PPH "Czata"

Piotrków Trybunalski

Opinie o PPH "Czata"

MIŚuszatekZpacanowa 2013-12-18 12:52
Marze by pracować w tej firmie bo słyszałem jak tam jest Bosko! Byle nie w O/Bełchatów bo tam rządzi ta(usunięte przez administratora) ze ZUSu:-(
gruby 2017-03-03 01:43
a wiec mam na imie lukasz mam 34 lata jak sie przyjmowałem było super mam znaczna grupę nie zdolny do pracy 0r5 poruszam sie o kulach oferują mi spokojne miejsce w zamian za to trafiam na 6 hektarowy plac gdzie co 1 h muszę odbijać elektroniczne czujniki i wszystko było by okej gdyby nie mały fakt 1 dnia pracy chodząc o kulach poslizgnolem sie upadłem zabrało mnie pogotowie na pogotowiu noga potłuczona dostałem l4 ale pracodawca mi mówi masz tu urlop do końca miesiąca jak wyzdrowiejesz to wrócisz a jak pójdziesz na zwolnienie to my ci nie przedłużymy umowy no jest 16 stycznia 2017 rok noga dalej boli aja na zwolnieniu i urlopie się nie wysiedziałem długo po tygodniu pojawiłem się w pracy bo dzwonią zęby przyjść po 1 miechu załatwiłem sobie wizytę w klinice w otwocku bo noga mi puchnie boli i co sie okazuje zerwałem więzadła zgłaszam dyrektorowi w Kielcach ze taka i tak sprawa ale pracodawca nie zgłosił wypadku mój problem polega na tym ze noga boli i pod groźbom i szantażem utraty pracy się na to zgodziłem nie zgłosiłem wypadku a gdy chciałem to zrobić to się dowiedziałem ze mi umowy nie przedłożą a dyrektor obiecywał ze przedłoży jeśli nie zgłoszę wypadku przy pracy
sprawa swój finał znajdzie najprawdopodobniej w sadzie z tym ze mnie teraz szantażują ze jak zgłoszę wypadek i pójdę do sadu to firma czata poinformuje inne firmy w Kielcach tak zwane zakłady pracy chronionej by mnie nie zatrudniali nigdzie bo jestem pracownikiem roszczeniowym 10 maja 2017 r organizuje pikietę w Piotrkowie pod siedzibom firmy czata niciak Adres
ul. Żabia 15
97-300 Piotrków Trybunalski zapraszam wszystkich gorąco
ja 2017-04-22 11:47
W Przeworsku jest tez filia czaty i tez niepelnosprawnych wyzyskuja w Lear w Jaroslawiu ,pracuja jak zdrowi bo czata swoimi pracownikami sie nie interesuje ,liczy sie tylko kasa z PEFRON
Zostaw swoją opinię o PPH "Czata" - Piotrków Trybunalski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH "Czata"