Opinie o Musi Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Musi Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Musi Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Musi Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Karola

Nie polecam tej firmy jako zakladu pracy. Koordynatorka Małgorzata chyba pomyliła zawód, nadaje się ale do tarcia chrzanu. Nie miła, nie umie wysłuchać kazdej ze stron, tylko słucha swoich pupilków . Zwalniają ludzi na dwa dni przed końcem umowy , nie uprzedzając wcześniej, tak czlowiek by sobie szukał innej pracy

Zdzisia
@Karola

Z tym się zgodzę,że z dnia na dzień informują że umowa niestety nie zostanie przedłużona.gdy się próbujesz dodzwonić do koordynatorki telefon milczy.po co robią nadzieję,że umowę przedłuża?? Nikt nie chce nie mieć za co żyć,z tego co słyszałam obiekty tracą. Ale skoro ludzie chcą wrócić to jeśli ich faktycznie nie chcą mogliby ich uświadomić odrazy a nie robić nadzieję...

Gabi Nowy wpis

Ile jest dodatku za godziny nocne? Chodzi mi o tą pracę na ochronie Mianowice 3K (PROPART), co wystawili miesiąc temu. Jakie stawki są w ogóle dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Karola Nowy wpis

Mieczysław Nowy wpis
@Karola

To ludzie nie mają żadnego okresu wypowiedzenia żeby mieć czas sobie coś ogarnąć jeśli chodzi o prace? Głównie pracuje się tu zleceniu czy na umowach krótkoterminowych na czas określony?

Zdzisia Nowy wpis

Obiektywny obserwator

Praca pani Paul*** Z*** nie ma nic wspolnego z zadaniem kordynatora. Jest to osoba po pracy ktorej widac ze brak jej jakich kolwiek kompetencji do wykonywania takich zadań. Grafiki zmieniane nawet kilkukrotnie razy dziennie lub informacje o czasie pracy przekazywane z dnia na dzien sms-owo. Jeden pracownik dostal sms o godzinie 23 ze rano ma sie wstawic w pracy. Przy probie konstruktywnej krytyki a pro po grafikow (ktory czesto ukladany jest pod ulubieńców) zaczyna sie odwet ze strony tej pani ktory sprowadza sie nawet do straszenia o przeniesieniach na gorsze obiekty lub straszenie nocnymi nalotami, oczywiscie o przyznaniu sie do bledow lub probie rozmowy nie ma co marzyc. Jak ktos wspomnial juz wyzej dodzwonienie sie jest trudne a jezeli juz dojdzie do tego ze ktos sie dodzwoni to jeżeli tej pani cos podczas rozmowy nie pasuje to poprostu sie rozłącza.

Ben
@Obiektywny obserwator

Potwierdzam. Odradzam. Pani zarządzająca ewidentnie nadaje się ale do kierowania rowerem. A nie ludźmi. Grafiki jak Pan napisał. Tragedia. Pani Paul... troszkę w głowie się pomieszało od władzy. NIE POLECAM. ABSOLUTNIE!!!!!!

Bartosz

Firma "MUSI" dba o Wasze bezpieczeństwo. Natomiast czy firma dba o dobro pracowników? Chciałbym się tego dowiedzieć. Zatem czy jakiś pracownik mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w firmie "MUSI"? Jak wygląda kwestia formy zatrudnienia oraz pakietu socjalnego oferowanego swoim pracownikom?

@Bartosz

Niestety nie dba. Bynajmniej nie dzieje się tak za koordynowania prac p Pauliny.U tej kobiety liczy się tylko to by nie podpasc dyrektorowi. Osoby które pracują na obchodach,nie mają ciepłych ubrań, można prosić i jest to ignorowane. Dodzwonić się do pani graniczy z cudem,albo nie odbiera,albo ma wyłączony służbowy tel. W razie jakiegoś zajścia w nocy kontaktu nie ma. Miejsca obiektów nie oświetlone. Obchody po ciemku lub z własną latarka bo tej firma też nie zapewnia. O jakimkolwiek socjalu nie ma co nawet wspominać. Chcesz się napić herbaty to albo termos albo swój czajnik. Zmiany po 24 h też nie są czymś dziwnym,nocka po 14 h nocce też nie.

Bartosz

Dziękuję Ci za odpowiedź. Strasznie mnie to zaniepokoiło, co napisałeś. A co mógłbyś napisać o warunkach zatrudnienia, które oferują? Skoro nie zapewniają narzędzi niezbędnych do pracy to może pod kątem wynagrodzenia są godni polecenia? Fajnie by było to ustalić bo widzę, że w roku 2021 jeszcze nikt się nie wypowiedział. Będziesz pierwszym?

Fakir
@Bartosz

Co do zatrudnienia nie ma problemu natomiast jeżeli chodzi o pracę to już gorzej dużo godzin służby nocne przerywane praca tylko dla znają ków kasa cienka po prostu opłakana zero zaliczek czy pożyczek firmowych socjal 0 kicha

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Musi Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Shin

Mam pytanko. Mam II grupe inwalidzką i trochę doświadczenia w ochronie i z wykształcenia jestem inspektorem BHP, czy miałbym szansę na pracę w oddziale w Radomsku? Krótko TAK / NIE.

coo

@Pracownik pracodawca nie zapewnia wam wody nawet?

@coo

Nie,przez całą fale upałów nie dowiozła pani Ani jednej butelki.

Nie polecam oddziału Radomsko. Kobieta która koordynuje pracę ochrony to sfrustrowana krzykacza która nie wie co jej się chce. Grafik zmieniany kilka razy w miesiącu,same obowiązki,przywilejów pracownik nie ma żadnych.Praca w uwłaczających warunkach,brak ubrań firmowych,wody do picia,do mycia,brak toalety, zimno.(usunięte przez administratora) Kontrole pracowników przeprowadzane przez osobę która nie ma do tego uprawnień(mąż tej pani) Samowola mobbing pracowników to norma.

Wiesiek

Halo, czy jest tu jakiś pracownik, bo jestem ciekaw jaka kasa?

Masz racje . Ja miałem firmę S....... to faktycznie miałem płacić 30 zł , a faktury po 4 miesiącach przychodziły mi po 80 zł . I te alarmy - nikt z mojej rodziny nie załączał a oni przyjeżdzali i se wszystko liczyli, a te 30 zł to taki pić był żeby założyć monitoring.

Tadeusz

Polecam Musi ponieważ mam założony monitoring przez tą firmę i jestem bardzo zadowolony z jakości usługi i ceny. Miałem wcześniej inna radomszczańską firme ochroniarską to była porażka !!!!!!!!!!!!!!! Liczyli ile chcieli i nie wiadomo za co !!!!!!!!!!!!!! Alarmu nie włączałem a oni przyjeżdzali i mówili ,że włamaniowy sygnał odebrali . Jak myślisz o monitoringu to polecam Musi. Umowy krótkie i przejrzyste. Płacisz tyle co w umowie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Musi Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Musi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Musi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Musi Sp. z o.o.?

Musi Sp. z o.o.
  • Topolowa 45