Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. w Piotrków Trybunalski

Wyderka

Gorszego oszołoma jak Poudniak Cza-ta Przeworsk to chyba niema u niego liczy się tylko grupa inwalidzką stopień umiarkowany z 02p kombinuje jak może żeby nie dać umowy na stałe tylko zwalnia i znowu przyjmuje nie wiem dlaczego nikt jeszcze nie zgłosił tego do PIP

QWERTY
@Maiami 12345

Skoro w zeszłym roku bylo tyle złych opini a z wczoraj jest pozytywna to może zmieniło sie kierownictwo? Czy ktoś wie coś wiecej o warunkach pracy? Szukam pracy dla taty na produkcji ochronie itp. w Piotrkowie, ale porządna umowa to koniecznosc w tym przypadku.

Borsuk

Jestem pracownikiem zatrudnionym w oddziale Częstochowa. Czytam te komentarze i nie wierze co pracownicy wypisują. Czy faktycznie jest aż tak źle u Was. Dyrektor naszego oddziału jest w porządku. Wszystko można z nim załatwić . Dba również o wizerunek firmy , o pracowników , nigdy nie było problemów z organizacja pracy , z wypłatami a i również jak jest potrzeba to i premia wspomoże. Można w trudnych sytuacjach zawsze na niego liczyć. Jest osoba odpowiednia na odpowiednim stanowisku. Cenie sobie u niego dialog , zrozumienie nas, w końcu my również posiadamy stopnie o niepełnosprawności . Nasz posterunek wyposażony jest w standard, mamy monitoring , telefon , Active Guard, zawsze jest czytelny grafik , książki , woda a nawet długopisy czy czajnik. W sytuacjach awaryjnych zawsze dyrektor pod telefonem . Mnie osobiście pracuje się bardzo dobrze i uważam że zatrudniony jestem w dobrej firmie. Już w nie jednej pracowałem a tu jest naprawdę dobrze wiec nie rozumiem skąd takie negatywne opinie na temat pozostałych oddziałów.

Mariusz Jasiurski
@ania

Zatrudniamy wszystkie osoby posiadające stopień niepełnosprawności . Pisanie o grupach specjalnych , stopniach znacznych jest z Pani strony dyskryminacja pozostałych osób. Każdemu dajemy szansę . Widzę że hejt z Pani strony to standard. Proponowałbym popracować , wziąć sie do pracy , wypełniać swoje obowiązki wobec kontrahenta . W końcu za wykonana prace każdemu należy sie wynagrodzenie . A jeśli szuka Pani pracy lżejszej od snu , no niestety - nie posiadamy takich ofert. Niech sobie dalej Pani hejtuje, w końcu mamy wolność słowa.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

@Helena

Jak jest obecnie to ja nie wiem. Dalej mieszkam w Łodzi i pracuję w firmie S konkurencja dla cza-ta. Z lekkiego stopnia niepełnosprawności przeszedłem na znaczny obecnie. Gdyby cza-ta była w porządku. I na Łodzi zatrudniała. To byłbym skłonny nawet wrócić. Ale nie po tym jak z wypłatami czarowali. Oraz brakiem nowej umowy o pracę po wygaśnięciu starej. Rzekomo brak obiektów mieli wtedy w 2021. No ale nic 3k z tytułu mojego obecnego orzeczenia o niepełnosprawności stopień znaczny 02-p idzie do firmy S obecnie.

Cza-ta Niciak Piotrków Trybuna

Ja jestem bardzo zaskoczona wpisami o firmie , bo pracowałam trzy lata i bardzo chętnie bym wróciła tylko nie mają obiektów w mojej okolicy. Szkoda , bo pracowałam już kilku innych firmach to Cza-ta Niciak była super najlepszą firmą w jakiej kiedykolwiek pracowałam. Dyrektor wyrozumiały człowiek , a księgowa z Radomska pani Beatka to złota kobieta. Pozdrawiam

Majka

A z czego w takim razie najbardziej jesteś zadowolony, skoro twierdzisz, że dobrze się pracuje? Na dobrą atmosferę można liczyć w całym zespole? Bo wspominasz tylko o koordynator. Nadal pracuje się tutaj za najniższą, tak jak to było kiedyś, jak wspominała @Małgorzata Lorencik-Janicka, czy można spodziewać się wyższej stawki?

Anetka Nowy wpis

Dzień dobry a jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o warunki na stanowiskach sprzątających. Bardzo interesuje mnie praca bo trafiam na same umowy zlecenia a tu podobno sprzataczka może liczyć na umowę o pracę, tylko za jaką stawkę?

@Borsuk

Dużo ci zawdzięcza ten dyrektor z przeworska i viceversa więc nie możesz inaczej pisać, co nie ,chyba całą czestochowe żeś zatrudnił do tej akcji,I ty wiesz o czym piszę ...

@Borsuk

Potwierdzam oddział Radomsko podobnie kontakt z pracodawcą super

@Borsuk

Wasz dyrektor jak ty to mówisz jest na tyle obrotny ze i premie wam zalatwi ale raczej nie od firmy ...czyz nie...wszyscy wiedzą czym się jeszcze zajmujecie ...a zwłaszcza wasz pseudo-dyrektor..bez obrazy ...;)

@Borsuk

totalne bzdury człowieku wypisujesz wszystko jest ale odwrotnie jakie premie nawet nadgodziny jak stoimy to do odbioru chyba że tylko tobie płaci , biuro to porażka ta kobitka co pracuje to nie ma o niczym pojęcia ciagle pyta i dopytuje dzwoni pewnie kogoś sie radzi , pewnie koleżaneczka dyrka albo dobra grupa ,

@Andrzej

Dokładnie jak piszesz jedynie p. Marek fajny i życzliwy gosciu , Dyrektor tez ale jak ma chumor a mas racje z urlopami to przesadza dawanie czystych do podpisu ,PIP o tej pani jak piszesz to zgodze sie porazka znajomka

Sławomir
@Dark

Zaraz zaraz to mam rozumieć, że w tej pracy normalnego urlopu pracownik to nie ma? O co chodzi w tych czystych, jak domniemam kartkach do podpisu? Nie znam z poprzednich moich firm takich praktyk, więc tym bardziej chcę się dowiedzieć. Ktoś wyjaśni dokładnie, o co chodzi?

@Dark

Nie pisz człowieku bzdur, urlopy są dawane , karty podpisywane . A że czasami podpiszę kartę czystą to znaczy że nie mam czasu podjechać do biura. Zgłaszam wolne , wypiszą kartę i dostaję kopię. Tak wszyscy narzekają a za przeproszeniem dupy Wam się do biura nie chce ruszyć . Najlepiej wszystko za nie których załatwić , zrobić i oczywiście dowieść , bo jeden z drugim MURGRABIA tylko odważny w pisaniu .

@Dark

Kolejny któremu coś się nie podoba. Jeśli nie chcesz podpisywać karty urlopowej i przyjeżdżaj za każdym razem do biura i podpisuj , a nie narzekasz albo najlepiej zgłosić przez telefon i sprawa załatwiona. No niestety , tak nie jest. Każdy z nas zgłasza terminy wolne , urlopy wiec naprawdę czasami trudno firmie ułożyć grafik. A co nie którzy tylko dzwonią i koniec . Na wszystko trzeba mieć papier wiec nie piszcie bzdur tylko podjechać do biura i wszystko. A zawsze otrzymasz kartę

Artur
@Andrzej

to by sie zgadzało , pracowałem w kilku podobnych firmach tylko na sklepie , to co najgorsze że znalazłem się w tej firmie dono mnie na jakies zakłady że kilometry zapiepszałem wiedząc że mam kłolpot z chodzeniem, potem jakies podmiany umów , jeszcze wysyłamnie jakis dziwnych patroli jak esesmanów do sprawdzania czy ktos nie wypity pewnie ,i jak policja dmuchania chore jedyna taka firma chyba , badania to powinny zaczynać od tej kobity z biura znana w okolicy jak w szyje daje porazka biuro i firma

@Sławomir

Cały czas są czyste karty urlopowe wysyłane do podpisu na obiekty i na sile wstawiane urlopy czy ktoś chce czy nie , ale już wszystko zgłoszone tylko spodziewać się kontroli

xxx
@Dark

zgadza się słyszałem od kolegów z innych obiektów ta pani tylko czyste karty wysyła chyba to jedyna praca tej kobiety , a masz coś do załatwienia to i tak sie pyta w siedzibie Piotrków to lepiej tam dzwonic przynajmniej z kulturą ci wszystko wytumaczą ,

@Artur

Wszystko się zgadza z tmi urlopami czyste karty kobuita wypisuje , a potem dyrektor wstawia kiedy jemu pasuje a nie pracownikowi , a sprawa już zgloszona częstochowa odział (usunięte przez administratora) zresta nie tylko ona , jest więcej ale boja sie mówic , ale to juz niebawem się wyjasni ,

@Dark

To z urlopem trzeba dopasować się pod dyrektora? A co w przypadku jeśli ktoś ma wykupione wczasy w konkretnym terminie?

Artur
@xxx

to by sie zgadzało oddział czestochowa biuro nigdy nikogo nie ma jak człowiek dzwoni a jak ta kobieta odbiera to ci człowieku gburowato odpowie , lub do dyrektora dzwonić lub Piotrkowa ona o niczym nie wie

Dark

Dostaniesz ale bardzo niechętnie będa patrzeć na to tylko po znajomosci dostana i donosiciele

@Artur

Ma pan racje nie jestem pracownikiem ale dzwoniłam z zapytaniem o prace posiadam gr 3 , jako sprzątaczka , to pani szyderczo nie ma takiej obcji tylko 2grupa albo żeby pani jeszcze specjalna , no gratulacje tak dzielić ospby niepełnosprawne brawo

Szymek
@ania

Naprawdę? Żona właśnie miała wysyłać na pracownika do sprzątania ale ma orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym. Takie osoby przyjmują czy trzeba mieć stopień znaczny? Od grupy zależy dofinansowanie do stanowiska? Pracownik coś na tym zyskuje? Dowiedziałaś się może?

@Szymek

Tak dała mi ta pani do zrozumienia że tylko grupa wysoka i specjalna , nie wiem czy można tak odpowiadać osobom niepełnosprawnym szukających pracy , czyli grupa nie człowiek sie liczy , pracę znalazłam w konkurencji jak narazie miesiąc super mi sie pracuje i ludzie życzliwi , a wracając nie wiem kto dał prawo tej kobiecie to takiej segregacji ,WSTYD

ania

Dokładnie p. Andrzeju jak piszesz szkoda że nie wiedzieliśmy że takie pismo do głównej dyrekcji poszło , żeby kobiety płakały po rozmowach z tym niby to super dyrektorem my tez mamy nagrania z rozmów tylko straszyć luydzi potrafi ,

Czyli o premii można zapomnieć w firmie jednak? Ja już się pogubiłam, a myślałam, że tu się dowiem od pracowników sprawdzonych informacji na temat przyjęć i warunków. Napiszesz jeszcze jak wychodzi podstawa? Bo tu się skupiliście na dyrektorze, podpisywaniu urlopów itp. Na jakąś podwyżkę czasem jest co liczyć?

@Dark

Byłam pierwszy raz w biurze w częstochowie - nowym dyrektor jakieś dziwne zebrania robił na co to komu i po potrzebne nie wiem może miał taka potrzebę , na tym zebraniu jakieś obcy ludzie pewniwe z innych obiektów , i jak zwykle gadka na nic nie ma pieniędzy musimy pas zacisnąć nawet już na dojazdy brak , a jak dadzą pare groszy to już więcej nie ma pani w Piotrkowie powiedziała że już nie ma pieniędzy , to moje zapytanie gdzie są nasze pieniądze z PEFROu które zakład dostaje na nas , ale widzą to po tym zebraniu wszyscy powiedzieli na co kasa idzie piękne biuro w centrum ,dwie kobitki - zaznaczę że znów inblanco podpisywane było powtarz sie sprawa, to wiadomo gdzie są nasze pieniążki

Mariusz Jasiurski
@ania

Jeśli była Pani pierwszy raz w biurze to bardzo się cieszę że nas Pani odwiedziła. Tak - były zebrania dotyczące naszej współpracy. Szkoda , że w nich Pani nie uczestniczyła tylko z opowiadań Pani słyszy od innych pracowników. A jeśli Pani była to widocznie nic do Pani nie dotarło i nic Pani nie zrozumiała. Po co komu te spotkania służyły? Dobre pytanie i na nie odpowiem Pani w biurze jeszcze raz , widocznie co do niektórych trzeba dotrzeć kilka razy. .Szkoda tylko ,że odwaga Pani łatwo przychodzi do pisania opinii na intrenecie a nie przekłada się na odwagę ze mną. Pozostałe kwestie można poruszać w biurze a nie krytykować na forum. Do pracy to trzeba mieć chęci a nie przychodząc do niej i pytać co mnie się należy . Domyślam się kto ukrywa się pod tym nikiem , pozostawię to bez komentarza.

ania Nowy wpis
@Mariusz Jasiurski

i to ma być odpowiedz dyrektora gdzie nie przyjedzie to tylko (usunięte przez administratora) i krzyki jego podejście do pracownika nic mu nie pasuje , jesteśmy osobami z grupami i cieżkimi chorobami ale jak na zebraniu kto bedzie chorował to wylot i pierwszy do zwolnienia , zatrudnić osiłków i niech zapiepszaja ale skąd wtedy pieniążki za grupe by mieli , zero poszanowania juz ktoś tam pisał tylko jedyneczki licza sie si i specjalne POKORY WIĘCEJ

Mariusz Jasiurski Nowy wpis
@ania

"Zatrudnię pracownika do ochrony z orzeczeniem" piszą że dla nich mile widziane osoby z orzeczeniem, no i ja mam umiarkowane, pytanie czy od siebie też cos oferują. Bo to chyba nie jest zakład (usunięte przez administratora) chronionej. Jakie są ułatwienia, dostosują się do potrzeb?

Firma się chwali na stronce, że zatrudnia na umowę o pracę. Mam pytanie, czy osoby sprzątające też? Może by ktoś z usług czystościowych się odezwał, bo tutaj tylko ochroniarze się kłócą, który oddział dobry, który nie. Mnie interesuje sprzątanie i zapłata za nie.

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Zatrudnię Pracownika Gospodarczego. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Cza-ta Niciak Piotrków Trybuna

Małgorzata Lorencik-Janicka

Witam pracowałam w Cza-ta Niciak Piotrków Trybunalski . Oddział Radomsko. w latach 2018-2020 zarabiałam jak to w ochronie na najniższej krajowej , to mi nie przeszkadzało coś koło 1950 netto do tego za nocki były dodatki . Wypłaty były zawsze na czas W tamtych czasach z rentom można było spokojnie żyć., Ubezpieczenie grupowe, można było wziąć pożyczkę bezprocentową 2000tys. I z Pefron załatwiali za sprzęt rehabilitacyjny zwrot i za leki itp. Pracuje już w czwartej firmie i coraz gorzej. Najchętniej wróciłabym do Cza-ty Niciak. Pozdrawiam szefostwo .

Sławomir
@Małgorzata Lorencik-Janicka

Cześć. Dobrze, że się podzieliłeś tym, jak Ci się pracowało. Napisałeś, że za nocki firma dawała dodatki. A była opcja umówić się tylko na same nocki, aby pracować? Ja 2 lata pracowałem na nockach i właśnie też się za nowym pracodawcą rozglądam. No i co do tej pożyczki to każdemu pracownikowi przysługiwała, czy tylko po przepracowaniu jakiegoś określonego czasu?

Majka

Wyderka

@Wyderka

Tak ja zgłosiłam do pip w jakich warunkach się pracowało dają umowę tylko na 1/50 miesiąca a potem nie przedłuża ale już u nich nie pracujesz firma powinna zgłosić do ZUS ale nadal jesteś a już nie pracuje u nich 3 miesiące więc chciałam z ZUS zaświadczenie od kiedy do kiedy pracowałam w Cz-Ta i zgłosiłam do Teflonu że u nich już nie pracuje u nich 3 miesiące a babka do mię proszę pani to nie możliwe ja jej pokazuje zaświadczenie z ZUS że nadal figuruje jako pracownik i mam zaświadczenie gdzie pracowałam że odpalam kartę wejściową do pracy to byli zdziwieni i pokazałam im Świadectwo pracy i dopiero babka zadzwoniła do nich odwrót dofinsowania za te 3 miesiące (usunięte przez administratora) i kłamczuchy

@Wyderka

Wasz zasłużony dyrektor musi się wykazać kto napiszę za co dostał to stanowisko??wiesz kto piszę...nie odpuszczę wam....

Adrian
@Ewa z Warszawy

Co ty piszesz? Nie przedłużyli Ci umowy, a nadal wykazywali przed PFRON-em, że jesteś zatrudniona, dobrze Cię zrozumiałem? Ja ta zajrzałem obczaić firmę, bo szukają faceta do czyszczenia magazynu spożywczego z niepełnosprawnością na UoP i za 3300 zł. Tylko nie podali, czy to kwota netto, czy brutto...

seba77
@Wyderka

Pracowałem w firmie 5 lat u dyrektora południka nieznam lepszego gościa marzę o tym by firma wróciła na moje województwo

Maiami 12345
@Wyderka

Nie zgadzam się z tym komentarzem, dyr Południak to bardzo dobry pracodawcą jak i cały oddzial Przeworsk, pracuje już kilka lat i zawsze mogłem na nich liczyć. Pozdrawiam a jak się wyleci z swojej winy to pisze się głupoty.

QWERTY
@Maiami 12345

Ewa warszawa

Ja pracowałam w firmie Cza- Ta na ale nie polecam tam pracować ponieważ pani Małgorzata jest donosi na pracowników swojemu szefowi Krzysztofowi jest chłodnia gdzie temperatura jest bardzo wysoka firma Cza- Ta nie daje ubrań roboczych a jak się tomagają o odziesz ochronno to Małgośka każe zamknąć gębę bo długo nie popracujesz tutaj że dają marne grosze ja się tam dorobiłam zapalenie płuc i byłam na zwolnieniu lekarskim a jak przyszłam to Małgorzata darła na mię gębę że poszłam na zwolnienie i musiała za mię pracować nie będę w chłodni i w lodówce pracować gdzie jest -30 i- 40 na minusie Firma dla osoby niepełnosprawne dostają duże kasę tylko ciekawe czy oni wiedzą w jakich warunkach pracują te osoby niepełnosprawne powinni pana Krzysztofa zabrać się do (usunięte przez administratora) bo nie mogą osoby niepełnosprawne pracować. W takich warunkach pracować na ul Annopol 4a

@Ewa warszawa

Coś tu nie tak. Piszesz, że chłodnia, a temperatura bardzo wysoka. To albo chłodnia zepsuta, albo nie wiesz, co piszesz

Czy istnieje możliwość rozwoju w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.?

Marina

Do Mielec poszukują Pracownika ochrony niekwalifikowanego. Oferują umowę o pracę na okres próbny, czyli na ile ta umowa i ile trwa okres próbny, no i co potem? Zastanawiam się, czy na tym stanowisku w Mielcu są też problemy z urlopami, o których piszecie? Dają też dodatek nocny, ktoś napisze ile on wynosi oraz jak często przypadają nocki?

Odp
@Marina

Sprawa tego typu. Ja dostałem umowę na okres próbny na 2mce. Ale jest na moje miejsce do przyjęcia ktoś inny... Wiec chcieli mnie wyeliminować w najbardziej podły nieludzki sposób. Kontrola w ostatnim dniu miesiąca... Ale Ciołek nie wiedział lub zle go poinformowały z biura że ja mam umowę na 2mce!... Ale oleje ta prace i tego typu bolszewickie metody.

@Odp

w czestochowie nie lepiej pracujemy ale w jakiejs innej czacie to jakis szfindel , p dyrektor z p, Markiem tylko przywożą umowy na miesiąc potem jakieś podmiany umów ludzie jak (usunięte przez administratora) brak słów

Rozmowy o pracę przeprowadza szef. Warunkiem jest rejestracja w pośredniaku i stopień niepełnosprawności. Pensja 2700 dla pracowników umysłowych i fizycznych - nie ma rozgraniczeń. Właściciel zachowuje się przy kandydatach jak ostatni cham i (usunięte przez administratora) a żarty daje poniżej pasa. Osoby wykwalifikowane są zmuszone do napisania testowego zadania w dokumencie tekstowym na komputerze dla uciechy szefa. Pytał o bardzo osobiste rzeczy jak żona, mąż, dzieci, z kim się mieszka, kim jest rodzina itd. Osoby z godnością, dajcie sobie spokój, nie ma sensu.

@Kandydat

Serio takie pytania na rozmowie kwalifikacyjnej? Przecież nie powinno się o to pytać. Fizyczni i umysłowi mają takie same wypłaty? Nie ma żadnych podwyżek albo negocjacji pensji na rekrutacji?

Jak szefostwo w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. traktuje ludzi?

Odp

Niestety wyjątkowo zle. Oczywiście mowa o oddziale Przeworsk. Brak informacji. Brak zainteresowania że strony dyrektora (bo niema tam kierownika) Człowiek jest zostawiony samemu sobie. Bardzo dziwna sytuacja i szczerze mówiąc nie spotykana w innych firmach. Czy on niema na paliwo aby jeździć na obiekty choć 1w miesiącu?!

Arek

Szczerze mówiąc pierwszy raz spotykam się z tą firmą i pracując jestem w szoku! To informacja dla normalnych ludzi poszukujących pracy i ewentualnie zastanawiających się czy podjąć pracę w cza-ta. Otóż p.Poludniak ani razu nie był u mnie na obiekcie od momentu podjęcia pracy przezemnie... minęło kilka tygodni od momentu zatrudnienia a niemam ubrania (umundurowania,kamizelki etc). Jest to tymharzisj żałosne ze przysyła swojego nazwijmy to "szpicla" na obiekt w nocy krótko przed zakończeniem pracy. Aby ten robił zdjęcia z ewentualnych niedociągnięc etc..... Szczerze mówiąc jest to mocno żałosne. Może niech na ten temat teraz wypowiedzą się inni użytkownicy portalu. Ja oczywiście nie jestem zmuszony aby tam w takiej atmosferze pracować. Ale proszę o szczere rzeczowe opinie na ten temat.

Wera

Kusi mnie, aby złożyć aplikację na stanowisko pracownika sprzątającego, bo widzę na jednej ze stron, że właśnie poszukują. :P jednakże najpierw chciałabym wiedzieć, na jaki dokładnie etat jest ta praca? W ogłoszeniu napisano, że na część... Ale jaką? :) To ważne. Nooo i druga kwestia, w jakich godzinach się pracuje? Czy tylko na tygodniu, bez weekendów? :)

Kilka
@Wera

Tak zgadza się weekendy wolne i się pracuje po 7/8 h

Firma dała ogłoszenie że zatrudni pracownika gospodarczego. Trzeba mieć orzeczenie o stopniu niepełnosprawności? Czy w związku z tym będzie 7 godzinny dzień pracy i stanowisko odpowiednio przystosowane do osoby z grupą? Jak to wygląda tutaj? Są jakieś udogodnienia jak się ma orzeczenie?

Ewa z Warszawy

Nie polecam unikajcie to firmę z daleka

@Ewa z Warszawy

Ja nie narzekam pracuję w firmie już 5lat oddział Radomsko i jest wszystko na czas kierowniczka super,a pieniądze takie jak wszędzie.Pozdrawiam

Justyna
@Bodzio

takie jak wszędzie? Czyli w zasadzie jakie, bo po pięciu latach to podwyżka jakaś chyba jest? Jak to co roku mogłoby rosnąć?

@Bodzio

Szkoda ze nie napisałeś że pod koniec 2021 roku ucinali wypłaty i zamiast 2000 zł z hakiem pracownicy dostawali nawet po 1700 zł z groszami. Od listopada aż do lutego trwała taka praktyka na terenie Radomska. Wiem bo stamtąd pochodzę i sam zgłosiłem firmę do PIP. Wyrównali wszystko z odsetkami. Polecam zgłaszać takie (usunięte przez administratora) do PIP właśnie. Radzę poważnie zastanowić się przed zatrudnieniem w czata. Mundury używane po kimś, ucinanie pensji. Pracuję obecnie w firmie na S mieszkam w Łodzi. I tutaj nikt nikomu pensji nie obcina. Mundury też mamy nowe. Nie ma problemu z urlopem.

Justyna
@Morri

O kurczę i co po takim zgłoszeniu, jak oni potem tych ludzi traktowali, chyba że wszyscy odeszli od razu po tym? Ciekawa jestem czy po takiej jednej interwencji już to się nie będzie powtarzało, chyba że już wcześniej tam inspekcja zaglądała?

Luqlaiala

Nie koszmarna firma problemy z wypłatami

Helena
@Luqlaiala

No właśnie ktoś pisał wyżej, że ucinali wypłaty ;/ To też o tym mówisz? Czy były też problemy z opóźnieniami np.? Na coś jeszcze trzeba uważać skoro mówisz, że firma koszmarna?

@Helena

Marzena

Chciałabym zatrudnić się u nich jako sprzątaczka, widzę całkiem świeżą ofertę pracy. Czy myślicie, że jest szansa na pracę na pół etatu? Mam dziecko w wieku przedszkolnym i nie ma kto go odbierać o godzinie 14. Jakie są godziny pracy i stawka?

Xxx

Typie z czaty przeworsk założyłeś mi dalej gpsa do auta i śledzisz mnie ,włamałeś się do auta,jedno auto mi już zniszczyłeś...wszystkich podsyłasz do połączenia się, z gpsem w aucie ...jak go znajdę wyślę do ciebie policję tylko do ciebie....I nie przeworska kupiona już ...zapłacisz za to razem z tym twoim zleceniodawcą....wiesz o tym....widzę że dalej jeździcie za mną czegoś się obawiasz....zapóźno...wszystko już przesadzone...I radzę ci tego iphona (usunięte przez administratora)...IC bo jak go znajdę któregoś dnia u ciebie to ci go (usunięte przez administratora) na tym (usunięte przez administratora)...córkę wysyłać...

Alfred

Tylko chiński jezyk

Alfred

Tylko chiński i mandarynki niekiedy w mongolskim

Danuta
@Alfred

Poważnie? Tak szczerze to na jakim poziomie wymagają angielskiego? Sama planuję aplikować.

Marzena
@Borsuk

Ale ten dyrektor w Piotrkowie Trybunalskim też zarządza czy inny?

@Borsuk

Ewa to zapraszam żebyś przyjechała do Warszawy na ul Annopol 4 a zobaczyła w jakich warunkach pracują pracownicy że nie mają ubrań ochronnych do pracy gdzie jest zimno i dużą temperatura w chłodni i w mroźno to ciekawe czy byś pracowała pani Joanna z kadr jest miła do puki pracujesz a jak nie i chcesz się zapytać to mordę wydziera i tyle ja załatwił sprawę w sąd

Czy pracownicy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. dogadują się między sobą?

Oczywiście jest kasa jest bal

Kamila
@..

hej a co dokładnie masz na myśli? ze rozmawiają że sobą czy jak jest kasa to organizowane są firmowe imprezy? a co się dzieje jak nie ma kasy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 14 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
2.1/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Żabia 15
    97-300 Piotrków Trybunalski

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.