Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. w Piotrków Trybunalski

Czy pracownicy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. dogadują się między sobą?

Oczywiście jest kasa jest bal

Kamila
@..

hej a co dokładnie masz na myśli? ze rozmawiają że sobą czy jak jest kasa to organizowane są firmowe imprezy? a co się dzieje jak nie ma kasy ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.?

ZDE

Tragedia,(usunięte przez administratora) i wymagania wobec pracowników jak od osób zdrowych, pracownicy w niektórych placówkach czują się zastraszeni

Małgorzata
@ZDE

Jak od zdrowych? To tam zatrudniają tylko ludzi z orzeczeniem w końcu czy jak to wygląda?

@ZDE

Proponuje uczciwie pracować pracowałem w oddziale pszeworsk mega super dyrektor zajebisty gość panie z biora super

@Małgorzata

Też i tych co się uczą też na umowę zlecenie im dawaja

Lukas

Cały zarząd do paki wszystko nielegalna ciągle łamana prawo pracy i kk tyle w temacie

Grażyna
@Kilka

ale zatrudniajac pracownika z orzeczeniem na umowe zlecenie firma nie dostaje dofinansowania pfron a przeciez im na tym zależy, wiec chyba to nie może tak być ?

@Lukas

Juz nie dlugo ubierzecie się w pasiaki....albo w papierowy garnitur;)wszyscy was nienawidzą, a pracownicy udają, zresztą widać po komentarzach....

XXX

Osoba niepełnosprawna z grupą umiarkowana czy może pracować 12 godzin ?

@XXX

Ja mam taki sam stopień i pracuje 12 h zamiast 8

@XXX

Powinniśmy pracować po 8 h na 3 zmiany a nie 12 h

Leszek
@Kilka

A rozmawiałaś o tym z pracodawcą? Jak on się na to zapatruje?

club

Nic się nie zmieni

@club

Dlaczego nie? Temat faktycznie był podjęty? Jak szefostwo na to zareagowało?

@kilka
@Leszek

Oni wiedzą a i tak dawaja 12 czasami jest tak że 2/3/4 dni pod rząd dniówki albo nocki ja tak mam w tym miesiącu

@@kilka

Jesli serio tak właśnie macie to czemu nikt tego nigdzie nie zgłasza? To serio chyba powinno byc chociaż relatywnie lepiej wynagradzane

@kilka
@Justyna

Wynagrodzenia są normalne

Kilka

Witam mam pytanie czy wy jak piszecie do szefostwa sprawie grafiki i macie tak jak chcecie czy nie bardzo

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Zatrudnię Pracownika Gospodarczego. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Lunatyk

Praca w Fimie CZA - TA zwłaszcza oddział Przeworsk szkoda słów porażka , liczy się tylko stopień umiarkowany lub znaczy i to najlepeiej schorzenia specjalne bo najwyższe dofinansowanie , płaca najniższa krajowa i tyle więcej nic a pracodawca dostaje kase z Pfron I to nie małę za niepełnosprawnego a jak trzeba dojeżdzać do pracy w jedną stonę 30 czy 40 km to zwrot za paliwo zapomnij przecież lepiej brać kasę za niepełnosprawnego z PFRONU a niepełnosprawnemu dać najniższą 2800 brutto i kopa w kupę i niech (usunięte przez administratora) jak biały murzyn po 24h na obiekcie po 180 godzin jak murzyn Nie polecam pracy w tej pseudo firmie jak można nazwac to firmą a nie pracodawcą który tylko pobiera kasę z pfron za niepełnosprawnego i to nie małą a niepełnosprawny biały murzyn (usunięte przez administratora) i dojezdza do pracy w jedną stronę po 40km a samochód na wodę zwrotu za paliwo zamonij liczy się tylko KASA I DOFINANSOWANIE BO FIRMA MYŚLI ŻE STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOSĆI UMIARKOWANY LUB ZNACZNY TO SIĘ DOSTAJE JAK BILET W KINIE CZY NA CHOROBĘ CZY TYLKO NA DOPŁĄTĘ Z PFRON NIE POLECAM FIRMY SZKODA SŁÓW CHYBA ŻE KTOŚ WOLI PRACOWAĆ ZA 2 TYSIACE I WYDAWAĆ 500 NA PALIWO I PRACOWAĆ ZA 1500 DO 1700ZŁ NA DZISIEJSZE CZASY TO PRACA GODNA NIESTETY TYLKO KASA SIĘ LICZY I DOFINANSOWANIE A NIE PRACOWNIK CHORY

Lukas
@Lunatyk

Tak dyrektor niema nic do gadania na obiektach co powiedzą ten zleca pracownikowi ochrony A jak ktoś się sprzeciwi to mówi że go zwolni pajac pajac pajac esesman I żydowski kapo razem wzięci zero godności ludzkiej niema mniej niż zero oddział przeworsk oczywiscie

...
@Lukas

Który to ten dyrektor???

@Lunatyk

Co wy ludzie za głupoty gadacie lepszej firmy od czata nie znam pracowałem w oddziale pszeworsk sporo lat świetna kadra dyrektor mega gość

Kilka

Brak słów na tą firmę pracuje tu 2 lata nie dostałam legitymacji wogule a umowę mam do przyszłego roku znajomy przyszedł zeszłym roku i już ma na czas nieokreślony koszmar nawet klimy nie ma o wodę to dopiero teraz zaczęli przywozić a tak to nic nie dawali długopisy i zeszyty sami musimy kupować dali nam komputer żebyśmy siedzieli po 2 osoby nawet w weekend jak nie ma ruchu

Danuta
@Kilka

Dziwne dlaczego tak to działa, że jedni dostają od razu, a ktoś inny nie. Jak myślisz, dlaczego tak jest?

Kilka

Witam mam pytanie jeżeli ktoś przychodzi do pracy a po roku przychodzi kolejna osoba to czemu ta druga osoba ma umowę na czas nieokreślony a ta pierwsza ma na czas określony O co w tym chodzi ?

Xxx

Piszemy tu o oddziale Przeworsk. Podpalaczu spaliłeś jej auto a sam uciekłeś na wakacje,wszyscy wiedzą że to ty,potem jej zdewastowales lokal tych pajaców co sobie wzioles z przemyśla i wzięli na siebie winę, teraz mnie dewastujesz wszystko,I te pizdy motocyklowe jeżdżące za mną, I ten pseudodetektyw chronioncy ci dupe,to co zniszczyłeś za wszystko zapłacisz, w każdej branży ktoś, podplacasz każdego, cbśp powinna odciąć was od źródła dochodu,i tak się już sporo ucięło, nie pisał bym tego gdybym nie wiedział że i w tej firmie masz kilku co zrobią dla kasy wszystko,nie wspominając o tej rodzinie.....

Oddział Wlkp wykorzystuje pracowników do zalatwiania prywatnych spraw, dysponuje urlopem pracowników wg swoich potrzeb (urlopy wypisywane są inblanko), z dnia na dzień zmienia się miejsce i godziny pracy. Jedna wpadka i zmuszają Cię do zwolnienia za porozumieniem stron. Odradzam pracę w tej Firmie!

Marzena
@Ewa

Jedna wpadka i wylatujesz? Co oni... Może chociaż nie czepiają się bzdur, a jakichś poważniejszych błędów?

...

Przykrywką dla gangsterki ??????

Leszek
@...

Jakieś dowody, cokolwiek? Czy tak tu wchodzisz i rzucasz bezpodstawne oskarżenia?

Esthe
@Leszek

No właśnie łatwo jest osądzać :)

@Leszek

Lesiu ty wiesz ,sam sobie odpowiedź juz niedlugo

@Leszek

Ale tłum się odzywa udez w stół a nożyce się odezwa ,mówią o was przedszkole 65+,CZAS NA SMIECH

@Leszek

LESIU a z tobą jeszcze nie skończyłem, ale ty wiesz o tym,ci Twoi koledzy chcą mi jeszcze coś rozbić,zniszczyć,czy podpalić....

@Esthe

Ta ironię zachowaj dla siebie, bo się dowiem kim jesteś to będziesz inaczej śpiewał.

@Esthe

O i odezwali się sami winowajcy

@Xxx

A kiedy uznasz, że z nim skończysz? I o co niby chodzi z tym niszczeniem?

@Justyna

Oni dobrze wiedzą co mi zniszczyli ,któraś kur..wa dobrze się zawzięła na mnie....dobrze jest podpłacana....znajdę to tak czy inaczej...pocieszymy się razem....

Ewelina
@Xxx

Ej kolego, jakoś tak piszesz że nic nie wiadomo. Może jaśniej pisz co myślisz o firmie? Bo ludzie tu wchodzą żeby wyrobić sobie zdanie, a spotykają się z jakimś bełkotem, który jest bardzo trudny do zinterpretowania. No więc?

@Ewelina

Jakbyś czytała wszystkie opinie to byś juz dawno wyrobiła sobie opinie,I nie bełkot, nie wywiniecie się z tego co zrobiliście ,było nie brać zlecenia,

@...

Tak dorzucę tutaj coś jeszcze, jak was pizdy zobaczę pod domem następnym razem nasluchujace to ilu by was tam nie było w tym aucie ,zniweluje was ,a ten podpalacz przeworski z kozią brudką, odpowie i tak za to ,nasyłanie na mnie tych swoich kolegów po fachu ,nie będzie ochronki policji....I ta wasza wizja ...???? ile tak osób zrobiliście, jak z filmu....za dużo się naogladaliscie....

Karol

Koniec Czaty w Ceramice Podkarpackiej do końca Maja.

Witold
@Karol

Jak to koniec? Co to oznacza, bo chyba nie zamykają firmy? Weź wyjaśnij.

Kamila

Widze że szukają kogoś na produkcje :) Nie wiecie moze czy przyjmuja na to stanowisko kobiety?

Xxx

Xxx 12.03.2022 17:54 Czata przeworsk .Po co wasze kamery ,I ochrona skoro nic nie ochraniacie...palą,kradną,I nic....trzeba się określić czy pracujecie dla tych (usunięte przez administratora) Jarosławskich,przemyskich,przeworskich czy coś ochraniacie....

W Przeworsku jest tez filia czaty i tez niepelnosprawnych wyzyskuja w Lear w Jaroslawiu ,pracuja jak zdrowi bo czata swoimi pracownikami sie nie interesuje ,liczy sie tylko kasa z PEFRON

Justyna

A to w sumie z jednej strony nie jest pozytywne, że ci niepełnosprawni są na tyle wydolni, że pracują "jak zdrowi"? Ja to bym dumna była na ich miejscu z siebie. ;)

Xxx

Ochronka dla podpalacza ,Jarosław, przeworsk,przemyśl, nie chcesz być policjantem ja przyjdę za ciebie za dużo kolegów, ciężko wybrać....

Xxx

To (usunięte przez administratora) z czaty opowiedz ilu ludzi zatrudniłeś do śledzenia mnie,bo może jeszcze czegoś ta policja przeworsk nie wie...

Alan

Czata chroni (usunięte przez administratora) podpalaczowi ....nie wspominając o tej przeworskiej policji...

Xxx

Ilu was w tej czacie pracuje bandit,Dzielą się z wami kasą z karuzeli podatkowej,ilu was tam jeszcze zostało.....

Xxx

Karma i tak do was wróci...

Pan Dyrektor z Częstochowy swój chłop

@seba77

Zajebi..sty GANGSTA. ROBOTE WAM SZUKA,nowy włam nowy punkt do ochrony,tak to się robi.

Magdalena.J.

Witam byłam pracownikiem w tej firmie na ochronie w Chmielowie na Ceramice Podkarpackiej. Nigdy nie miałam problemów z kolegami z pracy byliśmy wszyscy zgrani. Zachorowałam bo mam ostrą niewydolność nerek do tego gdy złamałam nogę okazało się że mam nowotwór kości Szpiczaka i chłoniak z przezutami. Nie przedluzyli mi umowy. Zawsze gdy dzwoniłam do biura czy Pana Derektora kontakt miałam dobry. Ale teraz jest tam zatrudniona za Mnie PANI co na oczy mnie nigdy nie widziała wyzywa mnie do innych pracowników ochrony. Bawi się w pracy nożem sama do siebie mówi i do pracowników opowiada że ona mnie znajdzie. Więc ja sama osobiście pojadę tam ale z Policją bo mi ktoś ublizal nie będzie jeszcze w tak wulgarny sposób. Ciekawe czy Pan Derektor wg wie kogo zatrudnił bo napewno na oczy tej Pani nie widział. Przykro jest mi tylko z tego powodu bo trzeba było w soboty do pracy jeździłam zostawalam po godzinach gdy ziemię wywozili A gdy dziś do biura zadzwoniłam powiedzieć o tej PANI jedna Pańi z biura powiedziała mi że nie ma czasu że mną rozmawiać. Jestem po prostu w szoku więc poinformowałam że tą obecną Pracownicę zgłaszam na Policję. Pozdrawiam serdeczne całe kadry i Pana Derektora.

@Magdalena.J.

Opowiedz o wałkach jakie robią to ich pogrążysz

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 14 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
2.1/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Żabia 15
    97-300 Piotrków Trybunalski

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.