzewo

Na przykład skądinąd wiem o następującej sytuacji. Kiedyś w zeszłym roku była taka akcja, że jakiś mężczyzna był pod wpływem środków odurzających i zabarykadował się za tamta budką do robienia zdjęć. To było w nocy. Interweniowała ochrona dworca w Gdyni Głównej. Ponieważ nie mogli się z nim dogadać i mieli problem z tym, żeby go stamtąd wyciągnąć, to prosili o wsparcie policję, ale odmówiła. A sokistów nie mogli nigdzie znaleźć. Musieli sobie poradzić sami, ale jak go w końcu wyciągnęli i wyprowadzili, to też pobili. Młodego chłopaka, 22-letniego Sebastiana też przecież tłukł pięścią po twarzy jeden ochroniarz, tamten cały BiLaden.

xxx

Jedyne ogłoszenie do tej firmy znalazłam na posadę kwalifikowanego pracownika ochrony, czyli dla pracownika fizycznego. A wiecie coś o pracy w administracji firmy? Mają teraz jakieś wakaty? Czy wgl rekrutują do takiej pracy, czy mają tutaj podwykonawców do pracy biurowej?

Jagoda Nowy wpis

No ja bym chciała właśnie pracę w dziale związanym z ochroną, ale w biurze np. jakiś koordynator ochroniarzy. No to nie wiem, jaki to test tu konkretnie dział. Czy jest jakiś wakat związany z tym obszarem? Chodzi mi o ochronę, bo mam w tym doświadczenie.

Oferta dla pracownika ochrony w Grudziądzu z pozwoleniem na broń jest również przyjazna dla osób niepełnosprawnych. Ale czy osoby bez orzeczenia też mają równe szanse na pracę? Czy ta dyspozycyjność, którą wymaga firma oznacza pracę w systemie zmianowym?

Chyba będę składał cv jako pracownik ochrony w Swarzędzu, pracuje ktoś w tej miejscowości? Miałbym parę pytać i fajnie byłoby poznać pierwszą osobę ze środowiska pracy. Czy długość zmian jest do wyboru czy w grafik miesięczny jest po równo wpisane tych 12 i 24h? Wolałbym dogadać się na 12h, bo źle znoszę nocki, myślicie, ze jest taka opcja?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w FIRMA OCHRONY IMPEL?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w FIRMA OCHRONY IMPEL spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
nemo

@nemo

Mało kto wie o tym, że jeszcze jakiś czas temu był taki proceder na dworcu kolejowym w Gdyni Głównej, że niektórzy ochroniarze czasami w przypadku naruszeń porządku na dworcu kolejowym wyprowadzali ludzi, tam za Pocztą Polską są takie czarne drzwi i nieokamerowany korytarz. Oni tam stosowali dość brutalną przemoc fizyczną, bili, byli agresywni i tak dalej.

@@Drzewo

Aleksandra

Czyli testów sprawnościowych rozumiem że żadnych nie macie. To w takim razie jakich kwalifikacji oczekuje pracodawca podczas zatrudnienia pracowników? Jak przebiega taka rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Piotrek

Firma wykonuje jakieś testy sprawnościowe ?

Obserwator
@Piotrek

Ta . Jak jesteś kompletny i możesz się poruszać + najlepiej grupa lub emeryt ...witaj w załodze .

@Piotrek

Jak pracuje już ok 10 lat o żadnym teście sprawnościowym nawet nie słyszałem.

On
@Bartas89

@Piotrek z tego co tu zaobserwowałem to chyba masz jakiś problem ze samym sobą... może czujesz się niedowartościowany...? Piszesz takie rzeczy a jednak pracujesz w tej firmie 10 lat... chłopie....Ogarnij się !

Łucja

a takie sytuacje to macie w razie czego gdzie zgłosić? i ze względu na święta chciałam z ciekawości dopytać czy była tu szansa na jakikolwiek drobiazg. Dasz znać?

hel

chcę przyjść do pracy na HEL ,do Impela _ jaka tam atmosfera ? Jak Tam się pracuje ? dowodcy Ok ? przełożeni ?

Barbara
@hel

Witam, w swoim wpisie poinformowałeś, że jesteś zainteresowany podjęciem zatrudnienia w Impel, pytasz też o szczegóły na temat tej pracy. A jakie konkretne stanowisko pracy Cię interesuje? Możesz doprecyzować?

Bogumił
@hel

Witam serdecznie . Droga,,Barbaro '' temat nieaktualny -,zamiast odpowiedzieć jak Tobie się pracuje ,wymijasz się z odpowiedzią przeskakując na inne jakby tory . Wydaje mi się ,że opinii będzie Tyle ile ludzi tam pracuje i każdy będzie miał inne zdania - może przyjdę do Was i najem się tego ,,miodu ;; do syta i zlustruję sam . Pozdrawiam Cię - Twój Bogumil .

Wilk
@hel

Mega atmosfera,super integracja,i lekka praca

@Wilk

Co za pzdury piszesz,chyba że ci za to płacą.

były Pracownik Impel Hel
@hel

(usunięte przez administratora) - taka nazwa powinna znajdować się na bramie wjazdowej do jednostki na Hel dla pracowników ochrony . Wyrażam swój podziw oraz szacunek dla ludzi ,którzy nadal tam pracują. Uwielbiałem szczególnie odprawy , to były (usunięte przez administratora) a piękne przemówienia narcyza ,sprawującego władzę absolutną.

HEL JAREK
@hel

Polecam pracę na Helu ,( tak pięknie piszą w ogłoszeniu o naborze na Hel ,praca od godz. 8.00 - 8.00 - kłamią , praca zaczyna się od godz 7.00 , odprawa , każdego dnia badanie alkomatem ,- stoisz jak baran w kolejce na badanie alko , odprawa , a potem dopiero rozwożą pracowników na poszczególne jednostki , ( także za tą godzinę nikt ci nie zaplaci ), po pracy modlisz się czy będziesz miał zmianę bo czasami jak ktoś nie dotrze ( a rotacja jest wielka ) , musisz zostac i czekać aż przywiozą następnego . Rotacja jest tak wielka , że nigdy nie wiesz czy dostaniesz urlop ,czy kolejne swięta spędzisz w pracy , czy rodziną. Samolot z Prezydentem RP na czele , rozbił się we mgle pod Smoleńskiem , Tu na Helu we mgle w szponach władzy wielkich menedżerów - , wielu z nas już się ,,rozbiło na kawałki . Tu nie ma atmosfery ,Tu jest ,,Mgła ''.

ByłyHelanin

Polecam pracę na Helu. Co 48h na odprawie możesz usłyszeć, że jak coś ci się nie podoba to możesz iść pracować w biedronce a uprawnienia dostałeś za kury i kaczki - bardzo motywujące. Pozostała część służby równie ciekawa - w nocy kontrole chowanie się po krzakach i sprawdzanie czy nie masz ciepłego kaloryfera w budzie bo wiadomo jest on tam tylko dla ozdoby.

zwolniona dyscyplinarnie
@ByłyHelanin

Co 48h na odprawie możesz usłyszeć, że jak coś ci się nie podoba to możesz iść pracować w biedronce a uprawnienia dostałeś za kury i kaczki - bardzo motywujące......-pracowałem wystarczająco długo ,żeby zauważyć ,że ni e chodzi tu o zastraszanie ? A chodzi o ATENCJĘ , uwagę oraz ,że ma się władzę nad drugim człowiekiem ....

Lucki luc
@ByłyHelanin

No bo to prawda i niech dotrze to do świadomości(usunięte przez administratora)

Byly helanin
@Lucki luc

Oooo znalazł się były pies lepszy od innych xD

Stary donosiciel

Dla wszystkich zainteresowanych do publicznej wiadomości wszystkich pracowników firmy impel firma dała nam podwyżki i zapomniała powiedzieć że z pasku IBS wynika że wszyscy macie w pensji wliczony odroczony zaliczka na podatek dochodowy i teraz słuchajcie w przyszłym roku będziecie musieli to zwrócić powodzenia życzę wszystkim pozytywnie(usunięte przez administratora) o ile wiem z jednej umowy jest około 200 zł że zlecenia około 7% warto się zastanowić mam info ze w niektórych miejscowościach ludzie wypowiadają (usunięte przez administratora) umowy zlecenia wszystkich nas nie zwolnią pod rozwagę. Strzyzenie baranów trwa achoj (usunięte przez administratora)

Agnieszka
@Stary donosiciel

Zaraz zaraz, czyli coś zakręcili z tymi premiami? Nie do końca zrozumiałam twój komentarz, czy potem serio trzeba było oddawać te premie? :O

Wypłacają dodatkowe nagrody w FIRMA OCHRONY IMPEL?

Ksawery

Tak są różne nagrody: - program złotówka minus ze stawki godzinowej, - kary pieniężne za sprzeniewierzenie się panującemu ustrojowi, I wiele innych ciekawych programów pro pracowniczych które motywują do poszukiwania nowej pracy.

Nagrody????To nie Impel,jeszcze się o swoje musisz upominać.Z góry masz narzucone ile minimum godzin trzeba zrobić,żeby że stawki nie zjechalu

Bartas89

Zapomnij, może kierownik albo menadżer.

Były
@Ksawery

A ty nie wszystko, miałem zaszczyt pracować w impetu i tu zacząłem się zastanawiać..... już myślałem że z ochrony zrezygnuję. Obcinanie kasy i poniżanie to najlepsze co może cie tu spotkać...... Polecam szczególnie Gdynię- małżeństwo świń potrafi uprzykrzyć życie. Za to uwielbiają wazeliniarzy - półgłówków

Igor

Jeśli komuś nie odpowiada charakter pracy to zawsze będzie narzekał.

@Igor

Ile ci płacą i gdzie pracujesz że tak bronisz tą firmę? Może na Sportowej.

Roksana z
@Bartas89

haha ja pracowałam i na jednostce i na sportowej, z jednostki w życiu bym nie wyszła, po sportowej zrezygnowałam z pracy, baby nie teges, nie dali Sie robić, zazdrosne o młode pokolenia, a na jednostce luz, możesz przyjść w dresach, kierownik nic nie powie, duzi pomaga, mi chodzi o cześć administracyjna, byłam zakochana, piki nie trafiłam na sportowa..

Czy pracownicy FIRMA OCHRONY IMPEL chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Bartas89

Jakich formach integracji? Kiedyś coś takiego było. Teraz to swoje odpekac i szybko do domu uciekać żeby cię nie zatrzymali bo ludzi brakuje. W imię czego?

Roksana z
@Bartas89

wrz Sie (usunięte przez administratora) pod każdym komentarzem cis piszesz złośliwego, ja pracowałam rok i jestem zakochana ... bez kitu jestem zakochana i jak sobie przypomnę to mi to nie mija. super praca, super ludzie, nie miałam lepszej pracy z ludami, zeluje ze nie zostałam, a ty Sie ucisz bo widać, ze paplasz bo na cis zły jesteś, pod każdym komentarzem tak pisać... widać od razu o co chodzi, ja przyznaje, nie znalam Sie na robocie, widzieli to, ale mnie szkolili, pomagali, mimo ze nie miałam ścisłego umysłu i to widzieli to uczyli... szkoda, ze nie jestem juz Czesia, ale sama wiem, ze Sie nie nadawałam, mimo to - szkoda, ale przygoda super, firma w sercu.

Rolka

Czy pani Anna B pracuje nadal w Gdyni? Mam nadzieje się rekrutować ale nie wiem gdzie trafię ostatni moj pobyt w tej firmie wygladal traumatycznie - nie ch Pani Anna B to inwalidka - smiejaca sie z innych inwalidow, wypominajac im jak chodza gdzie sama ma problem z chodzeniem :/ Dodatkowo (usunięte przez administratora) na porzadku dziennym Prosze o odpoqiedz

Kościerski serfer

To prawdziwy zaszczyt pracować na KPW GDYNIA.Można się naprawdę wiele nauczyć.Nie zawsze i nie w każdej pracy można spotkać dowodzącego z 30!!! letnim stażem w ochronie.Ta wiedza,mondre rady,ten styl i porządek.Ach co to za człowiek,co to za człowiek jest.Nogi myć i wodę pić,co to za wspaniały człowiek jest,kompan,kolega,przyjaciel.

@Kościerski serfer

Już się przestraszyłem że to prawda. Takiego kołchozu co jest na KPW Gdynia to nie wiedziałem.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w FIRMA OCHRONY IMPEL? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

KPWHEL

W tak chojowej atnosferze to jeszcze nie peacowalem garstka ludzi normalnych a reszta kapusi i donosicieli jesli chcesz zaczynac dzien zastanawiajac sie czego gkupiego na swoj temat sie dowiesz ti idz najlepiej na Hel to zobaczysz ze tak jest. Chyba ze bedziesz kapowal wssystkich po kolei i wlazil w (usunięte przez administratora) kazdemu na kazdym kroku to sie uchowasz. Najgorsze ze trepy tak nie wymyslaja co ci obsrani kierownicy z impela i to bezsensowne (usunięte przez administratora) na odprawach o (usunięte przez administratora) maryni zamiast o konkretach.

@KPWHEL

Podzielam twoją opinię na temat pracy na Helu. Nie ma co się dziwić że nie ma chętnych do pracy.

janusz

dobrze sie tu pracuje, mają szacunek do pracownika

Naiwna
@janusz

O jakim szacunku mówisz tam nikt nie zna znaczenia tego słowa

@janusz

Na początku się zapytam, czy masz grupę inwalidzką? Bo nie mogę czytać takich pzdury. Jak już wspomniałem pracuje w Impelu dobrych parę lat i nigdy nie słyszałem o szacunku od przełożonych.

Świeżak

Pracuję w Helu od 2 miesięcy i jestem zadowolony. Robię swoje i żadnej kary jeszcze nie dostałem. Z tego co wiem, to też nie jest tak,że karzą za byle co. Jeśli ktoś szuka dobrze płatnej pracy w której nie trzeba robić nic to niech poszuka czegoś innego i długo będzie szukał bo takiej pracy nie ma. Po latach u typowego polskiego "prywaciarza " tutaj po prostu odżyłem. Mam zamiar trzymać się tej roboty ile się da.

haha
@Świeżak

Ciekawe z jakiego biura impela idą te pozytywy odnośnie pracy na Helu. :d

Aleksander
@haha

Jeżeli masz inne zdanie odnośnie zatrudnienia możesz zostawić na forum swój komentarz. Pracujesz w tym oddziale i mógłbyś napisać, czy do firmy są przyjmowane także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności i czy tacy pracownicy mogą liczyć na odpowiednie udogodnienia?

@haha

Pewnie sam menadżer tego obiektu.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie FIRMA OCHRONY IMPEL?

Żadnych.uprawnirnia masz to i pracę masz

Bartas89

Czy jesteś inwalidą i jaką grupę masz .

Zostaw merytoryczną opinię o FIRMA OCHRONY IMPEL - Gdynia

• Jak się pracuje w FIRMA OCHRONY IMPEL?

Zobacz opinie na temat firmy FIRMA OCHRONY IMPEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIRMA OCHRONY IMPEL?

FIRMA OCHRONY IMPEL
3.3/5 Na podstawie 46 ocen.
  • ślężna 118
    53-111 Gdynia