Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. w Piotrków Trybunalski

alan

Dzisiaj opiszemy jak Przeworska CzA-...włamuje się na czestotliwosci fal GSM i podsuchuje ludzi i potem sprzedaje informacje zdobyte w ten sposób, nie wspominając o włamaniach do domu,mieszkań,łapówkarstwie,kupowaniu kluczy,zakładaniu podsuchów

mansun1977@wp.pl

Odkąd zmieniło się "dyrektorstwo" w tej firmie to jest coraz gorzej. Robią wielką łaskę, że zadzwonią do kogoś i go zatrudnią. Są zdziwieni, że ktoś akurat przyszedł do nich, a nie np. do "Ro-ki" czy "Inwemeru" bo tam akurat "potrzebują", jak mówią. Po niespełna 3 tygodniach lub góra miesiącu własne CV z orzeczeniem, idzie do niszczarki, bezzwrotnie (w innych firmach przechowują nawet do 10 lat dane pracownika). I dlaczego nie zgłosić tego do Sądu Pracy, powiadomić odpowiednie organa do tego uprawnione, dostaną kary lub pan Alama i co. stracą posadkę i będą tak jak My "skomleć" o zatrudnienie. Mało tego, robią problem, że ktoś ma symbol choroby 02-P a oni akurat potrzebują pracownika z zaburzeniami wzroku. Każdy argument dobry, tylko do czasu! Za każdym razem gdy staram się o zatrudnienie w tej firmie, słyszę że mają pełną osadę i na razie nikogo nie potrzebują. Dowiedziałem się, że w roku 2019 "wyleciało" kilka osób za alkohol, ale pani w kadrach wciąż podtrzymuje, że nic się nie stało, nie mają miejsc, wszystko jest o.k. i mają pełną kadrę. Może napisać do Prezydenta naszego miasta z prośbą, żeby zajął się tą kwestią i opisać że w/w Cza_ta robi sobie "jaja" z przyszłych, potencjalnych pracowników. (tego zatrudni, tego nie albo wymyśla jakieś inne wymówki). @@@ Mam nadzieję, że "dotychczasowe dyrektorstwo", weźmie sobie to do serca, prześpi się z problemem i zmieni jednak podejście do sprawy, bo w końcu dostają za Nas duuuuże pieniądze i wcale nie muszą robić łaski. Pozdrawiam.

alan
@mansun1977@wp.pl

A wiesz dlaczego wszystko ginie w niszczarce bo oni nie zajmuja się tylko sprzątaniem. -za dużo świadków by było, to nie agencja ochrony..to jest tylko przykrywka...

Na stronie Gratka.pl zamieszczono 6 czerwca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Sekretarka. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

mansun1977@wp.pl

Sekretarek to u nich mnóstwo, nie potrzebują,bo firma Alama-Niciak zatrudniła swoich znajomych, kolegów z ulicy i członków rodziny, to po pierwsze a po drugie robią problemy z zatrudnieniem, nowych, chorych, potrzebujących do pracy, żeby mieć na opłaty miesięczne, na leki, na raty, na życie to również nie ma bo dyrektor Alama jest innego zdania i nie zgadza się z naszą rzeczywistością. @@@@ (usunięte przez administratora)

Grażyna

Dobra firma pod każdym względem więc równocześnie jest wymagająca. Szukanie na siłę złych stron w firmie to może być działanie konkurencji.

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Zatrudnię Pracownika Gospodarczego. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
X

Czym zajmuje sie firma czata w przeworsku.proszę o wypowiedzi???

Grzegorz

Zwalniają po paru miesiącach. Nie polecam.

Małgorzata
@Grzegorz

@Grzegorz Ciebie też dotknęło zwolnienie w Cza-Ta? Redukcja pracowników, czy inny powód? Z góry dzięki.

wojto1977

Jestem zatrudniony w tej firmie na umowie o pracę od połowy 2017r. na stanowisku pracownik ochrony niekwalifikowany w o/Przeworsk i nie narzekam pracujemy po 12h. Szefostwo w Przeworsku ok. Kontakt z oddziałem ok.

Przemysław

@rambo77, zdradzisz, na jakim stanowisku pracujesz? Co najbardziej Ci się podoba w pracy w firmie Czata? Czy jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę? @anonymous, możesz napisać nieco więcej o swojej pracy? Jak długo jesteś już zatrudniony? Rozumiem, że jesteś zadowolony, jaka jest największa zaleta tego pracodawcy? Czy możesz liczyć na elastyczny grafik?

rambo77
@Przemysław

pracuje od 7 lat i nie narzekam narazie jest ok szefostwo na ok

Glucha i Ślepa

Czytam ze w czacie jest zle,potwierdzam to,jest bardzo zle. Kielce Cza-ta Niciak,to firma pod ta nazwa..Rodzinna. Malo tego...p.Kadrowa jest nieobliczalna,wscibska,nie dajaca sobie nic powiedzieć,ona wie najlepiej ( corka p. dyrektora ) wszystko. Urlopy daje,kiedy jej pasuje,no a urlop jest wypracowany przez pracownika,on powinien nim decydować nie ona. Jeśli idziesz na L-4,niema mowy o przedłużeniu umowy,tak p. Kadrowa to podkresla. No to firma bądź co bądź dla osob niepełnosprawnych,ciekawa jestem tylko Dobrze ze ju Ech wiele prawdy w tym jest,firma nie szanujaca się,i nie szanuje niepełnosprawnych....a co na to PEFRON?

Normalny
@Glucha i Ślepa

A no właśnie,co na PFRON i PIP???

Głucha i Ślepa

odpowiedz na pytanie.......................nie,nie pracuje już w tej firmie Kieleckiej,bylam na zwolnieniu i nie dostałam dalej umowy........pani Kadrowa twierdzi,ze kto choruje,to dalej nie pracuje.......nadmienię jeszcze,ze nie zna zasad kadrowych,ciekawe jakie ma wykształcenie w tym kierunku,wiadomosci zero dla spraw osobowych osób niepełnosprawnych,ogólnie firma się stacza,brak pieniędzy na dopłaty za leki,zabrano herbate (pomyje babuni )niema pieniędzy na premie jednorazowe na swieta...wymagania sa wysokie względem pracownika,ale to chyba KIEROWNICTWO ma dac przykład dla pracownika,nie tylko go dołować.Czytajac niektóre opinie,żal tylko ze to nie w Kielcach tak fajnie,no coz,sa ludzie i ludziska....brak było odwagi zglaszac to organom,ale kto wie...z pozdrowieniem dla wytrwałych ( pracy w Kielcach nie polecam,no chyba ze zmienią p. KADROWĄ

MIŚuszatekZpacanowa

Marze by pracować w tej firmie bo słyszałem jak tam jest Bosko! Byle nie w O/Bełchatów bo tam rządzi ta(usunięte przez administratora) ze ZUSu:-(

@MIŚuszatekZpacanowa

powiem tak pytają kiedy urlop są elastyczni jaka praca taka płaca 14 służb w miesiącu czego chcieć obchody są ale odbijanie kart to żart luz bluz ja osobiści jak tak będzie dalej będę prze szczęśliwy a ktoś kto szuka kwadratowych jajek to je znajdzie pracuje w wawie na osiedlu pozdrawiam i dodaję otuchy załamanym

rambo77

nie wiem jak to wyglada u was ale u mnie narazie jest ok pracuje juz 4 lata i nie narzekam

Przemysław

@Glucha i Ślepa, jesteś pracownikiem firmy Czata? Jak często miały miejsce sytuacje, które opisujesz? Czy zgłaszałaś gdzieś problemy związane z tym pracodawcą? Faktycznie, zachowanie osoby którą opisujesz nie brzmi za dobrze, ale nie zapominajmy również że to pracodawca ostatecznie zatwierdza termin urlopu pracownika, więc to on ma w tej kwestii decydujące słowo.

kari

W nocy pracuje się nie 7,5 h i grafiki są fikcyjne a PFRON i tak im płaci.Pracownik to tylko sztuka do dopłat z PFRON na grafiku są ludzie których nikt nie widział na obiekcie a ich grupa jest im potrzebna do rozliczeń z PFRON.Ludzie pracują po 240 i więcej godzin.Czata bierze obiekty za stawki bardzo niskie i PFRON traktuje jako sponsora a pracowników z grupami................................. DNO może ktoś się tym zainteresuje

Nie polecam nikomu

Liczy się tylko kasa ale będą jeszcze płakać

gruby

a wiec mam na imie lukasz mam 34 lata jak sie przyjmowałem było super mam znaczna grupę nie zdolny do pracy 0r5 poruszam sie o kulach oferują mi spokojne miejsce w zamian za to trafiam na 6 hektarowy plac gdzie co 1 h muszę odbijać elektroniczne czujniki i wszystko było by okej gdyby nie mały fakt 1 dnia pracy chodząc o kulach poslizgnolem sie upadłem zabrało mnie pogotowie na pogotowiu noga potłuczona dostałem l4 ale pracodawca mi mówi masz tu urlop do końca miesiąca jak wyzdrowiejesz to wrócisz a jak pójdziesz na zwolnienie to my ci nie przedłużymy umowy no jest 16 stycznia 2017 rok noga dalej boli aja na zwolnieniu i urlopie się nie wysiedziałem długo po tygodniu pojawiłem się w pracy bo dzwonią zęby przyjść po 1 miechu załatwiłem sobie wizytę w klinice w otwocku bo noga mi puchnie boli i co sie okazuje zerwałem więzadła zgłaszam dyrektorowi w Kielcach ze taka i tak sprawa ale pracodawca nie zgłosił wypadku mój problem polega na tym ze noga boli i pod groźbom i szantażem utraty pracy się na to zgodziłem nie zgłosiłem wypadku a gdy chciałem to zrobić to się dowiedziałem ze mi umowy nie przedłożą a dyrektor obiecywał ze przedłoży jeśli nie zgłoszę wypadku przy pracy sprawa swój finał znajdzie najprawdopodobniej w sadzie z tym ze mnie teraz szantażują ze jak zgłoszę wypadek i pójdę do sadu to firma czata poinformuje inne firmy w Kielcach tak zwane zakłady pracy chronionej by mnie nie zatrudniali nigdzie bo jestem pracownikiem roszczeniowym 10 maja 2017 r organizuje pikietę w Piotrkowie pod siedzibom firmy czata niciak Adres ul. Żabia 15 97-300 Piotrków Trybunalski zapraszam wszystkich gorąco

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 14 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
2.1/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Żabia 15
    97-300 Piotrków Trybunalski

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.