Opinie o FIRMA OCHRONY IMPEL w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FIRMA OCHRONY IMPEL. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FIRMA OCHRONY IMPEL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIRMA OCHRONY IMPEL w Gdynia

arek

podoba mi się w impelu to, że są elastyczne godziny i bez problemu mogę łączyć pracę ze studiami :)

marcel

bardzo polecam, jest w porządku

marek

zatrudniliśmy się z kumplem już ponad rok temu i oboje jesteśmy zadowoleni. Dobra i stabilna robota

Tobiasz

Gdynia jest spoko. Dostałem pracę w Impelu i jest naprawdę spoko. Pomógł staż we Wrocławiu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w FIRMA OCHRONY IMPEL spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
nico

generalnie jest spoko

Edon
@nico

Nie można narzekać, znacznie się Impel wyróżnia w branży i wielu kolegów głośno przyznaje że wolałoby pracować dla Impela niż gdzie indziej

andrzej

no ja jestem zadowolony, nikt mnie nigdy nie oszukał i atmosfera w pracy tez sympatyczna

igor
@andrzej

Też mam spoko zespół i jakoś nie narzekam na firmę

Adam76

Zmiana, menagera, zmiany zmiany zmiany. Lepiej niby robią a..coraz gorzej. Nie ma kontaktu na porcie wojennym z nikim jak sa problemy z czym kolwiek... jakis czas temu chociaz jakas siedziała i mozna było cos ustalić , znowu pustka, brak wykwalifikowanych osób do pomocy nie mozna sie dogadać wypłata nie zgadzała sie o 1200 zł ..nie po to haruje po 400godzin aby potem nie miec na rachunki. Wypowiedzenie leci za tydzien powodzenia niedługo kazdego stracicie. Nauczcie sie szacunku ludzie a nie w swoje nosy patrzycie wiecznie. To wojsko powinno was wy&@/??ac za traktowanie jak śmieci.

tolan

Płace w Impelu są spoko, ogólnie mieszczą się w średniej na rynku, ale zawsze można strać się o awans i podwyżkę tu nie ma szklanych sufitów

Kasia-2

To jest firma dla której zamówienie długopisu dla pracownika stanowi przeszkodę nie do przeskoczenia. Do pracy przychodziłam z własnym sprzętem, ciągle kogoś brakowało i trzeba było zostawać dłużej. Jak odchodziłam to szefowa zagroziła że mi nie zapłaci za nadgodziny bo..ich pisemnie nie zlecała! I faktycznie za nadgodzin mi nie zapłacili. Kwota za mała żeby iść do sądu, bo to co płacą to naprawdę grosze. Elastyczne godziny pracy za które nikt nie płaci - ha ha. Teraz szukają osoby do rozliczeń. Serdecznie przestrzegam.

adrian

odkąd pracuję w impelu, a jest to juz dłuższy czas, nie spotkałem się z sytuacja, żeby ktokolwiek kogoś wyzyskiwał :/ wszystko odbywa się tak jak należy, a ja dostaje umówiona kwotę

kasia0976

cenie sobie w impelu elastyczne godziny pracy bo z małym dzieckiem to bardzo duże ułatwienie ;)

dziwne jest dla mnie to co piszesz... u mnie nigdy nie bylo problemow z wypalata. zawsze o czasie i w pelnej wysokosci.

kasia

Pracownikom? ochrona starzy ludzie nawet bez reki mozna byc ochroniarzem w impel hahahhaha

posejdon7777

Nie polecam !!! Jak większość firm ochroniarskich ,wyzyskują pracowników !!! Na dzień dzisiejszy Impel Security Polska jest jedną z najgorszych firm w Trójmieście!!! Ja pracuję w Gdyni,odkąd sięgam pamięcią nasi pracodawcy kombinowali jak oszukać biednego szarego Kowalskiego , sprawdzają taką osobę na ile zna Prawo Pracy i kantują na każdym kroku !!!! Socjal w firmie naprawdę jest tragiczny!!!!Odkąd zmienił się szef ochrony , który w tej chwili awansował na managera , zmieniło się dosłownie wszystko, niestety na gorsze!!!! Nie ma miesiąca żeby ludziom nie brakowało pieniędzy na umowę o pracę , czy zlecenie, Ostatniego miesiąca wielu ludzi nie dostało w ogóle pieniędzy na zlecenie. Ludzie nie mają w czym pracować , oszczędzają na umundurowaniu!!!! Nasz nowy Manager przeczytał za dużo poradników, szkoda ,że nie znalazł środka w przerzucaniu wiedzy wyuczonej na rzeczywistość i popada w skrajności. Zero szacunku do pracowników, jak na kogoś się uweźmie, to gnębi bez końca . Z całego serca nie polecam tej firmy!!!! Radzę trzymać się z daleka !!! Ja w tej chwili niestety nie mogę się zwolnić,ale jak tylko będzie taka możliwość od razu składam wypowiedzenie.

Milimetr

dzisiaj byłem w firmie Impel w Gdyni. Mi, jako osobie niepełnosprawnej w stopniu znacznym zaproponowano pracę w salonie samochodowym w wymiarze 260 - 280 godzin pracy miesięcznie. Myślałem, że menadżer pomylił się. Ku mojemu zdziwieniu powiedział, że u niego tyle pracuje się. Zdrowie a nawet życie cenię wysoko, bo leczenie dużo kosztuje, nie pozostało mi nic innego, powiedziałem do widzenia i wyszedłem.

hary

LOL Pracownik ochrony z pozwoleniem na broń, praca w porcie za 8,50/h brutto

Krzysiek
@hary

Przy tak wysokich uprawnieniach nawet na życie nie zarobisz, nie mówiąc o sprawny aucie czy mieszkaniu. Życzę powodzenia.

Mak24
@Krzysiek

Pracowałem tam i nie polecam nie szanują ludzi,myślą ze są ponad prawem,brak umowy o pracę i wypłaty co drugi mies...

były

Polecam Komende Portu Wojennego. Kto tam był i to przeżył to zrozumie. Tylko dla twardzieli. A tak na poważnie to spier....ć i to szerokim łukiem. Jak by mogli to by cię zaje...i robotą szczegulnie na bramach stojąc 12 godzin bez przerwy.

Najniższa krajowa za cieciowanie dla rencisty i emeryta

pracownik impela

impel słabo płaci pracowników najnizsza krajowa trzeba pracowac 12 godzin by nie zdechnac z głodu taka jest moja opinia 1200 zł na umowe tak impel bogaci sie na pracownikach

boda
@pracownik impela

Stawki podobne jeśli nie wyższe niż innych firmach ochroniarskich. Przeszedłem już parę firm i mam porównanie. W impelu płaca najlepiej a jeszcze zawsze się dogadasz w sprawie elastycznego grafiku

Edon
@pracownik impela

Impel płaci na podobnym poziomie jak inne duże firmy w tej branży, ale za to bardzo terminowy tu nigdy nie czekałem na kasę.

Zostaw merytoryczną opinię o FIRMA OCHRONY IMPEL - Gdynia

• Jak się pracuje w FIRMA OCHRONY IMPEL?

Zobacz opinie na temat firmy FIRMA OCHRONY IMPEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIRMA OCHRONY IMPEL?

FIRMA OCHRONY IMPEL
3.3/5 Na podstawie 46 ocen.
  • ślężna 118
    53-111 Gdynia